Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
Už se taky šíleně těším na příští out, a modely už mám taky víceméně naplánované, zde je takový malý seznam co si určitě zasadím, možná ještě něco přibude, ale tyhle odrůdy prostě chci:
Top Haze - jestli bude k dostání, tak určitě objednávám, je to můj vysněný out modýlek
Nigerian Nightmare - taky jasný kandidát
Erdbeer sativa - ta se mi také hodně zalíbila
Maroc - nádherně obsypaná kytička, only pro out pěstování, už se na ní těším
TAS, Afghan nebo Afghani Wonder - jednu z těhle indik chci taky zkusit, kdyby jste věděli o někom, kdo má TAS, dejte mi vědět please, díky
Lebanese - hodně se mi líbí, brzký dokvět, pěkné výnosy a údajně i sativový high
Mendocino madness - taky bych tuhle kýti rád jel, údajně je třeba chytit lepší podzim, ale zkuřuje prý náramně :)
Jedu in a vždycky něco vyhodím i ven. Jedinečná možnost porovnání in/out.
Vybírám si dlouhodobý, protože je stejně druhou polovinu září přenáším do indooru. Dělám z nich takovou kouli 1mx1m. A zatemňuju.
Kořenový bal je v drátěných koších 70x60x60, takže není problém přenášet.
Pro G13xHashplant mám výsostné místečko ve skleníku.
Pan Ker
ice13:Tak to je pak jiná:)!

MiniGrow:Triple afghan slam už asi jen tak nikde neseženeš. Na netu jsem prošel snad úplně všechno a nikde nic. Co vim tak ddt má semena TASxGG(guerilla gold), ale rozdávat je asi nebude... Jinak z těch zbývajících dvou bych bral AW od Bluehemp!
elanius
Tak ja by som velmi rad zohnal minimalne 2 purple variety a potom, co by som chcel na 100% su:

- White Widow (Dutch-Passion)
- Jack Herrer (klon-dufam)
- Blueberry (Dutch-Passion)
- Flo (Dutch-Passion)
- Belladona (paradise seeds)
- Sensi Star (klon)

a o com budem uvazovat :
Nigerian Nightmare
Erdbeer
Afghan
Californian Orange Bud
Sensi Skunk

Chciet je pekna vlastnost, uvidime co nakoniec zasadim :)
Hanos
Uvažuji o modelech od BlueHemp (Hi´NooN, Pakistani, SilverDream)
- Jsou to totiž Velmi Rané odrůdy.
Více info o těchto odrůdách zde
stulOo
No ja pojdem na 100percent papayaXhaze(grower) a jak som si cital 2 stranu tak ma zaujala ta erdbeer...ale jak som si uz cital 3 stranu tak som sa rozhodol ze nie, lebo potom bude na groweri strasne vela pestovat erdbeer a bude to nezaujimave ;) ale sak cas ukaze...chcel by som si este zohnat bud blueberry alebo shamana(srdcovky)...
tot vse

Stuloo

EDIT: uz mam zamluvenou aj black domina :D :)
Espado
Cao
Jelikoz jsem mazany vesnican uz mam nakoupeno:
Nirvana - Early Misty, Early Special, KC33xMaster Kush
Sensi Seeds - Early Skunk a Early Girl
kamil
zdravim
Po letošku, kdy mi seeds nedorazily, nevím, jestli budu něco objednávat. Ale po dohodě s pěstitelama z okolí to bude určitě Passion1.
HeadShock
zdarec all growers,
jednoznačne koupím erdbeer sativa...učarovala mě jak svin.
dale durban poison a power plant.
byl by tu někdo kdo by se mnou vzal erbeer sativu na půl?nebo ve 3 lidech?
MangoMan
Já pojedu Jack Herer,Papayu a Durban Poison,ty se mi osvědčili chutí,kvalitou i výnosem,dále mě už po 3 roky obklopuje odrůda Hawaii x Skunk#1 od Nirvany,a tak mám zas co sázet,modely už měnit moc nechci,spíš se postupem času dostávám k lepší genetice než dříve kdy jsem jel nonamy:)
Pan_Sranda
Hi @ll Growers :jumper:

Pro příští rok pojedu Super Skunk,Northen Light a chtěl bych sehnat VooDoo
... co se týče Northen Light tak mohu vřele doporučit ;) .... Chuť a účinky nářez :punk: Jinak Super Skunk a VooDoo pojedu poprvý,tak se zvědavej :rejp:
POP
Nazdar Shandy,mohu vřele doporucit SWIS MISS,podhoprskej model doporučený do čech.vynikajici chut,dobre pestovatelný.
Ucinek energicky,ale prehledny-zadne zmatky.
JAHmaican
už ted vim, že na 100%
Jack Herrer
Papaya
Hawaian
godbud x dreamwaver
Speed Queen
Nebula
Sheherazade
NLx
Belladonna
Belladonna x Jack Herrer
Chronic
K2
Aurora Indica
Master Kush
Holads Hope
ale nevim jesti všechno vysadim, je toho na mě už náko moc
:)
ještě přibudou určitě nějaký řezánci a možná i semínka.....
(dodatečně což přidáno):confused:
Tayem de Tox
Hojte.
Já už taky pomalu rozehrávám tuhle hru... :)

Snažím se o originály Chronica a Black Dominy!!! to hlavně...

+mám kvalitní semena z letošní sklizně
+jsem vyměnil a mám nějaký: Purple Power, Orange Bud, HawajNoName
+to vyhraný Sadhu od Mandaly... :bravo: (kterýho možná půlku vyměním za White Satin)


a uvidíme, co bude dál
dokktor
takže já to vidím, že pojedu částečně semínka, co mi zbyli z loňska

kachní mor - noname skunk, velmi hrubý, požrali slimáci
oranč bát - 2nd gen orange budu - požrali slimáci
ice - 2nd gen - vypěstováno, velmi hrubé, tak to zkusím eště jednou
2nd gen nejaké značkové fialy - meno bohužel nevim, letos 1st gen - no commentálně šílená

doufám, že to vyklíčí, přece enom sou to, až na tu fialu, rok staré semena

jinak s kamošema ještě proberem, co objednáme z banky
Fantasie
Nou Nejm Only!
Siki
určitě doporučuji Hollands Hope
Nebulu
Durban
....ještě mě nikdy nezklamaly
tooth
Zdravím,
jak vidím, tak thread od člena DDT ovlivnil docela dosti satbu na rok 2007. A u mě to nebude jinak. S kámošem jsme objednali od
BLUEHEMPU vzory Hi'Noon, E-rocket a NLB ( původně sme chtěli Silver Dream, ale ten buhužel nebyl na skladě ). Určitě zkusím i nějáké ty řízky,ale jaké ještě nevím ( snad Himalaya Gold, ... ).


PŘEJI DO SEZÓNY 2007 VŠEM HODNĚ ŠTĚSTÍ
dokktor
takže je rozhonuto: objednávat budu (pokud to vyjde) z bluehempu Hi'NooN - trippy a speedy high :crazy: a brzo dozrává - ideální pro křížení - jak sem psal dřív, pojedu převážně no nejmy, tak ať mám na rok aspoň záruku kvalitní zadarmiko sadby :mutant:
shakelukas
zdareec.. ja kupuju tento rok genetiku :-)
objednal sem si kc33 x masterkush -NIRVANA
Pure Power Plant -NIRVANA
SAFARI MIX- MANDALA
a jeste budu s kamosem neco menit...
PESTOVAL TADY NEKDO NECO Z TECHTO MODELU??
tooth
Já jel Pure Power Planta ( Nirvána ) minulej rok. Kytky pěkný,velký,relativně hustý ovšem nestihly dozrát.



Toothova zelená zahrada


Třeba Svahadji s ním měl jiný zkušenosti :


Svahadjiho jelita

Jinak stačí použít hledaní,o PPP tam dozajista bude informací fůra!
čepra
Já jel Power Plant loni i předloni a vždy dozrál bez problémů.
shakelukas
3 moji kamaradi, ktery PP taky pestovali a bez problemu....vsem dozral nekdy pred pulkou rijna...no tesim se na jaro..at uz sou kyticky v zemi :-D
Tayem de Tox
:) tak můj PPP loni kvetl ještě ve sněhu a mrazu. je řidčí,ale ocukrovat se pěkně stih... má pohodový kouř :D
mrak xXx
ahojec, tak já taky přispěju :D na letos, a taky na muj první outdoor, sem objednal od nirvány eastseeds.com Big Bud, Northen Lights, Papaya, potom nějakej venkovní skunk, Masterkush (z groweru) a haldu noname, celkem asi cca:90 seeds :D ale všechno nepojedu ;)
B.J.
Objednal jsem si White widow a nepřišly tak asi Jack herrer a noname skunk.
Ale pokud by mě chtěl někdo obdarovat nejakým kvalitním osivem, budu jen rád.
MangoMan
Minulej rok jsem jel Hawaii x Skunk#1-kvalita výtečná,mohu jen doporučit,sladký kouř,moc neškrábe,vůbec nekope,high stavy,výnos kolem 100-150g suchýho na kytku(nezaštíplou),tendle rok pojedu Papayu,Jacka Herera,Dutch Hope,Skunk#1,a to co minulej rok noname skunky,chtěl jsem ject i B52,ale nemám seeds tohodle modelu,tak to padá,ale jinak si myslím že bude co hulit:)
Erne100
Na limitovanú edíciu od Dutch Passion sa nechystá nikto?
Ja už som zajednal Frisian Dew.. a som moc zvedavý :bandit:
Ježíš
hele mel jste tu nekdo odrudy Swiss Miss a Early Bud od Nirvany? ma to cenu do toho jit? ;)
Lezec
Loni jsem měl odrůdu Rudealis Indika od Sensi Seeds, neví jestli ji pojedu i letos(spíš ne, řízek je řízek), ale můžu ji vřele doporučit. Klíčivost velmi dobrá(buď všechny nebo skoro všechny, už nevím). Na to, že je to Rudealis, není moc brzká, ale to nevadí. Chutná dobře, je nenáročná na obsluhu i na světlo, tvrdé paličky. Neměl sem ani plíseň a podíl samic byl drtivě převažující cca 75% :)ale to asi nebude odrůdou

EDIT: ještě můžu doporučit Passion1 a SwissCrypto, také jsem je úspěšně dopjestoval, výnos dobrý, nenáročný pěstování. Passion1 má fialové paličky, menší výnos než SC a o něco lepší chuť
damaja
ja sa chystam objednavat od cannabis-helvetica.ch ...urcite "Fraise" sativa a Purpurea Ticinenisis...Na groweri su ohlasy na tieto modely dobre tak dufam ze ma nesklamu...A este budem pestovat passion1 tie mi ostali z minuleho roku a nesklamali vypestoval som naj grass v okoli :D ...dufam ze tento rok dopadne dobre pre vsetkych... ja sa uz neviem dockat...peace
M@rty
Ja pujdu do na Durga Maty (tady z Groweru), Orange Budu (od kamose), a Ice + asi Grapefruit x NL od Female seeds.......Takze asi tak......
u4eea
Biddy Early- Magus
Blueberry- My own genetics
Aurora B. - Flying Dutchman
Bubblegum mystery seeds (2xmother)- Toxx
Lebanese- Bluehemp
Banghi Haze- ACE

Test for outdoor tendancies:
-Ice
-Citral
-Master Kush
-Sadhu

-all but Lebanese are bought and sprouting: thanks seedboutique :)
good luck
Pa55word
Ja bych chtel letos ject early special, early misty a nwm jeslti jeste Top44 nebo super skunk. Kdyztak nekdo poradte thx
Skřeťák v Sudu
Tak ja letos pojedu s prateli:
originaly
Arujanas Haze 3# (5fem seeds od Green Hause Seeds)
SuperSkunk (4 seeds Nirvana)

pak mam naky dobry seeds druha generace: NPP, JH, Papaya, Blue Mistic + naky neduveryhodny seeds tak z toho musim udelat jen nakej vyber
Dal doufam ze sezenu naky dobry rizky celkem bych z toho hctel udelat tak 10 zivejch samic :P
tak já letos opět nezapomenu na favorita jménem Super Skunk....
A dále bych chtěl přidat Budhu a Sensi star...Sundancova SS mě dostala...na 100% ji letos zkusim.
M@rty
Zdravim, myslite si ze ma cenu si kupovat Grapefruit x NL od Female seeds na out?
Ono
2Skřeťák v Sudu: O Arjan´s Haze som tiež premýšľal, ale nebojíš sa toho, že nestihne dozrieť?
Zdarec growers,mam domluvene tyhle klony:
BIG BUD
AK 48
POWER PLANT
JACK HERRER
GREEN SPIRIT
CHRONIC
Chci se vas timhle zeptat na vas nazor.Nikdy sem tyhle modely venku nejel.Tak by mi bodla rada nebo neci osobni zkusenost,ktere z nich sou na OUT idealni.Dulezite je samozrejme aby kytky stihly dozrat a priznivy vynos.
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Free_tekk
Zdarec growers,mam domluvene tyhle klony:
BIG BUD
AK 48
POWER PLANT
JACK HERRER
GREEN SPIRIT
CHRONIC
Chci se vas timhle zeptat na vas nazor.Nikdy sem tyhle modely venku nejel.Tak by mi bodla rada nebo neci osobni zkusenost,ktere z nich sou na OUT idealni.Dulezite je samozrejme aby kytky stihly dozrat a priznivy vynos.


ak-48 jsem jel letos.dozrávání v pohodě,velké tvrdé palice,jen to byla menší kytka.jinak výborná
Pa55word
Nedoporucil by mi nekdo nejakej model, kteremu by se v pohode darilo v nejakym tak 11L kyblu?? Ale zas aby to nebyla mega sativa chtel bych to mit mobilni aby se to dalo lehce prenyst treba za barak abych kdyz odjedu nemel kytky na zahrade a neprisla mi tam nejaka corka uz sme je tam minulej rok mel.
A primo by me zajmal neci nazor jak by se v tom kyblu darilo early misty od nirvany nebo early girl od sensi seeds. EG uz sem tu snad i nekde vydel v kyblu na balkone a vypadala v pohode.Tak dik za rady
kvasimodo
ja si myslim ze v 11 l kyblu dopestujes vsetko v pohode ... zalezi od toho aku hlinu donho das , respektive ako a cim budes hnojit a ci na to bude svietit slnko ... ak nechces aby rastlina bola velka tak ju staci zastrihnut ked bude este mala ... ja pestujem vonku vo vedrach a rastlinky su velke tak do pasa ale su rozvetvene a som spokojny hlavne je to pohnojit to je asi zaklad
Pa55word
Ja budu mit asi hlinu s gs hnojit budu krystalonem na plod+kvet a slepicincema a jeste sem si vybral nejakej postrik vermesfluidem. Tak to snad bude v pohode asi si tam dam tu eg pisou tam ze dokvejta uz v zari a to mi prijde celkem brzo a jeste uvazuju ze si dam do skleniku gws, mendocino a jeste je prej dobrej sage tak to snad vsecko vyjde.
kvasimodo
no moc to s tym krystalonom neprehanaj ja ho pouzivam iba na zaciatok rastu a potom hnojim uz len prirodnymi napriklad zihlavou a potom na kvet trebars slepicakmi no a hlavne nezabudni povapnit ked to budes hnojit lebo ked budes mat kyslu podu tak ti narastu hermace ...
Pa55word
A to i kdyz budu hnojit slepicincema tak to budu muset vapnit jo a nemuzu to stim nejak prehnat ze ho tam dam moc nebo se kdyztak nic nestane?? A kdybych si treba neco dal na kompost tak je taky velka sance hermace?? A ty kytky v tom skleniku budou z rizku tak je blbost aby mi vyrostl hermac. A chtel bych se zeptat na kytku od jointdoctors prej dozraje za 2 mesice od zasazeni chtel bych se zeptat kolik jedna kyti muze cca hodit kdyz je to tak mali a jeste jaky to je myslim chut stav atd jestli ma cenu dotoho jit ja bych to bral libi se mi ze bych uz neco malo sklizel uz o prazdninach.
lopman
Co myslite, uz by se dalo sazet ven, dneska bylo nadherny pocasi a mrazi by uz nemeli prijit. A cim driv se sazi tim driv se sklizi :-)
JAHmaican
Čim dřive se sází, tim se sklízí stejně... :faq:
kvasimodo
lopman ... no neviem uz sa zevraj par krat stalo ze najstudenejsi mesiac v roku bol marec ... takze ja osobne pockam aspon do aprila ... ja si pametam ze u nas dokonca aj v maji prisli mrazy ... no ale asi zalezi na tom kde byvas ci na severe alebo na juhu ....
Nejlepsi je sazet az po trech mrazicich...zmrdech jednich.Kolikrat sem to vyhodil na 1 maje a pak to dostalo peknej kotel vod toho pocasi a dost se jich uz ani nevzpamatovalo...takze asi tak no.
Skřeťák v Sudu
citace:
Původní příspěvek od Ono
2Skřeťák v Sudu: O Arjan´s Haze som tiež premýšľal, ale nebojíš sa toho, že nestihne dozrieť?

ani ne a pokud neco z rodiny Haze tak si myslim ze prave todle je ta spravan volba ;)
bransfer
Zrno kupujeme voViedni lepsie osobne ako na dobierku, Tento rok mame v plane:

Afghani/Skunk#1
California Orange/Skunk#1
Citral Skunk Red Hair
Hindu Kush/Skunk#1
Mango
Northern Lights
Skunk Red Hair
Orange Bud
Vsetko bude na outdoor pestovanie. S ktorymi z nich mate ake skusenosti? Minuly rok sme mali stinky pinky-mnam, a early skunk od sensi seeds-3samice, prva sklizen 30/09/06 zrela-supa narez, 2ha a 3tia rastlina sklizen 17/10/2006 tiez uz zrele- z tretiny dobre oproti prvej-slabsie a kratsie trvanie, pritom kupovane-sadene rovnako, na fleku 10 metrov od prveho=ta ista zem podmienky. Muoze to suvisiet s mesiacom ? ta prva bola sundana 2-3dni po splne. P.S. Robite ganjovicu? alkohol 52% a do toho 20-30g tento rok som dal 30 z tej slabsej early skunku. Kolko davate vy? a ako dlho luhujete? ja som minuly rok luhoval 1 rok=v litri 20g priemernych noname slapavych sisiek+30g listov z kupovanych dal tam 3 lizice medu skoricu, a bola to mnamka. Vy to robite ako? Vdaka Za rady
Kolom&n
Tak asi nema cenu tu machrovat s nejakyma 7-8 druhama rezu..nanejvejs s Black Widow noa lepsi by taky bylo kebyste sem hodily nejake foto.PEACE ...====>sux cannabissS<====
Flí
:beer: Zdravim!!:beer:
ja mam na letosni a da se rici prvni outdoor objednane:
3x skunk I.
2x hindukush
2x chronic
1x shiva shanti II.
2x nakyho krizence
+++
Nakou cudku :bandit:

sou to vetsinou indoor modely ale doufam ze to bude vo pohode:baby:
nemate nekdo s temahle modelama skusenosti z outu???
Pa55word
Prosimvas hodila by se mi rada budu mit 2 rezy gws , sage a mendocina a z dutch passion durban a passion1 co byste mi doporuzili das do skleniku aby to nejak extra nevyrostlo ten sklenik ma asi 1,8m.
a rek bych ze by se donej veslo tak 6 kytek.
Ono
2Flí:
Od akej banky pôjdeš Skunk1? Ja som ho išiel od Dutch Passion. Podľa mňa veľmi dobrá voľba - pozri My Skunk1.

2Pa55word:
Takže skúsenosť mám s Durbanom a Passionom1 v skleníku. Môžeš dať oba do skleníka, ale Durban by si musel dať neskôr, aby nestihol vyrásť, inak ti vyrastie "obluda":), ktorá ti zaberie podstatnú časť skleníka (podľa jeho veľkosti, samozrejme).
No a Passion1 môžeš ísť v skleníku úplne v pohode, je to indica, je asi polovičnej až tretinovej veľkosti ako Durban (ale aj Passion1 vie pekne narásť a rozvetviť sa, ak chce, resp. ak chceš;)). Akurát pri Passione1 to máš tak, že nemusíš natrafiť zrovna na najlepší kus. U mňa sa rastliny značne líšili farbou, hustotou šišiek, šírkou, výškou, charakterom listov, proste všetkým možným, až by jeden povedal, že to nie je Passion1.:eek:
Flí
ono: banka se jmenuje Franta a ma inzerat v bazaru:D

no taky doufam ze to byla dobra volba...snad to dopadne
PEACE
Ono
2FLí:
:)Tak to pozdravujem Frantabanku.:)

Snáď ti to vyjde, potom daj vedieť, aj keď času ešte dosť. Ale dávaj si pozor na pleseň! Obrovská hrozba!!! Aby si potom neoplakával 20 cm šišky totálne zničené plesňou.:(
danihel
Tak ja chystam na out sakovaku zberbu je toho hodne sak ked bude pochvalim:):frog:
bransfer
Koloman, nikdo tu nemachruje :-) sme sa nepochopili, napisal som 7modelov ktore sa mi polubuju, a chcel by som z nich 4. Taxom cakal ze niekto poradi,isty som si zatial len Northern Lightom a Afghani a maju to byt semena nie rezy. Vdaka :-)
Flí
na kolomana uz ani nereaguju me stacilo to jeho imaginarni pole:D
Kolom&n
jaky imaginarni pole??
Bransfer:to nebylo mysleny na tebe!!:devil:
Flí
to si byl ty jak si furt vypravel ze mas 4metrovy kytky a fotky zadny????jestli ne tak se omlouvam a ponizene prcham:D
bransfer
poculi ste niekdo o tychto modeloch ake mate s nimi skusenosti ?

mandala Seeds : Sadhu de Luxe
sensi seeds : Hindu Kush
greenhouse seeds : himalaya gold

diiik moc za pomooc:punk:
JAHmaican
bransfer: sensi seeds : Hindu Kush - jako indoorek je moc good, jako out, nevim...
Svahadji
Pokud něco nemá vyloženě třeba 14 a dýl týdnů květu, tak nevidim rozdíl mezi indoorovejma a outdoorovejma odrůdama... Pokaždý když mi někdo řekl "todle ti venku nedojede to je indoor", tak to vždycky dojelo...
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Svahadji
Pokud něco nemá vyloženě třeba 14 a dýl týdnů květu, tak nevidim rozdíl mezi indoorovejma a outdoorovejma odrůdama... Pokaždý když mi někdo řekl "todle ti venku nedojede to je indoor", tak to vždycky dojelo...


No jo, jenže máš odrůdy, co jsou tak zvyklý na indoor, že opravdu nakvítaj až při periodě 12/12, což je až od podzimní rovnodennosti(23. 9.). A to je pak provar...
Svahadji
citace:
tak zvyklý na indoor, že opravdu nakvítaj až při periodě 12/12, což je až od podzimní rovnodennosti(23. 9.).

Jasně že takový rozmazlenci jsou... Ale již několik let mám venku jen samý indoorový druhy a zatim se to prostě dalo...
Jinak když už, tak se nemusí čekat až na rovnodennost a třeba od konce července jim nasadit květový hnojiva, případně (pokud je to možný) několikrát přes den natáhnout neprůsvitnej pytel (třeba od zeminy) - prostě jakkoliv jí dávat impulzy aby začala kvíct dřív...
bransfer
Ok dik, mate niekdo s tymito skusenosti ???
Please poradte
mandala Seeds : Sadhu de Luxe
sensi seeds : Hindu Kush
greenhouse seeds : himalaya gold
seeds : california orange
seeds : early california
seeds : misty

od seed som mal mango a afgani a orage bud a vsetky 3 boli dobree. diik za rady. Bude to vsetko outdoor. Semena na nete maju vsetky ze by mali rast out ok. Zaujimaju ma vlastne skusenosti
bransfer
Ok dik, mate niekdo s tymito skusenosti ???
Please poradte
mandala Seeds : Sadhu de Luxe
sensi seeds : Hindu Kush
greenhouse seeds : himalaya gold
seeds : california orange
seeds : early california
seeds : misty

od seed som mal mango a afgani a orage bud a vsetky 3 boli dobree. diik za rady. Bude to vsetko outdoor. Semena na nete maju vsetky ze by mali rast out ok. Zaujimaju ma vlastne skusenosti
please help
Svahadji
bransfer: ??? kolikrát to tu ještě nakopíruješ???? Jsi tu od r. 2001...
bransfer
uz nebudem kopirovta nic , sorry, len som chcel poradit od niekoho z vlastnej skusenosti, precital som tu toho mrte ale odpovede na moje otazky ohladne tych modelov co potrebujem vediet nenasiel. Svadhadji, sorry, peace:angel: :devil: :punk:
bransfer
please help !!!

ktore z tychto druhou mi dozreju pestovane vonku v polke maximalne na konci septembra, piste z vlastnych skusenosti nie co je na obale. Zaujima ma :

Early california - seeds
Hindu Kush - sensi seeds
Shaman - dutch passion
Magic Crystal - master seeds
Sadhu de luxe - mandala seeds

thanx !!!:pimp: :punk:
JAHmaican
bransfer : A kurva, ted sem ti za to dal k+, ale chtěl sem k-, protože už mě s tím pěkně ser.. , jak to sem furt píšeš!
A když se kouknu výše na Svahadjiho a tvuj příspěvek, tak ještě víc!!:grrr:
bransfer
sorry jahmaican, ked sa furt pytam a nikdo mi nechce poradit, citam uz 6 hodin vsetko mozne o oute ale taketo info som nenasiel, please donn t be angry
JAHmaican
early california

shaman -je tady toho ovšem mnohem víc


sadhu + shaman

:rolleyes:
Bulb
Tak tady mensi seznam co to asi bude, budou to vse rizky, pak mam jeste domluveny seed ale to nevim jeste druhy. Dale pak semenka F2 Skunk#1 a muj noname fialka.

Chronic
Power Plant
Passion 1
Skunk 1
Swiss Crypto
Great White Shark
Belladona
Shaman
Mendocino Madness
Bellacio
Matanuska Tundra
Super Silver Haze
Stonehead
Nebula

EDIT.
Lahvan_FlaskiCZ
bransfer: máš tam ode mne K- :wink:
Bulb: no a co jako? :eek:

proč se tu každý ptá na to co ten model udělá, když stačí zadat název do Hledání a pročíst si něčí galerii? :rolleyes: :confused:
Bulb
Lahvan_FlaskiCZ: nic jako...
Je tenhle topic o tom kdo co pojede ne? tak pisu do ceho pujdu :slizoun: :smoker:
gambler
No toz se taky pochlubim 07 modelama: Zaciname F2 WW, F2 aurora indica, swiss sativa mix, F2 cream sodica plus vlastni nevyzkouseny krizenec DPx hashplant.
K tomu snad pribudu rizecky shaman, apollo11 a sage. No a treba jeste nejaky prekvapeni.

No a to je tak vsechno:-)
dartvader
Hej nazdarek lidicky tak co kdo z vas jiz zacal s pestovani? Pojdme resit zakladni otazky jakymi jsou napr. je pro pestitele pocasi posunuto opravdu o 2 mesice napred??? Osobne sem jiz zacal pestovat v kvetinacich tak me zajima zdalipak sem sam.... tak zatim
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od dartvader
Pojdme resit zakladni otazky jakymi jsou napr. je pro pestitele pocasi posunuto opravdu o 2 mesice napred???


Není! Vždyť v noci rtuť teploměru klesá každý den pod bod mrazu....
Tak tak... na out je este velmi skoro...podla mna aj na predpestovenie je este kopa casu...
Ježíš
tak uz mam objednano, swiss miss a early buda od nirvany, jeste naky rezy a muzu to rozjet ;)

edit: to sou ale rychlici, uz vcera dopo mi to prislo a vse s paradni penezenkou z konopi :D
Papek
Zdravím
Já jsem taky vysadil kytičky do květináčků:D. Myslím, že začátkem dobna je vysadím ven. Sice ještě v noci bude možná slabě mrznout, ale když to přikryješ nějakou petkou, tak to je v pohodě. :)
brainment
Předsadba?Kdykoliv.Osobně mám jednu Top44 dva měsíce starou,4x mazar taky dva měsíce a nějake no namy a to vše pod TLD a COOL White.A všecko to šoupnu na out..
donTomás
zateplený skleník je supr na predpestovani, uz ted tam sou prckové.
Ferdinand Bongo
Tiež som niečo zasadil, ale to len s čistej chuti si niečo predsezónne zapestovať...myslím,že na skutočnú sadzbu si ešte treba počkať....
Ja uz mam taky neco zasazene, pouzil jsem mou klasiku... vezmu PET lahev, tak v pulce rozriznu, do spodni pulky dam vodu, tu horni obratim a k hrdlu dam neco, aby tim nepropadavala hlina, pak tam nasypu hkinu a primo do hliny dam seminka...ta hlina si taha vodu sama, takze staci jen sem tam dolit vodu... a neni potreba zadne predklicovani a do jeden lahve muzu dat i 10 seminek a uspesnost kliceni zalezi ciste na kvalite seminek a ne na podminkach pro kliceni, ty jsou perfektni...Lahev staci dat na okno a je to... Az jsou rostlinky vetsi, presadim do kelimku a je to... osobne si taky myslim, ze davat to ven je blbost, rano byva i -2C... Ale predpestovat si to a ven davat uz vetsi kytky, proc ne... :-) btw. vsimli jste si, jak treba na Sensi Seeds zdrazili seminka...?! Celkem rapidne...Kuprikladu Shiva Shanti II z 12E na 20E atd...Je toho vic, ale nevim, jak je to u ostatnich seedbank....mejte se!
dartvader
Sem tehoz nazoru jako vy ven jejeste stopro brzo ale zasadit si doma do kvetinacku... hmmm myslim ze tim se nemuze nic zkazit:) mam spis jinej problemek asi mam v pokoji moc velky vedro a tak se mi tahaj stvoly moc do vejsky nefim jestli by spis nemeli ty smejdici spis silit a hlavne jestli je to mooc spatne kdyz mi pojedou vysoko---.....
JAHmaican
dartvader: To že máš vytažený stonky není vedrem, ale nedostatkem světla.
Mc.Dada
Hele neni špatný když to vysázíte někdy kolem toho března a je daný ře stěch kytek co si vyzázel bude převažovat spíš samci mam to vyskoušený tady něco malo posílám.
Papek
Já taky mám něco málo doma-viz obrázek , ale to si asi nechám doma jen tak pro potěšení. :D Chtěl bych zkusit zasadit semínka rovnou do země venku. Kdy myslíte, že je nejpříhodnější doba??? Myslíte, že je blbost to sázet v první půlce dubna???
no jasne... ak mate doma vklidku podmienky tak predpestovat kludne mozete...lenze ja mam ten isty problem ako DARVADER ze mam nedostatok svetla a preto radsej ani nenicim seminka...Pockam si este taky mesiac a supnem to rovno pod pet-ky...PIZ
Mc.Dada
MEDICINEMAN: Dobře no a čím myslíš že je nejlepší snížit to ph normál snižit ph vody? Nebo jim dodávat nějaký přímo spešl hnojivo ??
dartvader
heled s tim tahanim do vejsky nefim jestli je to kvuli svetlu mam to na parapatu u vokna na slunecni strane baraku kam sviti slunicko od vychodu az nekdy do peti.... tady pridavam foto jak to vypada...
Papek
jj přesně, roste mi to za oknem :)
Ty semínka bych chtěl dát rovnou do země, protože s tím není zas taková práce s tím přesazování a hlavně, já budu pryč od půlky dubna až do začátku května.:( A když bych semínka hodil tak v polovině května rovnou ven do země, tak mi to přijde už dost pozdě.
Mc.Dada
dartvader: Hele budeš to mít určitě kvůli tomu že maj nedostatek světla a jestli ti můžu poradit tak si je už přesat po deložní listky.
Ferdinand Bongo
dartvader - človeče to je fakt dosť vyťahané, rastlinky majú málo svetla inak by sa za ním takto neťahali...každopádne by som ich zakopal čo najhlbšie do zeme,inak sa ti zlomia pod ťarchou vlastnej váhy..A ešte by potrebovali vietor aby tie stonky spevneli ;)
dartvader
Heled presadil sem je dal sem je co nejhloubeji napadlo me teda zdali pak jim nemam trosku prisvecovat zarovkou.... akorat vitr ten jim asi v pokoji tezko dopreju leda necham- li otevreny okno....:)
MEDICINEMAN
mcdada: jak a cim je vse ve FAQ staci to jen precist. Urcite si kup substrat mezi 5,8 a 6,5 ph a pak upravuj ph vody. Mluvime o vysadbe nebudes preci hnojit 10cm rostlinky. Kdyz si koupis dobrej substrat (BioBizz,Plagron)tak mas na prvnich 6-8 tydnu o ziviny postarano a dohnojovat nemusis. No a pak to hodis ven. Tam kdyz ti to zene kyti do samcu sam si udelas zalivku z kyseliny dusicni (growshop 200kc,chemicke potreby 20kc/l) a aplikujes dokud vse neni v poradku..


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma