Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » THC, jiné halucinogeny * psychické problémy
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 49

no hele kdy jsi přišel na to, že alkohol, koureni, marihuana, stres a spousta dalšího vlastně není zdravé?
btw. jak popisuješ, každej je jinej a ne každý je spokojen se svoji genetickou výbavou či genetickými předpoklady k nemoci...
a předpokladám, že ses poučil ne?

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:44 AM

Old Post 26-04-2006 v 22:26 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od Co?
no hele kdy jsi přišel na to, že alkohol, koureni, marihuana, stres a spousta dalšího vlastně není zdravé?
btw. jak popisuješ, každej je jinej a ne každý je spokojen se svoji genetickou výbavou či genetickými předpoklady k nemoci...
a předpokladám, že ses poučil ne?


nějak jsem nepochopil, co jsi tím vlastně chtěl říci. Nezlob se na mě, ale tvůj příspěvek mi připadá zbytečný

EDIT- tak to tedy na tvou žádost rozvedu. Zbytečná mi přijde narážka, že se poučil. To snad z toho jasně vyplývá. Zbytečné mi přijde ta část o genetické výbavě. Na tu si vůbec nestěžuje. A proč je zbytečná první věta se mi ani nechce psát. Zkrátka on tady přišel s nějakým problémem a tvá reakce, krom toho, že je neadekvátní, se mi vůbec nelíbí. Tak proto jsem napsal, co jsem napsal a proto mi můj příspěvek nepřipadá zbytečný, ikdyž tvrdíš opak

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:45 AM

Old Post 26-04-2006 v 22:30 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 51

hanyz: ehm....
poucil se? a kde? už je zpět na groweru a jediné co ho čeká začne-li znova hulit bude recidiva....
genetické předpoklady=viz.část kde uvádí že někdo může hulit celý život a jinej se v půlce zblázní...má reakce se mi zdá adekvátní a to už jen kvůli tomu jak píše, že na groweru nenašel objektivní informace o všech rizicích..toto je diskuzní fórum...stejně tak existují i odborná či odbornější zdroje (třeba viz. kuřákova plíce)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:45 AM

Old Post 26-04-2006 v 23:01 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kombík
Stálý Člen

Karma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% PěstitelskáKarma uživatele kombík - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 218  

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 52

kamo tak nevim jestli nejsi muj kamos kterej se mi s timto dneska taky sveril,akorat to resil jinak,prestal hulit a zacal chlastat,pomohlo mu par starsich borcu kteri vedeli co to je.cituju ho "sem se z toho malem zblaznil tak sem radsi zacal chlastat, ale ted po 3mesicich zase hulim " je to treti clovek ktery mi o tomhle rekl ze mu to proste zacalo list na mozek.proste podle me to je vule a psychika,bracha huli aspon 6 let skoro kazdej den nekolikrat a je v klidu....je to proste jak kdo,ale myslim si ze alkoholova kura je docela ucina a clovek se u toho aj pobavi namisto nakejch prasku a psychyny ;-) p.s. podle me zadna skryta dusevni choroba,ale proste chemicky procesy v mozku nebo tak,takze zjednodusene,nejses ani si nebyl magor,akorat ti z toho na nakou dobu hrablo nez se dalo vsechno do normalu,zacni stejne jak pred tim a bude to uplne stejny

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:45 AM

Old Post 26-04-2006 v 23:05 PM
kombík je offline   Profil uživatele kombík   Find more posts by kombík   Foto galerie člena kombík   Click here to Send kombík a Private Message   Add kombík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 53

No svěřim se se svym problémem tady na groweru. Jsou to asi 3-4 měsíce co my hulení začlo dělat velice divný stavy. Od práznin 2005 sem hulil každej den až do prosince. Na začátku mě to bavilo a užíval sem si to, jenže postupem času mě to bavilo čím dál tím míň a míň. Nějak v lednu sem po hulení najednou dostal takovej hnusnej stav, no prostě sem hrozně přemejšlel o věcech o kterejch normálně nepřemejšlym a nedokázal sem to ovládnout, př. Proč tu nohu mám takhle, tak ji dám takhle. Ta ruku mám nějak divně......Tyhle věci se mi stávaly v soukromí jenže když sem třeba chodil po ulici - nějakou zalidněnou - tak sem se nedokázal normálně tvářit a myslel sem si že se na mě všichi koukaj, nebo sem třeba šel na nějakou akci, tak sem tam prostě nevydržel....Hrozně sem se bál co si o mě ty lidi budou myslet, myslel sem si že na mě všichni zíraj a pozorujou mě a v duši mě pomlouvaj. Takhle to bylo pokaždý když sem někam šel zhulenej....Fakt to nechápu, sem dost inteligentní na to, i v ve chvíli když sem zhulenej, abych věděl že to neni pravda, ale stejně sem na to pořád musel myslet, takže mě to zevnitř užíralo.
Nakonec se to vyvinulo tak, že sem už asi měsíc neměl ani brčko a na akcích pouze chlastám(to mě začlo dost bavit ). Ale já chci hulit, mě to prostě chutná!!!Skoro každej den mě někdo pozve na brčko, já bych si dal, ale prostě nemůžu a jebe mě to. Hulení bylo koření mýho života, teď je to spíš taková pandořina sříňka, kterou bych rád otevřel ale potom by to bylo horší...
Neví někdo co stim, mě to fakt sere, navíc mám teď doma už asi 2 měsíce kytí pod 250kou takže až to vyroste, co stim? No budu to muset zhulit(což asi ne), nebo to rozdat kámíkům, já fakt nevim. Prostě si chci zahulit, ale jakmile sem zhulenej tak mě to sere a akorát mě to obtěžuje. Navíc mě hrozně baví pěstování, jeto polovina mýho života, který bych se nechtěl vzdát...
Pomůže mi teď nějaká rada od growerů.......?

To jelimanek
Taky sem někdy přemejšlel o podobnejch věcech jako ty, ale já si to uvědomoval a věděl sem že sem byl momentálně zhulenej, ale stejně je to nepříjemnej pocit. Já si třeba myslel že jsou všude samý herci a že si stebou v tom světě pohrává ten co to všechno platí, jenže je to tak dobře zamaskovaný že to nepoznáš, je to skrytý za reklamou která je tak silná že se prostě nedá odhalit protože za tou jednou reklamou je další reklama a celej svět vlastně patří jednomu vládci vo kterym my vlastně nevíme protože má tolik peněz a moci že když chce aby neexistoval tak prostě exustovat nebude a platí celej svět a je to jeho jedná velká hračka, ve kterym má pár obětí mezi který patřim i já..................................Děsivá představa ne? Takovýhle věci mě napadávali zhlunýho............nechápu co můj mozek dokáže vymyslet...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:46 AM

Old Post 26-04-2006 v 23:47 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jelimánek
Nový Člen

Karma uživatele Jelimánek - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 2  

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 54

Co?: No tak poučil jsem se určitě, takový stavy tě poučí...
- Nenapadlo mě číst odborný publikace. Popravdě jsem čekal, že na Groweru budou všechny potřebný informace o trávě. Bohužel jsem se mýlil. Vedle reportáží ze Švýcarska by tu mohlo být taky vyjádření psychiatra... navzdory tomu, jak to nahrává ganjové opozici... bylo by to fér

Mr. Figaro: Ani nevim, jestli bych si to hulení teďka užil. Představa, že by se mi vtíraly do hlavy nějaký hluboký, nevyřešitelný, filozofický otázky se mi moc nezdá... proberu to s psychiatrem... a ty to nepřeháněj, nebo to s ním budeš probírat taky. U mě to bylo tak, že jsem pořád měl kontrolu a měl, a najednou jseš v jiným světě...

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:46 AM

Old Post 27-04-2006 v 01:25 AM
Jelimánek je offline   Profil uživatele Jelimánek   Find more posts by Jelimánek   Foto galerie člena Jelimánek   Click here to Send Jelimánek a Private Message   Add Jelimánek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

Pohodička ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 55

Ahoj Jelimanku, je mi lito cim jsi prosel, taky jsem si prosel lehkym nekolikamesicnim "dezorientovanym" stavem. Mel jsem tu moznost, zmenit totalne misto a obyvatele, tak u me faktory jako cas, 4 mesice bez a dal uz tri roky zase s THC, nova mila pritelkyne, pratele, slunce, surfing a pestovani vlastnich rostlinek, vyresily otazku lekare az k opetnemu usmevu. Doporucuji 9 z 10ti lekaru. Ten jeden musi byt mimo aby se nereklo :-)))
---------------------------------------------------------------------------------
2 Mr. Figaro.. Je dobre si zhulenej ty veci zapsat. Kdyz citis, ze je to tak husty aby sis to zapamatoval, hod to na compu do textaku a pak uz si to nemusis pamatovat a nevleze ti to "na budku"...treba...
Ja jsem jednou takhle 5 let zpatky vynalezal novy vodni sport na bazi raftingu a pak jsem si to precetl asi za rok a vubec to nedavalo smysl :-)) tak jsem si rikal, hmmm, to byl ten kvetnovej snowball z Holandu :-))) naproti tomu nektere myslenky byly pro me prevratne a uzitecne, vetsinou kreativniho charakteru na poli tvorby hudby a umeni.
---------------------------------------------------------------------------------
2 senat, parlament, nebo kdo o tom vlastne rozhoduje
No a za spoustu pripadu deprese pri konzumovani marijuany muze zajiste taky ta skutecnost, ze to spolecnost "ospalych starcu" nebo "neinformovanych zbabelych pokrytcu", zakazuje pod hrozbou odneti svobody na jak dlouho se vazenym zakonodarcum zachce. Konzumace marijuany ma sva rizika jiz mnoho tisic let a stejne tak jak u nastupu do letadla bychom o nich meli pouvazovat a zvolit si sami. A ne byt omezovani ve svobode rozhodovani o svem zivote. A skutecnost, legalnich existenci kytek na zahradkach domorodcu, by urcite neuskodila skoro zapomenutemu Stalinovovu programu "otupovani mozku ceskeho obyvatelstva legalni ruskou vodkou".
Neni cas cekat az odejdete a prosit noveho tatku o povoleni, obyvatele z vas maji deprese!!!a utikaji do zahranici!!!
Nebo jste jiz tak zaslepene nafoukani a myslite si, ze holandska vlada je hloupa a holandsky lid nespokojeny? Tak si tam zajedte.
---------------------------------------------------------------------------------
2 all

S-mejte hezky, preji prijemne osudy
& YING YANG

jak smutny by byl svet bez zelene

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:46 AM

Old Post 27-04-2006 v 03:37 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 56

Hulim 10 let a uz od zacatku jsem o moznosti spusteni latentni psychozy vedel. Takze je to o tom, jak kdo ke svemu huleni pristupuje zodpovedne. Diskusni forum na netu jiste neni vycerpavajicicim zdrojem informaci.

Paranoidni predstavy, ze vsichni kolem jsou tu kvuli me jsem mival od malicka. U me to byla verze, ze jsem ve skutecnosti utajeny princ a vsichni kolem to vi, ale nesmi mi to rict a musi se tvarit, ze jsem normalni clovek z davu. Ze me vsichni sleduji je dodnes normalni, ale rekl bych, ze s tim nejaky extra problem nemam.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:47 AM

Old Post 27-04-2006 v 04:27 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xes
Stálý Člen

Karma uživatele Xes - 88% PěstitelskáKarma uživatele Xes - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 110  

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 57

2 Sinuhet
Ja uz jako maly kluk dokazal lezet dlouhe hodiny na zadech s otevrenyma nebo zavrenyma ocima a predstavovat si jiny svet a zivot nez ten, kde a ktery ziju. To mi docela zustalo, ve forme prijemneho relaxu s jointem, nikdo me zatim nesleduje a kdyz, tak at si sleduje. Sousedka me jednou videla nahateho na terase a zacervenala se. Tak ze se asi citila blbe ona, ze me sledovala. Stacilo by ji trochu jeste sprazit, !!!co cumis!!! a uz by byly jasne vyhrazeny hranice reality :-)
Nebo na ni mrknout a pochvalit ji neco, ale niceho, co by zato stalo jsem si nevsim, tak bych musel lhat a to ja nedelam rad, tak jsem jsem si jen odpalil jointa a zustal ve sve realite bez ni :-))
Doufam, ze jsem trochu vylehcil tema a vo tom to je.

jak smutny by byl svet bez zelene

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:47 AM

Old Post 27-04-2006 v 05:13 AM
Xes je offline   Profil uživatele Xes   Find more posts by Xes   Foto galerie člena Xes   Click here to Send Xes a Private Message   Add Xes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sunray
Nový Člen

Karma uživatele sunray - 16% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 18  

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 58

zrovna vcera jsem mel hodne neprijemny stav vsude jsem slysel takovy podivny zvuky, prazdne ulice... nekoho vecer potkat tak to asi nerozdycham

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:47 AM

Old Post 27-04-2006 v 07:12 AM
sunray je offline   Profil uživatele sunray   Find more posts by sunray   Foto galerie člena sunray   Click here to Send sunray a Private Message   Add sunray to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
damien
Nový Člen

Karma uživatele damien - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 16 

ad Kouření trávy u mě vyvolalo skrytou duševní poruchu Příspěvek č. 59

podivej se o topic niz... podle me , je to zacinajici schizofrenie... bez k doktorovi chlape... tohle neni sranda jinak dopadnes jako ja...

sorry ted jsem si precetl ... ze jsi u doktora byl...ale stejne si precti ten topic...podle toho , co pises si dopadfl jeste dobre ver mi... mohlo to byt horsi...

edited by Jedule - damiene, PROSÍM, používej edit/delete, chceš-li pouze něco dodat k přechozímu svému příspěvku

Naposledy upravil 27-04-2006 v 11:47 AM

Old Post 27-04-2006 v 08:47 AM
damien je offline   Profil uživatele damien   Find more posts by damien   Foto galerie člena damien   Click here to Send damien a Private Message   Add damien to your buddy list     Navštiv homepage uživatele damien! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

před dvěma lety na Groweru nic nebylo....
nezlob se, Jelimánku, ale mám dvě VELKÉ výhrady
1) jak psal VoidMAN, Grower NENÍ informační server o užívání marihuany, leč o pěstění
2) jestliže chci užívat drogu, vlezu si třeba na net a hledám info - neudělám-li nic, PŘIJALA JSEM VŠECHNA RIZIKA (dtto dozvím-li se o nich a přesto drogu budu užívat)

tudíž ad bod 2:
http://www.rodina.cz/clanek2244.htm (z 15.11.2001)
http://www.tigis.cz/PSYCHIAT/PSYCH302/08dopisy.htm (11. kongres Asociace evropských psychiatrů (AEP)
Švédsko, Stockholm, 4.–9. 5. 2002)
http://info.sks.cz/prace/bradacov/reserse.htm (10.1. 2002)
http://archiv.neviditelnypes.zpravy...3413_0_0_0.html (22.7.2002)

Old Post 27-04-2006 v 12:12 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 61

no jelimánku ja tě nebudu buzerovat, jako vetsina predemnou, no prece jen nemam k tomu pravomoci. kdybych mel....

ale k veci. si fakt myslis chlape ze jestli zeres rispendal nebo neco podobnyho, tak ti staci rocni lecba a pak hurrra zase zacit hulit. trochu se ti tedka smeju. nechci te strasit, ale mel by sis uvedomit, ze schizofrenie je tak u 85% lidi nevylecitelna, to ale neznamena ze sou celej zivot v bohnicich, ale to, ze celej zivot udrzujou lecbu a predchazej psychozam. protoze dalsim zjistenim je, ze kazda psychoza ti ubere neco tzv. inteligence a idkyz se z ni dostanes, tak budes o trochu stupidnejsi. opravdu si myslis, ze muzes predchazet psychozam se spekem v ruce?

jestli to bude, tak jak rikas, tak te mame po prazdninach nekde na akutnim nebo v lepsim pripade v bohnicich. Ja ti radim nejlepe se na huleni vyser uplne, jestli to nezvladnes, taxi si dej ale uplne malokrat, malou davku, a nejlepe v nejvetsi pohode s nekym o kom vis, ze ti dyztak pomuze

2mesiah: hele kamo nevysvetlim ti jak ta trava pusobi, ale reknu ti jedno, podle vsech vyzkumu je schizofrenie a zejmena paranoidni sch. zpusobena nedostatečnou regulaci dopaminu a serotoninu. coz jsou mimo jine hormony oznacovany jako hormony dobre nalady. a co myslis trava, produkci kterych hormonu ti ovlivnuje, je to prave dopamin a serotonin, proto mas dycky po zahuleni takovej klid v dusi.

A to ze to ovlivnuje negativne jsem usoudil z vlastniho pozorovani osoby ktera mi je dost blizka. nekdy to ma kontraucinky proti praskum a nekdy, coz je mozna horsi, to zesiluje vedlejsi ucinky tech prasku a ze jich maj kotel

Old Post 27-04-2006 v 13:34 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 62

to Jedubabka
Hele máš pravdu, Grower neni diskuzní fórum o užívání marihuany, ale o pěstování konopí to je jasná věc, ale zastávám se jelimánka, protože jestli ti tohle vadí tak pak nevim co tu dělaj Oblasti jako Kanál, Kuřárna a Léčitelství, to by si potom mohla tyhle řeči psát úplně o všem.................třeba bych si založiv v kanále téma - Jakou pak vlastníte káru................a ty bys do mě ryla keci vo tom že tohle neni fórum o autech ale o pěstování konopí.....No neni to trochu pošahaný.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 27-04-2006 v 13:41 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kcb
Stálý Člen

Karma uživatele kcb - 95% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 531 

Příspěvek č. 63

Vymlouvat se na to, ze na groweru nebylo, nebo neni nikde zadne varovani ohledne moznych zdravotnich dusledku pouzivani travy mi pripada docela ubohe. Myslim si ze v minulosti toho bylo v mediich reprodukovano celkem dost a rozhodne to nebylo nic pozitivniho. Halucinogeny obcas pouzivam, ale nez jsem je vyzkousel tak jsem o nich neco precetl. Prece kdyz mi nekdo nabidne cokoliv co meni me vedomi, tak to automaticky nesezeru a nebudu se pak vymlouvat ze jsem nevedel co a jak. Kor kdyz jak pise Damien ze o sobe vi ze ma rozdvojenou osobnost. Chce to trosku myslet nez se k necemu odhodlam.

Old Post 27-04-2006 v 14:38 PM
kcb je offline   Profil uživatele kcb   Find more posts by kcb   Foto galerie člena kcb   Click here to Send kcb a Private Message   Add kcb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 64

to kcb
To si tady někdo myslí? To by bylo docela krutý. Samozdřejmě, každý kdo užívá nějakou drogu by měl o ni vědět úplně všechno - to platí i pro kuřáky marihuany, ale ty jsou většinou inteligentní a nezdegenerovaní tím co berou(musim to tak hnusně říct) takže vědí co jim to dělá nebo spíš nedělá. V tom případě nechápu jak někdo může brát piko, nebo heroin, kdyby si ten člověk zjistil co to dělá, tak by se mu to asi moc nelíbilo a ani by nezačal...

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 27-04-2006 v 14:55 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:22 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6738590 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív