Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Jak vybrat nejlepší matku- phenotyp
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 17

hehe - skláním šíji pod Sultánovo jho a tiše závidim že někdo hulí tak homeopaticky že mu stačí na growing žárovička z baterky a velká petflaška

Snark in the System

Old Post 11-07-2005 v 17:29 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 18

Hele, snarku, těšil sem se, že se mrknu na pořádný growing a hledal sem tvoje thready, žádný sem bohužel nenašel, tak kdybys byl tak hodnej a hodil sem nějakej link na ně, byl bych ti vděčnej

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 11-07-2005 v 17:47 PM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sultan
Stálý Člen

Karma uživatele Sultan - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 19

Jen mě teda napadá, kde vezmu (nebo vezmeš) takový řízky, o kterých víš, že nejsou stresovaný už na mateční rostlině??? (pro Tebe možná hloupý dotaz, však já opravdu nevím)

+odkaz na jiného znamenitého pěstitele Matky!!! který tvrdí něco jiného, a byl bych rád i za jeho názor.

Old Post 11-07-2005 v 19:06 PM
Sultan je offline   Profil uživatele Sultan   Find more posts by Sultan   Foto galerie člena Sultan   Click here to Send Sultan a Private Message   Add Sultan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sultan
Stálý Člen

Karma uživatele Sultan - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 20

ad amalka:
Jo, pěkný čtení, ale vsadím se, že první, co s těmi řízky v česku udělali bylo, že je strčili pod 36W. A to bylo i poslední co s nimi udělali.

Old Post 12-07-2005 v 13:22 PM
Sultan je offline   Profil uživatele Sultan   Find more posts by Sultan   Foto galerie člena Sultan   Click here to Send Sultan a Private Message   Add Sultan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 21

kotg - nehodim - nemam
Sultan - no nejlíp vod člověka kterej má slušnou matku - buď si jí vyselektoval nebo vyměnil nebo koupil - to už je ostatně fuk - žádnej hloupej dotaz to neni - je to kromě prostoru největší problém strašný spousty lidí
ad "jiný znamenitý pěstitel" - no comment viděl jsem, znám, jenom to potvrzuje to co je jasný
amalka - no je to taky pankovina mít matku na krámě já bych to nedal i kdyby se to smělo

Snark in the System

Old Post 12-07-2005 v 14:20 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sultan
Stálý Člen

Karma uživatele Sultan - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 31  

shrnutí Příspěvek č. 22

Takže, aby jsme to shrnuli:
Tvrdíš, že pěstování DOBRÉ matky je tak náročné, že začínající grower s jednou skříní není schopen takovou matku vyprodukovat. Dale odsuzuješ pěstování matek pod zářivkami, naopak prosazuješ MH výbojky, pochopil jsem že wattáže minimálně 600W na 1 matku. Pěstování pod menším osvětlení odsuzuješ, protože budoucí matka je stresována ještě za růstu.
Kdybych se stále v něčem pletl, oprav mě prosím.

P.S.: Řekl bych tedy, že je načase přepracovat heslo Mateční rostliny ve F.A.Q. a vypadá to, že JSI TEN PRAVÝ, TAK SE DO TOHO PUSŤ!!!

Old Post 12-07-2005 v 17:24 PM
Sultan je offline   Profil uživatele Sultan   Find more posts by Sultan   Foto galerie člena Sultan   Click here to Send Sultan a Private Message   Add Sultan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IqTyq
selektivní herbicid

Karma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% PěstitelskáKarma uživatele IqTyq - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 23

na CW http://www.cannabisworld.org/vbport...ults&pollid=103 můžete zkouknout jak sou na tom s osvětlenim matek homegroweři za hranicema i mořem.A tady http://www.overgrow.com/iss3/mums.html Oldtimer 1 dokazuje, že lze držet zdravé matky v bonsai stylu mnoho let.Kupodivu pod fluoro trubkama.

Old Post 12-07-2005 v 18:43 PM
IqTyq je offline   Profil uživatele IqTyq   Find more posts by IqTyq   Foto galerie člena IqTyq   Click here to Send IqTyq a Private Message   Add IqTyq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 24

oprava shrnutí
ad věta 1 - správně
ad věta 2 - odsuzuju asi není správné slovo - tvrdím že pod zářivka není plnohodnotným a optimálním zdrojem světla pro matečné rostlinu (výjimku by tvořil setup který by se příkonově vyrovnal metalvýbojce - tzn. aspoň cca 300 watt) - ideální watáž je asi sluníčko optimální možná 600 W - minimální přijatelná IMHO cca 250 W

Snark in the System

Old Post 13-07-2005 v 08:46 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 25

jojo, snark prostě ví, no hele, snarku, za co máš karmu???Ty we, jestli takhle radíš všem, ať si na jednu matku daj 600w, tak bych ti dával spíš K-!!!!A taky bych řekl, že těmahle tvejma příspěvkama zesměšňuješ populaci mothercultivátorů na groweru, protože žadnýho s 600w MH na jednu matku neznám, NEopravuj mě, protože se nepletu!!!

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 13-07-2005 v 09:27 AM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sultan
Stálý Člen

Karma uživatele Sultan - 67% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 26

Nerad, ale musím se přikloňit k názoru Kotg. Já ti, Snarku, prostě NEVĚŘÍM.

pozn.:To ale samozřejmě neznamená, že nemáš pravdu.

Old Post 13-07-2005 v 12:43 PM
Sultan je offline   Profil uživatele Sultan   Find more posts by Sultan   Foto galerie člena Sultan   Click here to Send Sultan a Private Message   Add Sultan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 27

kotg - mmm no nikoho sem rozhodně zesměšňovat nehodlal - to že nikoho s 600 W neznáš a já jo bude tim že prostě znam víc lidí co svítěj
sultan - mno - mě je to vlastně fuk žejo - jestli se na growing nevysereš tak na to časem přídeš sám tak jako každej

a teď s dávkou mé vrozené skromnosti malá BOMBA
je to relativní novinka - tady na groweru sem si toho zatim nevšim
bohudík se našel výrobce který reflektuje reálné požadavky trhu a konečně můžu i já zodpovědně doporučit kompaktní zářivky na iluminaci matečných rostlin - obzvláště High Power Dual Spectrum 180 W by alespoň v tandemové konfiguraci podle všeho měl vyhovovat - vědomí že jen trotl nemění svoje názory připouštim že se dá pod úsporkama dělat matka
a příslušný web odkaz: http://www.mg-2.com/
děkuji všem za plodnou debatu
good luck
Snarky

Snark in the System

Old Post 13-07-2005 v 23:27 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Frank Krank
Stálý Člen

Karma uživatele Frank Krank - 79% PěstitelskáKarma uživatele Frank Krank - 79% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 28

Velmi relativni novinka
Mel sem tu moznost tenhle zazrak spatrit rok dozadu a nechapu
proc bych mel verit necemu co ma sotva 8000 lumenu pri vykonu 180 W.
A to uz vubec nemluvim o cene ktera je v tomhle pripade smesne
vysoka oproti vysledkum a moznostem ktere poskytuje.
Tohle podle meho nazoru rozhodne neni spravna cesta napredovani.

ohne Risiko,kein Spass

Old Post 14-07-2005 v 00:08 AM
Frank Krank je offline   Profil uživatele Frank Krank   Find more posts by Frank Krank   Foto galerie člena Frank Krank   Click here to Send Frank Krank a Private Message   Add Frank Krank to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Pohodička snark... Příspěvek č. 29








...naprostej souhlas... ...ostatně, jako vždy

To all
Stačí si pořádně přečíst článek od George Cervnatese na overgrow.com Swiss Greenhouse Tour

Nebo zkouknout stránky Holandskejch advancedhydro.com
Cloning Project 2001 a podle toho by vám to mělo bejt celkem jasný, teda alespoň myslim
A je celkem jasný a bez debat že pokud chcete produkovat kvalitní, silný a odolný kmety tak by jste měli mít napaměti min. těch 250W MH optimálně 400W MH a produktivně 600-1000W MH nebo Plantastar/SunMaster samozřejmě na zakořeňování stačí flora zářivky nebo cool white.
takže asi tak

peace...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil sorethroat 14-07-2005 v 01:08 AM

Old Post 14-07-2005 v 00:52 AM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kotg
Stálý Člen

Karma uživatele kotg - 86% PěstitelskáKarma uživatele kotg - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 30

no Sorethroat, ani jeden z těch tvejch odkazů mě nedovedl k tomu, čim na ně svítěj!!!Jestli si řikáš, že neumim anglicky, tak se pleteš!!!Jinak jedna ta matka vypadala na nějakou vyšší watáž, stejně si myslim, že to ani omylem nebyla, jak říká Snark "alespoň 600w" maximálně to mohl být 400w.
Ale už mě nebaví se pořád hádat, takže jestli mě eště někdo nepřinutí, tak bych to nechal...

Bez práce nejsou koláče.
Můj WINDOOR
Chata(2005)

Old Post 14-07-2005 v 08:03 AM
kotg je offline   Profil uživatele kotg   Find more posts by kotg   Foto galerie člena kotg   Click here to Send kotg a Private Message   Add kotg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
expiry_date1
Stálý Člen

Karma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% PěstitelskáKarma uživatele expiry_date1 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1735  

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Frank Krank
Velmi relativni novinka
Mel sem tu moznost tenhle zazrak spatrit rok dozadu a nechapu
proc bych mel verit necemu co ma sotva 8000 lumenu pri vykonu 180 W.
A to uz vubec nemluvim o cene ktera je v tomhle pripade smesne
vysoka oproti vysledkum a moznostem ktere poskytuje.
Tohle podle meho nazoru rozhodne neni spravna cesta napredovani.

Ak som dobre pozeral,tak 8000 lumenov má 115W.180W má 14000 lumenov.Ale to len tak na okraj.Možno to má výhodu,že to menej hreje
A ako si,prosím Ťa našiel cenu?Ja tam neviem nič nájsť,okrem mailu.Alebo si to už videl predavať niekde v Čechách?
edit:už som našiel jednu cenu 69 euro-takže fakt dosť!

Jak na houbičky
pestovanie psilocybínových hríbikov - návody
HPS 70W,pokus o porovnanie s CFL 90W
Nová skriňa 150W HPS
Marihuana fakt spôsobuje závislosť........na jej pestovaní!

Naposledy upravil expiry_date1 14-07-2005 v 14:17 PM

Old Post 14-07-2005 v 08:32 AM
expiry_date1 je offline   Profil uživatele expiry_date1   Find more posts by expiry_date1   Foto galerie člena expiry_date1   Click here to Send expiry_date1 a Private Message   Add expiry_date1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Nápad 4 kotg... Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od kotg
no Sorethroat, ani jeden z těch tvejch odkazů mě nedovedl k tomu, čim na ně svítěj!!!Jestli si řikáš, že neumim anglicky, tak se pleteš!!!Jinak jedna ta matka vypadala na nějakou vyšší watáž, stejně si myslim, že to ani omylem nebyla, jak říká Snark "alespoň 600w" maximálně to mohl být 400w.
Ale už mě nebaví se pořád hádat, takže jestli mě eště někdo nepřinutí, tak bych to nechal...


Milý kotg, nikdy jsem netvrdil a ani netvrdim že neumíš anglicky!
Kdyby jsi si raději pořádně přečetl Clone Project 2001 tak by jsi přišel na to že v bodě 8. popisujou to co používaj a doporučujou za osvětlení

viz.:

How to clone

1. Select a stem and cut it off
2. Put stem immediately into the cup of water
3. Now trim the clones leaving at least 3 leaves and cut clone into equal lengths (appr. 10 cm) using the cutting block
4. Put the clones into the rooting hormone (at least 15 seconds).
5. Now put the clones in the new and smaller holes in the rockwool cubes
6. Fill tray with the clones.
7. Spray clones
8. When using a strong light (400-600W) to root clones, hang light as high as possible (1.50+ metre above tray(s)) See picture. When using softer lights (tubes), place the clones as close as necessary.
9. During the rooting phase avoid direct air movement (No direct ventilation on the clones)

Takže asi tak
Toď vše ... Peace ...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil sorethroat 02-04-2006 v 00:09 AM

Old Post 14-07-2005 v 12:52 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:39 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5773080 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív