Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11 12 »
Autor
Téma 
Caseman
Nový Člen

Karma uživatele Caseman - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 145

Taky by mě zajímalo, jak si můžou dovolit o 10 euro nižší ceny než na nirváně... http://www.hipersemillas.com/es/
to LOTRIK: to jako tam nechtěj zaplatit za poštovný? teď se divám že 3 eura.. pak bych ale pochyboval, estli to dojde nepoškozený...

yxyx

Old Post 05-06-2005 v 11:48 AM
Caseman je offline   Profil uživatele Caseman   Find more posts by Caseman   Foto galerie člena Caseman   Click here to Send Caseman a Private Message   Add Caseman to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Caseman! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 146

cuzzs, potreboval bych poradit.
Chci si objednavat seminka z eastseeds.com,
ale pres bankovni ucet. nevite co mam napsat do ucelu
platby, do platebniho titulu a kod smluvniho partnera??

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 01-03-2006 v 19:41 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 147

Zdar lidi, právě jsem se vrátil z pošty a objednal jsem si od SeedBoutique.com Super Skunk (stálo mě to celkem 604 Kč / v ceně zahrnuta i pošta tam / ).Nevít kdyby to mohlo přibližně přijít?
Každopádně až to přijde (doufám že čorky si udělají volno ) tak to reportnu...
Ať svítí...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Naposledy upravil Zelda.cz 06-03-2006 v 15:26 PM

Old Post 06-03-2006 v 15:13 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 148

Takže max. do soboty 18.3.2006 (přesnost musí být, ne ?)
Dík...už se těším

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 06-03-2006 v 15:25 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
filosnb
Nový Člen

Karma uživatele filosnb - 66% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 23  

Obecné Zkušenosti s www.seedboutique.com Příspěvek č. 149

Zdravým všecky,Obědnavam přes tuto ztranku,celkem mě zaujala a model AK-48 přihlasil jsem se tam a vše udělal a pry mužu platit kreditní kartou...A informace jsou tam:
Credit Card Owner: vhnvdhndfghn
Credit Card Number:
Cvv2 ------------- Cvv2 help
Takže pokud to vyplním zpravně a zadam číslo kreditky tak by mi to mělo dorazit at home ?A co znamena to Cvv2?Nebo musim udělat ještě něco jineho??
Peace všem growerům

Old Post 07-03-2006 v 14:20 PM
filosnb je offline   Profil uživatele filosnb   Find more posts by filosnb   Foto galerie člena filosnb   Click here to Send filosnb a Private Message   Add filosnb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L0TRIK
Stálý Člen

Karma uživatele L0TRIK - 88% PěstitelskáKarma uživatele L0TRIK - 88% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 136 

Příspěvek č. 150

hej pls berou na dutch passion Eura ??
protoze tohle tam maj napsany:
Pricing & Payment

* All prices seen on the website are final and EveryoneDoesIT does not charge VAT. Any pricing errors will result in you order being suspended until which time we can contact you via the methods provided. In the instance that we cannot contact you, we will render the order cancelled and all payment refunded as per terms and conditions.

* All payments are taken in GBP (UK pound).

=> jenze na email mi poslali cenu v eurech - v cem to teda mam zacvakat ??

Řekněte dealerům D0ST !!!
Vytlačte dealery ze "svého" města !!!
Spolu to možná dokážeme !!!
Vše o ph půdy !!!
L0TR!Kuv CRAZY NOname OUTdoor 2005 Zhuleno !!!

L0TR!Kuv S0L!D Windoor 2007 Sklizeno !!!

Old Post 12-03-2006 v 10:58 AM
L0TRIK je offline   Profil uživatele L0TRIK   Find more posts by L0TRIK   Foto galerie člena L0TRIK   Click here to Send L0TRIK a Private Message   Add L0TRIK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 151

plat eurem... nic nezkazis

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 12-03-2006 v 14:01 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J.J.
Stálý Člen

Karma uživatele J.J. - 12% PěstitelskáKarma uživatele J.J. - 12% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 152

Čuss heledte mám takovej dotázek? Letos bych chtěl pro změnu nějaký semínka i ke kámošovi do skleníku, takže by se hodily feminizovaný...bohužel nemám XXX peněz, ale přes http://www.growshopalien.com/onlineshop/ mi přídou Female Seeds v pohodě... ale nejsme tak bohatí, abysme si mohli kupovat levné věci, že jo ... prostě mi to příde fakt levný??? Máte zkušenosti? Nic sem zatim nenašel ... a čas klíčení se neuprosně blíží

Old Post 12-03-2006 v 15:25 PM
J.J. je offline   Profil uživatele J.J.   Find more posts by J.J.   Foto galerie člena J.J.   Click here to Send J.J. a Private Message   Add J.J. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 153

nikde jsem to tu nenašel takže.....mohl by mě někdo přesně a jednoduše popsat, jak mám objednat semínka z www.nirvana-shop.com?

Old Post 12-03-2006 v 18:44 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MUZsRANAMI
Stálý Člen

Karma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% PěstitelskáKarma uživatele MUZsRANAMI - 86% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 203 

Příspěvek č. 154

thezeldaa: daj si hladat....popis uz na groweri je. kto by to tu prepisoval,znova a znova.........

I've come a long way, I used to think of myself as nothing but a loser, but I'm here now and I'm winnin'. I'm startin' off fresh, and this is the beginnin'. JUST NEVER GIVE UP. peace

T.I.P.: THE MARIJUANA GROWER'S GUIDE by Mel Frank and Ed Rosenthal
RENO (2005)+... RENO (2006)+EARLY MISTY (2006)+BIG BUD SUPER SKUNK (2006)+HAZE SKUNK (2006)+NO NAMES (2006)+DUTCH PASSION (2007)

Old Post 12-03-2006 v 20:21 PM
MUZsRANAMI je offline   Profil uživatele MUZsRANAMI   Find more posts by MUZsRANAMI   Foto galerie člena MUZsRANAMI   Click here to Send MUZsRANAMI a Private Message   Add MUZsRANAMI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 155

MUZsRANAMI: no právě, nikde jsem to nenašel!

Old Post 13-03-2006 v 10:19 AM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zelda.cz
Stálý Člen

Karma uživatele Zelda.cz - 20% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 209  

Příspěvek č. 156

Cibin : Tak zodpovědně hlásím, jak jsem sliboval, že jsem už obdržel ty semena.Objednával jsem Super Skunk, a to minulé pondělí a dneska je mám, takže 7 dnů.A jako bonus jsem dostal 10 semen South African Durban Poison x Skunk # 1 ! TO SE MÁM CO ? Spokojenost 100% + každému můžu dopručit Seed Boutique...Jsou to fakt profíci ...

Písňičky o konopí... | Rady, jak být nejdéle zkouřený... | Hulíte tak často, že už nepoznáte jestli jste zkouření? | Razítka na omluvenku...
Jste rádi, že žijete v zemi, kde je nejvíce kuřáků marihuany? | Meteo TV - Počasí online 24 hodin denně...
BIBLE Pěstitelů konopí = Pojďte pokecat
Ať svítí...





Old Post 13-03-2006 v 15:34 PM
Zelda.cz je offline   Profil uživatele Zelda.cz   Find more posts by Zelda.cz   Foto galerie člena Zelda.cz   Click here to Send Zelda.cz a Private Message   Add Zelda.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 157

thezeldaa: něco je i v tomto threadu,
http://grower.cz/forum/showthread.p...7942#post157942 a následné reakce

http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop
http://grower.cz/forum/showthread.p...8406#post288406
http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop
http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop
http://grower.cz/forum/showthread.p...ght=nirvanashop

Old Post 14-03-2006 v 21:52 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 158

muzu potvrdit growshopalien... ve stredu poslu, v pondeli to mam, bonus 10seed NLx

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 15-03-2006 v 08:54 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
orignalTHC*
Stálý Člen

Karma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% PěstitelskáKarma uživatele orignalTHC* - 90% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 159

eastseeds.com

vyborna spoluprace,
ve ctvrtek odeslali dnes
je streda a je to tady.
Jedine minus, nedostal
sem slibeny bonus 10 seeds.

-=Jak sa sadí na moravě 2004 - 2005=-
-=Muj SkroMny Out 2006=-


Co uděláme dnes dobrého, o to může být zítřek na světě lepší..

Old Post 15-03-2006 v 14:47 PM
orignalTHC* je offline   Profil uživatele orignalTHC*   Find more posts by orignalTHC*   Foto galerie člena orignalTHC*   Click here to Send orignalTHC* a Private Message   Add orignalTHC* to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pepik23
Nový Člen

Karma uživatele pepik23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 160

Jak posílate peníze do seedbank?Mám strach aby si je někdo nepřivlastnil.posílá se to na adresu doporučeně?Děkuji

Old Post 30-07-2007 v 14:25 PM
pepik23 je offline   Profil uživatele pepik23   Find more posts by pepik23   Foto galerie člena pepik23   Click here to Send pepik23 a Private Message   Add pepik23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:29 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11 12 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6990300 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív