Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
Kbelík: týjo kam jsi dal listy?
Kbelík
když zežloutnou nebo když se jim něco stane tak je utrhnu a vyhodím...:(
Zedy
citace:
Původní příspěvek od Kbelík
když zežloutnou nebo když se jim něco stane tak je utrhnu a vyhodím...:(


Takovýdle mocný žloutnutí a opadávání listů je v období květu naprosto normální, nelam si s tím hlavu. Taky mám vypelichanou kytku v květu a jeden borec říkal, že je to nedostatkem dusíku, tak se snažím víc přihnojovat dusíkatýma hnojkama a stejně to moc nepomáhá:D
Kbelík
jj prí to má být dusíkem ale já ho tam nechcu dávat protože sem někde četl že to zas vadí květu .....
Kbelík
Hu-Ya:
boužel jsem si nezaznamenal kdy to začalo kvét takže absolutně nevím
ani odhadem ...chyba:) příští rok budu chytřejší



<1:Zuzanka v nejvíc pokročilém květu :)














<2:Zuzanka bližší pohled :)














<3:Verunka-hodně šišek ale malé :(
gona
that sucks-to by chcelo nejake fotky
alko
kuci tady jedna fotecka z nasi male zahradky...
bulm
tak na pristi rok se chystam obednat z netu nakou genetiku zatim uvazuju nad DP a NPP
Prihadzujem foto mojej Cream sodici n.2 od seedbanky Dutch passion. Teraz dnes 5.9 som ju videl prvy krat od maja. Je u jedeho kamosa na zahrade kde ma aj on pekne stromceky :D
Dal som ju tAM PRETO ZE UZ NEBOLO INDE MIESTO...... :RASTA:
ToncekV
Ja osobne planuju nejake klony rozjet, zatim nevim modely... kazdopadne ze semen pojedu to co jsem letos oprcal a to bude Erdbeer # Boggle Gum :) snad mi to vyjde dobre...
Tommy02
takze ja mam uz konecne nieaky modeli tak na rok 08 planujem Bílu Vdovu a SuperSkunk
bootii
po tohtorocnych skusenostiach kazdopadne feminizovane semena..uvazoval som o pomerne lacnych odrodach od greenhouse seeds - Big bang, the Church, the Doctor..vsetko okolo 20 euro za 5 seeds..a este asi Shamana..celkom sa mu u nas dari..
js666
tento rok to bol no name-ale krasne semena, na buduci rok určite z klonov, bude treba zvolit zaujmavu genetiku, a uz len porovnavat a učit sa zo svojich chyb...a nech mate vsetci super urodu.aloha
já asi zkusím safari mix od mandala seeds....
+ z mýho šlohnutýho no nejmu mi zbyly jen 3 semínka tak bych chtěl aby aspoń jedna samice z z nich vyšla...
Edgaros
No já bych si příští rok představoval asi tuto sestavičku...
Nirvana seeds : Durban Poison , Early bud , Early special
Paradise seeds : Belladona
Mandala seeds : Sadhu , Kalicharka
Co myslíte , byla by to dobrá volba ????
bossfic
Mě se letos osvědčil chronik a bleuberry a jejich dítě zkusím taky přístí rok zase dál... z dětiček jsem měl take stavy že jsem se chlamal i rostoucí trávě fakt mazec... ale jinak bych chtěl i zkusit na out california orange bud...
macabo
citace:
Původní příspěvek od Edgaros
No já bych si příští rok představoval asi tuto sestavičku...
Nirvana seeds : Durban Poison , Early bud , Early special
Paradise seeds : Belladona
Mandala seeds : Sadhu , Kalicharka
Co myslíte , byla by to dobrá volba ????


Noo v pohode ale na Early bud tu par ludi nadavalo, ze nizky vynos aj kvalita tak by som si to tu na tvojom mieste este popozeral. A celkovo tie Early modely sa mne moc nepozdavaju ale niekto tu ma mozno lepsie skusenosti.
Inak ja by som chcel na buduci rok zasadit Passion 1 a Durban Poison.
RASTA s.r.o
Lidi pokud se vam nechce cestovat do |Vidne nebo primo do Hollandu pro semena tak zkuste tenhle link...Je to primo na Distributora seminek znacky Mandala Seeds..Urcite to kazdy znate.Jinak jestli muzu doporucit...nesadte zadny NoName...Sazejte jenom origo,uvidite,kdo zna,vi ze nekecam...urcite nebudete litovat tech penez za seminka
A tady je CESKY LINK http://www.shopcz.mandalaseeds.com/
zubo
po dlhsej prestavke pridavam new update zahradky
fotky su z 29.8.
na prvej fotke ten ker vpredu zacal sistit pred tyzdnom
posledna fotka: stretli ste sa s takouto vecou, what´s that ???

a este jedna zla sprava, ze sa vyskytli nejaky hermaphrodits a stihli opelit kvetinky :(
DarkTerror
Tak jsem měl konečně možnost svoje kyti takže se prosim koukněte, raďte a hodnoďte :bandit: :D .... jenom ne prosim kvalitu fotek :D je to focené mobilem jiny foťák nemam k dispozici... :( ty detailní fotky palic se mi moc nepovedly, tak je nafotím znova a potom to updatnu...


foto č.1 : SHAMAN :rasta:

foto č.2 : Taky SHAMAN :leaf:

foto č.3 : A takhle vypada celej sklenik :D je tam 15kyti ... 3x Shaman zbytek NoNamE :afro:
Ono
2DarkTerror:
Ahoj. Máš tam peknú junglu.:) Na spodnej fotke sa mi zdá, že sa ti šišky dotýkajú skla. Nemáš zatiaľ problém s plesňou?
DarkTerror
to neni jungle to je primo prales :D posledne tam na mě tarzan vystrkoval prdel... :confused: :baseball: Dokonce sem ho pritom vyfotil :D :D

Mas pravdu dotykaji se skla a nejenom ty spodní... hlavně špičky se usilovně snaží prorůst skrze to sklo... :) jsou trochu vlhčí než ostatní protože se na tom skle sráží voda, ale plísně sem si zatim nevšiml. popravdě ani nevim jak ta pliseň vypada... :D pokud jako vsechny ostatni tak tam neni :D mám stále otevřené střešní okýkno tak doufam že to bude stačit...


PS: "Kdo to tam vzadu na tebe vytrkuje tu prdel??? :confused: :D" pronesl kámoš když uviděl tuhle fotku... :D :D :D No chlamka nevíck když jsem mu po chvíli co si nad tím lámal hlavu řekl že to je moje ruka :D
Farář
no po letosni pozdni vysatbe rezu...(konec cervence) mam na pristi rok nachystano:
Shiva, Papaya, South african durban poison feat. skero no.1, Afghan feat. moroc, K2, ty sou vsechny od Gypssiho...
+ jeden muj favorit a to Whitekarl..muj vlastni white skenish hrozne nehoraznej:death: + z letoska budu mit naky new modylky...white-papaya, white-durban uvidime co z toho bude....
jo a ktem no name modelum...vubec se tohodle nezucastnuju. pokazdy sem vysadil nakej shit od neko s tim ze to je kruta ganja ale skutek utek..nenahulujici, spatne chutnajici matros plnej stonku, nevidim duvod ho pestovat...zbytecna namaha, penize za benzin naky hnojky a vubec...proste se mi to nevrati takze pestuju povetsinou overeny skera..a hlavne z rizku..a vim ze z toho bude masakroidni palo..tak zdar..a odpalty ty no nejmy na mesic
SuperMan
ja si pravděpodobně rozjedu na nový rok (08) Durban Poison od Dutch Passionu,slyšel sem ohlasy že prý od Nirvany neni durban poison ani zas tak dobrý!jaký je váš nazor?
2 Superman , Durban poison od DP , je fakt jedna s najsamlepsich volieb...Do nasich podmienok, trvde palice, poriadny vynos, super chut, Jednoduche pestovanie : viz: My allstars 2007
RASTA s.r.o
Durban Poison dobra volba...take neni moc narocny na pestovani
Svahadji
příští rok pojedu semena z www.kayamansseeds.cz a asi to budou tyto modýlky:

Northern Haze
Arctic Sweetnes
Pure Lights
K.G.E. - Kayaman´s genetic equilibrum
Bubble Haze
atd..

:rasta:
bossfic
citace:
Původní příspěvek od Svahadji
příští rok pojedu semena z www.kayamansseeds.cz a asi to budou tyto modýlky:

Northern Haze
Arctic Sweetnes
Pure Lights
K.G.E. - Kayaman´s genetic equilibrum
Bubble Haze
atd..

:rasta:
,


Ten odkaz nefunguje
ZEWL4K
Já asi pojedu Kalicharku a White satin.
Přemek Podlaha
já se ještě stále rozhoduju, určitě to bude jeden z těhlech modelů,ale nejdřív si ještě musim probrat všechny pro a proti, chci pro příští rok jen jeden model, ale za to pořádnej, taky uvažuju nad feminizovanými semeny

-super skunk
-nebula
-durban poison
-mazar
Rhino
Já skusim do začátku Hashberry... Přemluvil mě tenhle thread http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=27756 a jel ho tu i Kuťas, prej super....
:love:
Jahaha
No ja sem zatim pestil jen noname ale na pristi rok sem se rozhodl ze si nejake koupim z netu.nejspis z Nirvany a budou to Durban Poison ,New Purple Power a Hollands Hope.Nemam s tim zadne zkusenosti tak doufam ze Nirvana je dobrej obchod.
Rhino
Jahaha: Na nirvanu poslední dobou každej nadává... Skus se poptat občas na mini-chatu, tam je to pořád každá rada ;-)

Viz pár řádku nahoře - http://grower.cz/forum/showthread.p...3729#post593729
ona
jahaha:
nefim nefim, mam od nich swiss miss, klicila dobre, ale vybirala sem to hlavne podle doby kveteni a ma zpozdeni mesic a pul (noname na stejnym miste, se stejnou peci se uz bude sklizet). kamos mel early misty, nevyklicilo vubec nic. radsi si pristi rok priplatim, ale z nirvany uz nic.
Svahadji
od Nirvany jsem jel 6 genetik - na hovno byla jen jedna a to Early Misty - už nikdy. Ostatní ale byly vpohodě a jedna byla luxus, který chci jednou zopakovat - NL/Shiva.

A třeba Hlavovu nirvaňáckou PPP tu jely spousty lidí a nikdo si nestěžoval...
Ja mam napr. uz druhym rokem Nirvana Cal.orange bud a Afgan a tiez nemozem povedat ze by boli zle. Presne aj my sme mali Early misty a nic moc, ale niektore veci su fajnovka...Ja napr. zboznujem tu COB, a nemal som snou este problem.
DarkTerror
Tak jsem šel dnes zkontrolovat ty moje holky :D a fakticky jsem na tu pliseň narazil :( takže jsem tam tu jungli musel trochu zkulturnit :jumper:
no ztrávil jsem tam 4 hodiny :D

1) Před

2) Potom

3) Tohle jsem potom dostal z prstů... :rasta:

4) vlevo shaman v pravo shaman přitom oba vypadaj uplně jinak
kdo vi jestli to vubec SHAMAN je....


5), 6), 7) No sálámová rodinka :D radost pohledět...:bounce: :jumper: :bounce:

PS: Doufam že se to moc nespomalí a že ty kyti pujdou ještě do palic když jsem jim ulehčil od těch listů, ze kterých se chystám udělat mlíko :biglaugh: :punk: 2x sem dělal máslo a nic moc takže mlíko je pro mě jasná volba.... :D No zkusite se musí všechno ne??? :D

PS2: Už jsem přišel na to jak přidat více fotek než 3 :D
Papek
Moc dobrý. :D
Ty šamani se mi nezdají, jsou docela málo zbarvený. Jinak ta kulička je super, už jsi zkoušel???Kolik jsi z toho ostříhal listí? To by z toho mohl být skoro celý pytel ne?? :D:D:D
DarkTerror
Zdar :) jj kuličku jsem zkoušel před tím něž jsem to psal :D to jsem tam zapoměl připsat. 2x jsem sni dal dry drink :bong: A wykourenej na 5h :D
Toho listí byl celý koš, teda košík podobný jako nosí moje babička na houby :D :D takowý ten proutěný :D Teď ho suším... :leaf:

Ps: Tě´d jsem testowal toho "udajneho" shamana :D :D takže chyby opravim chyby oprawim zitra připadně i něco dopíšu :D :D lol zrovna te´d když jsem píšu ten řádek tak se začínají plašit písmenka : :D :D
Espado
Hello
letos jsem měl od Nirvany Early Misty, E. Special a KC33xMasterkush
KC33byla zralá tak před 2 týdnama, ale to ostatní vůbec nic. Takový košťata a palička žádná.
Pak jsem měl Early Girl a E. Skunk - obojí od Sensi Seeds. Ty jsou ůplně v pohodě. Klíčivost 100procentní. Skunk jsou mocný rostliny co budou teď na ůplněk a stejně E.Girl, i když ta dělá rostlinky menší

Souhrn - Nirvanu už nekupuju a dam si E Skunk a E Pearl od Sensi seeds
piiit
no ja som mal od nirvany super skunka a je fakt ze dozrieval dost neskoro, ale okrem toho to zhulovalo docela slusne. ale asi na rok pojdem do chronica, dost ludi ho tu chvalilo a ece skusim durbana od DP a ece pojdem white satin od mandaly...
Papek
Z jedný kytky na mým políčku jsem si udělal takovou bonsajku. Vytvaroval jsem si její kmen a větve podle lahve piva :D. Teďka už tato kytka slouží jenom k odkládání lahváče piva, aby se mi nevylilo.... :D:D:D .... P.S. Kousek od mýho fleku mám ukrytou basičku Královaru. :D

EDIT: Na třetí fotce je počátek květu jednoho no nonamu. :D Jen doufám, že nebude dokvétat někdy v prosinci. :D:D:D :david:
Papek
Mám takový dotaz na model shaman. Z nějakých no namů mi vyrostly takový fialky podobný shamanovi. Nevíte, kdy se to tak sklizí??? Mám to v květu asi 4 týdny, blizničky se už skoro netvoří, ale tvoří se jen takový listeny, které jsou obalené kristalky. Blizničky na některých paličkách skoro vůbec nejsou, tak vůbec nevím, kdy to sklidit. :confused:
Hulim travu
ja mam zakupenych desat semien VOODOO.....ak by ste nieco chceli tak tu je stranka...www.bushdoctor.at.....semena by vam mali prist do 5 dní....
tekknou
Zdravím ,tak už mám 2 modélky taky na cestě,tady je link:
http://www.drchronic.com/products.asp?partno=DPFX5srawc
http://www.drchronic.com/products.a...tno=parafx10-wb

:leaf: :rasta: :david: :D :D
Erixon
Ještě se to může 10x změnit, ale budu vybírat něco z tohodle (tak 2 modely) Nejdřív skouknu galerie, jak se komu povedlo letos.


Něco od zenseeds https://www.hanfsamen.at/shop/index...da9d3875281be6c Je to levný a podle infa co jsem zištoval by to mělo bejt dobrý.
Něco od bluehemp
Rox od Paradise seeds
Feminizovanej maroc od female seeds - má autoflowering
Early durban od flying dutchman
Early riser od sargmantha seeds
Možná osvědčený, ale docela pozdní gws.
Passion #1
Kouknu jak dozrává letošní novinka mandala #1
onanoperverz
Já bych si chtěl objednat feminizovaná semínka od Growshopalien a vybral jsem si Easy znáte tu odrůdu někdo?
Killer_Queen
Zatim je to jeste daleko...
Jedine co vim je,ze na 99% budu objednavat Shaman od Dutch Passion.
Urcite to nebude jedina genetika.
Premyslim nad Nirvanou - neco z BlueMystic
Papaya
PurePowerPlant
SwissMiss

Ale fakt jeste nevim.Kazdopadne budu nejspis objednavat ze http://www.seedboutique.com/store/
TH!
Já pojedu asi Belladonnu a Sweet purple,potom možná něco z toho co povyměňuju,protože z deseti semínek se něco směnit dá.
Máte někdo zkušenosti s touhle seedbankou: http://eastseeds.com/cz/index.html
Killer_Queen
Time: Diky za radu...S tim objednanim napul jsem chtel taky nekoho casem kontaktovat...Takze kdyztak PM a nejak se domluvime
100kroku
příští rok bych, chtěl zkusit neco nadupaného téhácéčkem (mazar, passion, orange bud), hodím to na zahradu do kýblů, ale nemám s tím zkušenosti tak se nechám překvapit...jinak na out do přírody nejspíš sensi skunk jako letos, zdar všem!
Spsemi
ahojte

celkom urcite pojdem:
DPxS#1 by Sam the Skunkman
Neville´s Haze X Jack Herrer - female seeds

par semien co vypadli z afghanca a DP
par crossov WW afghan a mazar (neustrazil samcov WWa mazaru)

+ ice alebo afghanca a dufam ze belladonu F2

majte sa pekne
spsemi
wasco123
for Spsemi: mas nejake skusenosti s African DP x Skunk 1 v outdoore? Od Gypsy seedbanky som dostal 9 semien bonus tejto odrody a planujem ich nechat na outdoorec.
outdoorista
Jo 08 out bude něco,čekám že mi vyjdou tyto modely:
Orange Bud
Skunk#1
California Indica
Blueberry x Chronic
Chronic x Blueberry
G13 x Matanuska ThunderFuck
Blueberry
Power Plant
Belladona
Jamaican Nugget
Tibet
Tibet x Jamaican Nugget
Purple Skunk
Shiva Skunk x Sweet Skunk
Papaya x Tibet
Jack Herer x White Satin
White Widow
Papaya

Tak doufám že to vyjde,jak koukám,tak genetiky je hodně,hups:D
Espado
Podle letošních zkušeností :
Early Skunk od Sensi Seeds -
Freeloader
Too outdoorista:
koukam ze ty se stim moc nepares ....:rasta:

no ja urcite pojedu Durban poison,Ice,Blueberry a chtel bych skusit papayu.Letos to bude asi vsechno vod Dutch passion pac vod Nirvany je jeden model OK ale druhej stoji za kybl hnojiva:)
2 Freeloader: Ak chces brat semena od DP tak by som ti odporucil model : Khola - model ktory je velmi dobry do nasich podmienok..tento ro sice dokvita neskoro ale po ine roky som ju vzdy mal do polky oktobra dole. Velmi malo ludi ju pestuje aspon tu na G som ju nevidel okrem mna ,ale tato ratslina ma velmi dobry potencial pre nase podmienky. Ci uz rastovy, velmi dobre sa vetvi...su to male stromceky :), Chut je vynikajuca..pre mna tazko opisatelna.
Khola=Kvalita, chut, kvantita.....nadhera
Inac uz som tu cital od vela ludi zle ohlasy na Nirvanu. Ja osobne mam s Nirvanou iba dobre skusenosti..Mal som od nej Cal.ornge bud, Afgani, Hollands hope...atd ale vsetky boli vzdy dobre vyborna klicivost a pomer samice /samec som maval tak 7-8/2-3.
Inac aby som nebol OT tak tu je refresh mojho vyberu na rok 2008:


Mandala seeds: Mandala 1, Speed queen, Hashberry
Nirvana seeds: Ak 48, Northen Lights, Snow white, California orange bud, Afgan, Masterkush
Dutch passion: Durban poison, Khola, Shaman
KC Brains: Mango
Sensi seeds: Shiva shanti 2
Paradise seeds: Belladonna, Sativa spirit, Sweet purple
Mozdik
Pri takomto podnebý ( počasí )by som určite volil Ruderalis indica, Ruderalis skunk, Durman Poison, Top 44...

Jednoznačne rýchlokvitnúce odrody...
Spsemi
citace:
Původní příspěvek od wasco123
for Spsemi: mas nejake skusenosti s African DP x Skunk 1 v outdoore? Od Gypsy seedbanky som dostal 9 semien bonus tejto odrody a planujem ich nechat na outdoorec.


Ahoj aj ja som odstal ako bonus. Mal som len 2 rastliny a obidve samice. nadherne zdrave kytky. jedna male dost tvrde a NEHORAZNE zasipane aplicky. Druha krasne velke palice.. odporucam.. mal som 11seeds a vela som menil.. no teraz lutujem.. posad to vsetko.. a tes sa na jesen. Jedna sla dole 06.10 a druha pojde 13.10. pridam par fotiek z 06.10... maj sa pekne a klicivost fpoho. este som netestoval

maj sa pekne...
spsemi
Freeloader
Hmm Khola nevipada spatne,priznam se ze sem vo ni eset neslisel asi ji testnu....:rasta:

Too Mozdik:
Durban poison urcite neni rychle kvetouci rostlina!!Mozna rychle kvete ale pomalu zraje,u me ji schazi este tak mesic..:(
2 Freeloader: Tak ja prave naopak Uz 4 rokom DP od Dutch passion a vzdy aj tento rok som ho mal do zaciatku oktobre skosenehio...a inak nebolo ani tento rok. Uz je aj vysuseny :D
Freeloader
Hold kdo umi ten umi :jumper: to tady na zapade ty kytky moc nekvetou,ani mejm kamosum a co se tyce DP ten sel dokvetu v pulce zari..je to tu nejaky splaseny :crazy:
Zdrawím

Letos jedu jednu odrůdu venkoviho skunku (dontknowname :D ) a pět Sensi Skunku ( bral jsem to z nouze, ale je to dobrej model ... nevíte o něm někdo něco ??? ). Pak tam mam jěště něco, co je ze stejných míst jak ty Sensi, dokonce to i stejně vypadá, ale je to asi o 20 cm vyšší kytka ....

Na příští rok chci sehnat řízky Bílé Vdovy, AK-47, Mazar nebo nějaký takový klasiky. Uvažoval jsem i o tom, že bych si poříidil feminizované semínka (samec i samice) a jednu kytku nechal "oprcnout" na semínka na příští rok.

Ještě uvidim, času dost.

ČuzZz...!
denyg
Rasta_pasta
Já bych chtěl na příští rok zkusit chronica, blue berry a bublegum ale ještě nejsem na 100% rozhodnutej. Ale inkliminoval bych spíše k modelům s kratší, nebo průměrnou dobou qvětu
wasco123
citace:
Původní příspěvek od Spsemi


Ahoj aj ja som odstal ako bonus. Mal som len 2 rastliny a obidve samice. nadherne zdrave kytky. jedna male dost tvrde a NEHORAZNE zasipane aplicky. Druha krasne velke palice.. odporucam.. mal som 11seeds a vela som menil.. no teraz lutujem.. posad to vsetko.. a tes sa na jesen. Jedna sla dole 06.10 a druha pojde 13.10. pridam par fotiek z 06.10... maj sa pekne a klicivost fpoho. este som netestoval

maj sa pekne...
spsemi

Takze stihnu dozriet. OK, a ten bonus ako vyzeral? LEbo mne prislo 10 seeds, s toho jedno rozdrvene, a 4 seeds nedozrete. Takze mam 5 semien zdanlivo zravych a pripravenych na jar.
Spsemi
hmhm.. no mne todsolo v takom normal pytliku s nalepkou african durban poison x skunk #1 by sam the Skunkman a v tom pytliku ich bolo 11! a vsetky krasne zdrave dozrete. A stiha to uplne jednoznacne... pre mna najvydarenejsi tohtorocny out... Snad sa mi sem podari dostat fotky.

majte sa pekne


EDIT: fotky su z telefonu taq nic moc..

a na fotkach je ten druhy spominany,.. velmi nenarastol.. bolo ku*****ky suche leto...

fotky su z 6.10 a 29.9 ... 13.10 ide dole.. ale myslim ze to uz bude umrvovak.. mal som ho dat dole toho 6.10.. no nic

majte sa pekne
wasco123
FOR Spsemi: TY voko, tak ja si tie semena necham na outdoorec, na foto to vyzera fakt pekne. Dik
DannyBoy
V odrůdách na 2008 mám jasno :

Lowryder
Lowryder 2 vysadím začátkem května


Lebanese 27x Pluton
Chem Dog

+ co se zrovna namane :) v červenci do skleníku
replay
zatiaľ som sadil len samé noname a tak na rok 2008 by som chcel už niečo
overené.Zvažujem nad:

Passion1(DP)
Hollands Hope(DP)
ešte by som chcel aj niečo do kýblov na zatemňovanie.Tuto by som chcel voliť niečo od Greenhouse seed (GWS,WW,Arjans Haze).Čo by podľa Vás
bolo lepšie?
wasco123
Holland Dope vyzera tak obycajne. Skor by sa dalo do tochto pasma ako SR a CZ vysadit PURPLE POWER alebo SHAMAN. Maju peknu fialovu farbu a vynosnost je ... uf. Ak niekto sadil tie dve modely v outdoori, tak nech tu hodi nejake foto co mu s toho vyrastlo. dik
Celller
wasco123- tady Hollands Hope, puvod Nirvana, z rezu, bez problemu, skoro nehnojeno, dozrala v pohode, zhulovala fest, obrovsky vynos, palice jak sutr. Tady je mozne kouknout, je to rok 2006, vsem doporucuji prolezt cele, at vite co je zac:) http://grower.cz/forum/showthread....9636#post419636

Konůpek
MK Ultra
PG-13
Lavender
Super Silver Haze
AK-47
Sage*Sour
Hempstar
Ja rozmyslam nad Mandala1. od mandala seeds + nejake nou nejmi
harwey626
caf lidi moj out 08 asi takto: od dutch_passion PASSION1,PURPLE1,DURBAN POISON a skusim SHAMANA. od paradise seeds urcite BELLADONA. a este rozmyslam nad PURE POWER PLANT, SUPER SILVER HAZE, TRIPLE AFGHAN SLAM a strasne by som chcel EL NINO a HIMALAYA kde ich zozeneim.Prachy do toho dam len aby s toho nieco bolo. ak by niekto cel mozme nieco aj wymenit zatim....
Don PEDROS
příští rok plánuji větší grow- zatím mám jen 25 semínek Papaya tady z groweru. Plánuju tak třicet kytek- čím víc odrůd seženu tím míň kytek na každou odrůdu. (OT- kdybyste někdo měl nějakou přebytečnou out-genetiku tak se mi ozvěte na PM :rasta: )
gregys
Zdar lidi ja jsem pro přiští rok zvolil Mandala#1,Hashberry od Mandali a Magic Crystal od TH Seeds.celkem 31 kousku tak jsem zvědav.Hodně uspěchu všem.
Hunter37
To vypadá, že v v roce 2008 zaplní celou ČR jen kytky ganji:-))))))))
ja chci pro pristi rok dat prednost rychleji kvetoucim odrudam. jendou uz dost davno sem mel early californii ze seminek od jendoho clena. to byl model presne podle mejch predstav - sklizen v prelomu srpna/zari - mensi, ale pjenke tvrdy, sladce vonavy a pocukrovany palicky. problem je vsak v sehnani ty genetiky, uz ani letajci holandan nema v nabidce california sunrise :( jasno mam zatim s maroc od female seeds.
mrak xXx
Zdárek, objednal jsem z Greenhouse seeds FEMINISED odrůdku Big Bang, nemá sní někdo skušenosti, popřípadě teorie o růstu apod... nemohl by se někdo na to podívat a říct mi něco blíž;), díkes moc pls
Hunter37
Podívej se sám;-)
mrak xXx
JO to jsem už zkoušel, ale bezvýsledně, tak jsem chtěl helpnout;)
mrak xXx
Na out 2008 se už teď těším:D, máma nachystáno:

Northen Lights (Nirvana)
KC36 (KC Branis)
Papaya (Nirvana)
Shaman (Dutch Passion)
Northen Lights Special (KC Brains)
Big Bang (Greenhouse seeds FEMINIZED)
Lowryder (lowryder)

a ještě chci buď odkoupit nebo s někým vyměnit euforii, belladonu, GWS. Dále pak mám ještě Hollands Hope, DurgaMataxPurple a hafo no namů :D. peace and grow;)
fazer
cau mate nekdo skusenosti s big bang a the church od greenhouse seeds???
mrak xXx
citace:
Původní příspěvek od fazer
cau mate nekdo skusenosti s big bang a the church od greenhouse seeds???


jojo, taky by mě zajímalo..........pls
dokktor
narok bych to viděl na bílou ligu

white widow
white shark
white rhino
white label jack herrer
a různé jiné odrůdy čisté rasy ;)
Nuclear
Na příští rok chystám Holland's Hope od Dutch passion a Hashberry od Mandala seeds, možná se tam připlete ještě White Widow od nevímkoho, to pokud bude dobrá finanční situace.
Joint-SR
no ja by som chcel konecne nieco zariesit kedze tento rok mi nevysiel celkom out a predtym in.. ale tak uz sa pomaly pripravujem na Jar 08 a zacinam brat semiacka od uzivatelov groweru mozno aj z dakej seed banmky nieco objednama le zatial :

Hollands hope , Durban poison, Papaya, Belladona, Chronik, Blue berry , Pure power plant :-)
Etienne
Cus... Mohli by ste me poradit jaky odolný model si pořidit? Jsem od liberce takze tu moc hezky píčasi nemame a bojim se plisni.
na minulý rok sem si plánoval plánoval. hovno vyšlo. takže letos necháno na spontánnosti :) udělám si řezy skoro čehokoliv
Frederikus
ja se chystam na tenhle rok zasadit a teda uplne nejdriv obednat od nirvany asi white widow , Durban Poison a Hawaii x Maui Wau

hlavne chci ozkouset halucinogeni ucinky u durban poison ma s tim nekdo nakou zkusenost ?
outdoorista
u Durban Poisonu žádný halucinace nejsou,to je jen komerční reklama od Nirvany,jen je to 100% sativka,takže trochu tripy a hodně high,jestli to někomu přijde jako halucinace,mě ne,takže abych nebyl OT,tak moje genetická výbava pro out 2008:
G13xMTF
Orange Bud
Skunk#1
Shiva Skunk x Sweet Skunk
Jock Horor
Purple Skunk
Durban x Shaman x Erdbeer
Shaman
Magical Mistry Mix
Belladona
Chronic x Blueberry
Papaya x Tibet
Purple Widow
South African Durban Poison x Skunk#1

to vše ze semen + moooc nonamů,a jinejch kříženců+řezy bílé rodiny,možná se to zdá moc,ale nechal jsem se inspirovat Duduškovo outdoorama,takže musim toho moc vypěstit,puáč moje spotřeba je 650g/3 měsíce,je to moc,ale když konopí je tak neodolatelná kytka:leaf:
Frederikus
jeste se chci zeptat jestli nema nekdo zalusk na podobne vyprany sortiment od nirvany jako ja ze bysme jely na pul a nebo kdyby nekdo chtel prodat naky semena z groweru
mrak xXx
chceš mi říct že vyhulíš za den 7 gramů????:D:D:D:D
Frederikus
mimochodem kdyz uz je tu rec o odrudach a outdoorku 2008 kdy tak priblizne zacnete sazet premejslel sem kdyz uz je takovy kurevsky pocasi a ubec neni jisty jestli bude jeste naka zima zacit uz si pripravovat vsechno mozny a kdyz se nic nezmeni a bude porad takle teblo zacit uz treba v lednu par seminek vysazovat jenom to tak zkusit treba se to chytne

jak to teda plánujete vy ?
Kellogg
Frederikus : ty si nejaky nedockavy co?:) jen si pekne pockej na jaro,zima jeste neprisla,ta teprve prijde.Ja si osobne si treba pockam pekne na duben/kveten a zacnu se sazenim
nehrot to Frede;)
replay
to Frederikus:no podľa mňa nemá význam sadiť skôr ako v apríli/duben.
Počasie ešte niekedy ani v tomto mesiaci nie je ideálne(ranné mrazíky).nemysli si, že ked zasadíš skôr tak skôr aj sklidíš.Rastlinka ti začne tvoriť šišky aj tak len na jeseň(pokiaľ nemáš nejakú autoflowering odrodu, alebo tomu nepomôžeš zatemňovaním).
ja osobne som doteraz vždy sadil v máji po troch zmrznutých(Pankrác,Servác,Bonifác) a v pohode(rastlinky od 1,8 - 2,4metra),takže vyčkaj času jak hus klasu.
pajloo
tak na 2008 mame nejake tie f2+nejaky ten noname
objednavat chceme no zatial mame vo vyhlade Hashberry, Mandala #1, Speed Queen to vsetko s MANDALY no este chceme daco s nirvany ja mam zaujem o New Purple Power .... no ale ako to bude v maji este uvidime :)
Jura bbb
ja na out 08 plánuju vyskoušet early skunk,early mysty,belladonu a shamana :-)
FaLda
zdarbuh..tak zatim mam par semen durban, shaman, early misty, papaya, hollands hope a mendocino madness....pak jeste planuju sehnat naky pekny skrizeninky:)
Frederikus
dybyjste chtely napiste mi PM ;)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma