Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Podivne kyticky -piste co divnyho vam vylezlo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
PUNKie
Stálý Člen

Karma uživatele PUNKie - 90% PěstitelskáKarma uživatele PUNKie - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 65

kamosovi vyrastla raslinka, ktora mala namiesto dvoch zakladnych listkov tri v tvare rovnoramenneho trojuholnika. a listy rastu tak isto dalej, nie po dva listy kazde poschodie ale po tri

Old Post 14-05-2006 v 17:48 PM
PUNKie je offline   Profil uživatele PUNKie   Find more posts by PUNKie   Foto galerie člena PUNKie   Click here to Send PUNKie a Private Message   Add PUNKie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ddt
Stálý Člen

Karma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% PěstitelskáKarma uživatele ddt - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 546  

Příspěvek č. 66



To s tymi bliznami nie je ziadna zahada, jedna sa proste bud o opelene blizny,alebo uz dost vyzrete, ale skor sa priklanam k opelenym.
Pozrite sa na toto. Dost sa tu o tom pisalo, no este som tu nevidel zverejnene foto.
Takze je to nieco ako jednovajecne dvojicky kedy z jedneho seeds vyliezli dva klicky. Tento rok sa mi to stalo u troch semienok. Ten druhy kklicok je vzdy vyrazny slabsi co sa tyka prvotneho stavu aj neskorsieho stavu.
Ide o odrodu CHEWING od Blue Hemp comp, co jest mix Double Gum x Swiss Sativa, dalsie dve odrody u ktorych sa mi to stalo boli Voodoo od Dutch Passion a Mendocino Madness od TH seeds, u Voodoo bol druhy klicok nepouzitelny a u Mendocina rastie, no vyrazne slabsie ako jeho vacsi brasko

BY

DDT

Good bye sweet romance i'm flying away now
Vzdelanie:
Botanika Marihuany (Konope)
Botanika Marihuany (Konope),II.kapitola
Botanika Marihuany(Konope), III.Kapitola - Genetika!!!
Botanika Marihuany (Konope),IV.Kapitola - Dozrievanie a zber
Ako si vybrat odrodu
Výber odrody pre rok 2006 (aktualizácia)

Naposledy upravil ddt 21-05-2006 v 13:13 PM

Old Post 21-05-2006 v 07:57 AM
ddt je offline   Profil uživatele ddt   Find more posts by ddt   Foto galerie člena ddt   Click here to Send ddt a Private Message   Add ddt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toos
Stálý Člen

Karma uživatele toos - 69% PěstitelskáKarma uživatele toos - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 232  

Příspěvek č. 67




mno mi se teďkom stalo u jedné, že vůbec nijak výrazně nerostla...
a pak začala dělat něco na co čumím i teď...
prostě děložní lístečky pár dnů po vylezení odpadly a kyti se začala větvit
né na 2, ale rovnou na 3!!!
vůbec nechápu jak k tomu dospěla??
máte pro to někdo vysvětlení??
já bych řekl že nějaká genetická vada ona je to totiž noname.
sem zvědav jak poroste dál...


1.INDOOR-70W-SKLIZENO!!!


JÁ, DREXXY A STROMY- SKLIZENO

CRAZY GROW alias Thomsonka + Hermi

The true about the Cannabis
Příroda lidem aneb léčivo na běžné civilizační nemoci zdarma

Old Post 22-05-2006 v 18:17 PM
toos je offline   Profil uživatele toos   Find more posts by toos   Foto galerie člena toos   Click here to Send toos a Private Message   Add toos to your buddy list     Navštiv homepage uživatele toos! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
d0g
Nový Člen

Karma uživatele d0g - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 68

Caw groweraci zasadil jsem si doma nedavno par kytek vsechny jsou normalni az na jednu je to NO NAME od jednoho kéma kytka ma zatim jen asi 6-7cm a jsou na ni zajimave 2 veci kytka ma od zhora dolu cim dal tim fialovejsi stonek az do uplne tmave vubec nevim cim to je ...a druha vec je ta ze kytka je nejak mo chlupata ... totiz po cele kytcce mi rostou docela dost dlouhy chlupy vlastne az neobvykle moc jestli mate nekdo neco podobnyho tak se ozvete docela by me zajimalo jak bude kiticka vypadat v budoucnu CuSS!!!

Old Post 13-06-2006 v 08:37 AM
d0g je offline   Profil uživatele d0g   Find more posts by d0g   Foto galerie člena d0g   Click here to Send d0g a Private Message   Add d0g to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 69


můj trojlístek

Varukerova kytí 2005
Varukerovy kytky 2006

zas další zamotaný hlavy kvůli podzimu ...

Old Post 13-06-2006 v 19:03 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kolom&n
Stálý Člen

Karma uživatele Kolom&n - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 424  

Příspěvek č. 70

PRESNE TOHLE SE ME STALO TAKY VARUKER A BYL TO ASI NEJAKEJ MUTANT TAK JSEM HO NENECHAL TRAPIT

Kolomanovo Šouší---2oo6to bejvávalo..

Surpr!se OUt'07 by Kolom&njsem na to zvědaFF

Koloman's 400W Wonder BoxXx,,,ZHULENO:...

Old Post 13-06-2006 v 20:31 PM
Kolom&n je offline   Profil uživatele Kolom&n   Find more posts by Kolom&n   Foto galerie člena Kolom&n   Click here to Send Kolom&n a Private Message   Add Kolom&n to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weedsmoker
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 71

No me se letos stalo, ze mala kytka ze seminka mela 4 delozni listky na misto dvou, takze dve patra deloznich listku...nechapu...A kamosovi vyrostli 2 kytky z jednoho seminka..taky divny...

Old Post 13-06-2006 v 20:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thebestking
Nový Člen

Karma uživatele thebestking - 44% Pěstitelská

Registrován: Jul 2006
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 72

Před 10 dny jsem začal svůj první indor a z jednoho Big Budu zasazen do hlíny mi přímo ze semínka vyrostly 2 stonky.Kytí je malé a příliš neroste,řekl bych,že stagnuje,ale čtyřlístky vypadají v pohodě.Je to normální?

Old Post 14-11-2006 v 12:30 PM
thebestking je offline   Profil uživatele thebestking   Find more posts by thebestking   Foto galerie člena thebestking   Click here to Send thebestking a Private Message   Add thebestking to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Palec nahoru Příspěvek č. 73


Na jedné kytce se mi při květu začaly dělat na listech palice.

edit: jde o Nirvanu Special od Nirvany

23

Naposledy upravil dvojka-trojka 03-06-2008 v 10:27 AM

Old Post 14-11-2006 v 12:45 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 74

Varuker: trojlístky jsou supr pokaždý z nich mám radost, ale letos nebyl...

kolom: vytrhl? hm.. asi se ti nelíbilo, že můžeš mít o třetinu víc větví...

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 15-11-2006 v 13:46 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 75

to dvojka-trojka:zajímavej model,asi má dobrý výnosy

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 24-11-2006 v 18:58 PM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 76

...tak to bych hulil i listí! Marast!

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 04-12-2006 v 08:10 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Sranda
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Sranda - 47% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 77

Zdarec Groweři,

Před dvěma roky se mi podařilo vypěstovat kytí co ani moc nevypadala jako canna .... Divné žluté lístky,řidké,paličky skoro žádné ... vypadalo to spíš jako seno .... Ovšem musím vám říct že to zkuřovala lépe než leckterá normálně vypadající kytí

Největší životní moudrou tkví v tom včas rozeznat,na koho se vysrat a předkým se posrat

As I take Hits from the bong

Old Post 04-12-2006 v 09:32 AM
Pan_Sranda je offline   Profil uživatele Pan_Sranda   Find more posts by Pan_Sranda   Foto galerie člena Pan_Sranda   Click here to Send Pan_Sranda a Private Message   Add Pan_Sranda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MangoMan
Stálý Člen

Karma uživatele MangoMan - 64% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 78

Mě se stalo to že mi kytka asi 2 týdny před květem dělala v 1 patru 4 větve,jen tak sama od sebe,a přitom rostla celou dobu normálně,co patro to 2 větve,jinak jednalo se o odrůdu Hawaii x Skunk#1 od Nirvany,takže bud vada genetiky,nebo zázrak,takže samo že vrchní palda byla decentně větší

Celý svůj život poslouchám že konopí je špatná věc.Bohužel to slyším převážně od lidí co tuto zázračnou rostlinu ani v nejmenším neokusili,proto vím že nemá smysl tyto lidi poslouchat.To že konopí je ilegální ''droga'' neznamená že je špatná,mnoho lidí nechápe to,že ne všechno co je zakázané je nebezpečné,většinou je podle nich nebezpečné vše co je zakázané,pokud toto tvrdí,dělají nejen ze sebe hlupáky,ale i z těch co to po nich opakují...

Old Post 04-12-2006 v 17:55 PM
MangoMan je offline   Profil uživatele MangoMan   Find more posts by MangoMan   Foto galerie člena MangoMan   Click here to Send MangoMan a Private Message   Add MangoMan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 79

je to sice stará tema ale ked už som sa k nej dostal tak ja mam rastlinku ktorá ma 3 listky a proste cela rastlinka tak pokračuje ked to budem zastrihavať tak to bude mať dosť veľa vetví

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 06-05-2007 v 11:14 AM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 80

Dr*Skunk: Kytky mi házej 3 lístky, když je hodně zastřihávám... Ale pak po 2-3 patrech zase nahoděj normálně 5 listy...

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 06-05-2007 v 12:53 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 21:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3516990 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív