Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » SoG pod 250W (myslíte, že budou stacit kvetinacky 10x10x11cm???)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6
Autor
Téma 
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 81

Tak zatim je suchejch tech 12 kytek co jsou na fotkach a cista vaha je 87g. Nejmensi kytka mela 4,8g a nejvetsi 14,2g. Takze zatim to je v pohode, protoze ted jeste schne 7 vetsich, na kterych alespon podle tech co uz mam zvazeny bude neco kolem 60-70g. Takze to bude cca 150g a jeste 8 se jich opaluje a jak psal Jahudka fakt se porad zvetsujou, takze tam bych to videl na 80g v pohode. Hlavne tam je ted spousu mista, takze maj dost mista a palice budou pekny i dole.
Jak rïkam, zatim jsem naprosto spokojenej a vynos se urcite bude blizit 1g/W.
Zatim se mejte a celkovou vahu sem pak hodim presnou a porovnam vahy tech kytek co uz jsou venku s temi co necham rust o cca 14 dni dele.
23

Old Post 05-07-2006 v 16:58 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 82

Ahoj

Sledoval sem tvůj dred a stále hledám inspiraci proto by mi moc pomohlo kdyby si sem hodil ten finish

Myslim že i ostatní by rádi viděli porovnání s kytkama co kvetly dýl

Děkuji khook

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 19-07-2006 v 08:19 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 83

Jj pardon nejak jsem na to zapomnel. Ach ta pamet ja celou dobu myslel, ze uz jsem to ukoncil. Takze tech 8 kytek jsem tam nakonec nechal dele o 14 dni a bylo to skutecne znat. Palice se jeste celkem zvetsily a vrsky poradne ztvrdly. Konecna vaha vsech 8mi kytek byla 74g. Na tech 7mi mensich co schly zatimco tyhle se jeste opalovaly bylo jen 48g. Takze celkova vaha je 87+48+74 a to je 209 gramu. I tak jsem spokojenej, bohuzel jen s vynosem, protoze jinak musim rict, ze me NorthernLights zklamala. Kazdopadne ted si to doma pripravim cely na kontinualni SoG a rozjedu to pod 400W, protoze jako pestebni metoda mi to naprosto vyhovuje.
Tot vse, diky Vsem za Káčka a podporu, mejte se radi a at Vam to roste....................
23

Old Post 19-07-2006 v 09:20 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 84

hezkýýý....)
mě by ještě zajímalo, jak ti z těch květníků lezly kořeny? určitě musely ne? bylo by foto?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 19-07-2006 v 11:08 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 85

citace:
Původní příspěvek od Co?
hezkýýý....)
mě by ještě zajímalo, jak ti z těch květníků lezly kořeny? určitě musely ne? bylo by foto?

Jj, foto korenu jeste muzu dodat. Z tech kvetniku to sice nelezlo, ale, kdyz jsem to setnul tak jsem ze zvedavosti vyklepnul z toho kvetinace hlinu a prorostle to bylo fest, ale ven to nelezlo. Je to taky mozna tim, ze jsem pod kvetinacema nemel ty misky na odtok vody, ale vzhledem k poctu kvetinacu jen tu cernou odtokovou folii, ktery hned uschne, tak mozna proto koreny nelezly ven....
Zatim.........
23
edit: ty fotky sem dam odpoledne, jsem v praci....

Old Post 19-07-2006 v 11:28 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 86

Ja tiež používam také kvetináče a korene mi von neliezli nikdy.A to som mal pod nimi misky na prebytočnú vodu.A tiež som mal vždy komplet vyplnené kvetináče koreňmi

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 19-07-2006 v 12:42 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

koreny Příspěvek č. 87



Tak tady je to foto korenu.....
23

Old Post 23-07-2006 v 16:50 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2069740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív