Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Moje 2. skriňa
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4
Autor
Téma 
hogi
Stálý Člen

Karma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% PěstitelskáKarma uživatele hogi - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 425  

Příspěvek č. 17

Přesouvat můžou akorát modi. Nic se neděje, jen mě to v týhle sekci docela překvapilo a divil sem se že to ještě žádnej mod nepřesunul (je vidět že sem asi moc často nezavítaj :-)

Mini LED box by Hogi
Mini Clone Box by Hogi
LED Box by Hogi 2.0

Old Post 06-02-2006 v 19:35 PM
hogi je offline   Profil uživatele hogi   Find more posts by hogi   Foto galerie člena hogi   Click here to Send hogi a Private Message   Add hogi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 18

Tak marodi se lepšej,nový listy vypadaj zdravě a je to nahňácaný patro na patře
Teď mi dělají starosti ty nováčci,ne a ne se vyklubat a to uš jsou čtyři dny v rockwolu a dával jsem je uš naklíčený(jenom puklý s malinkatym klíčkem)Za ty seeds jsem vysolil hromadu penězů a čekal jsem větší točky...Něco špatně?Vyndal jsem je z tý skříně aby jim nekolísala teplota(den/noc) do tmy na stálejch 22°C

Bee stoned

Old Post 07-02-2006 v 16:59 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Zdraví Příspěvek č. 19

Uš svítim tim sodíkem,experimentovat budu radši na nějakejch no name semenech...jinak,dneska ráno jsem se mrknul do toho rockwollu a ty klíčky byli hnilý-upadly
Co špatně?Voda destilka + trošec 3% peroxidu...Rockwoll byl v květináčku s keramzitem,roztok se dotýkal jen keramziru a od toho se teprve vlhčil rockwoll,přesto to ale bylo nasáklý dost.Jediný čeho si jsem vědom je,že jsem ten rockwoll předtim nepropral.Byli to sadbovací kostišky z Growshopu
teď počkám co ty mazaři v hlíně.
Co kdyš budu chtít udělat matku z jednoho z těch chcípáků?A jak dlouho taková muther vydrží na růstu pod 40W ůsporky=jak dlouho budu moct brát řízky?Hledal jsem to,ale nenašel...

My father is shit

Old Post 08-02-2006 v 10:07 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 20

stg: kdyz udelas ze chcipaku matku, tak ti ta matka bude davat asi dalsi chcipaky....no ikdyz...loni jsem ven dal par chcipaku blueberry a narostli mi fantasticky 20cm snicle...kazdopadne stres se nacita

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 08-02-2006 v 10:10 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 21

Zdravim growery volám POMOC!Ty chcípáci se zpamatovali neočekávaně dobře a na jedný kytce se ukázal zdařilej fim,teď ho zkusím i na ostatních,ale neš to udělám,chci se woptat:ty kytky jsou žlutý od středu se zdravýma žilkama,nekroutěj se,vypadá to přesně jako nedostatek Zn,Mn,Fe + špičky(tak 1 - 2mm) jsou hnědý,ůplně mrtvý,začalo to na prostředních listech,nové mají skoro bílou barvu na koncích,ale středy jsou tmevě zelený,může to být pozůstatek opakovaného přehnojování?Ph mám mezi 6 a 7 (pH papírky),zálivka Plagron Start-Up 1/3 dny,H2O2,koř.stimul(tekutý) a hesi super vit + 1/3 dávky Hesi hydro-růst v postřiku + H2O2,takže případný nedostatek nechápu,přelitý to taky neni.Fota dodám jek jen to bude možné.
Má smysl zastřihovat evidentně nezdravé rostlinky?

Old Post 11-02-2006 v 07:41 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 22

Ty kytky uš jedou druhej měsíc!Chci aby to uš konečně rostlo a evidentně tomu volačo chybí...

Old Post 11-02-2006 v 13:23 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 23

CuZZ hele kluk co to pestuje odjel a rek at se mu zajdu podivat na kytky bo mu chcipnou,ze ale vodchazej at s tim prej neco udelam;-)
Co ja,kterej teprve shani penize a rady aby si mohl konecne splnit sen a mit svoji skrin s tim muzu udelat.
Prvni co je ze sem odebral jeden vetrak(pocitacovej) co fucel z 5cm primo na kytky ze se kejvali tak +-3cm do stran.To si myslim byl dobrej pocin.Nechal sem tam jej jeden kterej fouka mimo)kvuli cirkualci) taky mu zloutnou listy,spicky uz sou hnede a oschle.Vysadil sem hnojivo a jeden den emje alejval jen vodou.Kutku co si lehala sem trosku podeprel.....
ABYCH UPRESNIL STAV CO SE DEJE TED:
-lampa 400W sodik.
-vlhkost udrzuji bohuzel tak ze to chodim rosit +- hodina az dve.
-tu probublavajici kad s vodou sem tam nechal.
-třeplota 22-28 stupnu.
Co bych jeste tak mohl udelat?!?Nemam kese na dokup potrebneho materialu a jiz me nic nenapada...vono ale asi za jeden den se nic neda udelat.napisu zejtra jestli se to trochu zpravi.
Mimochodem jestli nekdo poradi jak si udelat pestirnu...sem s radama.
Pac sem vyziskal mistnost(sklep=chlad) ktera je vysoka odhadem dva a pul metru.pak plocha je ctverec 6*6 metru...Neni tam plisen,byla to kancelar ktera se ted prestehovala takze v good stavu.Sezenu tak maximalne 20 000Kc.Napiste pls co mam presne koupit a kam pro to zajet nebo na jakem webu to obednat.piste na extreme_deviatio@centrum.cz
dik moc a mejte se sqele

Old Post 13-02-2006 v 13:18 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 24

vejska tipuju tak 5 cm a to je tam ma uz celkem hafec dlouho.

Old Post 13-02-2006 v 13:20 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Obecné Příspěvek č. 25

Tak jsem zpátky...
ifr:pustil ses do mě pěkně,jen co je pravda,leč bezdůvodně.Dna od pet lahví tam jsou s dírama (2x nahoře 2x dole,průměr cca 0,5cm)při rosení nejde voda přímo na listy,anébrž jen do vzduchu.Ta teorie s kořenama je dobtá,ale kořeny jsou jediný,co maj ty kytinky w poho.Pravda je,že byli moc blízko lampy,přehnojený a poslední dny nevim jak se světlem,jelikoš přestal fungovat spínač.Do pondělka ho musim nahradit.
Přestal fungovat fukár(topení) fouká,ale netopí
Taky nevim jak dlouho,ale kdyš maj kytinky noc,je tam 12°C a to se mi vůbec nelíbí.Dokud jede lampa,udrží teplotu na 26°C,takže mám 18 hodin na sehnání topení a ani groš=mision imposible

Old Post 18-02-2006 v 08:23 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 26

ifr: Kdyš myslíš,stejně jsem topení nesehnal,ale učinil jsem opatření a na tmu je tam 16°C,soš je good...
Opatření:vypnul jsem odsávání na režim noc(jenom vnitřní cirkulace),nastavil jsem na max topení v odpařovači a dal to pod kytky,prostor s kytí je odďelen sklem od zbytku prostoru skříně.

Omlouvám se pokud jsou tam bláboly,ale nemůžu to přečíst a okamžitě zapomínám co jsem práve napsal a nemůžu to přečíst...STONED!

Old Post 18-02-2006 v 23:02 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Obecné Příspěvek č. 27





Konečně to vypadá jako kytky...

Old Post 20-02-2006 v 22:05 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 28

cazin00:Jo,to je pravda a evidentně z toho maj radost.

Old Post 21-02-2006 v 16:03 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 29

ifr: Ti Ď dr. ,dám na tvoje rady,mám v plánu nechat je do neděle v těhlech malejch květináčkách,pak je hodim do 10 litráků z baumaxu,už jsem je koupil a byla chyba že kulatý,teď s tim ale nic už neudělám.Chtěl bych je dát ještě do nějakejch středních,ale nemám
Jinak,to tvoje ohlížení se na venek,máš sice pravdu,ale venku ti taky nevyrostou ty kytky tak jako ve skříni,pokud vim,ve skříni jde o to vytvořit co nejideálnější podmínky právě pro maximalizaci kvantyty a kvality...
Jinak,je to nabouchaná genetika a chci jí zachovat,je lepšejsí to nechat co nejdýl pod tim sodíkem v 18/6 a pak do matkárny,nebo co nejdřív zvykat kytinky na podmínky v matkárně?

Old Post 22-02-2006 v 10:09 AM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
STG
Stálý Člen

Karma uživatele STG - 52% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 30

Samce neřešim,jsou to fenizovaný seeds

Řízky,?No vim toliko:aš wodrostou větývky 4 patra,tak nad jim 4. provedu diagonální(cca 30°)řez,místo řezu obalim práškovym kořenovim simulátorem a šoupnu to do sadbovací rockwollový kostičky(propláchnutý),udělám si zálivku z destilky a kořenovýho stimulátoru.Ty kostičky s řízkama dám pod průhlednou plastovou vaničku s dírama aby měli maxivlhko a jen kousíček(2-4cm) wod úsporky a budu čekat co to udělá...může bejt?

GET HIGH

Old Post 24-02-2006 v 15:16 PM
STG je offline   Profil uživatele STG   Find more posts by STG   Foto galerie člena STG   Click here to Send STG a Private Message   Add STG to your buddy list     Navštiv homepage uživatele STG! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jurgen
Nový Člen

Karma uživatele Jurgen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 31

Cus,chtel jsem se zeptat jestli je dobre zalivat uz malinke kytky Plagronem-Start-Up...chci je mit ve skleniku,a chtel bych je mit co nejsilnejsi,mam nejake skanky, napiste mi PROSIM,a poradte co a jak dal Diky. bud na mail: f.m.prac.vseho.druhu@centrum.cz. nebo nejak tady,ale abych to nemusel nejak hledat tady,proste abych to mel ve svych vzkazich.DIKY PREDEM.

Old Post 03-03-2006 v 19:37 PM
Jurgen je offline   Profil uživatele Jurgen   Find more posts by Jurgen   Foto galerie člena Jurgen   Click here to Send Jurgen a Private Message   Add Jurgen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JackEE
Stálý Člen

Karma uživatele JackEE - 87% PěstitelskáKarma uživatele JackEE - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 211  

Příspěvek č. 32

2STG: JO!

let the NIRVANA rulEEEEE!!!!!!!!!!

CHronic, KC33-hydro-220w SKLIZENO

K2, SensiStar 220w SKLIZENO

5x Jack Herrer, V-Scrog, 125/150W, bubbler - JEDE


Old Post 03-03-2006 v 21:31 PM
JackEE je offline   Profil uživatele JackEE   Find more posts by JackEE   Foto galerie člena JackEE   Click here to Send JackEE a Private Message   Add JackEE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:02 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
17-09-2020 - Moje 2. selekce - 42 odpovědí
22-07-2018 - Moje 1. selekce - 45 odpovědí
25-12-2010 - Moje skrinka - 18 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5598650 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív