Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Zelená je tráva, fotbal to je hra!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 20 21 22 23 24 »
Autor
Téma 
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

fotbal Příspěvek č. 337




takze ahoj narazil jsem na stare fotky,takze je sem dam....

Jedna se o jeden z mejch nejvetsich zazitku z doby kdyz jsem byl v Londyne.Bydlel jsem kousek od provincniho tretiligoveho klubu Leyton Orient.S kamosem jsme se rozhodli,ze teda se zajdem juknout.No tak sme si koupili piva a sli.Pred stadakem nas ale cekalo nemile prekvapeni-chtely za to 25 paundů,heh docela dost,rekli sme si,ze se jest rozmyslime a smotly brcko pred stadakem....zapas uz probihal....
....tak sme s i pohulovaly,kdyz v tom knam prisel parek anglicanu(vypadali na bohace)a ze prej dou uz pric a jesi nechcem jejich lisky....no ty vole v tu chvily jsme si rikali,ze tu asi bude neco mezi nebem a zemi...
No tak sme je samo vzali,podekovali a sli...
Lisky byli na VIP tribunu.....husty....VIP vchod...uz zalejzame do vytahu-dvere se zaviraj...a tu dobehl nejakej stevard,a ze prej to by neslo....hadat sme se nechteli(zmastenost)a tak jsme se ocitli zase pred stadakem a bez lisku....
Ale to nas nasralo a rekli jsme si,ze ten fotbal uvidime za kazdou cenu....obesli jme stadak a vsimli si budovy,co se prave stavela....a napad tu byl hned....
No museli jsme pockat az prejdou policajti,ktery stadak obchazeli,a sup prez plot...no adrelanin jak svin...dostat se do vysich pater byl ukol jak z Prince of Persia ale nakonec jsme to dali........a pokoukanicko?...kam se hrabe VIP...tam by sme urcite nemohli otevrit plechovky a smotnout to....

Lidi tam chodi i na treti ligu neco kolem 10 tisic atmoska byla supr

No pak jsme na tom miste byli jeste 3 krat a moc si to uzili....viz foto...

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 24-08-2007 v 23:31 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xpapousek
Stálý Člen

Karma uživatele xpapousek - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 590  

Příspěvek č. 338




a jeste

,___,       Buňky musí neustále monitorovat stav vnějšího prostředí a také komunikovat navzájem. Podněty z těchto zdrojů významným způsobem ovlivňují expresi genetické informace.
{O,o}     45W CFL á la scrog / guerilla outdoor / urban windoor
|)``)      400W TopSpin nad 1.2m x 1.2m
O RLY?   www.topspinreflectors.com

Old Post 24-08-2007 v 23:36 PM
xpapousek je offline   Profil uživatele xpapousek   Find more posts by xpapousek   Foto galerie člena xpapousek   Click here to Send xpapousek a Private Message   Add xpapousek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xpapousek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 339


tak jak fanoušci..u nás super.Vedeme ligu.hehe pičo


cosa nostra

Old Post 25-08-2007 v 13:02 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Já důůů na Arsenáááál, juchuchůůůů Příspěvek č. 340


Jay jay-fakt dobrý pičo
Xpapousek, hustej zážitek, krásnej příběh



Jóóóóóóóóóóó, já du na Rosu kurvaaaaaaa, du taaaam, na slavnej Arsenal proti Spartě, na Highbury, jóóóóóóóóóóóóóóó


Dneska jsem obšéfoval lupeny, na poslední chvíli, kámoš totiž navnadil, že je někdo umí sehnat a to padlo. Pak jsem se na netu dozvěděl, že na Spartu ještě jsou, tak jsem se utrh při popojíždění v Londýně z práce a tajně jsem si pro ně (v pracovní době -šéfík promine ) dojel. Celou cestu mi trnulo, abych někoho, nebo někdo mě, neťuknul auto, jak bych pak vysvětloval šéfovi, co jsem zrovna dělal na druhý straně Londýna, no to nevim...
Stál 46 liber jeden, celkem dost šlupek, ale kolikrát se člověk podívá na Arsenal, že, a Spartu k tomu

Takže hukot, už se nemůžu dočkat, na tak velikým staďáku jsem ještě nebyl. Chorály budou znít a já s jedním z mých nej kamarádů to budu zhučenej polykat.
Zítra bude můj velký DEN!

Shodou okolností ještě přes den jedu doručit opět stavařský cajky na původní staďák na Highbury, takže bude sranda.
V práci už domluveno, aby jsem vypad dřív, autem sletěl zpět do Londýna, zaparkoval někde na Hammersmith (pro ty co znají) a metrem někam do východního Londýna potkat kámoše, kde se POŘÁDNĚ zhulíme, pokecáme někde na čerstvým vzduchu a vyrazíme na Highbury.
Chtěl bych na staďák dorazit už kolem sedmý, výkop je v osm, abych stihnul nasát atmošku a všechno kolem, no bude toho na koukání dost a dost
Už v Readingu když občas zajdu na zápas mám co dělat, abych stihl vůbec sledovat hru, to by jste nevěřili, co zhulenej člověk musí všechno sledovat a na čem si ulítne... Ále věřili, co
Já si ulítávám na manících co fotěj s dělama, na těch co hlídaj, na divácích jak vypadaj, jak nadávaj(to je zvlášť prdel, člověk už lecčemu rozumí a stejně pokaždý uslyší novej tvar nadávky či pokřiku), na hráčích, na hře ( té se opravdu zhulenej moc nedovedu v kuse věnovat ), na obrazovce, na povídání s kámošem, na pozorování západu slunce, na přemýšlení o tom a tamtom...No fakt to nejni sranda, sledovat takovej zápas. Jo, abych to dopověděl, v Readingu je staďák na cca 24 tis. lidí, na Spartě (kde též byl-na repre) 23 tis. tuším, a jinak na žádným velkým nebyl. Na Highbury maj kapacitu pro 60 tis. lidí, uáuááá
Sedíme za brankou v horním patře, takže doufám, že budeme mít štěstí na góly na naší straně a dobrej výhled. Lepší místa už nebyly, ale to je buřt, hlavně , že tam jsme... V Readingu jsem seděl už úplně u lajny i dost nahoře, každý má něco do sebe, za bránou nahoře ještě ne, takže aspoň změna.
Na triko vemu repre dres Rosy, snad to není mimo hru ne? Prostě jsem fanda Rosy, Arsenalu a českýho fotbalu, tak proč si ho nevzít?

Takže, až uvidíte v TV někoho v českým dresu reprezentace, ve žlutym sektoru za bránou nahoře, jak s červenýma očima pozoruje dění a blaženě se směje, tak to bude váš PORSCHAK, hahá

Tak se mějte, podám zprávu pozejtří ze zápasu.
Arsenááááál, Spartááááá, juhuhůůůůůůůůůů

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Old Post 28-08-2007 v 22:24 PM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PORSCHAK
Stálý Člen

Karma uživatele PORSCHAK - 56% PěstitelskáKarma uživatele PORSCHAK - 56% Pěstitelská

Registrován: Jul 2002
Příspěvků: 246  

Příspěvek č. 341

I ty rejpale Ba ne, nezavádějme zkreslenými informacemi..
Z části máš pravdu... Nový stadion se skutečně jmenuje Emirate Stadium, ale městská část, ve které se nachází, se Highbury nazývá. Jde o jednu ze 14 městských částí londýnského obvodu Islington.

Něco podobného, jako když Tottenham se nachází v městském obvodu Tottenham, Chelsea v Chelsea apod.

Porschakova paneláková 150W mini spižírna
Porschakův English outdoor 07

Více pravdy, více liberálnosti rovná se dekriminalizace konopí a jeho produktů.

Naposledy upravil PORSCHAK 29-08-2007 v 07:18 AM

Old Post 29-08-2007 v 07:08 AM
PORSCHAK je offline   Profil uživatele PORSCHAK   Find more posts by PORSCHAK   Foto galerie člena PORSCHAK   Click here to Send PORSCHAK a Private Message   Add PORSCHAK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 342

No to je jedno... každopádně si to tam Porsche mega vychutnej!



Minulej výsledek jsem trefil, tak dneska bych to viděl 3:0 pro Arsenal (..a 2:1 pro Ajax )

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 29-08-2007 v 08:16 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

Příspěvek č. 343

Porchaku, ani neviíš, jak Ti to závidím.. Musí to být nezapomenutelný zážitek, tak si to tam pořádně užij!

Jinak si myslim, že Arsenal Spartu rozseká.. 3:0 minimálně. A Slavia? Vubec nevim, ale i kdyby vyhrál ajax 2:1, tak postupuje Slavka, ne? Jelikož doma nedali gól...

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 29-08-2007 v 11:28 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 344

citace:
Původní příspěvek od Moltres
...ale i kdyby vyhrál ajax 2:1, tak postupuje Slavka, ne? Jelikož doma nedali gól...



naopak. postupoval by Ajax, protože VENKU vstřelil víc.

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 29-08-2007 v 11:42 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec nahoru Příspěvek č. 345

Ehehej, tak Slavia je tam

Old Post 29-08-2007 v 22:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 346

neuvěřitelné se stalo skutkem - -- svět zachvátí neodvratný chaos a zkáza, pohla se zemská osa -- -- - SLAVIE je v LIZE MISTRŮ!!!!!§ unmöglich

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 29-08-2007 v 22:45 PM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrakoplas
Stálý Člen

Karma uživatele mrakoplas - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 611  

Příspěvek č. 347

tz voe ja su tak stastne
Vlčák je borec
Let´s go Slavie

Pokrok je možný jedině tehdy, když se inteligentně porušují zákony.
Boleslav Barlog
COB,Chronic, Cinderella99, Great white sharks, Agent Orange, Sour Jack, Belladonna, Belladonna, Orange Bud(out) Zvýšení objemu nádrže zvlhčovačky SPS 808 PG-13 Heriuana

Old Post 30-08-2007 v 00:35 AM
mrakoplas je offline   Profil uživatele mrakoplas   Find more posts by mrakoplas   Foto galerie člena mrakoplas   Click here to Send mrakoplas a Private Message   Add mrakoplas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 348

hurá, taky jim fandim

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 30-08-2007 v 09:01 AM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 511  

Příspěvek č. 349

Slavia rube! Přeju jí to, konečně už nebude vidět jen ta Sparta.. Hej, Tayem, ja byl včera nahulený a zmatený Pak jsem si uvědomil, že jsem tu vyblil kokotinu
Jasně že rozhodují góly, vstřelené na hřišti soupeře

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-08-2007 v 14:43 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jufik
Stálý Člen

Karma uživatele jufik - 30% PěstitelskáKarma uživatele jufik - 30% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 245  

Příspěvek č. 350

sice fandim baniku ale slavce to preju alespon nejaky CESKY klub tam je :]

Old Post 30-08-2007 v 19:17 PM
jufik je offline   Profil uživatele jufik   Find more posts by jufik   Foto galerie člena jufik   Click here to Send jufik a Private Message   Add jufik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Apofiss
Chosen One

Karma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% PěstitelskáKarma uživatele Apofiss - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 824  

Příspěvek č. 351

Alespoň nějaký VRŠOVICKÝ klub tam je :]

#400/600/1000W-WR,NL,Mazar#Mad Idea No.2#Magořina#Kamrlík /150W/#Zvlhčování od A do Z#Zelená je tráva, fotbal to je hra!#Statistika strainguide Overgrow
.:::::BONSAI BROTHERS:::::.







Old Post 31-08-2007 v 07:57 AM
Apofiss je offline   Profil uživatele Apofiss   Find more posts by Apofiss   Foto galerie člena Apofiss   Click here to Send Apofiss a Private Message   Add Apofiss to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Apofiss! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ježíš
Stálý Člen

Karma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% PěstitelskáKarma uživatele Ježíš - 73% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 720  

Příspěvek č. 352

Jestlipak Rosicky bude slavit az (ne)da gol Slavii?

Ježíšův 1. outdoor (2004)
Ježíšův Boží outdoor (2006)-ukradeno/sklizeno
Choroby, škůdci-by HavanaJoe
George Orwell-1984

Chuck Norris shot the sheriff, but he round-house kicked the deputy.

Old Post 31-08-2007 v 19:42 PM
Ježíš je offline   Profil uživatele Ježíš   Find more posts by Ježíš   Foto galerie člena Ježíš   Click here to Send Ježíš a Private Message   Add Ježíš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 20 21 22 23 24 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4113710 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív