Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W/kokos - Jack Herer + Ultimate, druhý kolo
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 17

Dám na vás kluci a další kolo změním hnojky, teď to dojedu Bio-Bizzem protože to je tak akorát na tenhle pěst. Nový už koupím od Atami.

Do teď jsem se mrdal s drátkováním, tak to jdu spláchnout kvasem :-)

To Rukovet zahrady: No ty vole to jsou nádherný salámy !!! Mám almaru 160 vysokou, neměl bych to už pomalu přepnout?

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2012 v 11:04 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
el_castillo
Stálý Člen

Karma uživatele el_castillo - 65% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 72  

Příspěvek č. 18

Jo to shodnem a na vlatní oči sem se o to přesvědčil že to prostě neni ono. Spíš sem to myslel tak, že nejde používat organický hnojky stejně, jako minerální :-), a to hlavně díky dýlce uvolnování. Ty minerální jsou připravený pro rostlinu k okamžitýmu použití. Takže když tam narveš EC 1,6 tak tam prostě je. A když to přeženeš s hnojivama tak to hnedka vidíš( za den )
Kdežto organika se dá počítat k hnojivum s dlouhou dobou uvolnování(několik tejdnů). A z toho vyplývá i začátek jejich účinku. Nezačnou působit okamžitě, ale třeba až za několik dní. Takže ty si hnojíš a řikáš si pěkný zdravý kytky, už sou trochu větší, trochu jim přisypu. A po pár dnech ti příde že rostou furt stejně a tak znova přisypeš. No a za tejden až začne najíždět ta první dávka se to začne všechno sčítat, začnou se v lepšim případě kroutit listy a pak začneš zběsile proplachovat, jenže listy se kroutěj dál a ty stratiš další tejden hašenim tohodle průseru a g. dou dolu a dolu.
Prostě je to s těma minerálníma jednoduší. S organikou to chce mnohem víc citu, je to entita a podle toho je třeba s ní zacházet... :-) ...EC

temny hvozd

Old Post 25-03-2012 v 11:33 AM
el_castillo je offline   Profil uživatele el_castillo   Find more posts by el_castillo   Foto galerie člena el_castillo   Click here to Send el_castillo a Private Message   Add el_castillo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 19

citace:
Původní příspěvek od el_castillo
Jo to shodnem a na vlatní oči sem se o to přesvědčil že to prostě neni ono. Spíš sem to myslel tak, že nejde používat organický hnojky stejně, jako minerální :-), a to hlavně díky dýlce uvolnování. Ty minerální jsou připravený pro rostlinu k okamžitýmu použití. Takže když tam narveš EC 1,6 tak tam prostě je. A když to přeženeš s hnojivama tak to hnedka vidíš( za den )
Kdežto organika se dá počítat k hnojivum s dlouhou dobou uvolnování(několik tejdnů). A z toho vyplývá i začátek jejich účinku. Nezačnou působit okamžitě, ale třeba až za několik dní. Takže ty si hnojíš a řikáš si pěkný zdravý kytky, už sou trochu větší, trochu jim přisypu. A po pár dnech ti příde že rostou furt stejně a tak znova přisypeš. No a za tejden až začne najíždět ta první dávka se to začne všechno sčítat, začnou se v lepšim případě kroutit listy a pak začneš zběsile proplachovat, jenže listy se kroutěj dál a ty stratiš další tejden hašenim tohodle průseru a g. dou dolu a dolu.
Prostě je to s těma minerálníma jednoduší. S organikou to chce mnohem víc citu, je to entita a podle toho je třeba s ní zacházet... :-) ...EC


Přesně tak..Nasčítá se to a pak v květu malinko přikrmíš PKčkem a ouha,je to najednou přepálený jak sviňa..Stalo se mi to kdysi s Biobizzem i s Plagronem bio..U Atami minerálů kytky nádherně papaj a přepálit,přesolit médium a spálit kytky i když dokrmuješ v květu plnou dávku PKčka se mi ještě nepovedlo..

Old Post 25-03-2012 v 11:49 AM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 20




Kdyz budes drzet lampu hodne nizko, tak si myslim ze kdyz prepnes v tech 30cm, tak by jsi se mohl vejit v nejhorsim proste ohnes, nebo zalomis, nic se tomu nestane. Je to dost nestabilni odruda s vyškovymi rozdily. Ted jsem ji udrzel nejvyssí na cca 170cm pod 600W, tu sem zalomil, ostatni maji mene ve 2m prostoru, dal to nastesti uz neroste, ale zase nejaky misto je potreba pocitat na hlavni palice.
Hlavne poradnej ofuk, aby byl stonek silnej a az to zacne kynout, aby to udrzelo paldy.
Je dulezity vytrvat tech 70 dni na kvetu, nejvic nabydou na objemu v posledni tretine kvetu. Pryskyrice tahle odruda moc nema, pro zvyseni je dobry tomu dat 3 dny tmu a 3 dny nezalejvat, aby se to trochu obalilo. Poradne to solit, vic nez je doporucena davka vyrobcem. Snaz se udrezt co nejvyssí vlhkost v rustu a na zacatku kvetu. Doporucujou ji i pro skleniky, takze je odolna. Nejak v kompromisu s tim Hererem, toho sem nejel takze nevim.
Uz ti to tady nebudu zasirat...
Pestu zdar

Old Post 25-03-2012 v 12:29 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 21

Pravdu máte asi všichni, já mám výhodu že mám dobrou pracovní dobu a jsem každej den doma, navíc mě to baví, takže se jim opravdu věnuju naplno a asi na to mám i cit protože první pěst jsem projel bez problémů. Už tehdy mě napadlo že nástup účinku hnojiv může nastat pozvolna, proto jsem jim dával raději míň a pár dní vyčkával ale i tak jsem je možná trošku přesolil protože když jsem v květu začal používat pk od atami, tak jsem trošku bojoval i když dostávali minimální dávku.
Prosím o radu vás kdo používáte hnojky Atami co konkrétně mám koupit, hlavně přesnej název, protože jsem se teď díval po netu a nevím přesně jaký koupit, jestli Coco nebo Hydro nebo obyč. je tam toho plná prdel :-), mám jen B´Cuzz PK 13 - 14. Za pomoc všem díky.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2012 v 13:31 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 22

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Pravdu máte asi všichni, já mám výhodu že mám dobrou pracovní dobu a jsem každej den doma, navíc mě to baví, takže se jim opravdu věnuju naplno a asi na to mám i cit protože první pěst jsem projel bez problémů. Už tehdy mě napadlo že nástup účinku hnojiv může nastat pozvolna, proto jsem jim dával raději míň a pár dní vyčkával ale i tak jsem je možná trošku přesolil protože když jsem v květu začal používat pk od atami, tak jsem trošku bojoval i když dostávali minimální dávku.
Prosím o radu vás kdo používáte hnojky Atami co konkrétně mám koupit, hlavně přesnej název, protože jsem se teď díval po netu a nevím přesně jaký koupit, jestli Coco nebo Hydro nebo obyč. je tam toho plná prdel :-), mám jen B´Cuzz PK 13 - 14. Za pomoc všem díky.


Jedeš v kokosu,ne..?
Atami - B,Cuzz coco nutrition A+B. K tomu pak to PK a víc neni třeba..

Old Post 25-03-2012 v 15:46 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 23

To Eda45: Díky kámo, to jsem potřeboval vědět, váhal jsem i mezi Hydro, na kokos prý lze taky použít.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2012 v 15:58 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 24

Takže EDA 45 mě nalomil tak že jsem hned přes internet objednal to co mi poradil :-). Jako ta cena je celkem fantazie, tak doufám že budou i dobrý.
Zbytek Bio Bizz použiju na out.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 25-03-2012 v 16:36 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EDA45
Stálý Člen

Karma uživatele EDA45 - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 657  

Příspěvek č. 25

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Takže EDA 45 mě nalomil tak že jsem hned přes internet objednal to co mi poradil :-). Jako ta cena je celkem fantazie, tak doufám že budou i dobrý.
Zbytek Bio Bizz použiju na out.


Za málo.. Myslim,že budeš spokojenej,hlavně kytky..Já Atami jedu několik let,v posl.kole 392g pod 400W,do hlíny i kokosu,ten kokos je tak univerzální medium,že jde použít i třeba Ata Terra,což je hlavně do hlíny,nebo i to hydro.. Jen vychytat dávkování,protože je to v malinko jinejch koncentracích,než speciál kokos..Ale ta jejich coco sada A+B je za slušnej peníz a je spešl pro kokos tak ta volba je jednoduchá..Ať se daří

edit :

Jo a A je růstový,B květový,takže v růstu dáš víc áčka,v květu to pak postupně otočíš a dáš víc B.. (A)3:1(B) růst a pak otáčet na(A)1:3(B) v květu..

Old Post 25-03-2012 v 16:48 PM
EDA45 je offline   Profil uživatele EDA45   Find more posts by EDA45   Foto galerie člena EDA45   Click here to Send EDA45 a Private Message   Add EDA45 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 26

Určitě na tento model je FIM zbytečná, máš 9 kytek a tento model fakt pěkně roste a větví se parádně. Uvidíš, že po přepnutí budeš mít pěkně plný box. Já tento model znám ddobře, ale ani se nenaděješ a přeroste Ti to raz, dva. :-)
Značkové hojiva budou asi všechny kvalitní, ale osobně jedu velmi spokojený JungleInDaBox v kokosu a rekordní sklizeň 460G i se spodkama pod 400W udělal na mojem Ultimate člen HENA a měl to v kokosu na hnojivách Canna a PK Canna a nic víc do doho nelil.

Old Post 25-03-2012 v 20:23 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 27


Tak hnojky už jsou doma :-)

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-03-2012 v 12:48 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 28






Zdarte, dnes poslední třináctej den 18/6, zítra přepínám na 12/12. Ty nejvyšší mají 33cm, tak abych to potom ukočíroval, Ultimate se prý dost vytahují.
První nakrmení hnojkama Atami, opatrně 0.5 ml, l. další zálivku dostanou jen vodu s upraveným ph a další hnojky dostanou až asi v neděli.
Vlhkost se mi daří držet na 70 - 80%, zapnutý jen ofuk + přítah, odtah má zatím dovču.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 26-03-2012 v 18:51 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od doxenon
Zdarte, dnes poslední třináctej den 18/6, zítra přepínám na 12/12. Ty nejvyšší mají 33cm, tak abych to potom ukočíroval, Ultimate se prý dost vytahují.
První nakrmení hnojkama Atami, opatrně 0.5 ml, l. další zálivku dostanou jen vodu s upraveným ph a další hnojky dostanou až asi v neděli.
Vlhkost se mi daří držet na 70 - 80%, zapnutý jen ofuk + přítah, odtah má zatím dovču.

Čau, pokud Tě netlačí čas, tak s přepnutím bych doporučoval ještě pár dní počkat, ty dvě menší by ještě chtěly několik dní, odhadem 3-4. Lampu už držíš blízko, že? Já nejraději přepínám, až rostou velké listy a je sylný stonek, tak jsem vždy vytěžil největší palice.
Hnojení se už neboj, jsou už pěkné. Já tvoje hnojiva neznám, ale do kokosu se při této velikosti už může hnojit každou zálivku. Pokud to máš v popisu hnojení výrobce hnojiv jinak, tak má pravdu ten popis výrobce.

Old Post 26-03-2012 v 20:23 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 30

Čas mě určitě netlačí Bárte, spěchají jen lidi na vlak :-) takže je ještě pár dní nechám, v nejhorším budu ohýbat nebo lámat. Lampu mám 25cm od vršků.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 27-03-2012 v 19:10 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 31






Hojte všichni. Dnes osmnáctej a poslední den na růstu, večer přepínám 12/12. Nejmenší dohánějí největší, jen ta prostřední je trošku zabržděná ale uvidíme.
Včera dokoupeny enzymy (Atazyme) takže teď už jedu komplet Atami (B'Cuzz). Již po druhé zálivce viditelné zlepšení a teď už opravdu začali žrát naplno. U Bio Bizzu chvíli trvalo než se něco začalo dít na vzhledu kytek, u Atami je nástup prakticky hned, takže velkej dík patří EDOVI45 za to že mě takhle neúmyslně zlomil :-).

Nějaká fotka dnes bohužel za světla, noc jim začíná až v půldruhé. Už je roztahuju pomocí drátků a baví mě to. Ta krajní není povadlá, to ji bičuje vychřice z menšího ventilátoru :-). Stále běží jen přítah + 2x ofuk, odtah zapínám až po přepnutí 12/12 vlhkost padá během půl hoďky z 80% na 35 - 40%

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 31-03-2012 v 10:14 AM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
doxenon
Stálý Člen

Karma uživatele doxenon - 99% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 779  

Příspěvek č. 32





Bonžórno všichni, nějaký update. Dnes sedmej den 12/12, výška 40cm a konečně se rozjela i ta jedna zabržděná, kytky se krásně větví, tak už je pomalu rozhazuju od sebe.
Zálivka každej třetí den 800 ml každá, 2x zálivka s hnojema (Atami coco A 1.5ml l. + B 1.5ml l. + každá třetí zálivka voda + enzymy. Teplota noc 20 - 22, den 27 - 29, (29 čidlo pod lampou), vlhkost 30 - 40%, vzduchotechnika jede nonstop. Žádná hmyzí veteš neobtěžuje :-). Foto prvě teď bohužel s rozsvícenou lampou, protože přes den nebývám doma.

Po trávě se nešlape, po trávě se směje !!!
#1 - 8x Super Skunk (400W),
#2 - Jack Herer + Ultimate (400W),
#3 - 9x Super Silver Haze (400W),
#4 - 8x Power Skunk + 8x Super Skunk (600W),

Old Post 07-04-2012 v 18:36 PM
doxenon je offline   Profil uživatele doxenon   Find more posts by doxenon   Foto galerie člena doxenon   Click here to Send doxenon a Private Message   Add doxenon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-12-2015 - 400w / kokos / Jack Herrer / JiDB - 45 odpovědí
19-06-2014 - 600W, kokos, 20x Critical Mass, druhé kolo - 112 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9179340 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív