Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Rezy nerostou, zloutnou
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Zadir
Stálý Člen

Karma uživatele Zadir - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 31 

Dotaz Rezy nerostou, zloutnou Příspěvek č. 1

Setup: Bubler 10l, roztok 1/5 koncentrace AHcek, phytak+horka sul lehce, PH 5,5-6,5, vlhkost 60%min, den/noc 18/13 C

Rizky jsou tak 10dni pod sodikem a rust zadny, zlouznou az hnednou listky odspodu.

Vypadaj jak prelity, koreny sou ok...

Ma nekdo pro me pls radu?

Old Post 20-04-2006 v 23:16 PM
Zadir je offline   Profil uživatele Zadir   Find more posts by Zadir   Foto galerie člena Zadir   Click here to Send Zadir a Private Message   Add Zadir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NorN2
Stálý Člen

Karma uživatele NorN2 - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 20 

Příspěvek č. 2

no jestli v tech kyblech nemash moc vody(jakoze je ponorena i rcw kostka) , tak mne nic moc nenapada ,myslim ze teplota by se ti nemela dostavat moc pod patnact stupnu v tu chvily kytka prestava rust ...
jinak klidne ti muzu narezat neco jineho (a11xMTF nebo C.O.B) ale musel by sis je nechat prokorenit ve svych podminkach protoze ja jsem jiz vetsinu svitidel zrusil cau NN2

Old Post 23-04-2006 v 15:04 PM
NorN2 je offline   Profil uživatele NorN2   Find more posts by NorN2   Foto galerie člena NorN2   Click here to Send NorN2 a Private Message   Add NorN2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 3

ja je mel taky zluty, ale po par dnech to bylo ok.. (moc jsem je zalival)

Kdo chce moc, nema nic, kdo ma moc, chce jeste vic .. Megalomanstvi je nemoc.. 1.2.3.4.5.6.7.8.

Old Post 24-04-2006 v 13:53 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 4

No jestli to je žlutý....Může to bejt buď přelití, nezalejvaný, nebo to může bejt nedostatek dusíku........Ale to hnědnutí je divný To vypadá že to spíš rudne. Možná že bude chyba v roztoku.

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Naposledy upravil Mr. Figaro 24-04-2006 v 21:31 PM

Old Post 24-04-2006 v 21:22 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr. Figaro
Stálý Člen

Karma uživatele Mr. Figaro - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 947  

Příspěvek č. 5

Jak řiká NorN2 - ta teplota je fakt málo chce to minimálně těch patnáct spíš víc. Hlavně kytičky rostou spíš v noci, takže když máj v noci 13°C..........

projekt Venus
Zeitgeist movement

„Kdo se zeptá, vypadá jako hlupák pět minut. Kdo se nezeptá, bude hloupý celý život.“

„Je s podivem, že většina lidí na světě nechápe náš peněžní a bankovní systém, protože kdyby ho chápali, věřim, že by byla revoluce ještě dřív, než by ráno vyšlo slunce."
Henry Ford , 1922

"Kdyby volby mohly něco změnit, už dávno by je zakázali."

Old Post 24-04-2006 v 21:29 PM
Mr. Figaro je offline   Profil uživatele Mr. Figaro   Find more posts by Mr. Figaro   Foto galerie člena Mr. Figaro   Click here to Send Mr. Figaro a Private Message   Add Mr. Figaro to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Mr. Figaro! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zadir
Stálý Člen

Karma uživatele Zadir - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 6

prelity-v bublaku bych nerek-hladina neni nedosahuje ani tech kvetnicku natoz rw kostek...dusiku maj tez dosti z hnojky...ta teplota je spatna-je to sklep,ale jine kytky uz to prezili a rostly jak z vody.jinac dikec za rady

Old Post 24-04-2006 v 22:49 PM
Zadir je offline   Profil uživatele Zadir   Find more posts by Zadir   Foto galerie člena Zadir   Click here to Send Zadir a Private Message   Add Zadir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 7


Presne tohle mi delaly rizky ktery jsem nechaval korenit v pisku.Nevim proc,nejak jsem se s tim dal nezabyval,ale vypadalo to stejne.Ze by PH?Prekontroluj si PH metr jestli mas dobrou kalibraci.

Bude to nejspis totalni nedostatek zivin zpusobenej bud malou koncentraci hnojiv a nebo spatnym PH.Na fotce vlevo kytka s totalnim nedostatkem zivin a vpravo stejna kytka co byla hnojena.Vsimni si jak to zloutne od koncu listu stejne jako tobe a stred je stejne zelenej.Pohnoj to na rust normalni davkou Ahacek a neboj se.Ja s ni hnojim zakoreneny rizky rizky v Rw kdyz je potrebuju dyl uchovat a zloutnou.Ja to mam vyzkouseny v hline,ale projevy v hydru ba mely bejt asi stejny.Ja bych nadavkoval normalni koncentraci roztoku a zkontroloval si PH metr.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 24-04-2006 v 23:09 PM

Old Post 24-04-2006 v 22:52 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zadir
Stálý Člen

Karma uživatele Zadir - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 8

tak sem kvetiny(ze zoufalstvi) vytahl z bublaku a presadil je do hliny (floria premiun,perlit,guano) a posadil za okno misto sodiku...a ouha zloutnuti dale nepokracuje,barva je mnohem zdravejsi zelena a vykazuji jiz maly rust...po cca 4dnech
Bylo to nejspise nedostatkem zivin,spatnou adaptaci modelu na bublak a mozna i tou teplotou.Sage je pry narocnejsi na podminky.

to Jahudka:ph merim kalorimetricky a krmit tak male rezy do bublaku plnou davkou AH je zabijarna.jinak ocividne stejny stav na fotce.

Old Post 27-04-2006 v 13:37 PM
Zadir je offline   Profil uživatele Zadir   Find more posts by Zadir   Foto galerie člena Zadir   Click here to Send Zadir a Private Message   Add Zadir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dejaVuCV
Stálý Člen

Karma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% PěstitelskáKarma uživatele dejaVuCV - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 308  

Příspěvek č. 9

Zdravim vsechny. Otazka zacinajiciho bublatora:
Takze nezakorenene rezy vubec nehnojit? Ani malinko (1/10 koncentraci)?
RW kostky nebo kokos preci nemaj zadny ziviny. Je mi jasny, ze kdyz to nema koreny, stejne to nema jak prijimat, ale jak je vytahne, muze hned sosat.
Diky za info.
Peace

Ranní ptáče dál doskáče, víc sežere a dřív chcípne.
1st dejaVu's 200W CFL kalfas bubbler <(--=< sklizeno, zhuleno

Old Post 27-04-2006 v 14:29 PM
dejaVuCV je offline   Profil uživatele dejaVuCV   Find more posts by dejaVuCV   Foto galerie člena dejaVuCV   Click here to Send dejaVuCV a Private Message   Add dejaVuCV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 10

dejaVuCV - Hnojit,to vis ze jo.Jinak zezloutnou a chcipnou.Nevim presne co v bubleru,ale je to to samy jako cerstve zakoreneny rizky v RW.Po asi tydnu co maji prvni korinky obvykle zacinaji zloutnout pokavad jim ten RW nenamocis zivinama (davam jim plnou davku,ale pro hlinu,coz je polovina ty pro bubler).Jakmile ten Rw namocis zivinama tak do 3 dnu obvykle zase krasne zelenenaj.Tohle mam vyzkouseny.Rizkum se nestane nic.Jinak na cerstvy rizky (v hline) klidne aplikuju hned plnou davku (pro hlinu coz je polovicni oproti hydru takze na to pozor) a krasne rostou.

Zadir - V tom buleru bylo nejspis malo zivin.Nevim co by udelala plna davka pro hydro,ja mel na mysli plnou davku jako do hliny (neuvedomil jsem si,ze mas hydro a tak jsem mluvil o plny davce,ale myslel jsem vlastne polovicni davku pro hydro).Kazdopadne verim tomu,ze kdyz das cerstvy rizky do polovicni koncentrace (jako pro hydro),ze to v pohode ustojej.Ja takhle zalejvam uplne malinky rizecky a nevadi jim to.Ta 1/5 co jsi jim daval nebyla 1/2 to je prece o dost min.Proto ti to s nejvetsi prvdepodobnosti taky zloutlo,ale faktoru tam byla asi trosku vic..Presazeni to je vzdycky jistota a udelals dobre.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 27-04-2006 v 14:54 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zadir
Stálý Člen

Karma uživatele Zadir - 33% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 31 

Příspěvek č. 11

Dovolil bych si mit jeste pripominku k tem koncentracim AH. Pro bublak se doporucuje 1/3koncentrace nez je uvedeno na obalu AH, duvodem by melo byt to,ze korenovy system je namocen v roztoku 24h. (Proto jsem pouzil 1/5koncentraci na rezy-viz 1.prispevek. To by tedy mela byt o neco malo vyssi nez polovicni koncentrace doporucovana pro bubler.) Bohuzel nevlastnim ECmetr, tudiz to nemohu nejak podlozit. Toto je pouze pro bublak, s jinymi hydrosystemy nemam zkusenost.

Dejavu: 1/10 koncentrace davky AH uvedene na obalu je vice nez rozumna. Ja jsem zacal ted s 1/5 a fota jsou hore.he. s hnojenim zacit jak se ukazou koreny z RW.

Old Post 03-05-2006 v 09:25 AM
Zadir je offline   Profil uživatele Zadir   Find more posts by Zadir   Foto galerie člena Zadir   Click here to Send Zadir a Private Message   Add Zadir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 12

kytka by se z toho po 14 dnech dostala sama někdy to trvá déle mě to dělají pokaždé nevím čím to je snad nějaká adaptace na prostředí nikdy se mi nepovedlo kytku v bubleru rozjet uplně v pořádku a přitom to tu spousta lidí zvládá krásně a to už jsem zkusil asi 10způsobů jinak jestli je to sage jako sage tak ten jedinej mi to zvládá nejlépe tak jezdím jen jeho a ostatní v hlíně podle mně když je ph a ec v normě bubler je čistý rw kostka neleží ve vodě tak se kytka musí vždy chtit ale proč ty problémy na začátku to vážně netuším ale když se objeví tak kytka se začně rozjíždět třeba až po měsíci což je moc dlouho ale většinou se vyplatí počkat ve finále zjistím že z jednoho bubleru mám více než z 5 kytek v hlíně a co z toho plyne prostě TRPĚLIVOST

Old Post 03-05-2006 v 18:25 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dvojka-trojka
23

Karma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% PěstitelskáKarma uživatele dvojka-trojka - 73% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 362  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Zadir
Dovolil bych si mit jeste pripominku k tem koncentracim AH. Pro bublak se doporucuje 1/3koncentrace nez je uvedeno na obalu AH, duvodem by melo byt to,ze korenovy system je namocen v roztoku 24h. (Proto jsem pouzil 1/5koncentraci na rezy-viz 1.prispevek. To by tedy mela byt o neco malo vyssi nez polovicni koncentrace doporucovana pro bubler.) Bohuzel nevlastnim ECmetr, tudiz to nemohu nejak podlozit. Toto je pouze pro bublak, s jinymi hydrosystemy nemam zkusenost.

Dejavu: 1/10 koncentrace davky AH uvedene na obalu je vice nez rozumna. Ja jsem zacal ted s 1/5 a fota jsou hore.he. s hnojenim zacit jak se ukazou koreny z RW.

Ja EC metr mam a s AH mam taky dost zkusenosti a rovnou Ti musim rict, ze Jahudka ma pravdu s tim hnojenim. Neboj se toho rizkum se opravdu nic nestane. Ja jim daval po zakoreneni taky normalni davku (podle vyrobce) a po namichani vsech 3 slozek (pro fazi RUSTU) je EC 1,2-1,3 !!!!!!!!
Kdyz jsem postupne prichazel na to jak AH michat, dospel jsem k tomu, ze pro EC 2,2-2,4 musim dat tak 3-4x tolik nez pise vyrobce!!!!!
23

Old Post 05-05-2006 v 12:31 PM
dvojka-trojka je offline   Profil uživatele dvojka-trojka   Find more posts by dvojka-trojka   Foto galerie člena dvojka-trojka   Click here to Send dvojka-trojka a Private Message   Add dvojka-trojka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:08 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7766050 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív