Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 400W,cocodrip by Warl0ck
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

400W,cocodrip by Warl0ck Příspěvek č. 1











Zdrawim vsechny spolupestitele zde na groweru..

Opet zde uvedu svoji pestitelskou snahu.. Po krutem premylseni na systemu, pro tento grow, nakonec zvitezil drip.. Jeste nemam nic hotove, ale uz mam jasnou predstavu.. Take chci podekovat jednomu clenovi zde na groweru za rezi ..

a jsou to:
Indica Meaple Leaf x Magic crystal
Hindukush
Orange bud
Shiva shanty
Satori/y cross
Skunk1

Celkem jsem si jich nechal 17..

substrat: kokos, perlit, vermikompost v 10l kyblech

Drip: zavlahove jehly, vice infa si musite pockat na foto
cepradlo: 600l/h, 1.6m vytlak.. Pres kapilary neprotece tak velky mnozstvi vody.. spinacky necham jet 2 x denne a to po 3 minutach, to bude taky zalezet na holkach, jak moc budou pit

svetlo: rust, kwet > 400W gib

Ventlice: pritah 9w sunon, odtah 110m3 pres ct do kominu, ofuk stolni
ventilator

Pestebni plocha 1.10m x 1.15m x 2.20m s/h/v

Hnojiva: mam strasne moc na vyber, ale urcite pouziju AH a phytamin (postrikem), atazyme, final solution, G/B axcellarator..

Meraky: adwa ph i EC

Uprava ph: kyselina citronova ph-, hydroxid draselny ph+






Nejake foto, musim do prace.. |Peace

Naposledy upravil Warl0ck 12-09-2007 v 15:53 PM

Old Post 12-09-2007 v 08:18 AM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

" hmm 9:18 a musim do prace.??!! ja vstavam do prace ve 4:30/kurwa/ "

Budu sledovat
good luck

Old Post 12-09-2007 v 08:24 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 3

simor: Ja byl doma na prestafce, praci mam od sesti

O5 prinasim nejakej report

Takze bydli u me celkem 15 rostlin v kokosu s dripem a 2 v 10 l bubleru na zkousku. Roztok si pripravuji oddelene a po-te dolejvam do bubleru a do primarni nadrze s peroxidem, ktera usti do jehel, ktere maji prutok 2l/h, podle toho nastavim spinacky, deti maji 10 dni po sodikem a jeste moc nepapaji, pouzivam odstatou vodu, kterou upravim kyselinou citronovou PH-, kdyz to prezenu ta hydroxidem draselnym, pak teprve hnojky a na jedno zaliti a doliti spotrebuju 10 l roztoku kazdej druhej den, jsem zvedavej kolik to bude po prepnuti .. Deticky dostavaji papat AHcka dle navodu na EC 0.9, vzdy mam vyssi, tak dolejvam vodu a pridavam jim do zalivky Peroxid vodiku 35% h2o2, vzdy cca 20ml..

Po pouziti peroxidu v kokosu jsem zaznamenal zvysenou rychlost rustu nez v bubleru, pred pouzitim peroxidu to bylo naopak, do bublaku jsem peroxid jeste nepridaval, pridam a uvidim.. Brzy postnu fotky..

Naposledy upravil Warl0ck 09-11-2007 v 18:24 PM

Old Post 21-09-2007 v 13:46 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 4

Dneska dostaly kytky papat atazyme15ml/8l (snad mi peroxid neznehodnoti atazyme ??) + phytamin a peroxid baj voko.. EC na poprve 0.83, ph 5,9.. Dale jsem dolejval bubler koreny rostou, ale na nejakych mistech zacinaji hnednout, jeste chvilku pockam a nasadim peroxid i do bubleru.. Jinak zvduchovani mam 2x180l 2 vyvody, na 10litrovej bublak to staci ..

teplota 25°
vlhkost 60%
vyska rostlin cca 20cm

Na fazi kvetu pouziju Growth/bloom axcellarator a na konec kwetu final solution.. Biologickej produkt pro vyzivu a zdravotni stav rostlin

nejake info:

GB axcellarator
- Pro rostliny s rozvinutym korenovym systemem prechazejici do faze kwetu.
- Posiluje imunitni system a podporuje tvorbu mohutneho kwetenstvi.
- Prevence nemoci, leci skody zpusobene skudci.
- Pouziti do konce predposledniho tydne pred sklizni.
- Idealni pro indoor i outdoor
- Vhodny pro vsechny typy substratu (hlina, kokos, rw) a hydroponickych systemu.


Final solution
- Vyplachujeprebztecne zbytky hnojiva a rostlinny odpad.
- Zlepseni kvality a zbyseni vynosu.
- zlepsuje chut, tvori kompaktni kwety.
- Prevence plisni-
- Pouziti na posledni tyden pred skllizni
- Idealni pro indoor i outdoor postovani.
- Vhodny pro vsechn ytypy substratu a hydroponickych systemu.
- Nepouzivat s zadnymi jinymi hnojivy..

Old Post 22-09-2007 v 13:00 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 5






Tak prinaim nove zpravy, nez bude fotak, to si jeste pockam, ale Kytky jsou uz 12 dni na rustu (pod sodikem) a pridal jsem k nim zvlhcovac.. Chci jim dat dostatek casu na pevne vyvinutí korenoveho systemu.. Premyslim, ze jim stipnu spicky a pockam si na spoustu zaprdku novych vetvi, ktere zatim nechteji nahoru.. Vidim velike zmeny rustu kytek v bubleru, jsou nadherne zdrave a pekne se wetvi ..

Dostavaji papat AHcka + nasazen postrik phytaminem

posledni mereni bubleru:
EC 0.89, ph 6.. Ph stouplo o 0,3

Naposledy upravil Warl0ck 28-09-2007 v 12:30 PM

Old Post 27-09-2007 v 18:35 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 6



Kdyz uz jsme u ty souteze tak to jsou moje miminka..








Provizorni matkarnicka.. zruseno..

Naposledy upravil Warl0ck 09-11-2007 v 18:26 PM

Old Post 28-09-2007 v 12:45 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 7




Dneska papaly holcicky s hodnotou ec 1.41, ph5,7 - 5,9..


Dolejval jsem i bubler cca 3l..


Nejake foto:

Old Post 30-09-2007 v 14:19 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 8

Zdarec,
jakáže je tam teplota a vlhkost? Kytišky vypadají velice zdravě, necháš je pořádně zarůst???

Pýs

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 02-10-2007 v 09:10 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 9








opet prinasim nejake fotesky a zpravu, ze holky dostanou menis svetelnou periodu a to 12/12, ano, dnes je den prepnuti.. Holky dostaly papat AHcka (EC 0.8, ph 5,6).. Samozrejme dolit i bubler..

Old Post 05-10-2007 v 17:41 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 10

Opet prinasim nejake zpravy a fotky slecen.. EC 1.00 + pridan g/b axc.. Teplota je na optimalnich 24°C a vlhkost neprekracuje 50%..

Old Post 12-10-2007 v 15:30 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

7. den kwetu Příspěvek č. 11







Holky pekne jedou.. dostavaji papat AHcka a gb axc. dle navodu.. EC jim drzim na 1.0 a ph kolem 5.7.. moc mi PH nelita.. EC ciste vody je 0.21 a ph pres 7.. Vice foto..

musel jsem upravovat velikost.. o 33kb.. kua!!

Mimochodem to zabira skoro metr ctverecni..

Old Post 12-10-2007 v 15:35 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 12

cau ec jim zvedni je videt ze maj neceho nedostatek nasad aspon 1,3 skousnou to v pohode

Old Post 13-10-2007 v 01:36 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

23. den kwetu Příspěvek č. 13




Zdrawim..


EC 1,3 PH 5.6 +/-

teplota 28°C
vlhkost 50%

AH,g/b axc.

Koukam, ze bubler, kterej by se dalo rict, ze jsem ho tam dal jen tak a ted mi zabira skoro nejvetsi prostor.. Musim casto dolejvat vodu, maji velkej hlad..

Na obrazku vidite nerovnomerne usporadani, mam hodne druhu a kazdej si jede po svym, ale nevypada to zle, ba naopakto vypada dobre, ale to vam fotky neukazou..

vubec nechteji papat,pockam az vypijou roztok a pak doleju novej

Naposledy upravil Warl0ck 09-11-2007 v 18:28 PM

Old Post 30-10-2007 v 10:01 AM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

25. den kwetu Příspěvek č. 14









Nejake foto do galerky...

Vyska rostlin je kolem 50ti centimetru

Naposledy upravil Warl0ck 07-11-2007 v 17:26 PM

Old Post 31-10-2007 v 17:00 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

31. den kwetu Příspěvek č. 15




Opet prinasim nejake informace a taky fotky z roomu.. Holky papaji ah + gb/axc., EC 1,4 a budu postupne zvysovat, celkem tri tydny je necham papat a pak prejdu na final solution tyden pred kosou.. PH maji okolo 5.6.. Vlhkost s teplotou otimalni..

Edit: z fotek to nejde poznat, ale kytky jsou roztahly na jednom metru ctverecnim

Naposledy upravil Warl0ck 07-11-2007 v 17:26 PM

Old Post 07-11-2007 v 16:55 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Warl0ck
Pěstitel

Karma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% PěstitelskáKarma uživatele Warl0ck - 89% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 351  

34. den kwetu Příspěvek č. 16







Zdrawim..

Jelikoz jsem opet v pracovni neschopnosti, tak mam dostatek casu na kyti.. Nasadil jsem jim do jidelnicku enzymy, uz se pripravuju na finalni procisteni rostlin, zvlaste u bubleru, aby me nezklamala chut.. po vynechani hnojiv (cca tyden) nasadim uz jenom enzymy a na zaver final solution.. Zvedl jsem jim EC na 1.7, uz by holky mely vic papat.. na kwetech se vyhriva miliony kapenek pruzracne pryskyrice, je to nadhera na to koukat.. No pripravil jsem jsem par fotesek pro lepsi zmapovani situace..

uvidime jak to bude vypadat

Vsiml jsem si, ze ted kdyz meli holky chvilku vic tepla tak mi nechteli moc papat a ec v roztoku bubleru se zvysovalo po dolivani noveho, uz je to ok..

Zpetne shrnuti
Mam tam celkem 17 rostlin se sesti druhy.. Zatim nejlepsi, jak stavbou a tvorbou kwetenstvi, tak tvorbou pryskyrice vitezi Meple leaf x indika, za nim je skunk n1, satori/y a Hindukush, OB se zatim neukazuje a je spis pozadu, ale co se kvality tyce si nemuzu absolutne stezovat ani na jeden druh, pryskyrice se tvoriaz do pulky listu (tech nejvetsich na vrcholu), kompaktnost taky skvela, jeste maji cas holky, tak jsem zvedav..

Naposledy upravil Warl0ck 14-11-2007 v 18:07 PM

Old Post 09-11-2007 v 18:21 PM
Warl0ck je offline   Profil uživatele Warl0ck   Find more posts by Warl0ck   Foto galerie člena Warl0ck   Click here to Send Warl0ck a Private Message   Add Warl0ck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3001150 seconds with 40 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív