Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
Mišák
For Crackonos.shaman out.super brzo hotový,Passion měl ho kámoš,rídké šišky chut dobrá,matanusku ,sagamata,jsem měl,pěkné dlouhé palice,ne moc tvrdé spiš na lampu.Skusit se má všechno,jinak dobry grow.
Rastiquez_
Mužu se zeptat kdo uz pestil Pure Power Plant v outdooru????chtel bych vedet o nem neco málo.........
crackonos
2Mišák: tu matanusku thunderfuck mel kamos na out a byl s ní nanejvýš spokojený, jemu se docela povedla a bylo to celkem dost potentní vzorek, po prdu jsem byl dost...když zklamou genetiky, je na řadě asi 80 semen moc dobryho nonamu
Mišák
ForCrackonos.Je fakt že osivo od seedsbank nekdy hůř klíčí,ale je tu zaručena kvalita a tip ktery hledáme,ale starat se půl roku o ,,,,,něco,,,,to bych neriskl,jen když by nebylo zbytí,ale...ne!
Caileb
Koupil sem si za nakupku Blubbery a tam byly semnika tak sem je supl pod lampu a uz lezou udelam pokusim se udelat řizky a neco pujde ven
Sisa
For Mišák: Tak to jsi mě docela polekal,snad to bude ok,každopádně ze 7 mě zatím vylezlo 1,kua doufám že to nebude jediný. Jinak vím o víc lidech,kteří kupovali ve Vídni a bylo to vžy v pohodě.... Tak uvidíme!
crackonos
2Mišak:můj noname se skláfá z F2 WW a F2 Skunk 1, ale jak jsme to hulili celej rok,tak sme hazeli semena do jedny krabky a vznikl z toho noname :-)))))
Mišák
Je pravda že kamoši použili osivo z mého materiálu co jsem jim dal.Na jaro to zasadili,výsledek byl lepší než z mateční rostliny,,,a to ještě bylo feminisované osivo,,,ted kupuju jen regular seeds a v poho!A sisa doufám že ti toho vyleze víc,kofáčů je ve Widni mnoho,bral jsem to z Bushplanet.zatim čus.
Sisa
Tak ze 7 semínek se chytlo 6,ale dvě uhnili. To by ještě ušlo.Kamoš to včera hodil na okno ven a všechno mu vyzobali ptáci. Takže všech 10 semínek za 80 euro v pr.....
kseroks
noo letos chci zkusit nyc diesel kterej docela obstojne jede vevnitr ale o venku sem nic moc nezjistil..ale na youtube sem zadal NYC diesel a par peknejch outdooru to naslo......dal chci zkusit powerpalnt....vevnit ma cca 50 cm tak by to snad nemuselo byt nejake monstrrosti......a muj faforit POG ktera minuly rok za mile asistence babicky me zeny dosahla caa dva a pul metru a vubec to bylo to nej co se mi kdy venku podarilo
cantona9
ja tento rok idem Belladonu,Thai Haze Skunk a Amsterdam Flame o ktorom som tu pocul velice malo skoro nic takze sa uz nemozem dockat vysledkov...
growu zdar
xcduke
ja jdu do noname ...... G13xBlack Widow a a a FIre crackr
chronicfun
Tak ja som na tento naplánoval nejaké kloníky Chronicu, Hashberry, Jock Horror, a možno aj White Satin sa podarí....
A ešte nájdem aj dáke nonamy od kamošov... ale sú otestované :-)

Majte sa
Čussssssssssssssssssss přátelé

Já letos jedu Holland Hope and AK-48,,,a nejakej ten no name

Tak doufám že proběhne všechno v klidu............

Picccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccccc
do_0b
Cest "gruwri" ja jedu asi vsechny genetiky od haryho takze doufam ze to bude v klidu :)
Vseved
Na letošek mám Himalayan Gold a Belladonna
Fantasie
SweetTooth3,G13,WhiteRhino,TheChurch,Mazar-e Sarif,Shiva ... semena f2-f3 a neco jeste prikoupim...
Specnaz
Tento rok sem ryskel a kúpil feminizované seménka Sativa mix od whitelabel seeds snád sa temu bude darit zatím su spokojný co sa tíče klíčivosti 100%
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od Vseved
Na letošek mám Himalayan Gold a Belladonna


čau kámo.doufám,že ti bella dokvete.u mě to nestihla.škoda.přeju good luck.

já pojedu mazara, durban, shaman a orange bud
cannaba
Trance, Early Misty, Shaman a no name, kterej je otestovanej (zhulenej)
...tak uvidime jak to poroste (neco uz roste)
TAk já mám Orange bud,belladona,durban posion tyhle budou ze semene a řezany white widow ,peacemaker,jack flash,ice, pot of gold tohle je moje sbírka na letošek
CanabisC
Blue berry,jack hOrror,pure power plants.
Ondrus
durban poison a shaman
NUZ JA SOM TENTO ROK STAWIL NA SATORI OD MANDALI, POSLALI ESTE BONUS 5KS SAFARI MIX CO MA NEUWERITELNE POTESILO :) A DALEJ JE TU ROYAL THAI, POWER PLANT, SWEET DURBAN, AFGHAN A SAMOZREJME SKUNK #1.. TIETO SU DOWEZENE Z AMSTERDAMU, DUFAM TO POJDE AJ POD SLNKOM :)
gantali
Tedka s kamaradem děláme malou matkárnu,zásobárna jen pro nás,hlavně na out(White widow,Ak47/Chronic,mr Nice.A ze semen od sqirela Dp/Em,Master kush,Holands hope.
kelo888
Zdravím, predminulý rok som skúšal passion1 a minulý rok opium (paradiseseeds), ťažko povedať ktoré boli lepšie, zdalo sa mi to podobné... Tento rok som sa vo Viedni (bushplanet) nechal presvedčiť na Frisian dew a Voodoo... Nemáte nejaké skúsenosti s týmito modelmi?
Ešte zvažujem aj kúpu Mandala1, tak keby mal niekto skúsenosti s týmto modelom dajte vedieť...
Method
2 kelo:Ja som tiez tento rok kupil voodoo.Kamos to pestoval minuly rok a bol to matros ktory ma velmi zaujal po kazdej stranke....jednoznacne odorucam.. :)))
Trni
Zatim jsem dal do skrinky noname ale az kyticky budou vypadat k svetu tak je hodim ven a dalsi varkou bude orange bud...

Tak doufam ze to budou pekne stavnaty palky.-)
Bulb
Letos jedu:
DP - Durban Poison
DP - Passion 1
DP - Hollands Hope
DP - Khola
DP - Mazar
DP - Skunk 1
DP - Voodoo
Nirvana - B52
Nirvana - Papaya
Nirvana - Skunk Red Hair
Sensi Seed - Mexican Sativa
paskal
passion N1, purple
mickin
Letos jsem sehnal od DP-durban poison,passian1 a nějakej ten osvěčenej nn,tak uvidíme.
Joint-SR
Belladona
Chronic
Pure power plant
Papaya
Holands hope
Durban poison
Safari Mix
+No Name...
neviem ci to je vsetko alebo som nieco zabudol ... ale ostava hlavne dufat ze nic nebude pokradnute a vsetko stihne dozriet
roboot
tak já letos jedu:
Belladona
Super skunk
Chronic
White satin
Kalichakra
Blueberry
Early buds

jen doufat aby to všechno vyšlo
Krakohor
Papaya, WW, no name Afghan, no name shaman
tak a teď jsem ten nejvetší king :)
mistr bratranec
Power Plant
Super Skunk

pecky z vídně, stály jmění, jestli nevylezou tak mi pukne mozek
dawed
Tento rok pojedu papayu se semínek a nebulu z řízků viva grow:)
Method
2 captain america:dobry vyber stou Mandala 1,mam teraz tu cest mat tuto vzorku a je to fakt super model....
kubanecjam
WW - jen strach aby včas dozrála - z vlastních řízků
GWS - semínka od kamaráda - jen dvě, tak snad padne alespoň jedna samička
+ nespočet noname semen - jen tak pro radost
lysina
10 K2 a asi 40 no name..pohodička:bandit:
jumpp
GWS ferm.,
White Rhino ferm.,
Hymalaya Gold,
Willie Nelson x Shiva Santy II
Californie orange
Fraise Sativa
Swiss mix
..
tak uvidíme jak nam bude přáno;)
..všem přeji top OUT, snad nam vyjde podzim...
Siola
KC 33 MK
Early bud
noname
-Joo a už se to zelená
http://grower.cz/forum/showthread.p...8873#post688873
growman
co myslite o tychto odrodach white satin,hashberry
citace:
Původní příspěvek od growman
co myslite o tychto odrodach white satin,hashberry
CHlape stačí hledat a je toho tady o těhlech odrůdách hodně napsáno hledej a určitě na něco narazíš
georgocze
Čau tak já chci rozjet Super Skunk a Jacka H. a nějaký No-Name ale nic velkýho držím se při zemi
roboot
4 siola, máš s těma early buds nakou zkušenost taky je letos zkouším
Siola
"roboote" Zkušenost s early buds nemám.Letos jsem je vysadil taky poprvý,tak uvidíme!Zdá se mi teda že rostou docela pomalu,ale možná to je moje chyba páč jsem je donedávna trápil v květináčích.Jak se daří těm tvejm??
tooth
1 x Orange Bud
1 x Euforia
1 x Maroc x Afghan
1 x Super Skunk
1 x Boglegum
1 x Budha

všechno klony, OB a Euforia normálka a zbytek kyble, tak snad aspoň něco klapne ?)
palinoch
no minuly rok som mal White Rhino, a Crysta.
tento je White widow, Cheese, Crystal. Cheese sa rozrasta ale od mala ho napadli svilusky je velmi nachylny, tak neviem ako zabojovat na 100%.
groover
Black Jack,
Cream Caramel,
Orange Bud,
Khola,
Frisian Dew,
Opium,
Voodoo.
C0mb4t
Tak sezona 2009 sa nam pomaly konci a vsetci sa tesia na zimne hulenie :D Mna ta radost presla hned po tom ako som zistil ze moju rastlinku niekto sklidil za mna!Mozno si hovorite ze je zbytocne tak skoro hovorit o buducej sezone ale podla mna je dobre riesit veci skor!

Tuto sezonu som isiel jeden stromcek len tak na skusku!Dal som na radu skusenejsich a objednal som 10 semienok Durban Poison!Je to fakt super odroda a urcite ju pojdem aj na bud. rok.

Takze na sezonu 2010 chcem skusit sklenik v lese alebo na luke!V plane mam zasadit 2 stromceky!Nikdy som nehnojil kupenim hnojivom vzdy som hnojil iba ORIGINAL BIO teda prirodnimy hnojivami ako su slepacince atd. ale pocul som ze hnojivo Plagron je dost kvalitne takze teraz chcem kupit celu sadu na kvet na rast a este aj nejaky ten postrek a prevenciu proti skodcom!

A este nieco!Myslite si ze je vhodne zasadit rastlinku asi tak mesiac pred sezonou?
kouba
zajímal by mě nazor lidí co pestovali nejaký z techto modelu venku , zkrátka bych rád slysel nazor na kazdý model výhody / nevýhody / výnos / qalita atd...
/010
seeds:
ice
el nino
herijuana
mendocino madness
c99

clony:
nycd
black domina
haze
euforia u.
medicine man
jack herer
kouba
jakub500
mno to že to seeds banka neuvadí jako outdoor vím ... ale zase vím že hodně lidí vetšinu z tech modelu jelo i venku a vypadalo to solidně...
YagoMan
citace:
Původní příspěvek od kouba
jakub500
mno to že to seeds banka neuvadí jako outdoor vím ... ale zase vím že hodně lidí vetšinu z tech modelu jelo i venku a vypadalo to solidně...

heriujana - vlastní zkušenost OUT - luxus, pokud máš možnost jdi do toho, krásně velké cukrem posypané šišky a neodolatelná chuť... výnos taktéž dobrý...

co se threadu týče, mírnějšími slovy :rasta: souhlasím s mirkoffem ;)
papaOUT
zdar....zapojím sa aj ja:D..... ja mám budúci rok v pláne vysadiť zase len no name(aspoň 200rastlín) kedže mám doma stovky semien , sú kvalitné a nemám v pláne kupovať semená...no name dokážu veeelmi dobre prekvapiť:D...keď sa mi to podarý , a zkosím aspoň dve kilá sušiny budem to rozdávať v celom meste aby skrachovali všetci dealeri čo predávajú gram za 15-20 eur...kokkoti...čús:D....
citace:
Původní příspěvek od papaOUT
zdar....zapojím sa aj ja:D..... ja mám budúci rok v pláne vysadiť zase len no name(aspoň 200rastlín) kedže mám doma stovky semien , sú kvalitné a nemám v pláne kupovať semená...no name dokážu veeelmi dobre prekvapiť:D...keď sa mi to podarý , a zkosím aspoň dve kilá sušiny budem to rozdávať v celom meste aby skrachovali všetci dealeri čo predávajú gram za 15-20 eur...kokkoti...čús:D....


to nedělej i když to myslíš dobře...nevíš co která svině je schopna kvůli trávě udělat . naivita
crackonos
Já mám v plánu pravděpodobně zatím toto:
GWS-jestli se mi poštěstí najít nějaký to semínko na celý kytce
Master KushXSafari Mix
LowriderxDiesel Rider
WW F2
Davias
Ja zas urcite pojdem AK-47, AK-48, nejaky Orange bud a mozno este nejake 2 genetiky, aby sa v zime nehulilo dookola to iste :)), tak uz iba pockat na jar. zdar
BoBoR
tento rok bol pre mňa nič moc kedže najlepšie rastlinky mi ukradli a z ostatných vela nebolo ... ale tento rok by som rád skúsil lowrider alebo diese rider alebo také veci :) ... prípadne DP ... a keď tu už rozoberáme budúcu úrodu tak by som vám rád poprial vela zdaru :D
papaOUT
citace:
Původní příspěvek od s!de
papaOUT : tyyyjooo u vas stoji gram 15-20eur???!!!!


no kruté...včera kamoš kúpil g za 17eur,(to je okolo 450kč ak sa nemýlim) dal to na váhu a hojho 0.8g...fuck...mám pocit že na slovensku growers väčšinou pestuju len kvoli peniazom, je to dosť smutné teda...
Namer017
450??? za g?? to je mazec u nas na morave 250 kc /g mazec a to ja si dovolim minimalne 0,9g maras no radsi pestovat nez kupovat
Poprask
seeds:
durban poison Nirvana/dutchpassion
afgan
purple widow
KC 36
jecka...

klony:
ghs
chees
wr
janulkap
Plany na sezonu 2010:

Widow skunk - De Sjamaan
Early Special - Nirvana
Passion 1 - Dutch Passion

Uz aby bola jar....
Sixtyklada
citace:
Původní příspěvek od janulkap
Plany na sezonu 2010:

Widow skunk - De Sjamaan
Early Special - Nirvana
Passion 1 - Dutch Passion

Uz aby bola jar....

No, hlavně aby vůbec ještě nějaká sezóna byla, když vidim co předvádí počasí :-D
kokodc
Na pristi sezonu se moc tesim !

Purple Haze [ceres seeds fem]
Strawberry Haze [GHS fem]
Cheese [GHS fem]
Daddys Girl [Kiwi Seeds]
El nino [GHS klony]
Tak jsem se konečně rozhodl a objednal od hemcy semena na příští rok:
Early durban (zen seeds)
Deep Chunk x (Eroc x Danish Passion [F2]) (zen seeds)
Mandala #1 (mandala)

No ještě se to rozšířilo o semínka tady z groweru a to:
Lowkiller, E-rocket a asi B52 (vojtaxxx)
Mr. Nice NHS (ghostface)
ještě mám z tohodle roku 3 fem seeds mendocina od ch9 female seeds

Každopádně už se těšim jak malej a jestli seženu rozumnej foťák, tak rozjedu i svuj thread:X
stanley
No hoši to já jsem si obědnal od http://dutch-passion.nl/ - Colour Mix 1 6 feminished seeds + 5 regual seeds Purple...

+ nějaké řízky od kamíka Cheese :)

Dlouho jsem uvažoval co dát do skleníku ( potřebuji odrůdu, která jen tak nezplesniví.... hodí se Durban? )
PeterPAN
to stanley:

nazdar uz ti prisiel ten colour mix?....lebo aj ja by som to chcel riesit a zaujima ma ako su oddelene tie semena, ci je poznat co je ktora vzorka;)...

a inak durban poison od dutch passion urcite ano:)
stanley
Čau, semena jsou rozdělená podle barev...... :D
Kdyztak mrkni semka:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=47136
Mašťák
Já bych chtěl tenhle rok konečně pořádně pořešit. Co tim myslim:
1) Kvalitní modely!
-urcite pujdu do rizku. Semena jsou sice fajn, ale je to oser predpestovat(nechci vyvolat bourlivou diskuzi, jenom muj subjektivni pocit) a hlavne bych chtel kvalitní vyselektovaný fenotyp od kteryho vim co cekat. Jen jsem se jeste nerozhodl o kvalitnim rizkari, zatim jsem nemel zrovna pozitivni zkusenost.
- a modely: GWS,SAGE,WW a jeste se mi hlavou honej dalsi jmena. Zatim jsem nad tim konkretne nepremejslel.
2) prekopat polco
- urcite by si to zaslouzilo vetsi diry asi seriznout vetve jednomu stromku aby tak nestinil.
3) dobrou hlinu
- nemam nejakou super zkusenost s "znackovou" zeminou typu plagron,Bcuzz atd. Ale nejspis pujdu do nejakyho klasicky substratu a obohatim ho biohumus a kokofinu(mam ji radsi jak perlit).
4) dobry hnojky
- zatim jsem jel vyhradne na Plagron: Alga grow/bloom + obcasne (uz fakt stary) AH enzymes. a jako postrik cropmax, ale nemely ho pravidelne. A docela spokojenost. Ale docela bych rad zkusil nejakou novou sadu. A v tomhle bode bych chtel poradit. Bohuzel vzhledem k tomu odkud jsem slepicince nebo tak neprichazej v uvahu. Sel bych rad do nejaky sady od jinyho vyrobce. S cim mate vazne lepsi zkusenost ? Premejslim nad Bcuzz, ale nevim nevim jestli nezustat u plagronu.

Edit co jsem se koukal na ty hnojky tak bych asi sel do: B´Cuzz PK 13-14 1 l,B´Cuzz Booster Bio 1 l, B´Cuzz Bio A + B sada 1 l, B´Cuzz Bloom Stimulator 500 ml a premejslim jestli se oplati Atazyme nebo zamek+klic od Bcuzz
Bandita
asi vysadim vonku aj ja daco tento rok
Paci sa mi toto:http://dutch-passion.nl/index.php?p=specials&special=24 colour mix ,asi ten s frisianom,shamanom a passion#1
.:INDI:.
Durban poison
Passion 1
+
nejake rezance ked sa zohnaju....
Ježko
Out: Durban Poison
Skleník: Power Plant
acheron
tak ja uz mam doma od celna z G semena asi 15x E-Rocket , 10xLow-Killer , 5x B-52 a asi kupim origo Durban od DP ale skusim tohto roku Feminizovane semena (5kusov)
_Dr.Skunk_
este netusim ale moc se na to tesim:)
Azachyel
tak tak tahle sezona snad vyjde fajnove, vidim to minimalne na Jack herrera, white widow, white rusko, orange bud a N.Y. diesl a dalsise uvidi:-D
ZivyKvet
ja planujem tento rok vysadit doma v rizkarni predpestovane rezy

-white widow
-durban poison
-voodoo
-whidow skunk
-skunk 47

s outdoorom nemam ziadne skusenosti ale planuejm vysadit okolo 20-30 kusov rezou:) tak uvidime kolko sa chyti a kolko ich ukradnu...
hakousek
zdaravim letos sem poprve na groweru a hned sem zamiril semka:P a ctu tady celkem hodne zajimavy vzorecky po kterych este touzim:P ale jinak pro letosni balkon sem si vybral tyhle zastupce::)) mazar, holland hope, shaman, white widow,purple.... a nekam ven si zasadim rizky od kamose ktery vzdycky stoji za to:) ale kazdej rok je neco jinyho coz me tesi
PASSWORD
JA JAKO KAZDY RO K DURBAN POISON SPOKOJENOST A CHCI ZKUSIT WHITE WIDOW MYSLITE ZE VENKU POROSTE ???
hakousek
nvm proc by nemel rust venku kamoska pestovala taky wdovu venku a uplne parada
stanley
Boze to je otazka jestli poroste ww venku :D pokud se o ni budeš dobře starat tak určitě ti vyroste, kup si ale OUT, no ikdyž jsem zasadil jednou ven origos od nirvany indoor ven a taky z toho byla pekna kytka....

Jinak já jsem se sehnal nějáké semínka Low killer a B-52 od člena Vojtaxx, tak doufám že dorazí a bude alespon 80% klíčivost, příští tejden obědnávám passion 1,durban poison, a colour mix od dutch passion :) nemůžu se dočkat na květen :D
SkunkPlant
Zdar, já jsem loni poprvé pěstoval- par kytek noname.. docela dobrý.. Kdyby chtel nekdo vyměnit semena tak se ozvěte dík..
Jaguar
Ahoj.Moje politika bude:kvalitní modely,dobrá hlína,hodně políček,co nejdál od civilizace.Nejspíš pojedu Jacka Herrera,Hollands Hope,noname 09,uvažuju o koupi ´´Lowrkillera´´ a dobrých nonamů (od člena vojtaxxx),kdyby k tomu byli bonusy tak B52 a potomci ERocketa,ale o tom zatim jen uvažuju,no a ještě sháním dál a dál...pak plánuju první malou skřínku 2x26W CFL do který bych hodil asi SoG z řízků nařezanejch z outdooru...asi tak no
J@m@L
Tento rok by som chcel ísť Durban Poison, ale nie feminizovaný (ak sa niečo poj*b*, tak aspoň nepríde o toľké prachy :D A možno budem mať pomer samíc ku samcom 7:3 alebo aj 6:3... Takže som zvedavý ako to tento rok porastie..

No a plánujem 5 semien dať na jedno miesto v nadmorskej výške 200-250 m.n.m. a ďalších 5 semien do výšky 750-800 m.n.m... Tak som zvedavý :) Prajem veľa šťastia mimochodom do tejto sezóny :)
Pestovatel
Ja jednoznacne ostavam pri svojich overenych odrodach(DP,SS,WR,PP,+nejake noname)
vyTretHi
ja taki neco planuju , je to sice nejaky no name/seminka spytlu/ jen dobreho:D taky sem chctel neco od clena Vojtaxxx ale jaksi se to smoji strany moc posralo timto se clenovi moc omlouvam .... takze chci neco v krikoch ,neco doma i na zahrade , jde mi hlavne o prizemne pestovani a co nejvetsi vynos s kytek , doufam ze se mi to povede pretoze s minuleho roka mi ostala jenom jedna kytka zde fotos preju hodne zdaru
Šlajs
Prubnu:
-Chunky Cheese (Deep ChunkXCheese)
-pak nějaký mix pakl, nejspíše os sweetseeds(tam se poradím s mučačos ze Slovenska, co mají s fémkama zkušenosti)
-pak mě láká Iced Grapefruit nebo WWX BigBud od Female seeds. Ti fémky fakt umí. Vzal bch ICE, ale ten jsem měl mnohokrát.
-zbytek bude, co dodají nejmenovaní kluci z Prahy/ sever Čech. Takové překvapení pánů šéfkuchařů. Douvám, že ten nejmenovaný severočech stále vlastní BellaCiao od Tiki seedbank. Ohledně venků, tato odrůda je v mých top5 a to jsem poprvé sadil v roce 1998.
Tento rok chci grow pořádně vychytat po minulém nevydařeném growu, abych si na podzim mohl pokuřovat "High Quality Weed" :rasta:
Chystám se vysadit tyto modely:
Silesian Gold (Místní mňamka, fakt tvrdé palice a ty stavy jak z komerční travky :mutant:)
Noname Fialka
Master Kush
Lowryder (Ten hodlám vysadit v dubnu na balkon, ať mám co pokuřovat o prázdninách)
White Skunk
Určitě ještě nějaké semínka dokoupím od místních členů.
MathiuG
no mne sa konecne po prvy krat podarilo vypestovat dospelu rastlinu konecne mi to po 4ty rok nezozrala srna (pomohli vlasy v pancuske)
takze tento rok sa uz idem hrat s hnojivom kristalon jahoda zem zahradkarsky substrat perlit piesok a kvalitka seeds sice noname ale dobry :) povedzte skusenejsi ci by z toho mohlo nieco byt viem ze to neni nic moc ale na zaciatok nebudem kupovat drahe znackove doplnky najprv sa chcem ucit bez takych mozno neskor ked budem skusenejsi
plánuju megavejkej comeback na naší místní outdoor scénu, posl 4 roky sem nějak prospal asi neboco :D

mam zatim jen pár seeds, top44, holands hope a kc36 .. zatim času dost
NOwaLIFE
mam doma kopu no name ktore tento rok planujem nasadit..
predpestujem si ich doma kim najdem vhodne miesto..
a rad by som splasil este zopar Durbanov
hnojiva mam pripravene biobizz. .. tak uvidime.. snad to skosim sam a nikto ma nepredbehne
mark330
cawte tak ja na buduci rok planujem asi toto je toho trochu viac aby som nefajcil stale to iste
Masterkush
Top44
Orange bud
Polar snow
Durban poison
K.C.33
K.C.36
afghani
earli girl
a nejake noname mam este doma
Hrnek
Zdar takze mi s kamosem uz mame objednane semena na outik a to
Jock Horor
Top 44
K.C 33
K.C 36
Voodoo
no neco je od nirvany a neco od KC tak doufam že dorazej kdyz uz jsme posilali 110 eecek .budeme delat vlastní selekci takže pak budou i nejake řezy ale nato je jeste cas.
jinak sme vybírali modylky s kračim květem aby to stačilo dozrat ...zaří/říjen ..
Zdravim all, ja si na 2010 outik pripravil f2 seeds ktere jsem vymenil nebo nakoupil.
Shaman - Dutch Passion
Durban Poison - Dutch passion
Durban Poison - Nirvana
Nhs - mr Nice seeds
White skunk - ??
Early Special - ??
bast1604
zdravim, ja idem svoj prvy out...
bude to Durban od DP, tak uvidim ako to pojde...
vsetkym prajem hodne slnka :)
Zdravim. Ja si koupil uz pred vanocema Shamana od Dutch a z 5ti semen mam 4 samice, u ty paty nevim bo mi kamos ususil zkusebny klony pod ctyrkilem, kazdopadne 3 samice jsem si nechal takze budu klonovat az do Kvetna. Jeste selektujem Jacka Herrera od High Quality seeds, tak zkusim i Jacka. Uz se to blizi, out je nejlepsi!
Axif
Ja planujem Afghan Kush z World of Seeds.

Cena je vcelku prijatelna.

Myslite, ze uz to mam objednat?
God_mars
Zdravim. Ja pojedu Durban poisona od Brdaaak-01
A Passion od Strýček pompo měl je krásně fialový tak jsem zvědavej.
Dál mám jeste Northen light x Voodoo a Whidow Skunk ale ty asi ven nebudu davat.
Namer017
letos asi 15 rostlin out na zahrade takze corky by nemely byt a 4 in jestli sezenu starou skrin jinak modely lowkiller a noname od vojtaxxx
kamil
Letos plánuju nezasatdit.


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma