Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Jak vybrat nejlepší matku- phenotyp
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 65

snark - nazev threadu dobre znam - neunavuj
Pro jistotu by sis ho mel precist sam ..a jeste jednou, a jeste, ..a hlavne ten konec vis, si precti Jeste jsem od tebe neslysel jedine slovo o tom, jak to delas ty. Furt jses jen same watty, watty a zas jen watty. Se z nich prokrista nepo*er. Ty proste nepochopis, ze jsou mezi nami growers, kteri maji podminky jasne dane - bydli u rodicu, maji urcity prijem, maji maly byt, maji rodinu atd... a jedine, co se od tebe dzvi je spousta wattu
citace:
Původní příspěvek od snark

tedy můžeš mi prosím prozradit kde jinde než v tomto threadu by se informace které jsem si tak drze dovolil podat vyjímaly lépe???? nebo raději grower kompletně od takového heretismu ochránit????


Zkus zalozit vlastni thread. Tady je to podle me o tom, jak vybrat matku podle phenotypu a ne jak nejlepe vypestovat matku.

chjo, todle uz me fuckt neba

smrťák

Old Post 14-09-2005 v 18:01 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 66

dlouhán
vyvedu tě z omylu - v mých příspěvcích se Watty objevují poprvé až ve 3. příspěvku v pořadí - celkově je písmeno W uvedeno cca 14x na celkových 19 příspěvků - vzhledem k několika OT o světelných zdrojích mi normálně příde že akorát neuměle lžeš a snažíš se na mě léčit svoje komplexy - sem línej na to ti tady ještě jednou shrnout penzum inf který sem konkrétně v tomhle threadu vyblil - jestli v tom vidíš jenom watty tak zpátky do ZŠ a učit se číst
ad poslední - vypěstování nejlepší matky pochopitelně úzce souvisí s výběrem když už sem u toho informování
doufam že se pokusíš o inteligentnější argumentaci nežli básně typu "Snarku bleješ sračky"
Děkuji a good luck
Snarky
p.s.
Dude nebo kdokoliv z modů - po patřičném zastarání (max po víkendu ) prosím celý OT promazat - jinak je to docela dobrej thread

Snark in the System

Old Post 16-09-2005 v 00:03 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Organika ehmmm... Příspěvek č. 67

citace:
Původní příspěvek od dlouhán
No vidim, sorethroat, ze ti muj prispevek nak nedal spat ..dyt uz je to doba... navic jsi na nej uz jednou reagoval - jojo vim o tom, i kdyz jsi ho behem 24h zase smaznul a musim rict, ze se jednalo o pokus o drsnej ster, jak uz to mas ve zvyku. Sorry, ale dovolim si tedy jeste reagovat.


Sorry ale tohle jsou - keci

citace:
Ja byl jeden z tech co zacali s pestenim indoors z nadseni. Zacal jsem uplne od piky a vse co sem vedel bylo vycteny a odkoukany z obrazku z High Times magazinu a samo tady z Groweru. Nemel jsem zadneho kamarada s hyperpestirnou, se kterym bych se mohl kdykoli o cemkoli poradit a u kteryho bych mohl videt podminky a kytky v akci.


Já taky nikdy neměl žádného kamaráda s "hyperpěstírnou" od kterého bych se mohl o všem radit - všechno co jsem se tu snažil vysvětlit pochází povětšinou z vlastních zkušeností - chyb a ponaučení

citace:
Bral sem to tak, jako ze z orig. seminka dostanu orig. genetiku a bylo mi uplne fuk, jestli budou rizky takove, nebo makove. Hlavne, ze se chyti a dojedou pod sodikem. A ze z nich nedostanu g/W? FUCK!!!


No a co jako? Mě je taky uplně jedno jestli děláš 0,3g/W nebo 1g/W o tom co ve finále ty vypěstuješ tady řeč nebyla

citace:
Rozbalit to pod sestikilem umi kde kdo, kdyz na to jsou prachy, prostory a klid.


ANO - zajisté máš pravdu - rozbalit pod šestikilem to umí kde-jaká lama ale vypěstovat pod nim něco - už u většiny chytráku dosti pokulhává

citace:
Ale zkus udrzet nekolik zdravych matek pod 2x18W trubkama, kam jeste prijdou klony!


Děkuji - nechci -

citace:
Samozrejme s tebou souhlasim, ze zarivky se s metlama nedaj srovnavat, ale typkovi, ktery hodla s growingem zacit a pta se jak vyselektovat matku prece neporadim at si rozne 600 wattu, ze jedna mati se mu tam vleze


Máš pravdu - týpkovi kterej hodlá s growingem začít rozhodně nedoporučim na matku 600W - tomu totiž tak maximálně doporučim aby s pěstováním nějaký matky vůbec nezačínal když nemá zajetej pořádně ani první grow

citace:
Nic ve zlem, ale od clenu, pod jejichz nicky se to jen zelena bych teda cekal povzbudivejsi prispevky, nez to, co jste predvedli se Snarkem

Dnes uz se na to divam zase jinak a to, ze melete z cesty beru zpet, protoze to JSOU zajimave informace, jen by se dle meho vyjimaly nekde trochu jinde.


No Comment - sorry - ale tyhle dvě věty si hrozně protiřečí

peace out...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 16-09-2005 v 01:24 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
psilos
Podporující Člen

Karma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% PěstitelskáKarma uživatele psilos - 50% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 465 

Příspěvek č. 68

Nemůžu nereagovat. Moc sem poslední dobou nepíšu a už vůbec nic obrazovýho nepostuju, nejsem debil, abych na sebe zbytečně upozorňoval, kor, když už je tu jen pár lidí srdcařů. Každej koníček něco stojí. Je mi úplně jedno, že si někdo dusí matky pod úsporkama, že pěstuje pod 70W ...... . A podle mě každej, kdo dělá growing srdcem a je to jeho koníček , obětuje mu většinu finančních prostředků(vyhrazených pro koníčky a zábavu, nemyslím rodinný rozpočet) a většinu času, nikdy nezůstane a možná ani nezačne na 70W nebo úsporkách. Jestli někomu stačí 70 nebo 150W , prosím, mně ne. Já to mám maximálně jako tester pro neznámou genetiku, jestli se vůbec pak vyplatí ji vyjet pod normální watáží. Jestli něco chceš dělat pořádně, musíš tomu vytvořit co nejoptimálnější podmínky. A to je to, co Vám radí Snark nebo sorethroat.
Ještě příklad pro blbý a dlouhána: když si budu chtít koupit psa, nekoupím si čivavu nebo jinýho králíka nebo veverku. A přitom nemám NIC proti lidem, co pěstují veverky,ani proti veverkám samotným (pokud neblogujou).....
Takže téma zní, jak vybrat nejlepší matku - odpověď je taková: V rámci možností se snaž docílit optimální podmínky(popsáno nahoře). Musíš přihlídnout ke svým finančním, časovým i prostorovým možnostem a dobře rozmyslet, jestli chceš BMW nebo nebo Barkas. Ideální podmínky zde byly popsány už v příspěvcích nahoře. Jakýkoliv vychýlení od ideálních podmínek znamená ztrátu quality. To je prostě daný. Nejjednodužší a časově nejmíň náročný je vzít řízek a vyjet matku pod zářivkou. To je jeden extrém. Nedá se čekat nic převratnýho, ale povést se to může, výsledek může bejt slušnej, ale nikdy výbornej.
Druhej extrém je
1.koupit semena, všechny zasadit,vyjet ,nařízkovat, zjistit pohlaví, 2.Udělat matky pod 600 - 1000W (podle počtu matek klidně i násobky ) vzít z nich řízky, zaznamenat, odkud byly brány(vrchol, postranní výhon...)
3.z nich udělat znovu matky, ty vyjet znovu pod pořádnou watáží
4. znovu nařezat, řízky nechat konečně vyjet až do konce, vyhodnotit -celou dobu zaznamenávat údaje )
5. opakovat postup bodu 4. minimálně 3x pro potvrzení výsledku a vyloučení nestandartních faktorů (napadení škůdci, přehřátí...)
6. vybrat nejlepší kus (hodnotí se vzrůst , high, odolnost....)
7. zjistit, z který matky u bodu 3 to bylo .
zabere to sotva rok a půl, svítíš na to třeba 3 x 600w (čím víc matek na selekci, tím líp) a odměna je 1 super matka pod 600W z který nařežeš pokaždý perfektní genetiku( omezením je jen qualita kupovaných semen, takže už na začátku je třeba dobře zaplatit-prostě vytáhneš ze semen co se dá)
Technicky, finančně i profesně se tomuto v našich podmínkách lze přiblížit jen vzdáleně, pokud nebude povolen oficiální prodej klonů, aby ses tím mohl živit a tak finance vrážet zpátky(jak už to v podnikání bejvá), tak to prostě nejde utáhnout nehledě na rizika s tím spojený.
ufff to jsem se vypsal
keep growin'

"Čím víc jsem blbější, tím míň mi to vadí"
psilos
.....dneska mi už nevadí skoro nic, protože jsem blbej, jak daleko vidim...
a zrak mám výtečný....


Old Post 20-09-2005 v 13:36 PM
psilos je offline   Profil uživatele psilos   Find more posts by psilos   Foto galerie člena psilos   Click here to Send psilos a Private Message   Add psilos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele psilos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 69

Ok.
...pokusim se takove rezany sehnat a vyzkousim

smrťák

Old Post 21-09-2005 v 14:56 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 70

yavar:

1.To že jsou řízky lepší zpod metly vyšší watáže nepopřeš

2.Máš na výběr:
a)mít řízky zdarma zpod zářivky (své)
b)mít řízky po 100Kč zpod metly vyšší watáže (cizí)

Co si vybereš???Pokud nejseš imbecilní tak za b) !!!

btw za dobrej řez se vyplatí dát stovek víc...


P.S.:nejleší je možnost c) řízky zpod metly vyšší watáže SVÉ, ale to bych chtěl asi moc že?

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Naposledy upravil Apofiss 08-10-2005 v 08:05 AM

Old Post 08-10-2005 v 08:00 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 71

Máš tak omezený rozpočet že nemáš na 250w metlu???Nedělej si prdel...

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 08-10-2005 v 10:17 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 72

yavar - nejenom že ignoruješ to co se v tomhle threadu razí od první stránky - naopak když ti to ještě někdo (amálka) se snaží vysvětlit polopaticky tak to ještě ironizuješ - tvoje volba
Celý systém je tak slabý jako jeho nejslabší článek - kdo pěstuje dýl než rok dva tak na to přijde sám - pokud máš "matky" z "řízků vod kámoše" v krabici vod televize vylepený alobalem ve spodkách vod petflašek tak je opravdu jedno jestli na to svítíš metlou nebo zářivkou z kuchyňský linky.
Píšeš že si s tim chceš hrát na boha, mít to pod kontrolou - ale jak to chceš dělat když ani nejsi schopnej ve skříni udržet libovolnou vlhkost a teplotu protože by to stálo moc peněz a moc práce. S takovymhle přístupem jakoukoliv dobrou genetiku na kterou narazíš se slušnou jistotou do pár měsíců zlikviduješ
znam moc dobře sympatickej pocit když si něco vyrobíš sám - ale zkoušel sis doma v dílně vyrobit auto nebo motorku????

Snark in the System

Old Post 08-10-2005 v 12:37 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 73

citace:
Původní příspěvek od yavar
ok, tohle vysvetleni beru a je to celkem logicky -> vitalita rizku....a cim si to ale vysvetlujete, jestli to neni genetikou???? tim ze je ten rizek lip narostlej ale v cem konkretne protoze vypadaj stejne...?

takze da se rict
zarivka - pod zarivkou se uchova genetika - tzn. nedegeneruje ale za cenu maly spotreby budou rizky mene vitalni

pod vybojkou - rizky vytalnejsi a podle me je vyssi pravdepodobnost genetickych mutaci zpusobenych UV zarenim, ciste teoreticky

Nicmene zustava otazka na kterou nevim, proc jsou stejne vypadajici rizky, ve smyslu vetveni, velikosti z pod vybojky vitalnejsi nez z pod zarivky...????? vite neko vic?? me nic na biologicky urovni nenapada...neco s hormonama?


je to jednoduche. keby si mal jednovajecne dvojca, tak ste geneticky identicky, ale ked ty budes mat pravidelnu a vyvazenu stravu, tak budes na tom o mnoho lepsie ako tvoje dvojca, ktore sa zivi par rokov len nepravidelne a nedostatocnou potravou. cize kedze pre rastlinu je svetlo najzakladnejsia zlozka potravy spolu s vodou..., tak je to uplne jasne, ked budes rastlinu krmit poriadne je lepsia, ked malo, bude horsia. zaiadne geneticke zmeny v tom nehladaj.



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 08-10-2005 v 14:41 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 74

takze mi to prijde tak, ze i z mizernyho rizku lze vypestovat (jednou) peknou matku....akorat to trva dele...?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 08-10-2005 v 17:09 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 75

to mi uz je jasne, ale mamka neni na vynos......ale daji se i tedy nastradane stresy (at uz z prevozu, ci wat-svetla,ci vyzivy, ci to ze jde o klon) odboruvat (treba postupne) ?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 08-10-2005 v 17:48 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 76

ne

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 08-10-2005 v 17:49 PM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 77

no to je mi jasne, ze dobra matka jedine ze seminka,
ale co si budeme povidat vetsina z nas (asi) ma dostupnejsi rizky v podstate neznameho puvodu (sem pocitam i rizky od znameho, ktere fakt vypadali pekne), ale mam ozkouseno, ze jsem schopen takovy klon dohnat k tomu, abych se dostal k tomu co je na ïnternetu prumerne uvadeno a i lepsi....
a take jsem zkousel strcit indoorovou kytku (original blueberry) a ta mela dva metry stonek prumer tak pet....z te by byly ocividne vitalnejsi rizky...kdyby mi ji neukradli...tak nevim jaky by byl vysledek v boxu....ale...nejak to musi jit "odstresovat" ne? hi, nebo proste ne?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 08-10-2005 v 19:33 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 78

ad "odstresování" jestli to pude tak to bude na 99% podstatně složitější než naselektovat nový matky prevence je vždycky účinější než následná léčba

Snark in the System

Old Post 09-10-2005 v 01:26 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prophet
Stálý Člen

Karma uživatele prophet - 47% Pěstitelská

Registrován: Mar 2001
Příspěvků: 95  

Příspěvek č. 79

HOŠIDIVOŠIIIIIIII
2 Amalka-Vigor/vitalita je následkem hybridního křížení a nesouvisí s použitím MH
2 Apofiss- 100% za a, protože pak máš dost velkou jistotu že víš co pěstuješ/a to není imbecilita/
2 Snark-to je jen tvé přání že super mega luxusní kytky rostou jen v profesionálním prostředí a vybavení/vlastně je to tvá reklama....
2 Amalka-štresy=co tě nezabije to tě posílí,viz přírodní výběr

lávovej keran

Old Post 11-10-2005 v 08:53 AM
prophet je offline   Profil uživatele prophet   Find more posts by prophet   Foto galerie člena prophet   Click here to Send prophet a Private Message   Add prophet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 80

prophet
ad 1 - pleteš si účel a prostředky - MH je jenom jedním z prostředků jak pomocí hybridního křížení docílit co nejvitálnější materiál
ad 2 - dost demagogickej přístup - pokud máš jistotu že to dostalo sodovku tak neni moc chytrý si to cpát pod lampu jenom abys měl jistotu co tam máš - pokud ti ovšem cizí řízky nevadí z "osobních nerozlišených" důvodů - potom platí proti gustu atd atd
ad 3 - reklamu si představuju jinak - notabene "profesionální podmínky" jak píšeš sou ještě někde úplně jinde - to už bys mě asi chtěl lynčovat kdybych tu protlačoval např. ozonizátory a refraktometry - celou dobu tvrdim že šance na SML kytky je v kvalitních podmínkách podstatně vyšší než mizivá až náhodná - až budu někomu doporučovat pH metr s briliantovym držákem a mahagonovou krabičkou tak píčuj a posté odkazuji k názvu threadu
ad 4 - tomu se řiká bonsai - řezat kořeny - ohýbat kmínek - nezalívat - hlavně aby to nevyrostlo - to sou šoky - akorát je to dobrý k něčemu jinýmu než k tomu aby se vyplodila halda dobrýho modelu
good luck
Snarky

Snark in the System

Old Post 11-10-2005 v 12:41 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:49 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9387740 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív