Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W/kokos - Jack Herer + Ultimate, druhý kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Obecné 400W/kokos - Jack Herer + Ultimate, druhý kolo Příspěvek č. 1





Zdravím vás, jsem z5 :-)

Takže po prvním úspěšným kolečku v kokosu začínám druhý a znovu s tímto médiem.

Skříň stejná, tj. 100x100x160 cm

Stínítko Hobby velké (50x40cm), slunko Philips Master SON-T PIA 400W (růst)
Osram Plantastar 400W (květ)

Veškerá ventilace stejná z prvního kola tj. 1x trubkový vent. prům. 100mm 180m3h, (odtah)
1x skříňový ventilátor asi 120m3h 90x90 cm (přítah)

1x velký stojanový vent. třírychlostní. Malej z prvního kola odešel.

Hnojky na fotce + dokoupený kořeňák "RHIZOTONIC" od Canny.

Dokopil jsem taky kyselinu ph- od AHáček (Bloom) i když první kolo jsem odjel jen s kys. (Grow) bez žádnýho problému.

Nová posádka: 5x Jack Herer + 5x Ultimate.

Včera večer jsem děvčata přivezl, sadil jsem hned do květníků kde stráví celej život protože je nechci dvakrát stresovat přesazováním. Udělal jsem to takhle i poprvé a opět vše bez problémů.

Hned večer přepnuto na růst 18/6, vypadali celkem povadle z toho cestování, takže jsem naordinoval kořeňák 1ml. na litr a ráno už pěkně stáli v pozoru a ráno postřik Fish Mix a řekl bych že se hodně spravili.
Foto 1 je hned po přesazení, je vidět že jsou takový ztrápený, foto 2 foceno ráno před odjezdem do práce, vypadají mnohem líp, musel jsem fotit za světla, tak se omlouvám.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 14-03-2012 v 18:44 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 2




Ještě nějaký foto almary.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 14-03-2012 v 18:49 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Padavan G
Stálý Člen

Karma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% PěstitelskáKarma uživatele Padavan G - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 265  

Příspěvek č. 3

Tyjo dávat do kokosu hnojky od biobizz by mohl bejt docela risk ne?


Elixer rules !!!
------------------------------------------
ELIXER OutDoor 2012 , SAD, X, Ed Ros., Cheese …

Old Post 14-03-2012 v 20:14 PM
Padavan G je offline   Profil uživatele Padavan G   Find more posts by Padavan G   Foto galerie člena Padavan G   Click here to Send Padavan G a Private Message   Add Padavan G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


-já myslim že to bude v pohodě, dřív jsem měl kokos od plagronu a ten komplet plagron A+B+enzymy+root, prostě jsem se s tim v tu dobu neumel poradit, tak jsem hnojil normalni hnojkou do substrátu, akorát jsem měl kritérium (BiO)

-Rostlo to fakt neuvěřitelně krásně, od tý doby jsem hezčí kytky neměl zatim, a to jsem svítil 4xúsporkama tenkrát akorát jednoho dne přišla máma do pokoje, že ten smrad zmizí a holčiny jsem chtě nechtě ve 40.dni květu musel fiknout...
Momentálně je tomu už všemu jinak... až najdu fotku postnu.. je to hodně stará fotka s Blueberry

-ale určitě to nevadí, já myslim že biobizz nezradí.. jen to bude chálovat trochu víc, než by mělo, na to pozor

každopádně moc pěkná skříň, good job )

Naposledy upravil 14-03-2012 v 21:49 PM

Old Post 14-03-2012 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 5

To: Padavan G, podívej se na můj první pěst ukončenej v sobotu, s těma samýma hnojkama tj. základ Bio Bizz A+B a navíc jen Fish Mix a jak se zadařilo :-). Proti hnojkám Bio Bizz v kokosu nemůžu říct vůbec nic.

To: P3Ci Svatá pravda kámo, i mě to rostlo neuvěřitelně dobře a to že v kokosu kytky pápnou víc vím, dostávali tak o 30 - 40% navíc a krásně se vyvedli

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 15-03-2012 v 08:16 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 6





Dnes třetí den 18/6, holky se už začínají pěkně srovnávat, tak jsem klidnější :-).
Měl jsem problém s malou vlhkostí, cca. 30 - 40%, tak jsem dnes vytáhl svářečku na dvůr a posvařoval jsem z kulatiny mini skleníček. Konstrukci jsem následně potáhl smršťovací stretch fólií, udělal větrací otvory a zametýno. Lupl jsem u toho šest jedenáctek, takže na sluníčku jsem byl ke konci docela zrytej jak bagr :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 16-03-2012 v 18:02 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 7





Takže zdravím vás, jsem z5. Dnes desátý den 18/6, teplota den: 26 - 28, noc: 20 - 21st. Vlhkost 70 %
Největší kytka má 24 cm, nejmenší 16. Zítra začnu ohýbat. Udělal jsem fatální pejčovinu protože při sázení jsem si je nepoznačil a teď nevím co je co, jsem debil no :-(
Vypadá to že stres mají za sebou a viditelně se rozjely. Zítra dostanou už trošku víc hnojek, zdá se mi že mají málo dusíku protože mají fialový stonky, přesně jako u prvního kola. Ph mám kolem 5.8 i s hnojema, na výtoku téměř stejný, tak přemýšlím proč v prvním kole bylo na výtoku 7.8 ! i když teď jedu stejně jako poprvé, tzn. kokos + stejný hnojky Bio Bizz, jen navíc kořeňák Rhizotonic od Canny, že by tím?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-03-2012 v 18:01 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Samulele
Stálý Člen

Karma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% PěstitelskáKarma uživatele Samulele - 76% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 462  

Příspěvek č. 8

Hoj,pekné to máš. Mno rizotonic od canny je fest zasaditý,mne pri doporucenych davkach bez hnojek vystupa ph az k 9,5 a furt to zrazam kyselinou,neviem no
Doporucujem kokos vydatnejsie zalievat,nenechavat preschnut. z fotiek mam pocit ze to zalievas pomenej..a toho hnoja im daj


Pálenka už z kdeakého chlapa urobila kokota...

Old Post 23-03-2012 v 20:58 PM
Samulele je offline   Profil uživatele Samulele   Find more posts by Samulele   Foto galerie člena Samulele   Click here to Send Samulele a Private Message   Add Samulele to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 9

Čau, zalívám dost, uvnitř je kokos pořád vlhkej, po zalití povrch docela rychle vysuší ofukovej ventilátor, takže to jen vypadá že je to suchý.
Dnes dostali k snídani každá 800 ml. koktejlu 3ml. litr. Bio Bizz - Grow (kvůli deficitu dusíku) + postřik Fish Mix. Kořeňák už nedávám.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-03-2012 v 07:27 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Takže zdravím vás, jsem z5. Dnes desátý den 18/6, teplota den: 26 - 28, noc: 20 - 21st. Vlhkost 70 %
Největší kytka má 24 cm, nejmenší 16. Zítra začnu ohýbat. Udělal jsem fatální pejčovinu protože při sázení jsem si je nepoznačil a teď nevím co je co, jsem debil no :-(
Vypadá to že stres mají za sebou a viditelně se rozjely. Zítra dostanou už trošku víc hnojek, zdá se mi že mají málo dusíku protože mají fialový stonky, přesně jako u prvního kola. Ph mám kolem 5.8 i s hnojema, na výtoku téměř stejný, tak přemýšlím proč v prvním kole bylo na výtoku 7.8 ! i když teď jedu stejně jako poprvé, tzn. kokos + stejný hnojky Bio Bizz, jen navíc kořeňák Rhizotonic od Canny, že by tím?

V pohodě, modely poznám podle stavby a vzhledu palic. The Ultimate vypadá jako smrček a Jack má zase boční větve ze spod vytažené skoro na úroven vršků, podobně jako Super Skunk co jsi jel minule.
Jo a na růstu mají sezenice rády vlhčí kokos, nedělá jim moc dobře více proschlý kokos.

Old Post 24-03-2012 v 20:35 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 11

Zdarec, podle mě je biobizz a kokos trochu problém hlavně délkou působení biobizz hnojek. Je dávno známo, že organický hnojiva maj delší dobu působeníi než hnojky minerálni a to je právě tim že se dokážou navázat na částečky v půdě kde je půdní mikroorganismy a enzymy pro rostlinu musejí připravit a ta je pak schopná je využít na plnej potenciál.
Jenomže v kokosu žádný půdní mikroorganismy nežijou a tak ty biobizz hnojky vlastně nemá co pro tu rostlinu připravit a proto máš EC na výtoku 7 ikdyž hnojíš podle EC metru. Prostě v kokosu neni samo od sebe nic co by ty účiný látky pro kytku připravilo. Kdybych měl jet v kokosu s organickejma hnojkama tak bych se snažil do něj narvat trichodermu, zalejval přírodníma enzymama v každý zálivce aspon trochu a asi bych do kokosu přimíchal trochu kompostu s humusem kvůli těm půdnim mikroorganismum a kořenák. A stejně bych se snažil hnojit tak, že bych se spíš řídil podle kytek jak vypadaj než podle EC metru. A když už podle EC metru tak na střídačku jednou s hnojkama a jednou jenom s vodou s upravenym PH. A když bych zalejval jenom s tim upravenym PH tak bych měřil EC na výtoku a hned viděl kolik si kytka opravdu je schopná vzít. Ale to by byly slušný galeje....
Neznamená to, že ti to neporoste, ale nevyužiješ to na plnej potenciál.
Zezačátku sem taky do kokosu hnojil biobizzem a myslel si jak to jede a kytky vypadaj krásně, ale pak sem jim dal párkrát normální minerální ihned pro kořeny přístupný živiny do kokosu a to bylo upně někde jinde. Vim, že se pěstuje s biobizzem i hydroponicky, ale co borci dávaj navíc do roztoku aby to mělo smysl netušim.

temny hvozd

Old Post 24-03-2012 v 21:38 PM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 12






Jsem vděčnej za každou radu, takže vám díky (Bárt, el_castillo), jen už jsem z toho mimo páč 100 lidí ti řekne 100 názorů. Hnojky bio-bizz mě byli doporučeny po konzultaci s prodavačem v G-shopu, do čistýho kokosu mi doporučil právě tyto hnojky. Určitě mě nechtěl ojebat, měl tam hafo daleko dražších hnojek. Na první pěst pod čtyřkilem se mi povedlo necelých 300 géček což považuji za úspěch, navíc bez jediné předchozí zkušenosti.
Jaký konkrétní hnojiva pro kokos byste mi tedy doporučili? Beru jen z vlasní zkušenost, ne rady typu jedna paní povídala. Nebo použít nějakej jinej substrát a zůstat u Bio-bizzu? Nechci žádnou hlínu, protože s kokosem jsem zatím nezaznamenal jedinej náznak havěti.

Přidávám fotky kytek focených právě teď + jednu na chuť ze včerejška mimo téma :-).
Řekl bych že nevypadají špatně, rostou rychlejc než Super Skunk, teď skáčou 3 cm za den, menší začínají dohánět větší, dnes budu ohýbat a tak při 30 - 35cm přepínám. Taky mám nastudovaný FIM, tak to chci na nějaké skusit, tož tak.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2012 v 08:00 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Jsem vděčnej za každou radu, takže vám díky (Bárt, el_castillo), jen už jsem z toho mimo páč 100 lidí ti řekne 100 názorů. Hnojky bio-bizz mě byli doporučeny po konzultaci s prodavačem v G-shopu, do čistýho kokosu mi doporučil právě tyto hnojky. Určitě mě nechtěl ojebat, měl tam hafo daleko dražších hnojek. Na první pěst pod čtyřkilem se mi povedlo necelých 300 géček což považuji za úspěch, navíc bez jediné předchozí zkušenosti.
Jaký konkrétní hnojiva pro kokos byste mi tedy doporučili? Beru jen z vlasní zkušenost, ne rady typu jedna paní povídala. Nebo použít nějakej jinej substrát a zůstat u Bio-bizzu? Nechci žádnou hlínu, protože s kokosem jsem zatím nezaznamenal jedinej náznak havěti.

Přidávám fotky kytek focených právě teď + jednu na chuť ze včerejška mimo téma :-).
Řekl bych že nevypadají špatně, rostou rychlejc než Super Skunk, teď skáčou 3 cm za den, menší začínají dohánět větší, dnes budu ohýbat a tak při 30 - 35cm přepínám. Taky mám nastudovaný FIM, tak to chci na nějaké skusit, tož tak.


Čau.Souhlas s el castillem,kokos je s nadsázkou řečeno tak trochu "substrátové hydro" a minerální hnojiva namíchaná pro okamžitou kvalitní absorbci kytkama jsou podle mě vhodnější..Třeba Atami,ať už Terra nebo coco jsou kytkama skvěle přijímaný a co hlavně i ze substrátu spotřebovávaný a zasolujou jen málo,při nějakým rozumným dávkování..Cenově je to taky vcelku rozumná hnojka,obzvlášť velký balení..Dá se koupit i kokos,kde už trichoderma je,ale podle mě to sou zbytečný komplikace,obohacovat kokos něčím,co pak umožní hnojit Biobizz nebo jinou organiku..Kouzlo kokosu pro mě spočívá právě v jeho sterilitě a čistotě.. Ale jen muj názor,určitě jiní budou mít i jiný pohled na věc..
Jinak pěkný(a určitě dobrý) pstruzi..Za tři týdny 16.4. už se těším k vodě na rybačku..

edit :
Fim nepoužívám,kytky někdy reagujou divně,hodí trojčepele nebo zfialoví stonky,vyháže to mutantní listy,ale jiní používají a jsou asi spokojení,tak je to na tobě..

Old Post 25-03-2012 v 10:22 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 14

Cauvec, vubec bych to nehrotil, těch 100 lidí 100 názorů je prostě fakt :-), OK tak jestli nechceš nic na tý sestavě měnit tak můžeš zkusit aspon častějc kontrolovat EC na výtoku. De hlavně o to vychytat dávkování při hnojení. Když tam pošleš 1,3 EC pak vodu a pak zase 1,3 EC a na výtoku bude třeba 2 EC, tak to chce prostě ubírat. Pak bych si přikoupil naky ty enzymy, klidně nejlevnější co maj a do každý zálivky bych trochu přidal. Podle mě nejde hnojit v kokosu organickejma hnojkama stejně jako minerálníma tot muj názor. A z toho vyplívá víc kontrol - víc práce, jenomže zase když to vychytáš tak budeš mít exkluzivní organickej matroš na rychlym kokose. De jen o to kolik času do toho chces investovat. Mě šlo o komfort, tak jedu minerální coco hnojky....EC

PS. Ty pstruzy vypadaj velice dobře.... :-)

temny hvozd

Old Post 25-03-2012 v 10:33 AM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15



Pekny to mas...
Ty Ultimaty se vetvi dost dobre samy, to bych nefimoval, lepsi je jet u tohodle strainu na hlavni colu.
Po prepnuti na kvet, vyleti dost nahoru cca 4x az 5x, takze neni problem sklizet 2 metrovy stromy, ale ten spodni metr je jalovej, když pocitas pul metru na hlavni palici, dole to lampa neprosviti.
To fialoveni mi prijede cajk, tuhle odrudu jsem jel 2x a nafialovely to bylo vzdycky a to sem je krmil, jako blazen. Maji radi vic hnojiv a nevadi jim vetsi vlhost i v kvetu, to daji v klidu.
At to roste a mas poradny sisky.

Old Post 25-03-2012 v 10:39 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od el_castillo
Podle mě nejde hnojit v kokosu organickejma hnojkama stejně jako minerálníma tot muj názor. . Mě šlo o komfort, tak jedu minerální coco hnojky....EC



Coco hnoje jsou právě že minerální..A jsou i univerzální min. hnojiva -pro substrát i kokos-kde není nutnost pořizovat hnojku s přívlastkem "coco"..
Třeba Atami Terra..
Ale určitě se shodnem na nevhodnosti organickejch hnojiv pro tohle medium..

edit :

Ať hledám,jak hledám,B,Cuzz coco dvousložková sada je bezkonkurenční,co se týče ceny.. Sada A+B coco 2x5l vyjde na cca 700 Kč.. 2x1l cca 250 Kč..

Naposledy upravil EDA45 25-03-2012 v 11:25 AM

Old Post 25-03-2012 v 10:45 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:27 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2015 - 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB - 45 odpovědí
19-06-2014 - 600W, kokos, 20x Critical Mass, druhé kolo - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9545820 seconds with 36 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív