Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje 2. skriňa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Obecné Moje 2. skriňa Příspěvek č. 1




Moje první skříň vyhořela,byla tam čorka lampa 2000W-starej stadion
no,ale zařvalo UPLNĚ všechno,tak jsem se dal do skříně level 2,tentokrát už doma a bez podomácku vyrobený elektroinstalace
Takže,na růst mám dáno 250W rtu´tovou výbojku
Na květ nachystáno 400W sodík
Moje osazenstvo je 5 x Mazar,2 x Euforia(fem.) a 1 x Skunk red hair,ty se ještě nevyklubali,jinak tam mám ještě šest pacientů(4 x Euforia,2 x Skunk red hair).Dostal jsem je od kámoše-ůplně zdestroyovaný,byli v hlíně s EC 4!!!!
Přesadil jsem je,omil kořeny(to co zbylo) a vrazil do hlíny z mího kompostu.V týhle zimě to byl výkon něco našťourat
No,jinak teplota den 25°C,noc 18°C,vlhkost asi nebude dostatečná,ale rosim to a mám tam vaničku s vodou,topením do akvárka a probublávám to,to by snad mělo tu vlhkost trošec vyhnat.Vzduch od lampy táhnu větrákem z digestoře a kolem kytek e o to staraj 2 pc větráčky a ventilátor s termostatem(udržuje v noci teplotu,je to ve sklepě)žere to sice monstrózně,ale inej nápad nemám.
Nevim esli je ta rtuť dobrej nápad,ale má modro-zelený spektrum a 12500lm,to by mělo ten růst trochu pošéfovat,ne?

Dejte kdyštak vědět co si o tom myslíte

JAH
HET HIGH

Old Post 05-02-2006 v 15:06 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 2

nevim jakou mas zkusenost s rtutovkama..... ale na rust je to dle me vic nez nevhodne...... !!!! radsi tam hod ten sodik anebo jakekoli zarivky..

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=15503

Old Post 05-02-2006 v 15:16 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 3

neplet si RVLX A SHLP ... maji stejny vzhled ale jde o neco uplne jineho !
RVLX je rtut a SHLP normalni HPS sodik ale s integrovanym starterem..

Old Post 05-02-2006 v 15:44 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Pistaciové sluníčko Příspěvek č. 4

hi...ja si je pletu......ale taky bych tam dal rovnou ten sodik...

jinak zeleny svetlo=absolutne naprd=zbytecne spalene waty

vem to takhle, pod rtutovkou ti neco vyroste, pod metalhydridem vic, a pod sodikem jeste vic, pod sirou nejvic (prej)

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 05-02-2006 v 18:51 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hulitko258
Stálý Člen

Karma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% PěstitelskáKarma uživatele hulitko258 - 90% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 347  

Příspěvek č. 5

Určite bych tu rtutovku dal pryč pod rtutovkou nevim nevim ja bych tam prasknul ten sodik 400W jinak at se daři growu zdar

Old Post 05-02-2006 v 20:02 PM
hulitko258 je offline   Profil uživatele hulitko258   Find more posts by hulitko258   Foto galerie člena hulitko258   Click here to Send hulitko258 a Private Message   Add hulitko258 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
matko291
Slovak Growers

Karma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% PěstitelskáKarma uživatele matko291 - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 6

ja som zas niekde cital ze zelene svetlo rastlina chape ako vecnu tmu
tak neviem neviem ci ti tam nieco pobezi
ja by som satiez priklanal k nazoru tam dat sodik

Môj 1.Indoor 250W SLOVAKIA ScroG

Môj 2.Indoor 400W WW+K2 Scrog SLOVAKIA

Môj 3.Indoor 400W NL Ebb&Flow SLOVAKIA


291 je späť, 400W,hlina,SSH,KM



Old Post 05-02-2006 v 22:42 PM
matko291 je offline   Profil uživatele matko291   Find more posts by matko291   Foto galerie člena matko291   Click here to Send matko291 a Private Message   Add matko291 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 7

hele ja jsem proti..... podle me tim neudela dobre kviti....

muzes dolozit fotografii jak to roste pod rtuti kdyz vis o co go ???

Ja vim ze vsechny bezne (vsechny tesla a rtut od philipsu) rtutove HPS vybojky nejsou absolutne vhodne pro rust.... a na kvet mozna tak jako doplnek o hodne vykonejsiho svetla!!!!

Sem uz pod tim neco kutil... narozdil od tebe?
_________________________________________
slabsi wattaz na rust je vhodna ale to tak kdybys mel Metlu nebo klasicky sodik.... to ze pod rtuti ti neco vyroste je pravda ale je to bííídáááá!!!! kdyztak si dokup starter a vybojku prislusne wattaze.... domontuj to do balastu (kondik,objimka, tlumivka) ze rtuti a je!

Old Post 06-02-2006 v 13:59 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 8

kde se da k takovym vybojkam v CR prijit nez je koupit nove???

ja mluvim o rtutovkach ktera se bezne pouzivaly do verejneho osvetleni na uzemi ceske republiky.... tudiz jsou velice rozsirene... (Tesla RVLX)..
Krom nich znam Philips(info v odkazu)... zadny jiny druh HgHPSvybojek jsem nevidel!!!!


klikni pro odkaz co sem uvedl na hore... myslim ze s tvymi zkusenostmi tam mas co prispet....

Old Post 06-02-2006 v 14:22 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 9

normalni kompletni balast pro HPS SHC 70W ....

na to 125W Hg vybojka (nedoporucovane ) a tim padem byl v tom balastu navic starter protoze HG nepotrebuje starter...

dale mam skusenost s 250W a 400W vse Tesla RVLX na adekvátním Balastu

Old Post 06-02-2006 v 15:10 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 10

Mno,pánové groweři,děkuji za tu obohacující debatu,ale je evidentní že je potřeba nějaký věci objasniti
takže,foťák mího otce stojí při troše dobré vůle za hovno a je to zkreslený.To světlo je bílý a je to TESLA,minulá skrińa sice měla 2 kW,ale vsplála uš tak před dvěma měsícema,odběr byl ilegal,natáhl jsem si kabel od závitu na žárovku,proto to shořelo,uš to tam bejt nemůže,musel jsem dát do kupy věci na novou.Ta rtuť je opět čorka a je v řadiči od toho 4kila,který je kupovaný v growshopu,je to plantastárka...jinak ty mrzáci co tam hekaj jsou něco přez měsíc starý!Tim přehnojením se ouplně zastavily,pod tou rtutí to vypadá že se vspamatovávaj.Já jsem zas někde čet že zastoupení zelenýho spektra podporuje listy a kořeny,tak ti nevim.
Ten sodík tam klidně pošlu,ale ta plantastárka má modrýho spektra velice pomálu a kdyš jí dám do tý skříně,tak to není zdaleka taková záře jako od rtuti.
Jinak to UV co rtuť má je UV c a vyzárí jen kdyš se naruší ta vrchní skleněná bańka,no a tohle záření je DOST nebezpečný,dobrý akorát tak na likvidování upírů

Old Post 06-02-2006 v 17:56 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 11

hej UV vyzaruje i klasicky sodik ktery je mimochodem dost v klidu na rust..

neber tolik veci jinym lidem !

jo a zelenou barvu kytky nepohlcujou ale odrazi ji ....

Old Post 06-02-2006 v 18:08 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 12

http://astro.sci.muni.cz/pub/hollan...ky.html#rtutova
A teď babo raď

Old Post 06-02-2006 v 18:21 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 13

jestli ti to stoji za risk tak to testni ! ale ja bych dal to 4kilo......

a z toho grafu sem v high stavu vycet ze ma malo svetla kolem 5000K
ale hodne kolem 4000 a 6000 ... pokud vim tak 4000 sou red a 6500 blue...

ale jsem hoodne high tak nevím srry... uz jsi pod tou Hg neco nekdy pestil ? nebo cerstva čorka?

Old Post 06-02-2006 v 18:38 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 14

Je to čerstvý,dotách to kámoš,má jich bednu,přišel k nim kdyš jel z Pekelnejch dolů,nebyl schopnej podat info kde to vzal,ale nechal jsem se unést prvním dojmem ze spektra,uš je tam sodík...
Bee black you stoned nega!
PEASE

Old Post 06-02-2006 v 18:46 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 15

Hele docela by měc ale zajímalo co to dělá v pokročilejch technikách? To je pěstování pod rtuťovkou nebo zachraňování skoro chcíplejch kytek nějak převratný a inovátorský?

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 06-02-2006 v 19:14 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 16

Nevim,skládám omluvu,asi cyba matrixu...jak se to dá přesunout?
Třeba do amaterismu...

Old Post 06-02-2006 v 19:22 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:13 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2020 - Moje 2. selekce - 42 odpovědí
22-07-2018 - Moje 1. selekce - 45 odpovědí
25-12-2010 - Moje skrinka - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3994990 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív