Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W/kokos - Jack Herer + Ultimate, druhý kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8
Autor
Téma 
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 113

citace:
Původní příspěvek od fiste
...
Kdo nezkusil Metrop, neví o čem mluví..
...


A tvym poslednim příspěvkem to dokazuješ..

Já se z ničeho nevykrucuju, spíš se mi zdá, že ty to úmyslně překrucuješ nebo nechápeš o čem tady píšu..

No a ten 40% rozdíl v ceně, to ale porovnáváš Atami v akci s Metropem, kterej akce dělat nepotřebuje. Nebo zase ty hnojky do hlíny..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 02-06-2012 v 23:02 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 114

citace:
Původní příspěvek od fiste


A tvym poslednim příspěvkem to dokazuješ..

Já se z ničeho nevykrucuju, spíš se mi zdá, že ty to úmyslně překrucuješ nebo nechápeš o čem tady píšu..

No a ten 40% rozdíl v ceně, to ale porovnáváš Atami v akci s Metropem, kterej akce dělat nepotřebuje. Nebo zase ty hnojky do hlíny..

Ale ty tu porovnáváš Metrop s něčím,cos v životě neměl v kytkách ani v ruce,víš o tom velký kulový.. haníš to tu.. ale na to nemáš kredenc..
Když o něčem,o čemkoli prohlásím,že ve srovnání s Metropem,jako definice rozdílu vůči němu, je to jen drahá špinavá voda,tak to pak neberu zpět a hlavně ta voda je o 40% levnější,v běžnejch cenách...žádná akce,zas jen kecy,zavádějící..,ale cokoli od nich,Ata Terra-hlína,Ata Awa - hydro,Ata coco,B,cuzz coco..5+5l balení v cenovým rozpětí cca 520 -750 Kč..Že Metr. drží stálejší ph,no to zdaleka není jediný hnojivo,co to umí,ok,je to jeho plus..Nikde jsem nepsal,že to je sračka..No a kdo to nezkusil,tak neví,no pochopitelně,tak to je..
Taky když nevim,neprohlašuju něco,co sem v životě neviděl,mám s tím nulovou zkušenost,za špinavou,drahou vodu,což už je úplná kravina.. tvoje evidentní,zbytečný a rádoby zkušený, zavádějící kecy..
Míň kaktusů v podpaží,víc zkušeností a víc soudnosti a bylo by líp...Nejdřív si vychvaloval AH a pak ses zamiloval do Metropu..a vše ostatní je srajda..??
Po svých třech odjetých indorech nemáš tyhle anii jiný kecy podložený absolutně žádnou vlastní zkušeností,v životě si nedávkoval Atami ani spoustu jiných hnojiv do kýble a nelil do kytek,o čem nic nevíš,nemel do toho,když plácneš hovadinu,nelži pak žes ji neplác,už je tu s tebou podobných zkušeností celkem dost,stačí mrknout na tvý tři pokusy..máš hodně načteno a nakoukáno na youtube,a podáváš to tu po různu po groweru jako pravdy booží,ale to je o hovně...chlapče..

doxenon : Prosimtě nech si to pak smáznout,nerad ti sem píšu věci mimo tvuj povedenej pěst,ale čeho je moc,tak je prostě příliš a musel jsem reagovat,takhle,veřejně.. Eda

Naposledy upravil EDA45 03-06-2012 v 02:53 AM

Old Post 03-06-2012 v 00:48 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 115

Atami jsem jel a rychle jsem ho nahradil Metropem, takže celej tvuj předchozí příspěvek je o hovně.. chlapče.. a neni jedinej..

Edit: Zkoušíš se opírat o argument, že nemám zkušenost s Atami a přitom sám nemáš zkušenost s Metropem. Když na někoho můžeš rozhazovat moudra, tak nic mazat nechceš, ale když se spleteš, hned bys to mazal. Vytrháváš věci z kontextu aby sis zachránil jméno. Egofórummasturbátor, tak mi začínáš připadat..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 03-06-2012 v 03:16 AM

Old Post 03-06-2012 v 02:55 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 116

citace:
Původní příspěvek od fiste


Měřič rychlosti? A odkudpak jsi k nám přiletěl?


Beru to za dobrý vtip když vidíš jak mu to hezky jede a přirovnáš jeho jízdu hnojiv k jízdě favorita vs octavca,jen sem se přidal s vtipkovánim do vaší pranice se srát nechci to jsou jak sem psal jen kecy..(každej si přec musí sám ozkoušet a jed než najde to SVOJE,,cena je neco jinýho ale s cenou jde nahoru zas jiný potenciál ale to tu už zminujete)

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 03-06-2012 v 05:59 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 117

citace:
Původní příspěvek od fiste
Atami jsem jel a rychle jsem ho nahradil Metropem, takže celej tvuj předchozí příspěvek je o hovně.. chlapče.. a neni jedinej..

Edit: Zkoušíš se opírat o argument, že nemám zkušenost s Atami a přitom sám nemáš zkušenost s Metropem. Když na někoho můžeš rozhazovat moudra, tak nic mazat nechceš, ale když se spleteš, hned bys to mazal. Vytrháváš věci z kontextu aby sis zachránil jméno. Egofórummasturbátor, tak mi začínáš připadat..


Ne,nejel..Tý epizodě ve svým druhým pěstu snad nechceš říkat jízda..? Akorát si s nima ve svým druhým pěstu ty umělče,s tou ředěnou vodou ,spálil 5cm prcky ze semen,protože si jim v druhým tejdnu po vyklíčení rval poloviční doporučenou koncentraci .. Nemehlo..A ty kecy o favoritu a octavce..Tys to byl schopnej i s tim řídkým favoritem narvat po týdnu ježdění v 40tce do zdi.. mistře..A budeš tu něco soudit,s čím si se nedohrabal k žádnýmu výsledku,krom toho spálení,kvůli svejm školáckejm chybám..,ne kvůli hnojivu,který za to fakt nemohlo..Lidi co maj rozum a hned na začátku svýho pěstění nse nesnaží vzbuzovat dojem,kaký jsou zkušený borci,tu s tím favoritem dělaj výsledky,o kterejch se tobě zatím ani nezdá..
Vždy,kdyžs něco posral,hned si to svedl na něco jiného,nikdys nebyl schopen uznat svý začátečnický omyly,kterejch nebylo málo,stačí mrknout do tvých třech kol,a vždy ses jen hádal,že za to může cokoli jinýho,než ty,zpětně pak mazal,editoval,abys svojí hloupost co nejvíce zakryl..Nebo,že tu kravinu,kterou děláš,děláš správně a celej grower se mýlí..
Si tu v tomto už provařená "firma",asi ta nejprovařenější na groweru,každej ať si udělá obrázek sám.. lol

to myguláš :
Spíš hloupej,špatnej vtip..Navíc od někoho,kdo do toho "favorita" na chvíli sednul a totálně hned první jízdu na začátku posral..A pak se tu do něj opírá..prostě o ničem..

Naposledy upravil EDA45 03-06-2012 v 09:20 AM

Old Post 03-06-2012 v 09:03 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 118

Jo spálil, bylo to moje 1. kolo v kokosu a lil jsem tam hnojiva jak do bubbleru.. Psal jsem, že se dá ve Fáčku dojet dost podobně, ale taky že je to v Octavce o dost pohodlnější jízda, to tu ostatně píšu celou dobu..

Edit: Nemyslim si, že nejsem schopnej uznat chybu a začátečnický chyby dělá většina začátečníků, teď nemyslim jenom pěstování, ale třeba i přispívání na grower.. Mimochodem ředěnou vodou jsem nic nepálil a nejhůř to snášela Vanilla, to nesvádim na model, to tak prostě je..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 03-06-2012 v 10:25 AM

Old Post 03-06-2012 v 10:03 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 119

citace:
Původní příspěvek od fiste
Jo spálil, bylo to moje 1. kolo v kokosu a lil jsem tam hnojiva jak do bubbleru.. Psal jsem, že se dá ve Fáčku dojet dost podobně, ale taky že je to v Octavce o dost pohodlnější jízda, to tu ostatně píšu celou dobu..

Edit: Nemyslim si, že nejsem schopnej uznat chybu a začátečnický chyby dělá většina začátečníků, teď nemyslim jenom pěstování, ale třeba i přispívání na grower.. Mimochodem ředěnou vodou jsem nic nepálil a nejhůř to snášela Vanilla, to nesvádim na model, to tak prostě je..


Atami = podle tebe předražená špinavá voda..už mě ty tvý vyjádření nebaví hledat a přenášet..je to furt dokola..mam jiný starosti,good luck...

Old Post 03-06-2012 v 10:45 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 120

Serte na to kluci, nehádejte se, každej hnojí čím mu to vyhovuje a je to každýho věc, já taky nejsem žádnej zkušenej mistr světa, doteď čerpám tady z Groveru od vás všech tady a bez vás bych asi vypěstoval leda tak piču z ryby :-)
U Atami zůstávám s toho důvodu že jde hned poznat na kytkách kolik čeho má a jde to během chvíle doladit, u Bio Bizzu se to projevilo až za pár dní čímž ovšem nechci tvrdit že tohle hnojivo je špatný, jen mi prostě víc vyhovuje Atami.
Přece se tady nebudeme jebat a urážet mezi sebou, jsme přece na stejný lodi.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-06-2012 v 12:03 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 121

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Serte na to kluci, nehádejte se, každej hnojí čím mu to vyhovuje a je to každýho věc, já taky nejsem žádnej zkušenej mistr světa, doteď čerpám tady z Groveru od vás všech tady a bez vás bych asi vypěstoval leda tak piču z ryby :-)
U Atami zůstávám s toho důvodu že jde hned poznat na kytkách kolik čeho má a jde to během chvíle doladit, u Bio Bizzu se to projevilo až za pár dní čímž ovšem nechci tvrdit že tohle hnojivo je špatný, jen mi prostě víc vyhovuje Atami.
Přece se tady nebudeme jebat a urážet mezi sebou, jsme přece na stejný lodi.


Jo kámo,o tom to právě je,proč urážet hnojivo,se kterým fiste vlastní vinou něco posral a jiní,kteří neposrali s ním jedou supr výsledky..Ani já to nechápu a vůči tomu se tu ohrazuji a taky vůči lžím o cenách hnojiv..
Soudnej člověk to pochopí..
Sorry za flame,promázni si přes nějakýho moda tenhle suprpěst od těch flejmů..,měj se..

Old Post 03-06-2012 v 12:11 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 122





Takže vás zase zdravím, další kolečko úspěšně dokončeno, holky se suší na tmavé půdičce v průvanu, jsem spokojen, právě naloďuji novou posádku 9x SSH ale o tomhle v dalším threadu.
Jak bude usušíno, přidám opět foto + výslednou gramáž, díky vám všem za podporu a káčka.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 03-06-2012 v 12:41 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

bacha na sviluše.. Příspěvek č. 123

Čau..Teď mi docvaklo,že ty SSH předjíždíš ve skleníku..
Pořádně to prohlídni,než je dáš in..Sviluše nikdy nespí a do skleníku si umí najít cestu,ať si něco nezatáhneš dovnitř..

Old Post 04-06-2012 v 10:52 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 124

Zdar, prohlídnuto lupou i mikroskopem a absolutně čistý, v nejhorším případě Biool mám :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 04-06-2012 v 12:08 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 125

tak co jak to vypadá se smoke reportem a uzavření tohodle kola jsem zvědav na výslednou gramáž pěkný

chlast je prostě chlast......

Old Post 23-06-2012 v 11:35 AM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 126

Zítra napíšu + foto, ještě zbývají dvě zpracovat, je sezóna tak nestíhám, jsem od rána do večera v robotě :-(

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 23-06-2012 v 18:49 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 127

Takže v rychlosti, ještě něco mám, tohle kolečko bylo zase lepší než první, je toho přesně 328g + spodky (popcorny) který jsem nevážil, odhadem 10 - 12g

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 24-06-2012 v 11:13 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2015 - 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB - 45 odpovědí
19-06-2014 - 600W, kokos, 20x Critical Mass, druhé kolo - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1720300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív