Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Náměty a Ohlasy » návrh na možnou ůpravu bazaru
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Palec nahoru návrh na možnou ůpravu bazaru Příspěvek č. 1

proč tu musí bejt milion threadů a zatěžovat se server, když třeba se může udělat thread na prodám lampu 150w a každej kdo chce prodat tak tam písne za kolik a co k tomu nabízí a až to prodá tak to smázne, doufám že ohlasy budou pozitivní, je jasný že to nejde komplet skumulovat do jednoho threadu ale dobrej základ na odlehčení to je, odpovědy by byly klasicky do PM

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 29-06-2005 v 11:37 AM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janxu
Stálý Člen

Karma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% PěstitelskáKarma uživatele Janxu - 87% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 345 

Příspěvek č. 2

vybornej napad. taky by se ulehcilo hafo hledani, nez kdyz to na tebe vybleje 400 threadu, ktery sou dlouhy jak prase a jeste ke vsemu u nich nevis, jesli sou jeste vubec aktualni. ale kdyz bude odpoved pouze do PM, znas to ne, stejne tam bude hafo veci typu: ja bych to bral odkud si?? mas to v PM. fakt takovy veci nechapu. snad ti to nejak projde, preju hodne uspechu.
peace

FIRST INDOOR 150W

Old Post 29-06-2005 v 14:28 PM
Janxu je offline   Profil uživatele Janxu   Find more posts by Janxu   Foto galerie člena Janxu   Click here to Send Janxu a Private Message   Add Janxu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 3

bylo by nejlíp kdyby to asi psali způsobem sodík 400w za 00kč praha apod doufám že se to dostane někam vyditelně pro ty překupníky aby se zamyslely, je to jenom pro jejich rychlejší a lepši prodej

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 29-06-2005 v 21:33 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
luckyBOB
Stálý Člen

Karma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% PěstitelskáKarma uživatele luckyBOB - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 813  

PODPORUJI Příspěvek č. 4

...elektropunxx

!!rikam ti nedavej do toho speka ten tabak!!

Old Post 29-06-2005 v 21:44 PM
luckyBOB je offline   Profil uživatele luckyBOB   Find more posts by luckyBOB   Foto galerie člena luckyBOB   Click here to Send luckyBOB a Private Message   Add luckyBOB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

no a co Bazar-podsekce Lampy-Sodiky-thread 400W
a v nem post typu:
400W, Praha, cena 700kc, PM only
hm? system velmi podobny, ale prehlednejsi diky sekcim a postupny selekci

Old Post 01-07-2005 v 20:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mcsow
Stálý Člen

Karma uživatele mcsow - 26% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 104  

Příspěvek č. 6

to trosca: jj dík za ještě zdokonalení, teď jenom ohlas adminů, nebo přidat nějakou anketu, ale to newim jestli dokažu přidat do tohodle threadu

nikdo se mně neptal jestli se chci narodit, tak mi taky nikdo nebude říkat jak mám žít

možná ůprava bazaru


NATURE´S WAY OF 'STAYING HIGH'
chceš-li být šťastný hodinu, opij se. chceš-li být šŤastný tři dny, ožeň se. Chceš-li být šťastný týden, uspořádej zabijačku. Pokud ale chceš být šťastný celý život, staň se zahradníkem.

Old Post 12-08-2005 v 12:50 PM
mcsow je offline   Profil uživatele mcsow   Find more posts by mcsow   Foto galerie člena mcsow   Click here to Send mcsow a Private Message   Add mcsow to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mcsow! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 7

no jako k tomu rozdeleni na poptavka / nabidka.. bych se naprosto pridal - tyhle poptavkovy thready nadepsany "pomoc", "semena" jsou mor + nekdo v pm navrhoval nejakej ukazatel (ne)aktualnosti inzeratu - by mozna stacilo, aby zakl. trydu vzdy napsal, ze prodano - by bylo smazano, bohuzel to o5 dela malokdo... :-/

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 03-11-2005 v 06:47 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
majkos
Stálý Člen

Karma uživatele majkos - 62% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 8

jsem pro ale je tu nekdo kdo by s tim dal praci???????????????

Old Post 07-11-2005 v 08:43 AM
majkos je offline   Profil uživatele majkos   Find more posts by majkos   Foto galerie člena majkos   Click here to Send majkos a Private Message   Add majkos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 9

Já jsem taky pro! Zpřehlednění bazaru by stálo za to. Doufám že mě neseřve zase někdo (Jedubapko čauky! ) za to že opisuji to co už bylo napsáno, ale myslím si že čím víc lidí bude pro tím spíš se s tím něco udělá. Tech podsekcí by nemuselo být zas tolik (Prodám koupím vyměním) to by podle mě bodlo. A dost by pomohlo promazávání, je tam dost threadů kde na konci je napsáno, prodáno... Zbytečně....

Old Post 10-01-2006 v 17:32 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Henry
Nový Člen

Karma uživatele Henry - 10% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 10

Od tý slušnosti by už mohli bejt lidi, co něco nabídli k prodeji a prodali, možná se pak sami divěj, proč je furt někdo otravuje např. s řízkama, který prodali třeba už před měsícem...Jinak jsem taky pro přehlednější bazárek. Čuzik

Old Post 17-02-2006 v 11:43 AM
Henry je offline   Profil uživatele Henry   Find more posts by Henry   Foto galerie člena Henry   Click here to Send Henry a Private Message   Add Henry to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pepas
Stálý Člen

Karma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% PěstitelskáKarma uživatele Pepas - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 11

Zdarec, hlavně bych oddělil do nějákýho části řízkaře a semínkaře, protože ti to zasíraj nejvíc.

Mnoho různá pole + strom? - Outdoor 2011

Kytky na stromě - Outdoor 2010

Old Post 21-10-2010 v 20:06 PM
Pepas je offline   Profil uživatele Pepas   Find more posts by Pepas   Foto galerie člena Pepas   Click here to Send Pepas a Private Message   Add Pepas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:04 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4311090 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív