Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Jak vybrat nejlepší matku- phenotyp
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Nápad 4 kotg Příspěvek č. 33


Krom toho jestli jsis mohl dobře všimnout tak podle této fotky bych napočítal min. 7* 400-600W industrií a tim svítěj na klony! víš!?

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 14-07-2005 v 13:01 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 34

Hmmm, Sorethroat, musim uznat svojí chybu, dodal si důkazy, takže ti můžu věřit, njn, kdyby tohle Snark udělal hned nemusel se thread zasír.t.
Jinak tvůj link Pentagon Strike 9/11 je opravdu hustej, docela by mě zajímalo, jak to bylo (ty rozmázlý fotky předčasnej výbuch , díra, a kamery, který nic nezachytily).LIP-live in peace
PS:Neřikej mi prositě milý, uráží mě to.

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 14-07-2005 v 13:10 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 35

citace:
Krom toho jestli jsis mohl dobře všimnout tak podle této fotky bych napočítal min. 7* 400-600W industrií a tim svítěj na klony! víš!?

Hmm, ale na kolik těch klonů svítěj, několik tisíc??A o klonech nebyla řeč!

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 14-07-2005 v 13:13 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 36

kotg - věříš všemu až po dodání důkazů????
Frank Krank - no na těch 180 W je bych řek 14000 lm jestli umim číst (podle katalogu Philipsu má 150W SON-T plus cca 15000 lm - to že sou sodíky účinější na poměr watáže a výkonu je stará vesta tak co je špatně???)- a kde si sehnal tu cenu by mě taky zajímalo - kolik za to kde chtěj???
good luck
Snark

Snark in the System

Old Post 14-07-2005 v 15:37 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 37

snarkoune

180 W maji v ponuce jen s dualspectrem(cize polovice spektra 2700 K
polovice 6500 K) cize rustove spektrum je spekulativne 8000 lumenu ???
Pro ucely tohodle threadu bych spis zaostril na High Power Spektrum CFL
6400 K Blau 115 W.

Cena se pohybuje kolem 80 euro,
v pripade zaujmu po skusenostech pro blizsi kontakt doporucuju zajit do Bushplanet na stare zname adrese Esterhazygasse 32.

I tak nechapu proc bych si mel misto metalhalidu 150 W Philips HPI
koupit neco drazsi,mene vykonne,bez realne prokazatelnych vysledku.
Proto porad trvam na tvrzeni,ze tohle neni cesta pokroku.


expiry date
Myslim,ze pre teba nebude problem zajst do Viedne ved to mas na skok.

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 14-07-2005 v 16:15 PM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 38

No tú celospektrálnu som pozeral a cena cca70 euro.Problém by to nebol,len na moje pomery sa mi to zatiaľ nehodí.Ale časom by som nad tým určite rozmýšľal,páči sa mi.IMHO, každá novinka čosi stojí(aj keď to asi nie je úplná novinka).No a veci,ktoré sú vytvárané priamo na jeden účel sú vždy drahšie ako náhrady.Myslím,že sodíkové vysokotlakové výbojky neboli vyrábané pôvodne na pestovanie rastliniek možno až neskôr rada agro.btw-porovnajte si ceny výbojek v growshopoch a normálnych obchodoch.To,že to pod sodíkom tak dobre rastie a kvitne,je len výhoda.
http://www.biocultivator.de/product...products_id/840

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 14-07-2005 v 16:25 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 39

ok - spočítej si kolik stojí deset 18 W úsporek cool white na E27

Snark in the System

Old Post 14-07-2005 v 17:48 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Pohodička debata - diskuzní fórum ... indoor pěstování ... Příspěvek č. 40

citace:
Původní příspěvek od kotg
Hmmm, Sorethroat, musim uznat svojí chybu, dodal si důkazy, takže ti můžu věřit, njn, kdyby tohle Snark udělal hned nemusel se thread zasír.t.
Jinak tvůj link Pentagon Strike 9/11 je opravdu hustej, docela by mě zajímalo, jak to bylo (ty rozmázlý fotky předčasnej výbuch , díra, a kamery, který nic nezachytily).LIP-live in peace
PS:Neřikej mi prositě milý, uráží mě to.

Nemusíš uznávat svojí chybu stačí když jsi to vždy jen pozorně přečteš popř sám najdeš, než začneš argumentovat Kdyby tohle snark udělal hned tak by sme tady přece neměly o čem diskutovat, ne? heh...
Jinak jestli tě zaujal link na Pentagon Strike 911 ... tak určitě následuj náš thread G.W.BUSH w EVROPE - aktivismus Čti, následuj odkazy, požádej Smokalota o account na FTP Conspirateura a downloaduj móóóc husté dokumenty

citace:
Původní příspěvek od kotg
Hmm, ale na kolik těch klonů svítěj, několik tisíc??A o klonech nebyla řeč!

Když už svítí takovou watáží na klony, tak čím jiným by asi tak svítili na matky!?? 36W trubicí ??? ehmmm...


P.s.: Dobrá už ti "milý" nikdy neřeknu, přesvědčil jsi mě a nebuď uraženej, nemyslel jsem to zle

Live In Peace ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Old Post 14-07-2005 v 20:40 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 41

Sultan: hmm koukam ze panove tady melou trochu z cesty, jakoby vubec nevedeli na co ses ptal a ke vsemu se tady dohaduji o pic***nach! Nenech se zvyklat kecama ala "ja mam kamose co jede matky pod 2x 600W " A co jako? Vetsina z nas si nemuze dovolit pod takovou watazi ani kvest a kvuli tomu s tim jako mame prastit?

Pokud chces vybrat jednu - dve matky z 12 rostlin tak pocitej s tim, ze je to piplacka na peknych par mesicu a jde jen o to, kterych kvalit si u ganji cenis nejvic (vune, chut, vzhled, potence, vynos, obtiznost pesteni, doba kvetu...) ty sam. V zadnem pripade nedej jen na prvni dojmy z rustu!
Ja kdyz jsem rozjizdel svuj prvni model, zacinal jsem s 2x18W zarivkama. Takovou wataz mela moje prvni matkarna/klonovna dohromady, takze Sultane jen smele do toho a pokud mohu jeste jednu radu, tak byt tebou, zacal bych se 4-6 semenama, kdyby se neco podelalo at mas neco v zaloze.
Hodne zdaru!

smrťák

Naposledy upravil dlouhán 18-07-2005 v 21:22 PM

Old Post 16-07-2005 v 11:41 AM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 42

Sorry,ale mám dojem,že by sa mal grower rozdeliť na pár skupín(a to nemyslím len tento thread).Na tých,čo si môžu dovoliť pestovať do 150W,potom od 150-400 a od 400W vyššie.Ja si napríklad nemôžem dovoliť viac ako max 100-150W.A tým mám byť akože nejako out?Myslel som,že grower je o výmene skúseností a nie o tom,kto má väčšiu watáž a väčšie výnosy.Niekedy mi to príde ako keď sa bavia pipky o tom,v akom značkovom obchode nakupujú,že tá len na trhu,tak je to chudera.Neberte to osobne,ale napr. aj ja si asi vlastný thread nezaložím(aj keď by som chcel) už len kvôli príspevkom typu:s tou 70W to zabaľ,z toho nič nebude,možno na špeka,kúp si aspoň 400W,pod menším to nemá cenu.Nemyslím,že všetci sú takí,ale prečítal som desiatky threadov a nadobudol som tento pocit.
Nie každý má rovnaké podmienky anie každému možno ide o tie stovky gramov.Samozrejme každý chce dosiahnuť čo najlepšie výsledky,ale vždy nie sú podmienky na maximum.Našťastie tých,ktorí to berú inak je myslím väčšina,tak samozrejme na grower nezanevrem.Je to tu fan.Peace

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Old Post 16-07-2005 v 15:26 PM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 43

dlouhán >
ad piplačka - souhlas - spíš na rok
ad většina - spíš je to atmosférou tady na groweru jak sem už psal - lidi s většíma watážema nejsou zvědavý na reakce typu - máš 1200W ??? seš dýloška
ad vlastnosti - no selektovat na jednu vlastnost je IMHO dost loterie
ad první dojem z růstu - SOUHLAS
ad watáž - nesouhlas

expiry - hele proč??? spousta lidí co jede pod x šestikoulema třeba začínala na 150 W - sou i lidi co se downgradovali z 400W na 250W a podobně - ale původní otázka zněla - jak se selektují matky - a na tu sem poctivě odpověděl podle toho nejlepšího co o tom vim - jestli si to někdo přebere jako osobní útok na svojí nízkou watáž tak je to spíš problém sebevědomí nebo nějakejch komplexů než growingu

all> tohle by neměl bejt thread vo tom kdo si co může nebo nemůže dovolit ale vo tom jak by to mělo v OPTIMÁLNIM PŘÍPADĚ být - asi nemá cenu se dohadovat jaká měrná watáž na plochu je nejmenší přijatelná pač NĚCO tam vyroste i když se na to svítí žárovkou
good luck
Snark

Snark in the System

Old Post 17-07-2005 v 00:55 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 44

all

Osobne si myslim,ze kdyby tu nebyla na groweru presne takovadle atmosfera jaka tu je,cehoz dukazem je tento thread tak bychom se mohli realne bavit.
Na druhou stranu si ale taky pamatuju na casy kdy mel Srooga pod
jeho usmolenou dvestepadesatkou cez sto kousku na ukazkovem scrogu
a uz tehdy se objevili primitivni reakce.(ten vyvoj je evidentny )
Nezostava mi nic jineho jen napsat Jeziskovi,aby mi pod Vanocni stromecek splnil jedine zelani : aby lidem uz konecne otvoril oci a vysvetlil jim,ze growing neni o reseni vlastneho sebevedomi,komplexu..
a meli by si vic vazit to,ze maji moznost sledovat nejenom svoje pestitelske pokusy ale take pestitelske pokusy lidi,kteri se rozhodli jit jinou cestou.

Vsimli ste si nekdy,ze by na OG nekoho vubec napadlo neco podobneho resit ?

ohne Risiko,kein Spass

Naposledy upravil Frank Krank 17-07-2005 v 03:40 AM

Old Post 17-07-2005 v 01:18 AM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 45

Void Man - a g/W????

Snark in the System

Old Post 19-07-2005 v 13:19 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlouhán
deathrace king

Karma uživatele dlouhán - 97% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 46

snarku ty si nedas pokoj
g/W je sice krasna meta, ale nekomu bohate staci i 0,6g/W a tohle uz je realne i pro "pidimatkare". mimochodem vsichni proste nemame moznost se dostat ke klonum z takovych podminek, o kterych jste tady mluvily se sorethroatem nebo ano??? (vylety pro klony do hulandu, swicarska - nerealne) Ja bohuzel neznam nikoho s 600W matkarnou, ale opravdu rad bych si takovej grow zkusil.
...peace...

smrťák

Old Post 19-07-2005 v 16:13 PM
dlouhán je offline   Profil uživatele dlouhán   Find more posts by dlouhán   Foto galerie člena dlouhán   Click here to Send dlouhán a Private Message   Add dlouhán to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 47

heeeeeeeeeej zobudte sa . o co vam ide? nazov tohto threadu je uplne jasny: AKO VYBRAT NAJLEPSIU MATKU. snark vam to tu napisal, tak co furt rypete



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 19-07-2005 v 16:20 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 48

VoidMAN krásně zdřevnaťelej stonek!!!!Jak dlouho tu matku máš?
A jakym světlem jí udržuješ v růstové fázi???
O šiškách ani nemluvim!!!

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 20-07-2005 v 09:55 AM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:14 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5171320 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív