Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky.Ucinky ruznejch modelu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
G-Farmer
Stálý Člen

Karma uživatele G-Farmer - 88% PěstitelskáKarma uživatele G-Farmer - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 50  

Příspěvek č. 65

citace:
Původní příspěvek od Vladbur
Nejlepší model co jsem měl byl indoor,Great White Shark x Noname,totální masakr,zhulili jsme se ve třech lidech,fakt konec,byli jsme u kámoše v pokoji a měli jsme hromadný halucinace,mysleli jsme že po nás včelka Mája střílí raketometem,furt sme skákali sem a tam,a uplně jsme rozbily všechno v pokoji,aby sme uhli raketám,takhle jsme blbli asi čtyři hodky,furt sme se smáli jak hovada,a pak kámošovi vlezl trpaslík do ucha,a von se počůral strachy,takže fakt konec,takový haldy jsem neměl ani po White Widow nebo po Belladoně,stav trval celej den,takže jsme se nenudili,až na počůranýho kámoše
Tak tomu říkám hardcore

G-Farmer-->bigOUT 06..36*k

.......<---černí chlapci<---čórky

Old Post 08-08-2006 v 11:41 AM
G-Farmer je offline   Profil uživatele G-Farmer   Find more posts by G-Farmer   Foto galerie člena G-Farmer   Click here to Send G-Farmer a Private Message   Add G-Farmer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 66

MasterKush-takovej lehkej dým,veselost,hrozně moc sme toho namluvili a vymysleli....ale čekal sem od toho víc

Old Post 09-08-2006 v 11:48 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 67

tak zas něco přihodim...je to Nebula-kouřil sem ji na jedný počítačový pařbě a po 10 min sem musel odejít ven,protože z monitoru vyskakovali obrázky a měl sem neuvěřitellný sluchový halucinace.Jinak měla výbornou ovocnou chut,ale co se dělo potom to nechápal nikdo...peace

Old Post 14-08-2006 v 10:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 68

Ale tady se nikdo nebaví o tom že vykouříš sklo nějakýho modelu a poznáš jakej je, to je ůplná blbost, taky sem za život kouřil hromadu modelů. Píšu jen o těch, kterejch sem zhulil víc jak hodně a můžeš tedy říct že je to takový a takový, což určitě je... některý společný znaky se většinou shodují... a tomu ver

[size=1]

Old Post 14-08-2006 v 10:51 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 69

citace:
Původní příspěvek od wad
Ale tady se nikdo nebaví o tom že vykouříš sklo nějakýho modelu a poznáš jakej je, to je ůplná blbost, taky sem za život kouřil hromadu modelů. Píšu jen o těch, kterejch sem zhulil víc jak hodně a můžeš tedy říct že je to takový a takový, což určitě je... některý společný znaky se většinou shodují... a tomu ver

jj ja to namyslel nejak spatne, ale podle me proste zalezi na hodne faktorech, nehlede na to, ze ja treba mel WW od www.highqualityseeds.nl a k tomu nejaky pheno WW od Imugnia (taky samozrejme z vyselektovany matky) a byl to takovej rozdil, ze bych v zivote nerekl, ze oboji byla WW.
23

Old Post 14-08-2006 v 11:04 AM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 70

Já nevím. Měl sem nějaký lepší modely, ale když nás je hulilo víc tak každej měl naprosto jinej stav. Nemluvě o tom, že hulení, které mě přišlo nasládlé kámošoj přišlo štiplavé.. (ale on nebyl zvyklej)... Něco na tom jaký model dává jaký stav je... Jednou sem měl zahulit modýlek a napsat o něm jakej je... V pohodě zahulil sem o poledňáku ve škole a takovej frčák sem ještě nezažil. Mluvil sem s každým a rozuměl sem si i s těma, s kterejma sem se nikdy nebavil. Když sem pak psal výsledek jaký to je hulení napsal sem, že se hodí do společnosti a blabla... A jaký byl údiv když sem zjistil, že sem hulil PurePowerPlant o kterém seedbanky píšou že je to vysoce společenské hulení. Od té doby věřím, že modely můžou mít své konstantní vlastnosti. Otázka je stav člověka, který konzumuje a v danou chvíli je ovlivňován více faktory. Tráva by se měla kouřit podle stavu - něco jako v Kdo hulí ten umí... Leží ti pták - dej si tuhle - Máš depku? Dej si tuhle... Protože podle mě v depresi hulit vysoce společenské kuřivo jako PurePowerPlant je škoda stavu...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 14-08-2006 v 11:19 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oskar18
Nový Člen

Karma uživatele oskar18 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 71

muj nejlepší model co jsem měl byl Orange bud skuřili jsme se ve škole a ani jeden jsme se nemohli ani hybat pak se z toho kamoš vyvratil a odvezla ho zachranka pry mu z toho praskl vřed

Old Post 22-08-2006 v 18:28 PM
oskar18 je offline   Profil uživatele oskar18   Find more posts by oskar18   Foto galerie člena oskar18   Click here to Send oskar18 a Private Message   Add oskar18 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 72

Vladbur : tak tebe by papir totalne zmenil

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 22-08-2006 v 21:13 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 73

no teda rofl nechapu jak tohle muže vubec negdo napsat , dit je to wolowina z hula mit haldy nemužeš pač to neni halucinogen tjn juane asi jeden trip by mu nepomoh pač takovy haldy sem ja nemel ani po celym at sežere gram hub a celyho gelače a pak řika neco o haldach

Old Post 22-08-2006 v 22:25 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 74

no kdyz mel takovy haldy z hula , tak co teprv papir , takova haluz te musi poznamenat kdyz se v zhulenosti vyhejbal raketam

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 22-08-2006 v 22:44 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 75

no to teda jak řikám ja nemel nigdy takovy haldy ani z tripa ani z hub natož z hula jako zavidim mu no :-) kort ješte když mu stav trval celej den a 4 hodiny se řehnal to ma z hula stejne stav jak ja z tripa pomalu, ješte ma lepši . a aby to nebyl takovej ot tak přidam moji přihodu : tak nejlepši bylo když kamoš sklizel skřin , libovej modylek a vyhulili sme za den cca5g libovyho skunka a pak když odchazim tak kamoš na me vybalil sklenku a řikam co to je a on řika to máš na odchod překvapko je to mličko z palic tohohle skunka , a bylo toho fakt malo tak malej panak a ja to do sebe kopnul a jedu domu a tak za pul až třičtvrte hodky mi to začlo najiždet zrovna když jedu vytahem takovej krutej najezd sem v živote nezazil , proste s emi začli motat nohy uplne em padal bouchal se o zdi a ani nemoh stat , mnohem horši než stav po chlastu , proste to už nebyl stav zhulenosti ale totalni stav mrdkosti , proste sem ani nevedel co delam ani sem nemoh stat hruza takhle sem přišel domu a to byl muj prvni provar že hulim takovy mliko sem pil jen jednou v živote , proste z palic z nejlepši indoorovky, luxus stačil mi malej panak a takhle namrdu sem byl jen jednou :-)

Old Post 22-08-2006 v 23:33 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 76

Nejlepší model?....asi Misty, přímo z NL. Velice smavá záležitost Takový zelí se vyplatí kouřit. Jinak mám rád trávu po kterým nejseš mrtvej ale funguješ a jsi happy Sativa rulezzzz (Mám rád čistý high, vesnickejm nonames jsem přestal fandit, sice to většinou zhuluje jak kopanec koňem , ale to je asi tak všechno...konec dne. Voňavce můžeš hulit klidně 10 brk denně a jde to zvládnout...po těch šitech cébédéčkovejch to stojí za hovno..ale není každý noname zelí jako každý noname zelí )

Vladbur: nechápu, GWS je sice dobrej model, ale poklidnej, nic podobnýho jsem nikdy nezažil...neměl jsi náhodou placebo?

Jinak halucinace jsou možný, nedávno jsem vařil mlíčí z DP a v posteli jsem měl pěkný kaledioskopy, nic příjemnýho....

Naposledy upravil 25-08-2006 v 22:24 PM

Old Post 25-08-2006 v 22:18 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 77

Mno na haldy z hula verim zhulil sem jednou asi 3-4sklenenky jen tak doma fakt nakyho masakr modelu a mel sem pak v uplne zatemnenym pokojiku westernovou ulici a manhetn

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 25-08-2006 v 23:27 PM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 78

Pro me je nejlepsi z toho co jsem mohl odzkouset v dostatecnem mnozstvi a dostatecne dlouhou dobu abych to mohl srovnavat bud nirvana special nebo G13 bonzo.Kazdej z tehle modelu ma svoje.

Nirvana special ma skvely energeticky,povznasejici,spolecensky high (dokonce prekonam i moji lenost a muzu i neco delat),unava po ni moc nenastupuje a kdyz uz,resi se to dalsim prdem/brkem.Dokonce i po roce a pul denodenniho huleni porad funguje tak jak ma a porad je mozny se zkourit do nekontrolovaneho smichu.Jednim slovem-je proste skvela!!!Ten dojem ze je opravdu vyjimecna,muze potvrdit dost lidi kteří meli tu moznost ji zkusit taky.Neni jedinej clovek kterymu by se nezdala vyjimecna.G13 bonzo je neco hodne podobnyho,a ma ve finale daleko tvrdsi paldy (šutry),ale nirvana je proste nirvana - je opravdu special)))))).

http://www.nirvana-shop.com/nirvana-special-p-83.html

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 26-08-2006 v 10:25 AM

Old Post 26-08-2006 v 10:05 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dime
Nový Člen

Karma uživatele dime - 66% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 79

Poradí někdo, kterej model je nejlepší na sex?

Nemáš? Nepotřebuješ!

Old Post 28-08-2006 v 14:28 PM
dime je offline   Profil uživatele dime   Find more posts by dime   Foto galerie člena dime   Click here to Send dime a Private Message   Add dime to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
don juan
Stálý Člen

Karma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% PěstitelskáKarma uživatele don juan - 93% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 80

Prej je dobra Love Potion

Oh Holy Shit 2x400Watt + 30 Clones

M+++ 70W 5 clones-->NICE GROW
M+++2 250W 5 clones-->NICE GROW two two
M+++2 400W 6 clones-->NICE GROW TWO

Old Post 28-08-2006 v 14:30 PM
don juan je offline   Profil uživatele don juan   Find more posts by don juan   Foto galerie člena don juan   Click here to Send don juan a Private Message   Add don juan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2179350 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív