Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

400w / kokos / Jack Herrer / JiDB Příspěvek č. 1





- Je to můj druhý pěst v kokosu, ten první byl dost mizerný tak jsem se rozhodl dát sem ten druhý a poprosit o jakoukoli radu zkušenějších pokud bude něco špatně

- box 1,2x0,8x2 m domácí výroby

- lampa 400 s neorigo vlaštovkou , odtah 480m3

-jedu 13 ks v 6,5l květináčích, kokos jsem rozmočil v ec 1, ph neměřím je to pořád stejné kolem 5,8

- zasazeno 14.9 do malých a po 5 dnech do velkých a zalito ec 1,5

- uvažuju že bych to přepl, výška 25 ale nezdá se mi to dost zaplněné, takže co s tím,

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 06-10-2015 v 09:58 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 2

Když budeš věšet tu lampu tak vysoko, tak se nediv že máš takový táhla. Nebo jestli je to takový gen tak si mohl zastřihnout ne? Tedka když jim střihneš vrchy pred prepnutim a dáš niz lampu snad by se mohly rozjet bocni vetve za tu dobu nez se rozjedou dva vrchy.. Bude tam aspon vic užitečnějších větví..
Ať se vede
k.

Květinář

Old Post 06-10-2015 v 11:56 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 3

Pokud ti jde o čas tak bych všechny zalomit v půlce a přepnul pokud ti o čas nejde zastřihni ohni je dratem a přepni

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 06-10-2015 v 13:11 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ten_hodnej
Stálý Člen

Karma uživatele ten_hodnej - 80% PěstitelskáKarma uživatele ten_hodnej - 80% Pěstitelská

Registrován: Apr 2015
Příspěvků: 452  

Příspěvek č. 4

ted bych to uz nezastrihoval, podle me je pozde, spis to prepni at ti to nepreroste pres hlavu a preju gl... jinak cim hnojis?

LED panely jsou sice drahy, ale zato nahovno.

Old Post 06-10-2015 v 15:03 PM
ten_hodnej je offline   Profil uživatele ten_hodnej   Find more posts by ten_hodnej   Foto galerie člena ten_hodnej   Click here to Send ten_hodnej a Private Message   Add ten_hodnej to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 5

Sak to muze strihnout a jeste prepnout! 2in1)

Kvalita predevsim!

Old Post 06-10-2015 v 15:20 PM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 6

[účet odstraněn]

Old Post 06-10-2015 v 17:50 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 7

Můj názor

Květinář

Old Post 06-10-2015 v 18:02 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 8

dík za názor, takže jsem to střihnul a přepnu to za nějaký ten den, čas mě zatím až tak netlačí

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 07-10-2015 v 11:07 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 9



update, dneska jsem to přepnul , výška okolo 50 m, prostříhal jsem spodní větve a zalil 0,5l ec 1,7, preventivni postřik karate proti hmyzákum

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 13-10-2015 v 15:13 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 10





up : zalito 0,5 l ec 1,8, výška 60 cm

připadá mi že začínají fialovět stonky, na zkoušku jsem změřil u jedné ec na výtoku a bylo 4,5, ph cca 6,5 , mám to propláchnout ? a jak doporučujete normálně každou do sprchy a pak zalít ? nebo odstátou vodou a pak zase zalít, dík

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 16-10-2015 v 10:51 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fedousek
Stálý Člen

Karma uživatele fedousek - 90% PěstitelskáKarma uživatele fedousek - 90% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 280 

Příspěvek č. 11

jaké máš teploty když nesvítíš? fialovění stonků může značit nízké teploty...
jinak u JIDB se výtokem v kokosu vůbec neřiď...jestli listy vypadají zdravě a vitálně, tak se tím vůbec nezabývej...
jinak co máš za odrazovou folii?
každopádně jsi je naohýbal moc vysoko, měl jsi je ohnout mnohem níž, ale chápu, že tě tlačí prostor... příště lampu tak nízko, jak ti dovolí teplota, jelikož máš patra moc daleko od sebe, což značí, jak se snažily kytky táhnout za světlem... max 32°C, aby ti to nedělalo neplechu... když tak připni z boku na tu vlaštovku ten klipsňák a foukej na na lampu, to hodně pomůže...
příští kolo jeď znovu JH a vychytej všechny chyby, které jsi teď nasekal a nebo ještě možná nasekáš... JH je dobrá odrůda, takže bych neházel být tebou flintu do žita... chce to prostě vyladit k dokonalosti a na to mnohdy jedno kolo, ani dvě kola nestačí :-)

ŘEČ PENĚZ JE VŠUDE STEJNÁ !!!

Naposledy upravil fedousek 16-10-2015 v 19:13 PM

Old Post 16-10-2015 v 19:03 PM
fedousek je offline   Profil uživatele fedousek   Find more posts by fedousek   Foto galerie člena fedousek   Click here to Send fedousek a Private Message   Add fedousek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 12

-je fakt že jsem zapomněl zavřít okno a bylo tam 10 , jinak přes noc to pod 17 nejde
-barva je vklidu tak do toho nebudu rýpat, folii nemám mám to natřené bílou barvou, --s tím ohýbáním, to jsem jen zmáčknul stonky jedné kytce aby nepřevýšovala ostatní, já jsem to posral hned ze začátku vytáhlo se mi to ,teď už je co nejníž, jinak prostor mě netlačí, mam 2 m, odtah je mimo box
- já už jh jel ale v menším box a to byla paráda

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 16-10-2015 v 19:44 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 13




v pondělí jsem to zalil jen vodou s enzymy, bojím se zasolení jak čert kříže, vyteklo ec 2 ph okolo 6 takže si myslím ideál

dnes 9.den 12/12 , zalito 1l ec 1,9, výška 75cm, barva vypadá vklidu tak snad se to neposere

jedna kytka má trochu popálené listy asi přehnojení ?

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 22-10-2015 v 11:04 AM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leeeroy
Stálý Člen

Karma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% PěstitelskáKarma uživatele Leeeroy - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2013
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 14



16 den 12/12, výška už metr je to řádná jungle, zase jsem prostříhal spodky

- pořád to nechce kvést, dneska jsem zalil už květovým poměrem A/M/B 10/15/30 na 10l, každá 1,5l at neco taky vyteče, dal jsem víc M protože se mi zdá že jsou odvrchu světlé

- dneska jsem je stihl těsně po vypnutí

http://imageshack.com/a/img853/5963/xewe.png

Old Post 29-10-2015 v 17:11 PM
Leeeroy je offline   Profil uživatele Leeeroy   Find more posts by Leeeroy   Foto galerie člena Leeeroy   Click here to Send Leeeroy a Private Message   Add Leeeroy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaLdeSs
Stálý Člen

Karma uživatele MaLdeSs - 8% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 134  

Příspěvek č. 15

Myslím si ze to zbytecně strihas (ty listy) nech jich tam co nejvic do zacatku květu , pak jen ty velky pryc a na zaver az vsecko ale to uz asi vic ... gl hf

____________________________________________________________________________________________________

░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░░░░░░░░░
░░▄░░░░░░░░░█░█░░░░░░░░░▄▄░░░░░░
░░█▀▄░░░░░░█░░░█░░░░░░▄▀█░░░░░░░
░░▀▄░▀▄░░░░█░░░█░░░░▄▀░▄▀░░░░░░░
░░░█░░░▀▄░░█░░░█░░▄▀░░░█░░░░░░░░
░░░░█░░░░█░█░░░█░█░░░░█░░░░░░░░░
░░░░░█░░░░█░█░█░█░░░░█░░░░░░░░░░
█▄▄▄▄░▀▄░░░██░██░░░▄▀░▄▄▄▄▄▄░░░░
▀▄░░░▀▀▄█▄░▀█░█▀░▄█▄▀▀░░░▄▀░░░░░
░░▀▀▀▄▄▄▄▄███████▄▄▄▄▄▀▀▀░░░░░░░
░░░░░░░░▄▀▀░███░▀▀▄░░░░░░░░░░░░░
░░░░░░▄█▄▄▄▀░█░▀▄▄▄█░░▄░░▄▄░▄▄▄░
░░░░░░░░░░░░░▀▄░░░░▀▄▀█░█░░██░░█
░░░░░░░░░░░░░░▀░░░░█▄▄█▄░▄▀░█░░█
░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░█░█▄▄▄▀▄▄▀

Old Post 03-11-2015 v 04:57 AM
MaLdeSs je offline   Profil uživatele MaLdeSs   Find more posts by MaLdeSs   Foto galerie člena MaLdeSs   Click here to Send MaLdeSs a Private Message   Add MaLdeSs to your buddy list     Navštiv homepage uživatele MaLdeSs! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
masuro
Stálý Člen

Karma uživatele masuro - 10% PěstitelskáKarma uživatele masuro - 10% Pěstitelská

Registrován: Oct 2015
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 16

Jack začíná kvést pozdě. V tom bud v klídu. A počítej s tím že jak přepneš tak se ti začne brutálně táhnout. Ideální je ho ustrážit , může se když by moc vyjel i štípnout. (radši než ho mí přerostlý) Když se ti povede čekej masivní hlavní Colu. Good luck

Old Post 03-11-2015 v 07:05 AM
masuro je offline   Profil uživatele masuro   Find more posts by masuro   Foto galerie člena masuro   Click here to Send masuro a Private Message   Add masuro to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:28 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
23-08-2017 - [LST] 400W HPS / 9× Jack Herer / Cocos - 48 odpovědí
15-06-2016 - 600w jack herrer / kokos / jidb - 50 odpovědí
25-05-2016 - 400 W 16KS Jack Herer - 36 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6707990 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív