Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Elektronika a Technika » elektricka zapojeni vseho mozneho I.
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 33 34 35 36 37 »
Autor
Téma 
dab
Stálý Člen

Karma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% PěstitelskáKarma uživatele dab - 84% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 210  

Příspěvek č. 545

littles> noo ved prave, da sa regulovat motor, otazka je aky... predpokladam ze tam na tom nemas napisany typ ze? takze to proste supni do stavy a otestuj co to spravi... v nejhorsim odpeces. Ale bacha na ele. je to mrcha!
regulator sezenes v g-shope... to kazdopadne, ale zas tu mame otazku penez abo jak mr. Yagoda ... dej tam cca 2k a to mas polovickny vykon. Afsak daj bacha nech je ten odpor co mozno na maximalny vykon... co mi zas napada ze taky nezozenies.. .pocuj to mas riadny fun... to ma prietok 600m3/h ?

Mrhaním ducha a srdca je presviedčať odporcov, ktorí vôbec nepomýšľajú na to, aby mali svoj vlastný názor.

1st. Hobbyboxik(8xGWS,hlina)

2nd. 8xA11xMTF(2x250W)

Old Post 26-09-2005 v 20:55 PM
dab je offline   Profil uživatele dab   Find more posts by dab   Foto galerie člena dab   Click here to Send dab a Private Message   Add dab to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 546

Panjahoda: jestli je to jen paralelně vyvedený L+N, tak to nemůže být nic jiného, než odbočka na nějaký přídavný spotřebič. Nevím, třeba ten větrák může mít nějaké volitelné příslušenství, které se na ten konektor připojí... Možná se tam dá připojit kondenzátor, pokud jej to nemá vestavěný.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 04-10-2005 v 23:52 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 547

Deda Mraz - to nemuze bejt pralelne vyvedeny L+N protoze jestli je to zapojeny do jedny svorky v cokolade tak vis co by se asi stalo kdyz bys takhle zapojil L+N...

Panjahoda - prdni ten vetrak do zasuvky a pak rozpoj ty 2 draty a sleduj co to udela.Treba by to mohl bejt prepinac rychlosti kterej tam vyrobce schvalne nenamontoval aby to bylo levnejsi...
Taky me napadlo ze by tam v ty cokolade mohla bejt tavna/tepelna pojistka a nebo to muze slouzit k montazi pojistky kterou tam vyrobce nenamontoval..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-10-2005 v 00:34 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 548

Omlouvám se, moje chyba, nepodíval jsem se důkladně na ten obrázek (jen na náhled) a nevšiml jsem si proto, že to, co jsem považoval za nějaký zvláštní konektor je jen jeden dílek čokolády. Z té druhé fotky ale nejsem o moc moudřejší, vypadá to, že v tom jsou opravdu vývody od toho kondenzátoru, ale smysl tohoto zapojení mi uniká. Zdá se, že L jde paralelně na kondík, z kondíku je vyvedený ten modrý (až dosud v pořádku) a ten je, bůhví proč, přes tu čokoládu veden (hnědým vodičem ?!) zase zpátky k motoru místo toho, aby šel na nulák přívodní čokolády. Šalamounské mi to nepřipadá, ale je klidně možné, že to já jsem ten, kdo si sedí na vedení

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 05-10-2005 v 10:58 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 549

Panjahoda - tak uz je to vyreseny a to je hlavni.Taky me to na ty druhy fotce pripada nejak divne zapojeny.Co ja vim tak kondik se zapojuje paralelne a me pripada ze je zapojenej do serie s motorem..Buhvi jestli je to opravdu kondik...Tak at se toci...

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 05-10-2005 v 17:35 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 550

Ten kondík tam je kvůli rozběhu, posunutá fáze na druhé cívce statoru pomáhá vytvořit točivé elektromagnetické pole a taky určuje směr otáček rotoru.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 05-10-2005 v 18:44 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 551

Mam pocit že kdybys prohodil ty dva hnědý vodiče tak ti motor pojede na druhou stranu, ale to asi nechceš.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 05-10-2005 v 18:47 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littles
Stálý Člen

Karma uživatele littles - 70% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 42 

Příspěvek č. 552

Jen dodatek k regulaci ventilátorů z elekrika.cz:
Pokud nechcete použít drahé řešení frekvenčním mšničem tak regulace otáček asynchronního motoru změnou napětí v zásade možná je ovšem v jistých mezích otáček. Snížením napětí totiž zvětšíte skluz motoru (odhadem tak do 40%) Regulátor osvětlení (triakový nebo tyristorový) nelze doporučit. Není to totiž regulace napěťová, ale pulzní. V zásadě to nějak fungovat bude, ale jedná se o indukční odběr a ten při pulzní regulaci stmívače pro osvětlení (tedy činný odběr), který nemá dokonalý filtr, bude docela slušně rušit od dlouhých až po krátké vlny (možná i výš). Kdysi jsem takto reguloval nabíječku autobaterií a do okruhu řádově 500 m nefungovaly střední vlny. Zkuste to odporem nebo skokově přes kondenzátory.

Old Post 05-10-2005 v 18:54 PM
littles je offline   Profil uživatele littles   Find more posts by littles   Foto galerie člena littles   Click here to Send littles a Private Message   Add littles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 553

gg133 - tohle se resi pres tepelnou pojistku.Abys minimalizoval problem selhani vetraku dej vzdycky 2 do serie..Potom by ti musely shoret oba nebo hlavni privod coz je mensi pravdepodobnost..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 07-10-2005 v 14:13 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Era
Bursovní spekulant

Karma uživatele Era - 64% PěstitelskáKarma uživatele Era - 64% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 219  

Příspěvek č. 554

Raději paralelně. V serii by se při spálení jednoho zastavil i ten druhý.

Nemodifikovaný modifikovanému nevěří...

Old Post 08-10-2005 v 00:09 AM
Era je offline   Profil uživatele Era   Find more posts by Era   Foto galerie člena Era   Click here to Send Era a Private Message   Add Era to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Era! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 555

Takze elektricky zapojit vetraky samozrejme paralelne.Nejak jsem si to neuvedomil kdyz jsem to psal..Vzduchotechnicky je samozrejme muzes dat do serie (tak jsem myslel i ten horni prispevek).Tim si zajistis ze i v pripade poruchy jednoho pojede a hlavne bude ofukovat to samy druhej ventilator.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 08-10-2005 v 09:02 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jazmin3
Nový Člen

Karma uživatele Jazmin3 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 556

Ahoj,som tu uplne novi a chcel by som zacat pestovat indoor,bol by som velmi rad keby ste mi stym pomohli uplne od zaciatku ,hlavne sa obavam tej elektriny pretoze neviem ako to funguje.Mam pekny priestor a bol by som ochotny investovat nejake tie prasule.Tak mi prosim poradte hlavne stou elektrinou .

Old Post 08-10-2005 v 22:23 PM
Jazmin3 je offline   Profil uživatele Jazmin3   Find more posts by Jazmin3   Foto galerie člena Jazmin3   Click here to Send Jazmin3 a Private Message   Add Jazmin3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 557

Jazmin3: nejlepší pro Tebe by asi bylo koupit si lampu už hotovou, jen k ní připojit kabel do zásvuky a zapojit. 400W komplet vyjde asi na 2 tisíce Kč.

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 09-10-2005 v 00:43 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 558

Jazmin3 - doporucil bych ti to samy co Deda Mraz.Zalezi taky na prostoru co chces osvetlovat ale to nejdes ve FAQ a jinde na Groweru..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 09-10-2005 v 09:43 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 559

|8| - presne jak pises.Zapoj to do uzemnovaciho obvodu a pak se nemas ceho bat.(zlutozelenej drat na tu kovovou krabicku)

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 11-10-2005 v 17:29 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 560

|8| - vadit by to nemelo.Je to normalni zasuvka na 220 jako kterakoliv jina.Ty vnitrnosti jsi samozrejme vykuchal mimo ty zasuvky tak jsem to alespon pochopil..Nahodou to neni spatny dat dovnitr.Budes mit vlastne takovej predradnik.Pripojis do zasuvky a 2 draty k vybojce ....

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 11-10-2005 v 18:04 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 33 34 35 36 37 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
25-12-2022 - elektricka zapojeni vseho mozneho II. pokračování - 523 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1924480 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív