Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
Morpheuss
Kbelík
pretože kyti je este moc malá, niektorý strihajú až pri 5 ale to 4 je ideál a minimum!!!!! , ked chces mat z toho pekný krík!!!
dartvader
to Rhino: Heled tady posilam par fotek je tam fidet ze ta kytka mela neco blbe uz jednou sem se ptal na ty listy a nasel sem ze sem to asi blbe zalejval....(jinak jak to zalejvas ty kdy)
Mno dneska sem to z kelimku presadil ty kytky sou dost vysoky tahli se za svetlem.... kdyz byly v kelimku ale pak uz se netahly jak se udelalo hezky... dal sem je do vetsich kvetinacu a dal sem jim kompostovou zeminu slysel sem ze to neni spatny... nektery kytky mi uz nakvetaj a prave nevim jestli u tech kde se mi uz ukazalo pohlavi muzu jeste neco vylepsit ci ne, ty listky sou nektery dost svetly.... a hlavne me zajima jestli kdyz uz se mi u nekterejch ten FIM povedl jestli ho muzu pouzit jeste jednou.... za kazdou radu tnx....
Rhino
Dartvader: - FAQ - Tam máš návod...

Já zalejvám, když sou kytky ještě malý, třeba jednou za tři dny... Kytka by měla mít mokrý/suchý cykly - víc ve FAQ..

A hnojim až tak od 2. měsíce růstu s polovičníma dávkama hnojiva.

Koukni se ke mě do podpisu na překlad mynamestichova threadu o chorobách - skus vypátrat, proč ty tvoje kytky vypadaj, tak jak vypadaj :)

Jo a když už kytky nakvétaj, tak se zastřihávání províst už nedá...

Ať se daří..:angel:
dartvader
hele takze u tech ktery mi este nenakvital docilim rozkosateni tim ze na nich pouziju zase FIMku???
dartvader
tak sem se asi docetl ze sem mel probhlem s nedostatk em dusiku tak si myslim ze v tom kompostu se to asi spravi pripadne dokoupim nejaky hnojiva....
Rhino
citace:
Původní příspěvek od dartvader
hele takze u tech ktery mi este nenakvital docilim rozkosateni tim ze na nich pouziju zase FIMku???

Jestli si ji už jednou udělal (dobře), tak nemusíš, ale dá se používat pořád dokola :)
kaasha
Zdar, tak jak, už to máte všichni venku? já se pořád bojím mrazejků ale teď tejden nehlásej tak to asi mrsknu ven, teď už to bude lepší než na půdě za oknem...
Rhino
kaasha: Já dávám kytky ven, už když sou tak 8cm velký.. Ty menší nechávám za oknem, aby je nespálilo sluníčko.
Když je večer zima, tak to občas hodim dovnitř:)
Mc.Dada
Tady sou moje kytí nechápu.
Mc.Dada
Tady eště nějaký ty prcky.
Lahvan_FlaskiCZ
Mc.Dada: ad první příspěvek - nakvetlý, no a? holt jim buď přisvěcuj nebo se smiř že už kvetou
ad druhý příspěvek - kytky nesmyslně nahňácaný na sobě, takhle jich při přesazování půlku zabiješ bo budou mít srostlé kořínky
Morpheuss
Ahojte, mam tu nejake fotosky mojich kyty, je to vlastne moj prvý out zo znackových semienok.
Ono
2Morpheuss:

Vyzerajú dobre.;) Akú(é) máš odrodu(y)?
Papek
Morpheus:
Jak máš stáré kytičky? To jsi použil metodu FIM?
Zoder
Zdravíčko ...

Tak mé kytky už se taky konečně dostali do přírody, včera jsem se presadil, mám dva řízky ze skéra, dalších čtyři ze semen a pak mnoho gáňky, kerá mi roste but v křoviskách (jak už sem popisoval) nebo ty které se podařilo rosadit tak zvlášt... ikdyž nějaké kytí jsem namýtině nechal ještě v květináčích jelikož bylo málo času a celý příští týden strávím na chalupě na svaťáku, takže se aspon budu moct jít odreagovat definitivnim dosázenim .. těm kytkám kerý zustali v květináčích roste teprv druhý patro, ty který už sem přesadil sou o něco větší, většinou nabíhaj na třetí patro a už sou celkově vzrostlejší ...

Mám zhruba tři otázky (tušim že kdybych prolez celej grower tak bych odpověd našel min. na dvě, ale za tejden maturuju a fakt na to nemám čas, tak se nezlobte prosíím)

1 - kdy můžu na růst začít hnojit, až tak po třech čtyrech patrech nebo ještě později ? (budu hnojit kristalonem, az na kvet koupim neco biolepsiho) --- a je to stejný u řízků i u kytek ze semen ?

2 - Zaštipnul bych to rád taky tak nad tím čtvrtým patrem, a opět mě zajímá jestli je nákej rozdil mezi kytkama z řízků a semen nebo skérkama a gánkama ...

3 - Jelikož sem byl na podzim asi až moc podstivej, vykopal sem dost hluboky díry, a ikdyž sem do NEJVETSIHO kopce vytáh se svojí 173 cm vysokou postavou padesát litrů hlíny, nestačila a kytky nejsou ve stejné rovině jako ostatní příroda na mé mýtince ... takže se chci zeptat, jestli to těm kytkám nebude nějak vadit ... ted by je to aspon mohlo ochránit trochu před větrem kerej se nák rozfoukal, ale co pak .. ? mám tam tu hlinu postupně dotahovat a dosypávat nebo jak ?

časem pošlu fotky ale ted k tomu bohužel nemám prostředky ...

díky
Papek
Zdravím
Pokusím se ti odpovědět na tvoje otázky:)
1, Je to ještě hodně brzo začít hnojit kytky, když mají 2. nebo 3. patro. Jaký jsi dával do těch děr substrát?Přidal jsi tam nějaký slepičince nebo jinou hnojku? Já bych začal hnojit na růst a až později až kytky budou mít tak alespoň 40 cm do výšky, protože většinou do každého substrátu se to nějaké hnojivo do začátků přidává. :)
2, s tím ti bohužel neporadím-zkušenosti nemám :(:(:(
3, Myslím, že to zatím problém nebude, jen možná se ti tam bude víc zadržovat voda, ale rozhodně bych časem díry dosypal aspoň na úroveň okolní půdy. Před větrem to asi moc neuchrání, já bych se spíš spoléhal na nějaký klacek, který bych zapíchnul vedle.:):)

pěstu zdar a hodně štěstí... :)
Zoder
to papek

kytky vyjíždeli v hlíně pro pokojové rostliny a za pomocí stejného substrátu sem je i přesazoval ... jj bylo tam na tom napsano že by to mělo mít v sobě bio humus na pět týdnů, ale nevím jak dalece se tomu dá věřit ... ale oka začnu hnojit až budou vzrostlejší, což počítám že bude teda tak na začátku června ...

3 :) - oka, budu se snazit dosypavat ikdyz dostat tam sebe sama dást dost práce, natož z náloží hlíny, sem z toho včerejska fakt znicenej jak sem to tam tach tu hlinu ... a s klackama počítam, o víkendu si stim pohraju ..

Díky !


TO ALL

Zaštipnul bych rád kytky tak nad tím čtvrtým patrem, a opět mě zajímá jestli je nákej rozdil mezi kytkama z řízků a semen nebo skérkama a gánkama ... a jestli to nad tim čtvrtym patrem je tak akorat .... ??
Papek
Moc ti tu maturitu nepřeju:(. Ty seš na gymplu nebo na průmce???Z čeho to skládáš?
Zoder
heh jako neprejes jako ze neprejes abych ji udelal nebo mi neprejes to ze ji delam ? :)

Delam ekonomkutakze ekonomika anglictina cestinana managemant
Papek
Samozřejmě přeju, abys ji udělal. :D:D:D Hodně štestí :)
Rhino
Zodej: Kytka jako kytka :) Akorát u těch řezů bych je nezastřihával hned po zasazení... Vyčkal bych, až budou zakořeněný.
Morpheuss
2Papek: Ano použil som metodu FIM, a su stare cca1mes, narodili sa 1.4.
Zoder
papek --- jj dekuju, právě odcházim na poslední zvonění z mrkví za uchem :-D
Rhino
K tomu poslednímu zvonění.. Pěkne mě to sralo :D Sem celej vod voňavek a různejch smradů, ale co je nejhorší od octa :rocket: Pak se procházet v městě s octem za krkem je dost na hovno, ale jinak to beru.. :) Taky sem musel přispíval nějaký ty korunky při vchodu:D
hudson
U nas na skole bylo taky dneska posledni zvonení, ale ja sel az v 10 do skoly sem mohl srat ty srace co me polijou octem i kdyz jim hodim nejaky ty drobny, oni snad nechapou ze jim davam sve uspory za ktere si kupuju staly prisun cannabisu :pimp:
Kbelík
Todle je můj pokus o kytky konopí...Mám jich celkem 10:
1) Celkový pohled na 7 kytek
2)Moje dva pokusy o FIM rád bych kdyby mi k tomu někdo něco řekl :)
3)Pokus O FIM
Kbelík
1)Zaštípnutí lehce upravené + kaktus :)
2)Můj balkónový kbelík který půjde do přírody. Mám dotaz pokud bude jedna nebo dvě z těchrostlinek v kbelíku samec...mám ho vytáhnout opatrně nebo odřiznout nad hlínou ä kořeny nechat? Děkuju
JAHmaican
Kýbl: na prvním obrázku se ti to povedlo ( minimálně roztrojení)
na druhým už nikoli, poroste si dál hlavním stonkem, akurát bude mít chvilku takový pomrzačený lístky, jak si to uštípl.
pravděpodobně si to šmiknul moc vysoko....

A ty tři v kbelíku jsou pěkně na hovno, budou si žrát navzájem živiny, když bude jedna, či více samec, tak ho nemůžeš vytrhnout, protože kořínky už budou prprostlé a nechat tam kořeny taky není zrovna ideál, protože ti tam budou hnít.
Moje rada zní: Přesad dokud je čas!!!!!
Lahvan_FlaskiCZ
pokud ho vytáhneš, můžeš porušit kořenový systém té druhé kytičky. spíš to useknu nad zemí a pak občas zalej vodou s několika kapkami peroxidu vodíku (10kapek/1l) který vyčistí zeminu od odumřelých zbytků kořínku a zároveň dodává kytičce další kyslík a podporuje fotosyntézu. good luck.
Kbelík
Lahvan_FlaskiCZ :
Díky ti...udělám to tak....
Kbelík
JAHmaican : Dík konečně jsem tu FIMku snad pochopil.. :)
dartvader
ahoj tak uz sem dal kytky ven a napadlo me jestli jim treba nevadi jak ted hodne prsi aby kdyz uz nakvitaj jim to treba nejak neuskodilo?
Papek
to dartvader:Já bych se možná bál to dát ven do země, když je třeba velký sucho, aby to neuschlo. Ale když prší, tak si myslím, že to je v pohodě. :)
Dal jsi tam nějakou nástrahu na slimáky???
xpapousek
Hi,letos se mi pri vysadbe na rok 2007 stala pekná prihoda...Jedeme v aute po nejvice zapadle okresce v kufru plno hliny,naradi,kyblu atd.V aute mame nekolik rizku a jeste k tomu 2/3 lidi zmastenych(ridic byl zodpovedny).No a co se nestalo-za zatackou fizlove a asi 3 zastaveny auta co kontrolovali....
Typek(ridic) samosebou ze to zadup hned jak jsme je uvideli cili provar-na nastesti sme mu hned rekli at jede dal....ale stejne-nebyl to dobrej pocit....
Pak nasledovala kontrola papiru,a otazka kam ze to jedeme a jesi tam jezdime casto....ridic(nastesti duchapritomnej(nezhulenej)ze hledame nakou vesnici,ze tam jedem za kamoskama)
Jediny stesti,ze nechteli videt lekarnicku-byla v kufru,nebo se stejne mohli zeptat ukazte co mate v kufru a byli by sme vpice....
A pak uz to bylo v klidu,pac zalezli do auta a diktovali udaje....
A proc ze nas to vlastne zastavili?Presne na tom miste kde stopovali totiz nasli zabityho typa(kousek od jednoho z nasich mistecek :eek: )
Tak sme si prohlidli jeho fotky,jesi ho nepozname,ale byl moc zmasakrovanej. :eek: Uz 14 dni se snazili zjistit identitu....
A jeste neco-ten detektiv(byl to mulat)to na nas podle me poznal(ze jedem sazet),ale byl v pohode.....
Preju vam stesti jako sme meli mi..... :)

e:sory za OT

Rhino
xpapousek :frog: Tak to ste měli fakt z prdele kliku! Hehe.. Takhle by to mělo být - nezhulenej řidič ;)
Morpheuss
dartvader
ako to že ti to už kvitne???
xpapousek
cooo? tak to by som nechcel zažiť, musel to byť fakt na picu pocit, asi by som sa posral, stacilo aby sa kukly do auta a boli by ste jasný, mali ste fakt velké STASTIE!!!!
dartvader
hele ne ne nemam to jako uplne v zemi jen ve velkych kvetinacich.... tak doufam ze by se mi slymaci mohli vyhnout...

xpapousek : Ha tak tohle se stat me tak nefiem asi bych byl hodne ve velkym psychu:D mazec luck....
Kbelík
Slimáci dokážou na květináče vylézt ;)
Rhino
Na slimáky použijte Vanish. Jsou to modrý granule, který nasypete okolo políčka - květináče, a slimáci se spálej než tam doběhnou :)
Pan Ker
Navíc Vanish sám o sobě slimáky láká, takže pak se pak okolo kytky vytvoří takové menší slimáčí pohřebiště:death:! Ale jinak opravdů učinná věcička...
Morpheuss
Rhino: Kde to kupim??? A je to origos na slimáky??? A nespravi to nic s podou?
Pan Ker
Morpheuss:Koupíš ho téměř v každém zahradnictví či drogerii. Půdě nějak něškodí, jelikož je vodou nerozpustný. Tady máš víc info-vanish. a příště hledej, pže o vanishi je toho na G spousta;)...
Kbelík
Mám dotaz....
Mám k dispozici balkon ale jen do metru výšky...
Chtěl bych mít nízké keříky...
Mohu použít kyble o obsahu 4-5 litrů?
dokktor
citace:
Původní příspěvek od Kbelík
Mám dotaz....
Mám k dispozici balkon ale jen do metru výšky...
Chtěl bych mít nízké keříky...
Mohu použít kyble o obsahu 4-5 litrů?

ideal. i když desetilitrovým to taky moc nepokazíš
Kbelík
díky doktore :)
A ještě jeden dotázek...
Když zaseju pár semínek až ke konci června ..taky tím nic nepokazím...? :)
Ganjas farmer
Ahoj vsetci

Chcel by som sa opytat ci vadi:ked som dal naklicit semena niektorim sa okolo klicka urobila plesen(takova bleda).
Pomyslel som si ze ked tie plesnive klicky dam do zemi tak sa postupne ta plesen strati ale ked som ich po cca 10 dnoch presadzal individualne do kvetinacov tak tam bola stale ta hnusna plesen.
Stretli ste sa s tym uz volakto?

Vopred diky
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Kbelík
díky doktore :)
A ještě jeden dotázek...
Když zaseju pár semínek až ke konci června ..taky tím nic nepokazím...? :)


Pokud se to chystáš pěstovat na tom zmiňovaném balkóně, tak je to akorát...
ar45az
to Ganjas farmer : uz sme se setkal s tim ze na kliccich byla trocha plisne ale pote co byla zasazena tag hned zmizla, fakt nevim asi si mel moc velkou vlhkost a tim se rozsirila vice:flamer: :vampire:
Morpheuss
My kríčky...
Morpheuss
:-( to sa nikomu nepacia...??? alebo to tu už nikto necita... :-o
Morpheuss
Vsetko skunk1, o tom threade este nefim, uvidim...
Kbelík
Stala semi taková zvláštní věc....mám kytičku asi čtyři patra a pokusil jsem s ejí zaštípnout FIMkou...ona týden nerostla a nic nedělala tak mi to přišlo divné...mělo to jen takové malinké lístečky ustřihlé ...
střihl jsem to běžně nad patrem..a pak prozkoumal to co jsem ustřihl..
v pupenu (nebo co to je) bylůy dva bílé vlásky...že by holka?
Je vůbec možné aby kytka kvetla jen se čtyřmi patry?
Díky za odpovědi
Zenga
Chci se zeptat,nema nekdo zkusenosti s raselinovejma kvetinacema?Ja totiz moc neverim,ze se rozpadnou a nikde sem to tady nenasel.
Kbelik:hod sem foto!Ja myslim,ze to mozny je,aby vykvetla se 4 patry,ale jeste sem to nevidel.
Kbelík
Zenga:
Ono je to hrozně malé na fotku ..nešlo by tam nic vidět...:(
Tak dobré makra mi foťák nefotí...:(
Pan Ker
kbelík:Pravděpodobně to budou preflowers- http://grower.cz/forum/showthread.p...=1960#post1960. Jinak kytka může začít kvíst hned jak dospěje, což je zhruba po měsíci života...
Kbelík
Pan Ker
Jo děkuji.Já myslel že se ukazují preflowers trochu pozděj...
Měsíc už mít asi bude....
Je to holka paráda:)
js666
som to asi dojebkal ked maju moje rastlinky tyzden?
Ganjas farmer
Morpheuss:ten thread by si mohol spravit ja som chcel tento rok tiez pestovat s kamosom skunk1 ale objednavka nevisla nieco sa pokurvilo a ani cash a ani semena,teraz mam dake poj....no name rastliny ale vyzeraju celkom pekne. A ozaj kolko maju tvoje kytky dní
Morpheuss
2Ganjas farmer
Aj to sa stáva, avsak aj z noname možete vypestit pekne kyti..., cca 1mes.
citace:
Původní příspěvek od xpapousek
radvancan:Nádherné kytky...budes si zakládat téma v galerii?Uz je mas venku?Jesi to jsou mesic stare fotky tak uz to musi byt pekne keřiky....
Jinak 8 tis.???Za co?????:confused:


Zdar xpapousek, sorry ze tak pozde. Ako si zalozim temu v gallery? venku som ich dal az 1.5.2007 . A 8 tis.? tak 3500 seminka Wien, cesta 500, hnojiva, svetlo , na benzin na cestu na fleka cca 70 km raz za 1,5 tyzdna, atd....ked uz tak uz ale ak vsetko dopadne tak ako planujem tak budem zase na rok zahojeni a nebudem musiet sponzorovat dilerov....... :-).
Zoder
cuz .. hele byl sem tedka nak kontrolovat kytky co mam na chate na mýtině a dějou se snima divný věci, vim že počasí bylo ted dost na h*vno, padali tam kroupy atd, ale ty kytky se jako vyvracej ze země, začínaj klesat k zemi atd, nekerejm se teda daří ale někerý vypadaj ze brzy odejdou, nevíte někdo co stim ? v patek sem je poupravil, ty co se jakoby vylamovaly tak sem vic zasypal a dyz sem tam byl vcera tak to vypadalo zase dost podobne, pritom o vikendu tam nepršelo ani nefoukal zadnej velkej vítr, tak nevim jestli to dělaj krtci nebo náká jiná chamrad, pravda je ze lesního hmyzu je tam dost ale třeba slimáka sem tam jeste nepotkal ... taky teda nevim jestli sem to nezasypal moc, a nebo to neni tim ze sem se snazil pestovat spis takovy keriky ze sou kytky na sebe na mackany a vyvracej jedna druhou, ale i kytky co sem mel jednotlive byli takhle vyvracený ... stalo se to někomu z vás taky někdy ? díky PS - fotky nemam :-D
Micasa
Mam zasazeny seminka, co jsem si v zime dovezla z Kolumbie. Takze nejakej Bogota NoName. Je to ganja, kterou tam pestujou docela vysoko v horach, tak je dost odolna i na ty nase podminky. Kyticky jsou pres mesic venku, prezily tri tejdny veder, predtim malem zmrzly... Uz se fakt tesim, az budu na podzim schovana za kourovym dymem vzpominat na to, jak jsme stejnej model kourili na druhy strane ty nasi planety.
Aurora Indica
Budha Durban
Durban Poison
Master Kush
Early Misty
Chronic Blue Mystic
a semena z kytek co se jim během těch let vytratilo jméno.
Zoder
koukam ze vetsine zvas to asi roste dobre :-D ....... no nic ja du zejtra maturovat pak se to snad nak poddá
cohen69
to Zoder: zkus ty kyti třeba nějak zafixovat, jinak fakt newim.... jinak jak ti dopadla maturita??? já ji dělal taky - předevčírem.. a prospěl :)
Ganjas farmer
to Morpheus:moje maju okolo mesic a su k... ovela mensie.
Davas uz aj nejake hnojky?
Lebo ja davam od 1.poschodia.
Morpheuss
2Ganjas farmer
dawam, hod sem nejake fotosky aby som kuk... od 1 pos. nejako skoro, si myslím...
warior
cau groweri! mam druhym rokem kyticky na hnojisti a je to nejluxusnejsi misto, jak jsem kdy videl :) jeste ted kourime v moooc lidech lonskou urodu :bandit: ale letos mam jeden problem... Nebo snad mamE?
Nezda se vam, ze je docela velke sucho nebo spis horko a malo srazek, aspon v poslednich nekolika tydnech a diky tomu kyti nerostou jak maji? Ja mam totiz v zemi asi dva tydny devet klonu-jejich stari neznam a 4 asi sest tydnu stare kytky ze semen, ktere byly predpestovany v pareniku a mam pocit, ze od doby, co jsou v zemi vubec nevyrostly... Podle me za to muze prave sucho, nebo nedostatek zivin(ale jak jsem rikal, je to temer na hnojisti) a nebo se to proste jeste nevzpamatovalo z soku po presazeni(dvy tydny jsou uz ale na povazenou). Co si o tom myslite? A co si myslite dat tomu v tehle fazi aspon polovicni davku Phyt-aminu postrikem??? Diky za odpovedi!!
*dR->ZmRd$!*
to ja letos rozperu tyto model$:
Blue Mystic x Citral
Blue Mystic x Chronic
Super Skunk
Earli mysti x NN
a nejake NN modeli sou to ovocnaky fakt mazec modilky konec hlasení
PeAcE iN GrOw$
Tak sa nam to growerom tak, ci tak pomali skracuje. Uz iba 4 mesiace .................... :-)







My allstars 2007
Kbelík
Zdravím ...
Mám takový problém na jedné i více kytkách se mi vyskytují v části stonku kde jsou listy a nové postraní stonky na místě květů dvě hnědé tyčinky/chloupky(blizničky?) /něco ....Zaráží mě to protože jsem si myslel že blizny mají být bílé a že mají zhnědnout až v květu...
Kytka je stará asi měsíc a půl...
Světla moc nemají i když jsou na jižní traně protože jsou schované za slunečními kolektory..
Kbelík
lubinov : a to jaké? žádné koule nevidím ale vždycky jsem si myslel že je to takhle...:Bud koule nebo bílé blizny ...:(
Morpheuss
2radvancan
heský,heský, co to mas za podu??? este som taku newidel, cudujem sa,že ti to tam raste... to foto je aktualne,? robil si ho dnes?
Zrafim, tak tie foto su stare 2 tyzdne a najblizsie tam idem zajtra, zak som zvedavy co ma tam prekvapi. A ta zem je velmi kvalitna . Som tam kupoval 3 x zahradnicky substrat po 80l. Daval som tam aj piesok. takze makacka to tam nanosit. A este sa tam chystam assi na buduce doniest daaku zem a slepacince. Inac zem tam bola na povrchu tak 15 cm ok a potom to boli skoro same skaly, a ilovita poda na spodku jamy..........SUPER . Som zvedavy na zajtra.


My allstars 2007
Zoder
to cohen --- mě též, dokonce na tři trojky a jednu jednicku :-D je videt ze i brka muzou pri uceni pomahat na uklidneni :)
Morpheuss
hod sem fotosky, a pofot ich vsetky... bo tusim fotis len tie najkrasie...
1 foto - 2005
2 foto - 2006
3 foto - 2007 ?










http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29834
Morpheuss
...
Bushwaker
Osobně mi přijde lepší doma předpěstovat, dělám to tak už několik let a neměnil bych. Některé kiti, ikdyž naklíčí a popovylezou, jednoduše uschnou, proto když už je pak dávám out,vím, že porostou.
Morpheuss
Trávička zelená :-)
Kbelík
Tak konečně se to stalo... rozpoznávání holek a kluků. nevim proč jsem kolem toho dycky tak nadělal a bál se toho ...:)
Je to snadné koule x bílé blizny.
Objevil jsem kluka při malé kontrole po dešti...bratřínek si vzal na starost úlohu kata jen co jsem se mu šel pochlubit že mám kluka tak mi ho zlomil :)
1.fotka:Samec momentálně mrtvý, 5 pater(!) toho oranžového fleku si nevšímejte jsem trošku divný co kdyby mě poznal někdo podle kraťasů? :angel:








2.fotka balkónek je tam vidět několik kytek většinu jsem rozpoznal jako samice u některých furt nevim...

(edit: omluvte prosím nízkou kvalitu fotek a máznutí foceno mobilem,i když 2megapixelem ):confused:
Mc.Dada
tady sou moje děcka lidi prcat svět..!
Mc.Dada
tady je moje královna :-) ..
HerrFlick
Tak letos jsme sehnal nebulu, tak jedu nebulu. Z 20 řízků jeden KO, dva tři horší a zbytek dle referencí a dle oka roste OK.
Ale celkem rozdíly mezi jednotlivejma řezama. Na příští rok bych rád co nejenergičtější outdoor odrůdu a řezy si přes zimu nadělal sám. Má někdo nějakej tip?
Vochomurka
No tak u nas to taky roste hoodne dobre posuĎte sami :D :D

1) List oB
2) nounejm :D
Papek
Tady přidávám fotky mých kytek, jsou to no name. :)
Bohužel jsem některé musel dát ven i docela malé - měly asi 5 cm, ale jak je vidět, tak to rozdejchaly. :D:D:D


Jinak pro prevenci jsem okolo nasypal Vanish proti slimákům a koukněte se jak zabral. :D Takovýho slizu od mrtvých plžů..... bleee
Papek
1, Největší kytka - to je ta,co jsem měl dřív za oknem :).














2, Dvě menší kytičky.



















3, Celé políčko mezi kopřivami. :)
Ono
2HerrFlick:

O energetické odrody sa tiež zaujímam, ale tento rok nejdem žiadnu priamo na to zameranú.:(

Ale ako tu groweri písali, tak vraj California Orange Bud je dosť energická - až trippy, aspoň takú skúsensoť má napr. JAHmaican.:)
Morpheuss
2Papek
Pekné, ale ako to že ti to kvitne tak skoro, zakríval si to??? inak nech sa ti darí...
Papek
Ono to začalo kvést samo, protože jsem ty kytky sázel 1.1.07 - novoroční model. :) Pak jsem je měl za oknem.
Morpheuss
Hm to je zaujímavé, ale aj tak by nemali až ked sa zmeni fotoperioda, a este som chcel, že ako daleko mas od seba nasadene kyti??? niekde som cital že by mali byť tých 50cm od seba, aj som to tak urobil ale zda sa mi to malo... rastu mi kriki a zavadzaju si, idu viac do vysky, ale inak su take velke že sa mi ani nemestia do fotaku :-) , keby som tak vedel že ktore su samce hned by to bolo lepsie, mohol by som to preriediť
Morpheuss
NECH SA PÁČI

2Vochomurka: Ja mam krajší, :-) ale neee, peace
Tak aj tu mame nico pekne pre nase oci ?



]13.6.2007


.........´´Rastie to pekne ale mohlo by to aj lepsie´´.......................

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

NECH JE JESEŇ, JEDNA PIESEŇ !

POTLESK:
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Pre teba, tvoje rastlinky, ale aj pre vsetkych growerov.

A tu je moje osadenstvo:

My allstars 2007
--------------------------------------------------------------------------
Fotogallery of Magic Mushrooms Slovakia
DooMer
Pesti nekdo sheherazadu krome jahmaicana a pana kere?:) nebo pestoval ji tu nekdy nekdo? chci naky info ale zatim sem jeste nenasel ani poradnou fotku ..nevite o necem? D.
Pan Ker
DooMer:Pokud ji nechceš jet ještě letos, jakože by to ze semen už stejně nemělo cenu, tak vyčkej podzimu a určitě dostaneš dostatečné info-buď odemne nebo od JAhmaičana:)...
DooMer
Pan Ker: samozrejme ze uz to jedu letos jinak bych se po tom tak nepidil zde je muj skromny thread 8x sheherazade...
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30079 :)
Pan Ker
Nojo, to mi mohlo dojít:)! Tak příště až pojedu na kytky udělám aspoň pár snímků, teď už by mohla být trochu vzrostlejší...
gussepe31
ciao,tek ja tiez prispejem nejakym tym fotom z dublinu,su to shamany a durbany,nieco sa mi deje z passionmy,z normalne v pohode vyzerajucich plant sa mi za 3tyzdne uplne zjeba..y.vyzeraju ako vo kvete!!?,ale divno zdegenerovane,je to posledne foto.ak niekto poradi budem vdacny.
dartvader
cuzz lidi ja mam venku v kvetinacich cca 11 kytiii a uz tam boudou tak stopro pres mesic maji zeminu z kompostu + matecni a jedina vec ze se bojim jestli se jim nejak nezasekl ten kvetouci proces pridavam par fotesek jestli by mi nekdo nerekl jestli to vypada ok nebo jestli je to na pytel thnx,,,,
Papek
to Morpheus: Tak ty kytky mám od sebe asi 30 cm. Je to asi dost málo, ale já je mám ze semínek, tak počítám s tím, že nějaké samce vytrhnu a tak nechci moc plýtvat s místem. :)
No, radši je ale budu dávat dál od sebe. :D:)
btw. To políčko mezi kopřivami jsem asi dvakrát zvětšil a chci tam mít asi 15 kytek. :)


Jenom taková malá otázka na závěr. Jaké je to pěstovat mezi kopřivami??? Jak často se to musí tak v létě zalévat a musí se nějak pro kytky upravovat půda - hnojení, změna pH??? :)


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma