Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Nemoci Rostlin a Problémy » !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam IV. !!!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 47 48 49 50 51 »
Autor
Téma 
šapša
Stálý Člen

Karma uživatele šapša - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 318  

Příspěvek č. 769

citace:
Původní příspěvek od zhuleny cap
caute lidi mam dve kyticky orange bud a jedna znich mi zloutne od spodu nicim to nehnojim kytky jsou venku na slunicko ve 40 l kyblikach zeminu jsem pouzil venkovni substrat foto bouzel nemam vubec nevim co ma delat poradte prosim
pohnojit a uvidíš

já si spíš myslím,že lidi tady málo hulej, kdyby víc hulili nemohli by si tolik lhát // kdo nebojuje - prohraje , kdo bojuje - může prohrát // pokud se budeme bát omylů nikdy nepříjdeme s ničím originálním
Nazdar Mazar a jiné písně o lásce // Ďábel s tváří anděla (projekt E.) // Šotkova bylinková zahrádka // Na krásu našich koní a rychlost našich žen // Hells Angels//
Sir Ken Robinson: Do schools kill creativity? // Permakultura - farmaření s přírodou

Old Post 05-07-2012 v 12:17 PM
šapša je offline   Profil uživatele šapša   Find more posts by šapša   Foto galerie člena šapša   Click here to Send šapša a Private Message   Add šapša to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 770

citace:
Původní příspěvek od vinczenzo
Zdravím všechny! mám tady závažný problém, co vidíte na fotce se mi stalo u kytek, které jsou zasazeny od soboty (5 dní). Je to ve školce borovic, každá má cca 15l zahradnického substrátu, před přesazením byly všechny kytky v pohodě bez viditelných problémů. Na fotce je Ed Rosenthal, ale stejný problém (většinou v menší míře) mám i s dalšíma kytkama: BB, Mandala a jeden kříženec. Všiml jsem si, že něco podobného se vyskytuje i na okolních kopřivách, mám obavy, aby to holky daly.


a) lesní školka může být chemicky ošetřená něčím, co kytkám vadí

b) v lese nikdy nesázím - většinou blbé PH

Old Post 05-07-2012 v 16:09 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuta
Stálý Člen

Karma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% PěstitelskáKarma uživatele chuta - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 190  

Příspěvek č. 771



zdravim potreboval bych poradit, co je to na listech za svetle fleky ?? diky

Naposledy upravil chuta 05-07-2012 v 17:58 PM

Old Post 05-07-2012 v 17:43 PM
chuta je offline   Profil uživatele chuta   Find more posts by chuta   Foto galerie člena chuta   Click here to Send chuta a Private Message   Add chuta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PataR1
Nový Člen

Karma uživatele PataR1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 4  

Žluté tečky na listech Příspěvek č. 772



Zdravím..mám kytky venku a na 3ech vedle sebe se na listech ukázaly žluté tečky ! Se škudci a nemocemi nemám doposud zkušenosti. Můžu prosit o radu oč jde? Zda je to nějaká potvota,nebo je to v pohodě,moc dekuju !! Fotky přikládám.

Old Post 06-07-2012 v 14:46 PM
PataR1 je offline   Profil uživatele PataR1   Find more posts by PataR1   Foto galerie člena PataR1   Click here to Send PataR1 a Private Message   Add PataR1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kammo
Stálý Člen

Karma uživatele kammo - 38% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 773

Zdravim vospolok...mam asi mensi probleem.jedna sa o herihuanu,dve mesiace staru rastlinku,zasadenu v obycajnom zahradnickom substrate prehnojenom organikou,konkretne hosticke granulovane guano.Doteraz vsetko ok,aj ked to rastie pomalsie asi vzhladom na genetiku,krasne tmavozelene listy,hromada slnka,pravidelna zalievka.Dnes som si vsimol ze niektore listy akoby stracali pevnost,krutia sa a vysychaju,skodcov som nezaznamenal ziadnych,akurat sem tam slaby naznak hrdzavych suchych skvrn,poradte co to moze byt?

Old Post 06-07-2012 v 18:02 PM
kammo je offline   Profil uživatele kammo   Find more posts by kammo   Foto galerie člena kammo   Click here to Send kammo a Private Message   Add kammo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Re: Žluté tečky na listech Příspěvek č. 774

citace:
Původní příspěvek od PataR1
Zdravím..mám kytky venku a na 3ech vedle sebe se na listech ukázaly žluté tečky ! Se škudci a nemocemi nemám doposud zkušenosti. Můžu prosit o radu oč jde? Zda je to nějaká potvota,nebo je to v pohodě,moc dekuju !! Fotky přikládám.


Ještě nikdo neodpověděl, tak alespoň já. Nevím, co to je konkrétně, ale něco to ožírá listy. Já to většinou řeším tak, že to postříkám vodou z vylouhovaného tabáku - a když nepomůže tahle organická metoda, tak jdu koupit nějakou chemii proti žravému hmyzu.

Old Post 07-07-2012 v 09:39 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Efis
Nový Člen

Karma uživatele Efis - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2012
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 775

PataR1: Tyhle ďobky jsem dneska objevila na obou mých maličkých Polárních zářích... Chudinky Sweet purple jsou trošku ohryzaný, něčím jiným, ale zatím se celkem držej.

Bylinky, bylinky....

Old Post 08-07-2012 v 17:47 PM
Efis je offline   Profil uživatele Efis   Find more posts by Efis   Foto galerie člena Efis   Click here to Send Efis a Private Message   Add Efis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Dotaz infikovaný foliák Příspěvek č. 776



Zdravím všechny Growery,

jedu foliák (nemám pařník jen v kyblích) a začínám s tim mít problémy, hnojim zatim plagronem grow.
ted sem nebyl dvě noci doma takže trošku poschly, ale k věci, žloutnou mi listy na všech kytkách a na durban poisony se mi dostali náký svinstva.

Vypadá to jako by na nich byla špína, ale podle mě to sou náký paraziti, nebo plíseň ? listy žloutnou a jsou na nich takový černý tečky viz. foto 1.

Pak se mi tam dělaj takový hnědý tečky viz. foto 2. taky nevim co to je, napada me spatný ph, nebo málo Zn a Mn nebo dalších x věcí...

edit: Dostávaj všechno stejne jako holky venku a těm je krásně, možná dostali o postřik bioolu navíc, což by mělo spíš pomoc.

Naposledy upravil Disco_Stue 08-07-2012 v 21:16 PM

Old Post 08-07-2012 v 20:12 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Disco_Stue
Stálý Člen

Karma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% PěstitelskáKarma uživatele Disco_Stue - 93% Pěstitelská

Registrován: May 2012
Příspěvků: 55  

Příspěvek č. 777


A ještě tohle dál dřevnatí nebo je to taky problém ? tuším že ta větev byla nalomená.
Děkuju za každou radu! Pěstu Zdar !!

Old Post 08-07-2012 v 20:14 PM
Disco_Stue je offline   Profil uživatele Disco_Stue   Find more posts by Disco_Stue   Foto galerie člena Disco_Stue   Click here to Send Disco_Stue a Private Message   Add Disco_Stue to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ffugy
Nový Člen

Karma uživatele Ffugy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 1  

nevím co s tim?? Příspěvek č. 778



zdarec,mám takovej problem na listech se udelaly žlutý tečky,listy začínaji od okraju pomalinku žloutnout poradi nekdo??

Old Post 09-07-2012 v 16:23 PM
Ffugy je offline   Profil uživatele Ffugy   Find more posts by Ffugy   Foto galerie člena Ffugy   Click here to Send Ffugy a Private Message   Add Ffugy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 779

Ffugy: podívej se zespod listů, podle mě je to typická sviluškovina :-(

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 09-07-2012 v 18:49 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Banány
Stálý Člen

Karma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% PěstitelskáKarma uživatele Banány - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 409  

Příspěvek č. 780

Zdravím, mé problémy přetrvávají, tak se znovu obracím na vás. Menší popis situace. Nyní je kalfas v podkroví, vlhkost 35-55%, teplota od 20-30°C (ale nejvyšší naměřená u vrchů 27.5°C), ještě před 4 dni byly ale asi měsíc ve sklepě kde bylo 60-90% vlhkosti, 18-22°C. Květiny jsou ve 100% kokosu, který byl napufrován velice nevhodnou vodou, a to přímo z kohoutku, tudíž ec 0,2 mS a ph 7.5. Od té doby květiny dostali hnojiva z řady Flora od GHE a to v koncentraci 0.7->1.0-> a předevčírem 1.6 mS, mezitím byla také zálivka s čistou vodou + enzymy. Vše upraveno na ph v rozsahu 5.8-6.2.

Fotky zde
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/ed1.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/ed2.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/edspodek.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/haw.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/euf.jpg
http://czechcannabis.ic.cz/20.den/obo.jpg

"Ve dvou se to rychlejš stáhne"
100w hydro - Northen Light & Carnival
150w hydro - Sensi Skunk & S.A.G.E
150w soil - Nebula & Orange Bud
150w soil - Northen Light
150w soil - Nebula
250w soil - Snow fruit, Black jack & Double white
400w soil - Nebula, Northen light, Ed rosenthal super bud, White russian & Sensi skunk.

Old Post 10-07-2012 v 10:09 AM
Banány je offline   Profil uživatele Banány   Find more posts by Banány   Foto galerie člena Banány   Click here to Send Banány a Private Message   Add Banány to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Boriss
Nový Člen

Karma uživatele Boriss - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 1  

Listy outdoor Příspěvek č. 781



Ahoj zdravim vsechny groowery.. Potrebuju od vas zkusenejsich poradit ohledne listu...jedna se o balkonove kytky moji sestricky zatim stale jeste v rustu maji zatim cca 80-100cm do nedavna nebyly ubec hnojene az tedka jsem ji dovalil AH co ja pouzivam ja na INDOOR.. namychal jsem ji to v 50 % konzistenci co je na etikete protoze to jsou hnojky na hydro a na hlinu se dava 50% (zkusenejsi urcite znaji)...s tim ze samozdrejme tam hned nenaprala plnou davku ale prihnojuje hezky pomalu a s tim ze mela problemy uz pred samotnym zacatkem hnojeni..je to podkrovni byt s balkonem takze sluniko tam sviti velkou cast dne ..kytky vypadaly krasne, zdrave vse az ted na ty fleky na listech ktery se postupne siri z kytky na kytku ((

Prosim prosim o radu ptejte se na cokoliv rad odpovim

Edit: jeste bych mel asi upresnit ze fleky jsou jak na okrajich tak i pouze na stredu listu a je to vpodstate na vetsine listech...jediny ty novejsi na vrchu kytky jsou OK ale jinak se to zacina sirit

Naposledy upravil Boriss 10-07-2012 v 17:29 PM

Old Post 10-07-2012 v 17:18 PM
Boriss je offline   Profil uživatele Boriss   Find more posts by Boriss   Foto galerie člena Boriss   Click here to Send Boriss a Private Message   Add Boriss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 782

vypadá to na plíseň

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 10-07-2012 v 18:26 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hellping
Stálý Člen

Karma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% PěstitelskáKarma uživatele hellping - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 783

Ahoj, na 1 kytce (out, feminiz. jack herrer GS seeds) se mi objevilo tohle, koukal jsem že se to tu už párkrát řešilo ale nikdo nedokázal odpovědět co to je. Tak jsem trochu googlil a našel jsem úplně stejnej problém na anglických fórkách.
Zdejší groweři přirovnávaj problém k tabákovému viru TMV (Tobacco Mosaic Virus), a druhá půlka říka že to je blbost, že cannabis nemůže tenhle virus dostat, a že to je deficit K. Takže fakt nevím, byl bych rád kdyby se mi ozval někdo kdo s tím má zkušenost, zda-li kytku zničit (má už přes 1m), otrhat napadené listy a nebo to ignorovat. Nechtěl bych aby se to rozšířilo i na ostatní kytičky co jsou kolem této.
Objevuje se to jak na nových tak i na starých listech.
Jo a ještě jsem se dočetl, že by to i možná mohla být práce roztoče Broad Mites, no tak už fakt nevím

foto zde: http://files.growery.org/files/g09-...5114_resize.jpg

Naposledy upravil hellping 11-07-2012 v 09:14 AM

Old Post 11-07-2012 v 08:32 AM
hellping je offline   Profil uživatele hellping   Find more posts by hellping   Foto galerie člena hellping   Click here to Send hellping a Private Message   Add hellping to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bull
Stálý Člen

Karma uživatele bull - 65% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 784

citace:
Původní příspěvek od hellping
Ahoj, na 1 kytce (out, feminiz. jack herrer GS seeds) se mi objevilo tohle, koukal jsem že se to tu už párkrát řešilo ale nikdo nedokázal odpovědět co to je. Tak jsem trochu googlil a našel jsem úplně stejnej problém na anglických fórkách.
Zdejší groweři přirovnávaj problém k tabákovému viru TMV (Tobacco Mosaic Virus), a druhá půlka říka že to je blbost, že cannabis nemůže tenhle virus dostat, a že to je deficit K. Takže fakt nevím, byl bych rád kdyby se mi ozval někdo kdo s tím má zkušenost, zda-li kytku zničit (má už přes 1m), otrhat napadené listy a nebo to ignorovat. Nechtěl bych aby se to rozšířilo i na ostatní kytičky co jsou kolem této.
Objevuje se to jak na nových tak i na starých listech.
Jo a ještě jsem se dočetl, že by to i možná mohla být práce roztoče Broad Mites, no tak už fakt nevím

foto zde: http://files.growery.org/files/g09-...5114_resize.jpg


čus, tohle jsem měl 2x na Chroniku, vždycky se to udělalo IN ještě v růstu a bylo to pouze na 1 listu na 1 - 2 kytkách. Zůstalo to až do sklizně stejný, nezvětšovalo se to ani nešiřilo, tak jsem to neřešil.. Přišlo mi to jako nějaká mutace způsobená 1. hnojenim + možná lehkým připálenim od světla + náchylnosti modelu.. ??

OUT*11 CFL v sudu Zahrádka+2011
.. 400W - 1.BATH-2.ROOM
**3.ROUND** +**Chilli**

Old Post 11-07-2012 v 10:13 AM
bull je offline   Profil uživatele bull   Find more posts by bull   Foto galerie člena bull   Click here to Send bull a Private Message   Add bull to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bull! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 47 48 49 50 51 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
20-04-2024 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - 1575 odpovědí
09-03-2017 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VII. !!! - 1223 odpovědí
15-07-2015 - !!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VI. !!! - 1201 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3426970 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív