Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 18 19 20
Autor
Téma 
Astronautr
Stálý Člen

Karma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% PěstitelskáKarma uživatele Astronautr - 89% Pěstitelská

Registrován: Apr 2014
Příspěvků: 303 

Příspěvek č. 305

Ja od nich nemam nic jen napisu ze tohle se resi v duveryhodnosti seedbank nebo tak nikde tam urcite lidi napisou mraky zkusenosti

Old Post 13-10-2014 v 21:35 PM
Astronautr je offline   Profil uživatele Astronautr   Find more posts by Astronautr   Foto galerie člena Astronautr   Click here to Send Astronautr a Private Message   Add Astronautr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 306

Není to sice běžná seedbanka, ale zkoušel někdo objednat tady? http://www.growbazar.cz/53706-vyprodej-zasob-semen-6-kc
Pokud ne tak já jsem to zkusil s nevalným výsledkem. Nechal jsem si poslat několik modelů feminizovaných a automatů.
Feminizované - z osmi kusů ve stanu ( po čtyřech ze dvou modelů ) byli dva čistý samci a zbytek hermouši. Pochopitelně se nabízí moje chyba, ale ostatní "značkové" modely dozrály bez problémů.
Automaty - některé už asi třetí měsíc rostou bez známek květu, některé zatím rostou kratší dobu, ale stále bez známek květu. Přitom "značkové" automaty za kratší dobu již chvíli kvetou.
Cena je tak nízká, až podezřelá a kvalita tomu odpovídá, i když prodejce málem slibuje zázraky.

Old Post 03-07-2015 v 17:27 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 307

citace:
Původní příspěvek od alojz61
Není to sice běžná seedbanka, ale zkoušel někdo objednat tady? http://www.growbazar.cz/53706-vyprodej-zasob-semen-6-kc
Pokud ne tak já jsem to zkusil s nevalným výsledkem. Nechal jsem si poslat několik modelů feminizovaných a automatů.
Feminizované - z osmi kusů ve stanu ( po čtyřech ze dvou modelů ) byli dva čistý samci a zbytek hermouši. Pochopitelně se nabízí moje chyba, ale ostatní "značkové" modely dozrály bez problémů.
Automaty - některé už asi třetí měsíc rostou bez známek květu, některé zatím rostou kratší dobu, ale stále bez známek květu. Přitom "značkové" automaty za kratší dobu již chvíli kvetou.
Cena je tak nízká, až podezřelá a kvalita tomu odpovídá, i když prodejce málem slibuje zázraky.


Na pokusy jsem to zkusil, čert vem 60 Kč. Ale jde o odpad, který se hodí jen na odzkoušení jak pěstovat konopí, ale představa že by někdo dosáhl z tohoto materiálu nějakého výnosu je iluzorní. Pro běžného člověka, jde o vyhozené peníze.

Old Post 03-07-2015 v 21:26 PM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alojz61
Stálý Člen

Karma uživatele alojz61 - 16% PěstitelskáKarma uživatele alojz61 - 16% Pěstitelská

Registrován: Sep 2014
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 308

citace:
Původní příspěvek od Mard


Na pokusy jsem to zkusil, čert vem 60 Kč. Ale jde o odpad, který se hodí jen na odzkoušení jak pěstovat konopí, ale představa že by někdo dosáhl z tohoto materiálu nějakého výnosu je iluzorní. Pro běžného člověka, jde o vyhozené peníze.


Jo, čert vem ty prachy za senena. Navíc je ale potřeba připočítat půlku na spotřebovanou elekriku, kdy jsem ve stanu svítil vlastně po vyřazení samců a hermoušů na poloviční osazenstvo. V době vyřazení už byly ostatní kytky tak velké, že na doplnění třeba řezy už bylo pozdě.
A k těm automatům. První vlnu jsem dával klíčit 11.4. dnes už teda rostou skoro 3 měsíce a žádný náznak květů. Jsou to dvoumetrové "divizny" s minimálním rozvětvením, ale silnými stonky, obrovskými až devíticípými listy. No, třeba na tom aspoň vyrostou kokosové ořechy :-)

Old Post 04-07-2015 v 18:52 PM
alojz61 je offline   Profil uživatele alojz61   Find more posts by alojz61   Foto galerie člena alojz61   Click here to Send alojz61 a Private Message   Add alojz61 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 309

Tím automatem je myšleno, že tě automaticky okrade :-)

Old Post 05-07-2015 v 08:34 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 310

Přidám moji zkušenost s bankou seed-bank.cz.
Dne 22.12 jsem dělal objednávku, druhy den mi dosel mail ze jedny z mnou obednanych semen nejsou, jestli chci neco jineho. Budiz. Napsal jsem tedy ze jsem ochotný počkat než budou. O x hodin pozdeji mi prisla odpověď ze uz nebudou. Objednal jsem tedy neco jineho. Nějak po vánocích došla odpověď ze uz je objednávka odeslána- nepochopil jsem to, protoze jsem pri platbě zadal ze budu platit predem,coz jsem bez nima vystavené faktury ani nemohl. Nějak po silvestru mi došel mail s omluvou ze to spletly a i s mnou očekávanou fakturou. Penize jsem odeslal 6.1 v ranních hodinách. Je 13tý leden a objednávka nikde. Chápu, byly vánoce, dovolené atp, ale o celkovém stavu shopu si udělejte obrázek samy. Za me osobně to byla u těchto amatérů poslední objednávka- přece jen čekat takřka MĚSÍC je trapas a pri nejmenším amatérské.
Omlouvám se za chybějící diakritiku, ale píší z tabletu a nemám dvakrát čas.

Žij a nechej žít

Old Post 13-01-2016 v 08:11 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crazyben
Stálý Člen

Karma uživatele crazyben - 77% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2571  

Příspěvek č. 311

citace:
Původní příspěvek od nasavajtendym
Přidám moji zkušenost s bankou seed-bank.cz.
Dne 22.12 jsem dělal objednávku, druhy den mi dosel mail ze jedny z mnou obednanych semen nejsou, jestli chci neco jineho. Budiz. Napsal jsem tedy ze jsem ochotný počkat než budou. O x hodin pozdeji mi prisla odpověď ze uz nebudou. Objednal jsem tedy neco jineho. Nějak po vánocích došla odpověď ze uz je objednávka odeslána- nepochopil jsem to, protoze jsem pri platbě zadal ze budu platit predem,coz jsem bez nima vystavené faktury ani nemohl. Nějak po silvestru mi došel mail s omluvou ze to spletly a i s mnou očekávanou fakturou. Penize jsem odeslal 6.1 v ranních hodinách. Je 13tý leden a objednávka nikde. Chápu, byly vánoce, dovolené atp, ale o celkovém stavu shopu si udělejte obrázek samy. Za me osobně to byla u těchto amatérů poslední objednávka- přece jen čekat takřka MĚSÍC je trapas a pri nejmenším amatérské.
Omlouvám se za chybějící diakritiku, ale píší z tabletu a nemám dvakrát čas.

Hehe to je docela sila... to tam asi sami pestujou a huli misto prodavani

Ja ted naposled objednaval z taoseeds nejaky venkovky znamymu... v sobotu 19.12 vecer objednáno, hned v pondělí volal že posílá a ve středu den před vánocema byly doma. Áno i v tom předvánočnim shonu... navíc tam byl opravdu hodně zajímavej bonus (nakonec mam skoro 2x víc seeds než sem objednal ) A to nesmim zapomenout ani na malou slevu a dopravu zdarma. Všechno bylo v originálních obalech původních seedbank a celej balík diskrétně zabalen. Navíc tam maj hodně zajímavěj výběr i od malých breederů, některý ale jen na objednání, takže by to bylo na dýl.

Jednou sem bral i z 5semen - trvalo to o nejakej den dele, ale taky relativne spoko. Vylozene spatnou zkusenost zatim nemam.

Jinak sem zastance spis odberu primo od zdroje, nadruhou stranu nerad nechavam posilat seeds pres hranice a jeste vic nerad sem, kdyz to musim zaplatit prevodem na ucet a jeste predem.

My potřebovala promluviti si zblízka s malá hojivá bylinka. Ať svět prolétáva se kolem okolo. - Sulik

Old Post 13-01-2016 v 10:30 AM
crazyben je offline   Profil uživatele crazyben   Find more posts by crazyben   Foto galerie člena crazyben   Click here to Send crazyben a Private Message   Add crazyben to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nasavajtendym
Stálý Člen

Karma uživatele nasavajtendym - 70% PěstitelskáKarma uživatele nasavajtendym - 70% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 312

Tak taoseeds a 5semen jsou odzkoušené klasiky. Chtěl jsem vyzkoušet i tuto ,,novinku", ale vidím, že bude lepší otočit se na shopy, kde mají profesionální přístup.
Mimo jiné jsem na seed-bank.cz ráno psal email. Myslíte že si dal někdo práci si email přečíst a odpovědět mi, kde se ta chyba stala...? Nikoli.

Žij a nechej žít

Old Post 13-01-2016 v 10:35 AM
nasavajtendym je offline   Profil uživatele nasavajtendym   Find more posts by nasavajtendym   Foto galerie člena nasavajtendym   Click here to Send nasavajtendym a Private Message   Add nasavajtendym to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mard
Stálý Člen

Karma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% PěstitelskáKarma uživatele Mard - 72% Pěstitelská

Registrován: May 2015
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 313

citace:
Původní příspěvek od nasavajtendym
Tak taoseeds a 5semen jsou odzkoušené klasiky. Chtěl jsem vyzkoušet i tuto ,,novinku", ale vidím, že bude lepší otočit se na shopy, kde mají profesionální přístup.
Mimo jiné jsem na seed-bank.cz ráno psal email. Myslíte že si dal někdo práci si email přečíst a odpovědět mi, kde se ta chyba stala...? Nikoli.


Jsem u nich něco kupoval v listopadu a jeden den jsem zadal objednávku a za dva dny jsem si pro to zajel k nim. Maj tam dokonce místo před krámem, kde se dá zaparkovat.

Old Post 13-01-2016 v 11:42 AM
Mard je offline   Profil uživatele Mard   Find more posts by Mard   Foto galerie člena Mard   Click here to Send Mard a Private Message   Add Mard to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
!ZAU!
Stálý Člen

Karma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% PěstitelskáKarma uživatele !ZAU! - 86% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 434  

Příspěvek č. 314

Taky musim rict ,ze Tao je co se objednavky jedna,rychlej a spolehlivej growshop.Ale asi pred 2 rokama sem kupoval asi za 2700kc auta. A vyklicilo mi z jedne odrudy 1z10 a dvou ostatnich ani ne 50%.Vsechno sem mel vyfocene atd.Napsal jsem jim a bylo mi zdeleno ve 4slovach,,to je hold priroda"vim ze rict ze mu to nevyklicilo muze rict kazdej.Ale kupoval jsem u nich casto.Myslel jsem ze maj u prodejce nejak vymyslenou pripadnou reklamaci.Ale i prestohle se mi zda Tao jako jeden z nej growshopu.

Kytarovej blazen

bubble hash od !ZAU!

400w Kushurella,S.A.G.E.-sklizeno PCR

trni od pana !ZAU!

Old Post 13-01-2016 v 18:27 PM
!ZAU! je offline   Profil uživatele !ZAU!   Find more posts by !ZAU!   Foto galerie člena !ZAU!   Click here to Send !ZAU! a Private Message   Add !ZAU! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kubok
Stálý Člen

Karma uživatele kubok - 35% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 293  

Č Příspěvek č. 315

No to zlé klíčenie nemusí byť chyba predajcu. Semiačka mohli byť z nejakej dodrbanej kvetinky... Dôležité je ako predajca dlhodobo semiačka skladuje, pri akých teplotách, svetle atď.

Ja zvyčajne objednávam z pickknmix seedbanky, avšak plánujem vlastnú matku zo selekcie, tak som objednal z Royal Queen Seeds- Amnesia Haze + nejaké automaty. Prišlo to super zabalené, dostal som drtičku, zapaľovač a papieriky. Už som od nich šiel automaty a bolo to lepšie ako väčšina strainov čo som mal moźnost vyskúšať.

Old Post 13-01-2016 v 21:11 PM
kubok je offline   Profil uživatele kubok   Find more posts by kubok   Foto galerie člena kubok   Click here to Send kubok a Private Message   Add kubok to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:39 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 18 19 20  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8788670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív