Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » 250W ala lednička
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

250W ala lednička Příspěvek č. 1




Ahoj všem =)
Po dlouhých večerech strávených četbou Groweru, jsem se i já rozhoupal.

Zatím bude probíhat stavba, seeds jsou snad na cestě, objednáno z http://www.nirvana-shop.com/ , už týden čekám.

Na skládce nalezená lednička je základem pro můj growbox.
Doma nalezený komplet Tesla SHC 250W velice potěšil.
Kousek okapové 10 roury i s kolenem, se válel ve šrotu.
Od kámoše zbytek bílé barvy 1000 vypalovací do 110°C.
Koupil větrák EURO 1. Za 326,- Kč
Plexisklo, šroubky, matky, vruty, díly stavebnice Merkur, silikon, PC ventilátory, to vše z domácích zásob.

Vnitřní rozměry jsou 50x43x70. Dveře jsou natřené, původně byly šedé, nebo hnědé, to už je fuck.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 22-03-2005 v 21:25 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 2

pripominka: ty rozmery sou na dweste padesatku docela dost maly a wyska uplne nejwic
dotaz: cos objednawal za semena pac na wysku (doufam ze to je wyska) 70cm neni wsechno

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 22-03-2005 v 21:29 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 3

Objednal jsem standart seeds White Widow a Top Indoor Mix, snad poznám co se dovnitř bude hodit nejlíp.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 22-03-2005 v 21:32 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Chlazení 250W Příspěvek č. 4


Jakous takous cooltube jsem vyrobil z okapové roury kterou jsem roztáhl a nastříhal nůžkama, pokusím se jako odrazovou vrstvu použít onu vypalovací bílou barvu, pokud zhnědně vystelu to alobalem, nebo vyleštím. Pod výbojku přijde ještě plexisklo, možná časem dojde na sklo, uvidíme.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 22-03-2005 v 21:38 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vlček
Stálý Člen

Karma uživatele vlček - 87% PěstitelskáKarma uživatele vlček - 87% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 598 

Příspěvek č. 5

hmmm tak to newim esi ti to nepreroste chce to bud scrog nebo sog a rownou na qet ale na druhou warintu bys potrebowal nejspis matkarnu no su zwedawej pac si wem ze ti neco este zaberou pestebni nadoby jo a co za system wubec pojedes
no kazdopadne su zwedawej jak malaj kluk na ...

korenowy stimulatory a zakorenowani wubec prach obycejny clowek wedle tebe muze to byt fizl, mrdej ho do prdele!!!-em
skudci a pesticidy NEWÁLČI--------------------------->SOULOŽ
zizalkowej humus home made NOBODY=NOPROBLEM
Post coitum omne animal triste

Old Post 22-03-2005 v 21:43 PM
vlček je offline   Profil uživatele vlček   Find more posts by vlček   Foto galerie člena vlček   Click here to Send vlček a Private Message   Add vlček to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 6

Je to muj první indoor takže taky veliký pokus a chci dát dovnitř hlínu i bubler.

Počítám, že na květ budu přepínat velice rychle a každopádně zkusím SCROG.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 22-03-2005 v 21:51 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ke-Guglimugli
Stálý Člen

Karma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% PěstitelskáKarma uživatele Ke-Guglimugli - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 7

Taky jsem chtěl zkusit vše najednou, ale je s tím dost práce a pro začátečníka spousta nástrah. Nechci tě odrazovat, sám uvidíš.. Chápu, že si to chceš vyzkoušet, ale já mám po takovéhle zkoušce už jasno: příště pouze jeden typ (buď hlína nebo hydro).
Navíc si neumím představit scrog při obou variantách současně, ale to možná vychytáš.. Ať se daří!

Ke-Guglimugli introduces: GWS in soil under 600W

Old Post 23-03-2005 v 06:54 AM
Ke-Guglimugli je offline   Profil uživatele Ke-Guglimugli   Find more posts by Ke-Guglimugli   Foto galerie člena Ke-Guglimugli   Click here to Send Ke-Guglimugli a Private Message   Add Ke-Guglimugli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 8

Ke-Guglimugli: Tomu rozumím, sám si tím nejsem jistý, ale chtěl bych si to zkusit, každopádně dík za radu, ještě to zvážím.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 23-03-2005 v 10:15 AM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 9

Tak to bude H.C. ale myslím že to nějak půjde. Nejsem teda nějakej moc velkej skiller ale myslím že bude fakt nejlepší dát tam SOG a bokem někde matku, mám dojem že tady na groweru jo měl někdo v krabici od cigár (možná Hlava). Jen budeš svítit 12/12 a dávat tam řízky... a ty se snad vlezou..pač 70 čísel je podle mě fakt málo. Ale držím ti palce a určitě to stejně uděláš jak chceš jen ten bubbler a hlína ..hmm..no nevim... ale jestli se ti to podaří tak to bude mazec

[size=1]

Old Post 23-03-2005 v 15:05 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Chlazení výbojky Příspěvek č. 10



Po prvním nátěru, přišel čas sesadit to dohromady a zhruba ukázat, co mám v úmyslu.

1) výfuk =)
2) ze dna

Nejsem si jistý jestli mám na škvíry ve spojích použít alobal, nebo to zatmelit silikonem, aby byl pokud možno takovej nějakej přetíratelnej no a samozřejmě teplu odolnej.

Provedu první zkoušku žehem. Uvidíme co ta bílá barva udělá po třech hodinách ve společnosti 250W a ventilátoru. Zatím bez plexi.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 23-03-2005 v 15:52 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 11

hehe je to naopak..... jáá to veděl, že to tak dopadne =)

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 23-03-2005 v 15:56 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

První zážeh Příspěvek č. 12


Tak takhle se to rozsvěcelo. Mám radost =)

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 23-03-2005 v 16:27 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

vypada to pekne.To plexi pred 250ku dat nemuzes,ja to zkousel-plexisklo se zacalo okamzite kroutit.Nech si vyriznout sklo ve sklenarstvi(doporucuju 3mm),stoji to par kacek.

Old Post 23-03-2005 v 16:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 14

Po třech hodinách sem nenalezl na barvě žádné změny. Teplota v boxu se zdá být v pořádku. Okap je na dotek celkem chladný. Dám tam ještě to plexi a zapnu na 12 hodin. Uvidíme.

xerthon: Testoval jsem to mimo ledničku a plexi drželo, asi bude krapet jiný než to tvoje.

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 23-03-2005 v 19:57 PM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
shortis
Stálý Člen

Karma uživatele shortis - 31% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 15

250W to nieje vela na taku malu(70cm) vysku??si zober kvetinace, cooltube a este stale musi byt rozdiel od rastlin a svetla min. vzdialenost 20-25cm. takze si to vypocitaj.

Old Post 23-03-2005 v 21:18 PM
shortis je offline   Profil uživatele shortis   Find more posts by shortis   Foto galerie člena shortis   Click here to Send shortis a Private Message   Add shortis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan_Mlha
Stálý Člen

Karma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% PěstitelskáKarma uživatele Pan_Mlha - 91% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 224  

250W...... není to moc? Příspěvek č. 16

Tak tuhle otázku jsem si taky položil. Taky jsem si, ale řekl, proč by to mělo být moc. Všude se dozvídám, že by v boxu měl být dostatek světla. Ta 250ka mi ho snad dopřeje dostatek nebo ne? Po předběžných testech jsem zjistil, že je perfektně chlazená, na plexiskle udržím ruku déle než 5 minut (pak mě to přestalo bavit =). Teplotu uvnitř jsem neměřil přesně, k tomu se dostanu až osadím horní odtahy a udělám spodní přítah

Jaká jsou tedy rizika takového výkonu v tak malém boxu? Problém tepla je vyřešen a problém s nedostatkem světla snad nehrozí =). Hrozí tedy, že mi to přeroste? Ale proč? Já si naopak myslím že pokud kýtí roste za světlem tak mi v tomhle případě udělá patra s menší výškou než třeba pod 70W, 150W nebo ne?.

Ano, budu nucen přepínat rychle na květ. A taky plánuju matku a řízky jak radí wad. O pěstebním systému zatím není rozhodnuto.

Navíc.... downgrade na 150, nebo méně bude hračka. Ale zase mě bude stát prachy, takhle to mám zadarmo (téměř).

Kdo chce, najde způsob, kdo nechce, najde důvod.

Outdoor:
WW: indoor model venku 2005 [SKLIZENO!!!!!!!]

Indoor: 250W ala lednička

Old Post 24-03-2005 v 06:32 AM
Pan_Mlha je offline   Profil uživatele Pan_Mlha   Find more posts by Pan_Mlha   Foto galerie člena Pan_Mlha   Click here to Send Pan_Mlha a Private Message   Add Pan_Mlha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3536700 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív