Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » objednavka semen ze seedbank
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 17 18 19 20
Autor
Téma 
Erne100
Stálý Člen

Karma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% PěstitelskáKarma uživatele Erne100 - 88% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 97  

Příspěvek č. 289

citace:
Původní příspěvek od sopka
Zdravím, já mám momentálně špatný skušenosti,poslal jsem 4.2 cenný psaní do DP,po měsíci jim prý nic nedošlo,požádal jsem na poště o reklamaci,za týden mě potvrdily že si to adresát převzal 9.2,psal jsem jim znovu-odpověd-v Holandské poště se taková zásilka neoběvila.Česká pošta prý není povinná mi předat papír s podpisem od DP abych věděl kdo to převzal-volal jsem až na ústředí do Prahy.Kdo má ted pravdu?


Zdar, mne sa to isté stalo pred pár rokmi.. Neviem ako presne funguje ČP, ale ak si to posielal ako poistenú obálku na pošte ti musia dať potvrdenie kto to prijal. Tiež sa im to najskôr nechcelo riešiť, vraj pošta musí čakať mesiac či sa to niekde nenájde, až potom môžu vydávať takéto potvrdenia, tak som tam prišiel o mesiac, vytlačili prefotili potvrdenie o prevzatí, hneď som to poslal do DP a o týždeň som mal zrno s ospravedlnením že nevedia kde sa stala chyba doma.

Old Post 03-04-2010 v 09:36 AM
Erne100 je offline   Profil uživatele Erne100   Find more posts by Erne100   Foto galerie člena Erne100   Click here to Send Erne100 a Private Message   Add Erne100 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
karezz
Stálý Člen

Karma uživatele karezz - 89% PěstitelskáKarma uživatele karezz - 89% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 290

ahoj pls nevi nekdo jak se na seedboutique.com riší obědnávky?

Old Post 05-04-2010 v 05:41 AM
karezz je offline   Profil uživatele karezz   Find more posts by karezz   Foto galerie člena karezz   Click here to Send karezz a Private Message   Add karezz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
J@m@L
Stálý Člen

Karma uživatele J@m@L - 76% PěstitelskáKarma uživatele J@m@L - 76% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 291

Zdravím!

Chcem sa opýtať, či máte niekto skúsenosť s objednávaním semien z Grower.sk? Mám na mysli to, že keď si objednám napríklad Tajga alebo Tundra, že mi proste Tajga alebo Tundra príde... Pretože napríklad na dutch-passion stoja obe (10ks fem.) 80 €... Na Groweri obe stoja (10ks fem.) 75 €. Máte teda nejakú skúsenosť?

J@m@L !

Old Post 06-04-2010 v 19:05 PM
J@m@L je offline   Profil uživatele J@m@L   Find more posts by J@m@L   Foto galerie člena J@m@L   Click here to Send J@m@L a Private Message   Add J@m@L to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crowe1
Nový Člen

Karma uživatele crowe1 - 9% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 292

takze dnes mi akurat dorazila zasielka z Grower.sk objednaval som klasicky cez stranku po registracii 5ks fem. Durban poison a 5ks Orange bud samozrejme ze od Dutch passion, phy-tamin 100ml a PH indikatory...
Bolo to v stredu vecer 19.5.10 vo stvrtok mi prisla mail, ze to registruju a podvecer prisiel mail ze je to odoslane .... takze najvecia spokojnost
balenie bolo seriozne v obalke a z nutornej strane bola este bublinkava a semiacka boli v dalsej takej istej ale mensej samozrejme takze sa im nemohlo absolutne nic stat

Old Post 24-05-2010 v 21:34 PM
crowe1 je offline   Profil uživatele crowe1   Find more posts by crowe1   Foto galerie člena crowe1   Click here to Send crowe1 a Private Message   Add crowe1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
andree99
Stálý Člen

Karma uživatele andree99 - 81% PěstitelskáKarma uživatele andree99 - 81% Pěstitelská

Registrován: Apr 2009
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 293

citace:
Původní příspěvek od crowe1
takze dnes mi akurat dorazila zasielka z Grower.sk objednaval som klasicky cez stranku po registracii 5ks fem. Durban poison a 5ks Orange bud samozrejme ze od Dutch passion, phy-tamin 100ml a PH indikatory...
Bolo to v stredu vecer 19.5.10 vo stvrtok mi prisla mail, ze to registruju a podvecer prisiel mail ze je to odoslane .... takze najvecia spokojnost
balenie bolo seriozne v obalke a z nutornej strane bola este bublinkava a semiacka boli v dalsej takej istej ale mensej samozrejme takze sa im nemohlo absolutne nic stat


jj obdobně to dělají tady http://www.growseeds.cz/ a po registraci ještě získáte slevu

Old Post 27-05-2010 v 17:50 PM
andree99 je offline   Profil uživatele andree99   Find more posts by andree99   Foto galerie člena andree99   Click here to Send andree99 a Private Message   Add andree99 to your buddy list     Navštiv homepage uživatele andree99! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 294

Zdravím,chtěl bych se na něco zeptat dneska sem udělal objednávku u Seedboutique, když sem jí dokončil a znovu se podíval na vybranej produkt tak byl Out Of Stock to doufám znamená že jsem koupil poslední balení a počítají se mnou? Nemám snimi žádnou skušenost a nerad bych posílal peníze na něco co už nemají!

Old Post 14-01-2012 v 20:46 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 295

¨

Naposledy upravil 06-10-2013 v 12:40 PM

Old Post 14-01-2012 v 20:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brujeria
Stálý Člen

Karma uživatele brujeria - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2011
Příspěvků: 69  

Příspěvek č. 296

Tak to sem rád, objednat to šlo normálně tak snad v poho, každopádně dík za uklidnění byl sem na vážkách!

Old Post 14-01-2012 v 21:13 PM
brujeria je offline   Profil uživatele brujeria   Find more posts by brujeria   Foto galerie člena brujeria   Click here to Send brujeria a Private Message   Add brujeria to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deiv5
Nový Člen

Karma uživatele Deiv5 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 297

Jake mate skusenosti s touhle strankou http://semena-marihuany.cz/cs/30-se...konopi-cannabis Nebo nakou jinou ale chci ceskou.

Old Post 07-03-2012 v 22:12 PM
Deiv5 je offline   Profil uživatele Deiv5   Find more posts by Deiv5   Foto galerie člena Deiv5   Click here to Send Deiv5 a Private Message   Add Deiv5 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 298

Zdarec,

nechci zakládat nové vlákno tak to píšu sem.
Chci si objednat od http://www.dutch-passion.nl/
fem. semínka Durban Poison 10 kusů a tu novou nakvétačku autoExtrem 7 kusů.
Celkově to vychází na 130E.

Stačil by mi někdo, kdo by do toho šel na půl protože to stejnak všechno nevysadím.
Ještě uvažuju o Kannabii, tak kdyby se chtěl náhodou někdo přidat, nebo něco doobjednat dejte mi vědět.
více v PM.

Old Post 18-01-2013 v 10:34 AM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 299

zdar whiskey
Durban Poison se prodávaj i po pěti kusech. Automaty jsou na outdoor, takže na to máš zatím čas a nebo to chceš na indoor, což se, mám pocit, nedoporučuje.
Pěstu čest.

Old Post 18-01-2013 v 14:07 PM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Whiskey_777
Stálý Člen

Karma uživatele Whiskey_777 - 32% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 300

citace:
Původní příspěvek od Connoisseur
zdar whiskey
Durban Poison se prodávaj i po pěti kusech. Automaty jsou na outdoor, takže na to máš zatím čas a nebo to chceš na indoor, což se, mám pocit, nedoporučuje.
Pěstu čest.


Radši jich vezmu víc za lepší cenu.
Vše jde na out jaro je tu hned a taky než se tady s někým domluvím taky chvílu trvá...

Old Post 28-01-2013 v 18:41 PM
Whiskey_777 je offline   Profil uživatele Whiskey_777   Find more posts by Whiskey_777   Foto galerie člena Whiskey_777   Click here to Send Whiskey_777 a Private Message   Add Whiskey_777 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Grazzl
Stálý Člen

Karma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% PěstitelskáKarma uživatele Grazzl - 69% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 206  

Příspěvek č. 301

nešel by někdo do skupinovky ze seedboutique???

chlast je prostě chlast......

Old Post 31-01-2013 v 12:04 PM
Grazzl je offline   Profil uživatele Grazzl   Find more posts by Grazzl   Foto galerie člena Grazzl   Click here to Send Grazzl a Private Message   Add Grazzl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
EnemyOfTheState
Nový Člen

Karma uživatele EnemyOfTheState - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2014
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 302

Objednal jsem ze seed-bank.cz a semínka jsem měl doma druhej den (:
super akce 2+1 je vlastně 33% sleva, to jinde nemaj a kvalita super.
19 z 20ti klíčí do 48h

Old Post 02-06-2014 v 14:50 PM
EnemyOfTheState je offline   Profil uživatele EnemyOfTheState   Find more posts by EnemyOfTheState   Foto galerie člena EnemyOfTheState     Add EnemyOfTheState to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Šplecho
Stálý Člen

Karma uživatele Šplecho - 70% Pěstitelská

Registrován: Jul 2014
Příspěvků: 38  

Pohodička Semena mariuhany .cz Příspěvek č. 303

Neviem konkrétne či sa to tu preberalo ale aký máte názor na túto stránku,minulý rok som objednával odtial semenaShaman a ak mam pravdu povedať bolo to tip top 👌

Old Post 13-10-2014 v 18:48 PM
Šplecho je offline   Profil uživatele Šplecho   Find more posts by Šplecho   Foto galerie člena Šplecho   Click here to Send Šplecho a Private Message   Add Šplecho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sWei
Stálý Člen

Karma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% PěstitelskáKarma uživatele sWei - 58% Pěstitelská

Registrován: Apr 2012
Příspěvků: 1406  

Příspěvek č. 304

já mám odsud auto jacky a taky supr semínka maj krásně zralý a vždy mi vše vyklíčilo

Není větší poezie bez rýmů a strof, než když přátelé trávu kouří a rozumí si beze slov.

Můj microgrow 40w (hotovo) , Můj 2. microgrow , Outdoor 2012 , Kalfas grow 200w CFL , 3. Micro 72w , Balkon 2014 , Balkon 2016

Homebox 30x30x60cm 55w , Led 164w 60x30x80 , Micro 55w CFL + 70w HPS 2019 (Aktuální)

Old Post 13-10-2014 v 19:04 PM
sWei je offline   Profil uživatele sWei   Find more posts by sWei   Foto galerie člena sWei   Click here to Send sWei a Private Message   Add sWei to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 17 18 19 20  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
19-01-2008 - Objednavky Semien - 28 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6999610 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív