Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Čtvrtý kolo, nová skříň 600W
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Obecné Čtvrtý kolo, nová skříň 600W Příspěvek č. 1

Jsem opět tady, tentokrát s fungl novou almarou, takže držte palce ať se daří stejně dobře jako když jsem jel 400 W.

Skříň : 120 x 120 x 180 cm, opět bílé laminodesky z Baumaxu nařezaný na míru.

Elektronický předřadník s regulací Lumatek 600W za neuvěřitelných 2999kč !!! Kdo nevěří : www.growhouse.cz

Stínítko Adjust a Wings Stucco medium.

Výbojka růst: metla Powerplant 600w MH superveg.

Výbojka květ: sodík GIB 600w - XTreme Output.

Ventilace: Odtah: Prima klima průměr 125 mm, 2 rychlostní (230/360m3/hod)

Přítah: koupelnový vent. prům. 100 mm (103 m3/hod)

Ofuk: 3 x klipňák.

Květináče 6.5 l. 16 ks. pěstební medium opět kokos.

Hnojky: Atami B´Cuzz + na zkoušku objednaná sada Jungle In da box, (ty mi ještě nedošly)

Rozjíždí to dnes večer, posádka bude 8x Power Skunk + 8x Super Skunk.

Tak se zatím opatrujte, já to jdu ještě dokutit.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-08-2012 v 05:59 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 2






Foto.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-08-2012 v 06:00 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 3





Ještě....

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-08-2012 v 06:01 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 4

Čau, nepřepísknul si to s tímhle: Výbojka růst: metla Powerplant 600w MH superveg. ?

Šestistovka mi připadá už daleko za hranicí efektivity, co se týká růstu. Ale je to jen můj názor.

Old Post 18-08-2012 v 08:32 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bostik1
Stálý Člen

Karma uživatele Bostik1 - 80% PěstitelskáKarma uživatele Bostik1 - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 119  

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od KOSMEJ
Čau, nepřepísknul si to s tímhle: Výbojka růst: metla Powerplant 600w MH superveg. ?

Šestistovka mi připadá už daleko za hranicí efektivity, co se týká růstu. Ale je to jen můj názor.

Aspon vidis, jak mas spatny nazory ne delam si srandu, ale tak zkus a pochopis proc je na rust dobry sestikilo, ty kytky budou vypadat proste lip, budou silnejsi, no proste ma to svoji nepochybnou logiku a i je to zaroven efektivni z hlediska vynosu, kterej by teoreticky mel tim bejt vetsi.

Marihuana leci a to vsechno

Old Post 18-08-2012 v 08:42 AM
Bostik1 je offline   Profil uživatele Bostik1   Find more posts by Bostik1   Foto galerie člena Bostik1   Click here to Send Bostik1 a Private Message   Add Bostik1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od Bostik1

Aspon vidis, jak mas spatny nazory ne delam si srandu, ale tak zkus a pochopis proc je na rust dobry sestikilo, ty kytky budou vypadat proste lip, budou silnejsi, no proste ma to svoji nepochybnou logiku a i je to zaroven efektivni z hlediska vynosu, kterej by teoreticky mel tim bejt vetsi.


Já si jednoduše nejsem jistý ani jednou z věcí, cos´napsal. Jistý jsem si jen tím, že z toho bude mastný účet za elektřinu.

Old Post 18-08-2012 v 09:02 AM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 7

Tu růstovku mám staženou na 300w.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-08-2012 v 09:12 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 8

Servus, na toto som sa tešil
mám ten istý balast a ako piše majiteľ treadu,na začatku to proste prepneš na 400W (nie 300..) a rastová fáza sa po použití silnejsieho svetla skracuje na minimum. Pri 16 ks na 1,2 m2 to vidím maximalne na 7-10 dní , pod bludičkou ala CFL a pod, to trápiš aj 21 dní..
a tu už vidíš, že ten účet až tak velký nebude..
a navyše kytiz vypadaju pod watážou úplne ináč...
edit:
A kde sú holčiny?


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 18-08-2012 v 10:40 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 9

Samulele: Pravda kámo, 400w, překlikl jsem se. Teď jsem dělal zkoušku skříně, fičela čtyři hodiny, odtah na první stupeň, ofuky + přítah naplno, vlhkost 60%, teplota 26 st. Skříň je v kotelně vedle sklepa kde je stabilní teplota celej rok, stejně jako v komoře kde mám 400w, takže opět dobrej náběh na bezstarostnou jízdu :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 18-08-2012 v 12:03 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 10

Me stejne neprijde ze by melo pouziti MH nejakej vyrazne lepsi vliv na rychlejsi a lepsi rust nez pod sodikem..zkousel jsem alespon dva druhy MH vybojek a nikdy to stejne nebylo tak dobry jako pod sodikem...navic na tyhle plose s timhle poctem rostlin bycdh vubec nelaboroval ze budu setrit nejakou elektrinu...poroste to par dni takze ucet oproti 400 bude stejne minimalni rozdil, ale v cem bude rozdil v tom jak kytky budou vypadat..lepsi nechat jim od zacatku maximum at maj dobrej zaklad

kdyz si clovek vezme ze ta tvoje MH vybojka ma 51000 lm a to pri 600 W, pri 400W bude mit 2/3+- to je nejakych 34000 lm na plochu 1,44 m2 to je docela smutny, kdyz sodik 400W da treba 58 000 lm. Spektrum ma urcite Mh vybojka lip nakloneny k rustu, ale otazka je, jestli lepsi spektrum vyvazi ztratu lumenu ktera bude pri ty zltumeny MH vybojce oproti sodiku 58000-34000= 24000 lm...(mezi nama MH vybojky maj nahovno spektrum, kytky se lepe vetvej az kdyz ma svetlo tepotu chromaticnosti kolem 6500k a vys) proto bych zvazil jestli neni lepsi prdnout to MH rovnou na 600W a nebo v nejlpesim pripade se na nje vysrat a soupnout tam 600W sodik kterej je svejma 90 000 lm uuuplne jinde a pak je to jasny ne ? 400W mh 34 000 lm 600W HPS 90 000 lm to je trosku rozdil a v elektrice to bude kdyby rustova faze byla 14 dni 400vs600w o 50 kw/h vic...a to se za skoro 3xx vic svetla vyplati

Naposledy upravil FrYnK 18-08-2012 v 14:56 PM

Old Post 18-08-2012 v 14:38 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 11

samulele, doxenon: ten regul. lumatek 600W se da regulovat na 50 a 75%, tudiz 300 a 450W, takze bych se chtel zeptat jak to regulujete na 400W, diky

Old Post 18-08-2012 v 16:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 12

Ať mi zastánci vyšší watáže na růst vysvětlí, proč považují za axiom, že výkon v růstu je v přímé úměře ke kvalitě kytek. Já mám svoje zkušenosti, pozoruju kytky svých známých, koukám na kytky tady... - a netvrdil bych, že ten vztah je v přímé úměře. Třeba na mladé řízky je lepší MH kolem 300W - vyšší výkon jim už moc nesedí (o malých kytkách ze semínka ani nemluvím). Mám pocit, že u MH strmost pomyslné křivky efektvity klesá kolem těch 300W - pak už křivka stoupá jenom pomalu - a cca u těch šestistovek možná už i klesá.

Ale uznávám, že pro to nemám žádná tvrdá data - a že se jedná spíš o moji "dojmologii".

Old Post 18-08-2012 v 16:39 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 13

Zdarte kluci, tohle kolo prostě budu muset jet stylem pokus - omyl. 600w je pro mě novinka, MH výbojka taky, takže když bude stát za hovno, poletí a dám sodu. Teď nevím na čí radu mám dát, jeden říká to, druhej ono, takže se budu řídit tím co hlavně uvidím a budu zkoušet co bude nejlepší.
Aktuální stav od večera, prcci ve skříni, předřadník staženej na nejnižší výkon (novyclovek23, odpovídám na otázku, na předřadníku je vyznačena nejnižší hodnota 400w, potom je 400w SL - asi super lumen, potom je 600w a poslední 600w SL. tak sám nevím proč je tam 400w (že by ve skutečnosti 300w a 50% výkonu co uvádí výrobce?)
Venku zase horko jak v prdeli a jelikož jsme grilovali a chlastali do rána, tak jsem sem tam do almary nakoukl a hodnoty jsou ještě lepší než u 400w almary. Teplota celou noc při max staženým předřadníku, ufo na první stupeň + přítah a odtah naplno 24.5 st. vlhkost 50%, když otevřu dveře od sklepa, vlhkost vyletí až na 70% takže jsem rád že si vlhkost můžu takhle sám regulovat. S teplotou mám taky rezervu + ještě druhá rychlost na odtahu.
onesoul1: v cooltube všeobecně nemám nějak důvěru, už kvůli sklu který bere světlo a myslím si že vlaštovka je vlaštovka.
Fotky dodám večer protože teď mají holky noc.
Ještě mám dotaz na A - wing, jak mám nastavit objímku s lampou, dá se posouvat nahoru a dolů, tak nevím jestli je lepší mít ji nahoře nebo spíš dole?
Tak se zatím mějte bratři :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 19-08-2012 v 08:00 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 14

Servus,myslím že keď dáš tu objimku príliš hore vznikajú tzv. hot spoty,takže by som ju dal do stredu ,zlaty stred že ano

http://www.lumatek.co.uk/index.php/...c-ballasts.html
tu sú tie lumateky a žiadnych 50% a pod som nevidel..novyclovek23 mysliš zrejme íného výrobcu
Ja osobne nechávam MH cca do 10 dna kvetu, potom prechadzam na HPS..ale každé kolo je iné a učíme sa až do smrti..


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 19-08-2012 v 11:02 AM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 15

Díky moc kolego, jo, to je ten předřadník co mám. Ještě mám jeden blbej dotaz, psal mi pm jeden zdejší člen a zajímá ho co by se stalo kdyby dal na tenhle předřadník výbojku 400w a předřadník by přepnul na 600w. Nemám v úmyslu tohle zkoušet ale zajímá mě to taky.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 19-08-2012 v 11:26 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Sordo
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% PěstitelskáKarma uživatele Mr.Sordo - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 761 

Příspěvek č. 16


citace:
Původní příspěvek od Samulele
Servus,myslím že keď dáš tu objimku príliš hore vznikajú tzv. hot spoty,takže by som ju dal do stredu ,zlaty stred že ano

http://www.lumatek.co.uk/index.php/...c-ballasts.html
tu sú tie lumateky a žiadnych 50% a pod som nevidel..novyclovek23 mysliš zrejme íného výrobcu
Ja osobne nechávam MH cca do 10 dna kvetu, potom prechadzam na HPS..ale každé kolo je iné a učíme sa až do smrti..

A co tohle?
citace:
Původní příspěvek od doxenon
Díky moc kolego, jo, to je ten předřadník co mám. Ještě mám jeden blbej dotaz, psal mi pm jeden zdejší člen a zajímá ho co by se stalo kdyby dal na tenhle předřadník výbojku 400w a předřadník by přepnul na 600w. Nemám v úmyslu tohle zkoušet ale zajímá mě to taky.

Velké bum!Ani radši nezkoušet.

Old Post 19-08-2012 v 11:31 AM
Mr.Sordo je offline   Profil uživatele Mr.Sordo   Find more posts by Mr.Sordo   Foto galerie člena Mr.Sordo   Click here to Send Mr.Sordo a Private Message   Add Mr.Sordo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-05-2010 - Nová skříň-400W - 117 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8568660 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív