Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W koupelna
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Autor
Téma 
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Ne,nemyslim tim,že sou to vyhozený peníze,já reagoval na to,že ...


Tak to potom jo..

citace:
Původní příspěvek od EDA45

A na Atami neni nic složitýho pro začátečníka a žádná přednost Metropu v tomto,naopak,dvě složky ti stačí na celej grow,jen růst a květ..


Tak na ředění neni nic složitýho u žádnejch hnojiv, to jsem tim taky nemyslel.. O tý práci už jsem někde vejš psal. V podstatě to znamená, že naleju 100l do dripu a týden nemusim otevřít skříň, kontrolovat Ph, Ec apod. I kdyby bylo přesoleno, kytky si s tim poradí snáž, než kdyby byly přesolený klasickym minerálnim hnojivem..

citace:
Původní příspěvek od EDA45

Určitě bych to nenazýval drahou špinavou vodou...


Tak to já samovolně taky ne, ale jestli máš nějak definovat hlavní rozdíl od Metropu, pak ano..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-05-2012 v 20:59 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od fiste


Tak to já samovolně taky ne, ale jestli máš nějak definovat hlavní rozdíl od Metropu, pak ano..


Viděls někdy Terra Max nebo leaves na vlastní oči..? asi nee..
Je to čirá tekutina bez vůně a zápachu..a drahá už vůbec není...

Hlavní rozdíl je jiná celková cena a jiná koncentrace..
Koncentraci neřešim,cena je 2:1..

Old Post 27-05-2012 v 21:03 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 115




Že se vám do toho pletu, pánové, namíchal jsem moc kokosu a tak asi koupím minerální hnojiva...

A volba asi padne na tu "levnou, čistou vodu "

Nebudu nic vymejšlet, tu BioCannu stejně neměli..

Organika by to asi neutáhla, je tam hodně kokosu i perlitu. EC metr si nekoupim, budu mít na pár dní půjčenej a tak to všechno poměřim. Jak píše Eda, stejně ho pak nepoužívá.. Mě by vyschnul, nebo by mi na něj něco spadlo - jako onehdy pendlovky na sadu keramickejch brousků...

Kytky jsou v 30 - 35l bednách po 2 ks od každýho modelu. Sweet seeds z podpisu a GWS, 8 rostlin. Výška + šířka: 35 - 40 cm. Dostaly hned kořeňák, zítra to vyschne a dostanou kořeňák s Fishmixem. Dále už pak BCuzz Coco, nebo jiné - Coco hnojivo..

Budou kořenit a růst (doted ve 4l) pod 400W pořád stejnou Plantastar minimálně 14 dní, rád bych měl trochu větší kytky.

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Naposledy upravil bull 27-05-2012 v 21:53 PM

Old Post 27-05-2012 v 21:24 PM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Viděls někdy Terra Max nebo leaves na vlastní oči..? asi nee..
Je to čirá tekutina bez vůně a zápachu..a drahá už vůbec není...

Hlavní rozdíl je jiná celková cena a jiná koncentrace..
Koncentraci neřešim,cena je 2:1..


Špína nemusí bejt vidět a hlavní rozdíl je složení. Hele já nemám potřebu tě o něčem přesvěčovat. Stejně je to já o koze a ty o voze.. Svoje jsem napsal a víc už dodávat netřeba. Ať si to každej přebere.

Peace..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-05-2012 v 21:32 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od fiste


Špína nemusí bejt vidět a hlavní rozdíl je složení. Hele já nemám potřebu tě o něčem přesvěčovat. Stejně je to já o koze a ty o voze.. Svoje jsem napsal a víc už dodávat netřeba. Ať si to každej přebere.

Peace..


No,že 1 je víc než dvě,to mě fakt nepřesvědčuj..
A musim zmínit,že za pomocí týhle "špíny" se pod čtyřkilem urodí 400-450g voňavýho,kompaktního matroše..Tož já su s té špínó fakt spokojené..Tedy s tím vozem,tož ty se svou kozou také,tak vše je jak má být..

Old Post 27-05-2012 v 22:21 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 118

citace:
Původní příspěvek od bull
Že se vám do toho pletu, pánové, namíchal jsem moc kokosu a tak asi koupím minerální hnojiva...

A volba asi padne na tu "levnou, čistou vodu "

Nebudu nic vymejšlet, tu BioCannu stejně neměli..

Organika by to asi neutáhla, je tam hodně kokosu i perlitu. EC metr si nekoupim, budu mít na pár dní půjčenej a tak to všechno poměřim. Jak píše Eda, stejně ho pak nepoužívá.. Mě by vyschnul, nebo by mi na něj něco spadlo - jako onehdy pendlovky na sadu keramickejch brousků...

Kytky jsou v 30 - 35l bednách po 2 ks od každýho modelu. Sweet seeds z podpisu a GWS, 8 rostlin. Výška + šířka: 35 - 40 cm. Dostaly hned kořeňák, zítra to vyschne a dostanou kořeňák s Fishmixem. Dále už pak BCuzz Coco, nebo jiné - Coco hnojivo..

Budou kořenit a růst (doted ve 4l) pod 400W pořád stejnou Plantastar minimálně 14 dní, rád bych měl trochu větší kytky.


A co ty se tu pleteš..

Ty voe,né,sorry,my ti tu flameujem a ani si nevšimnem že pan zakladatel a provozovatel trýdu sem něco píše.. fakt sorry..
S tim kokosem,jestli budu mít na to čas,tak na příští kolo taky půjdu do kokosu..a asi taky s tou drahou špínou..tak snad to dobře dopadne..

Old Post 27-05-2012 v 22:36 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od EDA45

...
S ti dávkováním těch 80ml je zhruba průměr,a když vezmu u Atami průměr,což jecca 3m/ll,víc nespotřebuješ,tak sme o další třetinu někde jinde,tedy níž s nákladama..Tedy oproti průměrnýmu dávkování Metropu vyjde Atami při průměrným dávkování na méně než polovinu co dáš za Metrop..Jen kupecký počty..
A na Atami neni nic složitýho pro začátečníka a žádná přednost Metropu v tomto,naopak,dvě složky ti stačí na celej grow,jen růst a květ..A EC metr,ten fakt nepotřebuju,už tři roky mi leží v šuplíku...nejlepší EC metr = vzhled kytek..Jasně,že chápu,že každej má něco k hnojení zažitýho,oblíbenýho,atd..
...

Musim reagovat na tvuj upravenej příspěvek..

Atami je dvojsložka, takže musíš porovnávat 10l atami za 1050,-Kč s 1l Metropu za 950,-Kč, když už..
Na 100l zálivky je to 300ml A a 300ml B, což je 600ml. 10l Atami ti teda stačí 1650l.
Na 100l zálivky Metropu je to 80ml. 1l Metropu ti teda vystačí na 1250l zálivky.

Atami: 1050Kč/1650l= 0,63Kč na 1l zálivky
Metrop: 950Kč/1250l= 0,76Kč na 1l zálivky

To jenom k těm tvejm kupeckejm počtům A když si koupíš 5l Metropu, tak jsi s cenou taky uplně jinde..

No a to že zkušenej pěstitel nepotřebuje Ec metr neni nic novýho. Ale jako začínající pěstitel jsi ho určitě potřeboval a byl ti užitečnej, nejde se řídit jenom tabulkou doporučenýho dávkování.. Potřebuješ co nejvíc údajů k tomu abys poznal, co kytkám je. Já teď už Ec metr taky používám minimálně, protože si ze vzhledu kytek vzpomenu, co ukazoval posledně. Dokonce ani neměřim Ph, jenom tupě naleju 2ml kyseliny do 50l vody..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-05-2012 v 22:42 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 120

citace:
Původní příspěvek od EDA45


No,že 1 je víc než dvě,to mě fakt nepřesvědčuj..
A musim zmínit,že za pomocí týhle "špíny" se pod čtyřkilem urodí 400-450g voňavýho,kompaktního matroše..Tož já su s té špínó fakt spokojené..Tedy s tím vozem,tož ty se svou kozou také,tak vše je jak má být..


Za předpokladu, že 1 je 1 a 2 je 2

No a špínou jsou myšlený nepotřebný nebo špatně vstřebatelný látky, který v Metropu nejsou. Nesrážim Atami, naopak zkušenej starostlivej pěstitel na nich může dosáhnout slušnýho výsledku. Teď je ale otázka, jakej by byl výsledek, kdybys použil Metrop..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-05-2012 v 22:48 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od fiste

Musim reagovat na tvuj upravenej příspěvek..

Atami je dvojsložka, takže musíš porovnávat 10l atami za 1050,-Kč s 1l Metropu za 950,-Kč, když už..
Na 100l zálivky je to 300ml A a 300ml B, což je 600ml. 10l Atami ti teda stačí 1650l.
Na 100l zálivky Metropu je to 80ml. 1l Metropu ti teda vystačí na 1250l zálivky.

Atami: 1050Kč/1650l= 0,63Kč na 1l zálivky
Metrop: 950Kč/1250l= 0,76Kč na 1l zálivky

To jenom k těm tvejm kupeckejm počtům A když si koupíš 5l Metropu, tak jsi s cenou taky uplně jinde..

No a to že zkušenej pěstitel nepotřebuje Ec metr neni nic novýho. Ale jako začínající pěstitel jsi ho určitě potřeboval a byl ti užitečnej, nejde se řídit jenom tabulkou doporučenýho dávkování.. Potřebuješ co nejvíc údajů k tomu abys poznal, co kytkám je. Já teď už Ec metr taky používám minimálně..


Neprezentuji používat jako EC metr kytky jako novinku..to si nějak divně vysvětluješ..
A Atami Terra leaves(růst) a Terra max(květ)není dvousložka..Do hlíny
Dyť říkám,žes to ještě neviděl...mé počty jsou správné..
A co se týče A+B coco,ano ,to je dvousložka a 5+5l stojí 790 Kč,10l,jinými slovy je ještě lacinější,než Terra max a leaves...jak říkám,jen kupecké počty.
Edit :
Tak tady je to za sedmsetpade.. http://www.greenhome.cz/katalog/742012

Old Post 27-05-2012 v 22:50 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 122

Ale prosimtě už zase porovnáváš přihnojovadla do hlíny s hnojivama do hydra? A proč píšeš někomu, kdo Ec metr evidentně potřebuje aspoň půjčit, že ho nepotřebuješ? Běž spát..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-05-2012 v 22:54 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 123

citace:
Původní příspěvek od EDA45


Jestli můžu,tak jen poznámka k té předražené vodě jménem Atami a levnému superhnojivu Metrop..

Atami 5l balení Terra leaves- růst- 530 Kč..
Terra max - květ- 530 Kč

Doporučené dávkování je 1-5ml na 1l zálivky..
Když budu dávat maximální doporučenou dávku,pro jednodušší výpočet, 5ml/1l je každá tato pixla na 1000l zálivky,tedy 1000l růstové a 1000l květové..

Metrop 1l balení MR1 nebo MR2 je cca po 1000Kč za každé,pro lepší orientaci vezmu tedy půllitrovky abych se cenově srovnal s Atami..

Metrop 0,5l MR1- 500 Kč
0,5l MR2- 500 Kč

Doporučené dávkování je 80ml na 100l zálivky..Jestli se tedy nemýlím,tak za stejné peníze mám hnojivo jen na 2x 625l zálivky..
To nemluvím o tom,že MR1+MR2 se míchají a používají najednou...
Bral jsem do úvahy jen základní hnojivo..Amino bloom-Metrop nebo PK13/14 u Atami jako květový doplňky nechávám stranou..
Táži se kde je tedy ta úspora pro moji peněženku při zakoupení Metropu jako základního hnojiva...?
Já bych to viděl spíše na to,že u Metropu musím sáhnout hlouběji do peněženky..a to hlouběji o více než třetinu..
Jestli se mýlím,opravte mě,Eda..


Tak aby bylo jasno,na tohle reagovals..

Za druhé Metrop je univerzál od hlíny až po hydro..
Za třetí B,,cuzz A+B coco fakt neni přihnojovadlo do hlíny..
Ale sou to dobrý přihnojovadla,nebo mi blbne váha i chuťová buňky...
A ta cena,fakt supr..!!
Tak jo,já jdu,dobrou..

Old Post 27-05-2012 v 23:00 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 124

No našel jsem tohle http://www.growshop-ok.cz/products/ata-awa-max-a-b-5l/

ale nepovedlo se mi dočíst, jestli dostanu 5l A+B a nebo 5l A a 5l B, takže 10l hnojiv..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 27-05-2012 v 23:03 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 125

citace:
Původní příspěvek od fiste


Za předpokladu, že 1 je 1 a 2 je 2

No a špínou jsou myšlený nepotřebný nebo špatně vstřebatelný látky, který v Metropu nejsou. Nesrážim Atami, naopak zkušenej starostlivej pěstitel na nich může dosáhnout slušnýho výsledku. Teď je ale otázka, jakej by byl výsledek, kdybys použil Metrop..


No to nevim,to bys měl vědět spíš ty,ne..? Tak sem zvědavej..
Edit..
Takže ne já,ale ty tu porovnáváš hydro hnojivo..,ale proč..?Bull nepěstuje v hydru..
Ale když už jsme u toho,tak ta Awa je dvousložková,A+B - 5+5l ..na růst i na květ jiná dvousložka..opět lidová cena..cca 700 za 5+5 l tý řídký,špatně stravitelný špíny... dělají i A+B 10+10l..

Naposledy upravil EDA45 27-05-2012 v 23:17 PM

Old Post 27-05-2012 v 23:05 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 126

Úplně zbytečnej flame..Wamp sebejistě prohlásil,že Metrop vyjde lacinějš,a to prostě neni pravda..
Atami v cenách nemá konkurenci(tedy když pominu hoštickou kapku nebo Krystalon.. ) a co se týč kvality,tak sem možná 100let za opicema,ale mě vyhovuje..
Neříkám přeci,že je Metrop nekvalita,ani si to nemyslím..třeba je lepší než Atami..
Řeč byla o cenách..
Jinak probůh,ať každej hnojí čím chce,jen mi štve když někdo něco plácne,aniž by se aspoň namáhal udělat dva výpočty na kalkulačce..(tim nemyslím tebe..)
edit :

A ten EC metr je pomůcka,ne nutnost..,někdo jede pokus omyl.jinej si ho pořídí a jede na jistotu..jak kdo..sám bull píše,že si ho půjčí,než si na pár věcí přijde..s tou kyselinou jsem na tom stejně,1ml na 15l kýbl...ph změřim,jen když měnim množství hnojek,jednou,pak už taky ne,ale to neni pro nikoho příklad,spíš moje lenost..

Naposledy upravil EDA45 27-05-2012 v 23:45 PM

Old Post 27-05-2012 v 23:33 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 127

Čau,

původně jsem zde nahodil téma hnojiva, protože jsem čekal, že se dozvím o nějakých hnojivech, která budu moci přidávat celou dobu třrba v poloviční koncentaci aniž bych používal EC metr. S AH se mi to v posledním kole málem povedlo, zasolení se ale dostavilo. Takže jsem čekal odpovědi typu: použij to a to hnojivo, když dáš 1x týdně 2/3 dávku, tak si pouze hlídej, aby neměly hlad - nepřesolíš, nezasolíš... Takže z toho jsem byl vyléčen

Největší problémy mi to dělalo naposledy, zasolil jsem v období, kdy po půlce květu přestávají baštit. Teď mám zase více zkušeností, ale něco mi pořád není jasný.. Pokud chci změřit EC a PH květináče, musím ho prolít vodou. To v hlíně znamenalo mít ho 4 - 6 dní promočenej. Takže bych teoreticky zjistil, že EC je v půlce květu 0.5 a potřeboval bych přisolit. Co s tím ale udělat, pokud mám v květináči 4l vody, kterou vypijou/vyschne za 6 dní? Lít do toho další zálivku s hnojivem mi přijde blbost a čekat skoro týden na vyschnutí je při tak malym EC taky trochu blbý, ne??
Tohle je jen příklad, asi se to jen tak nestane.. Pokud je to obráceně, tedy EC vysoke nebo srovnáváme ph, je to jasný, ale tady v tomhle příkladu? Lít tam vodu s hnojivem, než poteče správne EC?? V kokosu jistě, ale v hlíně to znamená přemokření - přelití, kytky tu vodu nebudou pít a kořeny se budou dusit...

O tom EC zase uvažuju o nákupu, právě kvuli těmhle problémům. Nemůžu pořád otravovat - kámo zas mi to žloutne, ECčko sem, okamžitě navíc, když to nani zas uplně jednoduchá domluva..Jednu chvíli se mi zdá, že se bez něj neobejdu, v další že to je jen drahej krám do sbírky a že z něj stejně udělám v rekordním čase vrak

A ještě bych měl dotaz na závěr, můj mix obsahuje: 50l Lightmixu, cca 50l Kokosu a cca 15l perlitu. Můžu do toho lít Coco hnojiva?? Asi těžko, co.. Edou zmiňovanej Terra Leaves a Max jsem nějak U Jahody nenašel, Metropy tam vůbec nemaj a já už zase přemýšlím o BioCanně, která má tento týden dorazit... A na závěr doplňující otázka, šli byste se mnou nakupovat oblečení

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 28-05-2012 v 11:54 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 128

citace:
Původní příspěvek od bull
Čau,

původně jsem zde nahodil téma hnojiva, protože jsem čekal, že se dozvím o nějakých hnojivech, která budu moci přidávat celou dobu třrba v poloviční koncentaci aniž bych používal EC metr. S AH se mi to v posledním kole málem povedlo, zasolení se ale dostavilo. Takže jsem čekal odpovědi typu: použij to a to hnojivo, když dáš 1x týdně 2/3 dávku, tak si pouze hlídej, aby neměly hlad - nepřesolíš, nezasolíš... Takže z toho jsem byl vyléčen

Největší problémy mi to dělalo naposledy, zasolil jsem v období, kdy po půlce květu přestávají baštit. Teď mám zase více zkušeností, ale něco mi pořád není jasný.. Pokud chci změřit EC a PH květináče, musím ho prolít vodou. To v hlíně znamenalo mít ho 4 - 6 dní promočenej. Takže bych teoreticky zjistil, že EC je v půlce květu 0.5 a potřeboval bych přisolit. Co s tím ale udělat, pokud mám v květináči 4l vody, kterou vypijou/vyschne za 6 dní? Lít do toho další zálivku s hnojivem mi přijde blbost a čekat skoro týden na vyschnutí je při tak malym EC taky trochu blbý, ne??
Tohle je jen příklad, asi se to jen tak nestane.. Pokud je to obráceně, tedy EC vysoke nebo srovnáváme ph, je to jasný, ale tady v tomhle příkladu? Lít tam vodu s hnojivem, než poteče správne EC?? V kokosu jistě, ale v hlíně to znamená přemokření - přelití, kytky tu vodu nebudou pít a kořeny se budou dusit...

O tom EC zase uvažuju o nákupu, právě kvuli těmhle problémům. Nemůžu pořád otravovat - kámo zas mi to žloutne, ECčko sem, okamžitě navíc, když to nani zas uplně jednoduchá domluva..Jednu chvíli se mi zdá, že se bez něj neobejdu, v další že to je jen drahej krám do sbírky a že z něj stejně udělám v rekordním čase vrak

A ještě bych měl dotaz na závěr, můj mix obsahuje: 50l Lightmixu, cca 50l Kokosu a cca 15l perlitu. Můžu do toho lít Coco hnojiva?? Asi těžko, co.. Edou zmiňovanej Terra Leaves a Max jsem nějak U Jahody nenašel, Metropy tam vůbec nemaj a já už zase přemýšlím o BioCanně, která má tento týden dorazit... A na závěr doplňující otázka, šli byste se mnou nakupovat oblečení


Co tedy pořídit Ec metr s elektrodou do hlíny,ne do vody...?
Coco A+B můžeš použít,jen je v jiných poměrech NPK než u Terry leaves nebo max,ale nebál bych se toho..
Tu terru si můžeš objednat a do tří dnů ji mít doma..,nebo skočit k jahodovi pro Cannu,jest to na tobě..
A oblečení,určitě jo,když by naproti přes ulici byl nějakej bar,kde bych čekal,proč ne..

Old Post 28-05-2012 v 12:25 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
01-10-2011 - 400W Superskunk - 10 odpovědí
03-04-2009 - 400W plantastar - 56 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9263480 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív