Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
For Papek, Tak to pestovani mezi koprivemi, bude asi dosti prhlive :-), a to zalievanieje zlozita otazka, bo zalezi jak se ti tam drzi vlhkost a jak casto jak inezivne bude prset, a jak casto to chces hnojit. Daj si do kopy tyhle fakta nejak, ber na vedomi ze starsi rastliny vydrzi dost, (ja moje tak raz za 10-14 dni, 5l/1 kytka )tak raz za 10-14 dni ked im das 5 litrov na rastlinu tak to bude stacit, si myslim, podla mojho nazoru. To PH ja riesim tym ze uz doma pripravim vodu s hnojivom na zalievanie, a upravim PH, a necham odstat a potom tym idem zaliat kytky. myslim si ze upravenou ph vodou upravim aj PH zem, si myslim ak sa nemylim, ale zatial ani jeden samec :-)

POTLESK:
:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:
Pre teba, tvoje rastlinky, ale aj pre vsetkych growerov.

A tu je moje osadenstvo:

My allstars 2007
--------------------------------------------------------------------
Fotogallery of Magic Mushrooms Slovakia
Zoder
Zdravim máte pěkný kytky většinou ... já ty svoje měsíc neviděl ... asi mám počítat stim že v těch vedrech chciply a pokud ne tak tam sou samci a je to vom*daný ?
JAHmaican
citace:
Původní příspěvek od Zoder
Zdravim máte pěkný kytky většinou ... já ty svoje měsíc neviděl ... asi mám počítat stim že v těch vedrech chciply a pokud ne tak tam sou samci a je to vom*daný ?



Vom.daný to bude asi těžko, když kytky ještě nekvetou - nemaj palice...
Zoder
dyt tady 90% lidí uz kytky kvetou ......... (z toho sem vyvodil ze budou vom*daný ;)
Zoder
a jeste jedna amaterská otazka .... vzhledem k tomu ze sem kytky mesic nevidel a predtim byli jeste mali tak sem je nestipal, mam je jeste zastipnout jestli nejaky prezili tropické podmínky ?
Pan Ker
Zoder:Kterejm 90-ti procentům:confused:??

Jinak zaštipovat-nezaštipovat-asi podle velikost, pokud už budou větší, měli by se větvit samy...
Vochomurka
Ale jo mě už začal kvést no name taky sem se tomu divil nejdřív sem si myslel že je to jenom zhluk lístků a ony to jsou květy no sem rád :D
Cicmon
IMHO 90% lidi bude kvest asi tezko, pac tusim, ze vcera byl letni slunovrat ;)
Morpheuss
Mam kytiz, ktorá ma 2m, a kedže este bude dosť dlho obdobie rastu, tak sa chcem spýtať ako ju zastaviť aby mi neisla už do výšky...???
Zoder
Hih tak se omlouvám za rozruch, ale náky fotky ze šiškama sem tu v oddílu devatenáct viděl .....

sorry

Jinak sem kytky po víc nez mesíci z čekoval a byl přijemně překvapen, že alespoň některé neztratili chut žít, a snad jim tenhle mokrej víkend bude jen k dobru.... ikdyž pochcipalo jich hodně, naštěstí sem jich taky hodně vysázel takže nákejch pátnáct kusů tam zůstalo ... a ikdyž mám kytky teprv po druhý tak bych řek že vypadaj snad uplně všechny na holky, alespoň podle výšky a posazení listů ...... někěrý sem zkusil štípnout, někerý sem nechal, tak sem zvědavej jak budou vypadat až je navštívím příště ! venkáčům zdar !
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Morpheuss
Mam kytiz, ktorá ma 2m, a kedže este bude dosť dlho obdobie rastu, tak sa chcem spýtať ako ju zastaviť aby mi neisla už do výšky...???


Ohýbání, supercrooping nebo v půlce ušmiknout;)!
Varuker
mám u takhle nakvetlého řízku naději, že se ještě přepne na růst?co myslíte?uvítám ňákou vychytávku, radu...slunka má dostatek...
Morpheuss
2Pan Ker
Nebude staciť ked trosku ohnem vrsok??? takých 15cm??? aký je rozdiel medzi ohnutím a usmiknutím??? a v polke??? to mam akože 1m kytiz zahodiť???
Cicmon
morph: kdyz seknes 1m, tak se ti to rozvetvi jako bys to zastipnul,,, muzes zkusit ten vrsek nechat zakorenit ;)

kdyz ohnes, tak privaz na spisku spagat a "stahni" ho k zemi ;) - vyrazi ti bocni vetve nahoru a budes mit sirokanskej ker ;)
Morpheuss
Mam dotaz, že ked je krík tak vrchne paldy sú kvalitou rovnaké ako tie spodnejsie???? Inak s tým strihaním pockám, uvidím, ale 1m z nej urco neufiknem to by bola velká škoda...
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od Morpheuss
2Pan Ker
Nebude staciť ked trosku ohnem vrsok??? takých 15cm??? aký je rozdiel medzi ohnutím a usmiknutím??? a v polke??? to mam akože 1m kytiz zahodiť???


Samozřejmě, že s tim ustřiženim to nebylo myšlený až tak vážně, ale jsou i situace-např. když si někdo nepřeje, aby byly kyti vidět, či je omezen stropem skleníku, kdy jiné než takto razantní řešení neexistuje. Jinak neznám tvoje důvody, ale zastavit s téhle době kytku v růstu do výšky je téměř nemožné a určitě toho nedosáhneš tím, že bys o 15cm ohnul vršek. To bys musel přistoupit k poněkud zásadnějšímu ohybání. Počítej s tím, že kytky mají před sebou ještě třeba měsíc a půl čistě vegetační fáze a i v květu se pak o něco vytáhnou...
Morpheuss
2 Pan Ker
A akú mas skusenosť s vrchnými, a spodnými a strednými paldami u kríkoch??? ktore aj podstupíli fimku.... hm???? (myslím kvalitu alebo silu zhulovanosti)
Pan Ker
Vrchní palice jsou vždy nejkvalitnější, ať už se jedná o keř, či jen jednovrcholovku a čím doleji se palice na větvi(resp. kytce)nachází, tím je kvalita nižší...
Papek
to kubo: Jasný, záleží to hlavně na slunečních paprscích, které se nejvíc dostanou k těm vrchním palicím. :) Ty spodní jsou jakoby ve stínu těch vrchních, tak už nejsou zásobovány tak dobře. :D








Jinak zde přikládám fotky mých No name kýtí, které mám mezi kopřivami - rostou jak z vody :)
Ale docela mě udivuje, že u dvou mám stonek tlustší nahože než dole u země. Stává se vám to taky???
Papek
Já jsem ty první tři kytky sázel 1.1.07 - novoroční modely :D. Ale jak to rostlo, tak na jaře to začalo tvořit blizničky a teď už to jen kvete, teda kromě tý první kytky, která se vrátila zpět na růst:D.
Ty kytky na 2. a 3. obrázku jsem zkoušel tvarovat, tak že jsem to zastřihnul asi nad třetím patrem a pak ty dvě větvičky, jak to vyhnalo jsem nechal růst vodorovně. Potom z nich vyrážely ty ostatní větve vzhůru.
Jinak ty kytky na posledních dvou obrázcích jsem sázel někdy v květnu a předpěstovával taky doma. :)

P.S... to pivo je Královar z Nymburka :D:D:D ... docela dobrý.
Tak ja pridavam taktiez nejaky moje zlaticka, z krikoviskakde to rastie taktiez velmi dobre a kazde 2 tyzde mi robia co raz viac vacsiu radost. Ak to pojde takto dalej tak na jesen to bude ¨¨Amen tma¨¨ zase za tyzden tam pojdem tak uz teraz sa tesim.


FOTO je z 24.6.2007

Foto: 1,2, 3 - rastlinky v CZ


































4 - rastlinky v SVK
Morpheuss
to radvancan:
Mas to very nice, a to ich polievas len raz do týždna??? a tak ti rastú... hm...
Morpheuss
Tak Posielam aj ja nejaké tie fotosky kytosiek :-) nech je to tu pestré...
No ja to polievam tie v CZ asi tak raz za dva tyzdne priblizne, a medzitym cekujem www.chmu.cz/ radar, priblizne kolko zrazok padne v tej mojej lokalite. Ja to vlastne chodim hnojit ale zato 4-5 l vody/ 1 kytka. Jamy mam tak 50-60 l zeme a naspodu su skaly takze sa tam voda dobre drzi a slnko od rana do vecera, a asi podobne to je aj na SVK
Tak to stimi slnecnimi paprskami sa mi vobec nezda, bo este sa mi nestalo aby rastlinabola na vrchu supa na zhulenie a spodok bol slapsi. rastliny ziviny davaju rovnomerne, akurat ze tie na slnku su mohutnejsie , vacsie ale kvalita ostava rovnaka. Sa mi to vazne este nestalo ze by spodne chcichne boli slapsie. ked to bola šupa tak bola cela. Slnko robi fotosyntezu a rastlina si sama vytvara THC na obranu pred skodcami, atd a to urcite rovnomerne. Moj nazor
Morpheuss
Nazdarek, ma už niekto preflowers????????????????????????????
Zenga
Ja na jedny kytce jo,ale zbytek nic.
levap20
citace:
Původní příspěvek od Morpheuss
Nazdarek, ma už niekto preflowers????????????????????????????
Skoro na všem...co už sem byl zkontrolovat..
Morpheuss
O.K. a myslíte že je dobrý napad tie ktore este neukazali preflowers vytrhať aby nezavadzali a lepsie presvietilo slnko buduce mamicky???
Ono
2Morpheuss:
Ja by som s tým vytrhávaním ešte počkal, pretože preflowers sa ti môžu objaviť aj neskôr.;)
zubo
to Morpheuss: nechapem preco by si ich mal trhat a prist tak o mozno kvalitne rastliny..podla mna ich nechaj nech rastu a casom uvidis, ze sa ukazu co v nich je..mozno, ze ta este prekvapia a budes rad, ze si nespravil sprostost
zubo
takzie tieto patria mne (vlastne nam), vybral som par najlepsich na ukazku..na prvej fotke podla vsetkeho by mala byt ShivaSantiII (big thanx to b1ghed) a na ostatnych by mali byt Afghanci
Zenga
Morpheuss:ja bych to taky nechal-kdybych to ted vyrval,tak bych mel z 10 jenom jednu slecnu.Musim doufat,ze toho bude vic.Myslite,ze to zavisi treba na tom,ze jsou zastipovany,protoze ta jedina,kde jsou preflowers,neni zastipla
zubo
podla mna kym sa kytka neukaze ako samec neni dovod ju trhat, proste niektore preflowers ukazu skor a niektore neskor, trhat ju len preto, ze jedna sa uz ukazala a druha nie je podla mna nezmysel, staci cakat a casom sa urcite ukaze...samozrejme ked ukaze gule, tak potom trhat bez milosti :)
Morpheuss
Dobre, mna len trapi to, že mam kyti viac pri sebe a rad by som vytrhal už samcov, aby mi lepsie svietilo na samicky a aj spodne vetvicky, ktore su krpate, by presvietilo, a cim skor vtrhnem tak tým lepsie,lebo este by mali obdobie rastu, prikladam foto pre ilustraciu...
tak tady jsou moje kytičky trochu zničený mým amatérismem
omlouvám se za kavlitu-mobil+šero a za ty slunečnice okolo :D
Zenga
Medwjet:Docela v poho,jenom jsi to nemusel davat mezi ty slunecnice.Neco z toho urcite bude!
Zenga: no ty slunečnice mi tam dala máma :D nemají tolik světla kolik by potřebovaly... ikdyž ta vlevo je celkem ucházející má 5ti lístky a na to že z nich byla ze začátku nejmenší se vytáhla hezky...zbytek má jen trojcípy kvůli světlu...ale tak je to poprvé, do dálšího roku sem už poučenej a budu sadit na slunečnější místo...
jinak díkk...taky doufám že z toho nějakej grámek bude :D
Tak pridavam este jedno zabudnute foto. Je to makro sice horsia kvalita ( fota ), este ze apon rastliny vyzeraju kvalitne, zatial. V nedelu idem po dvoch tyzdnoch pohnojit pofotit, porozpravat sa a potesit oci. Dufam ze to zatial nik nenasiel a ani nenajde.
Morpheuss
to radvancan: ej veru držim Ti palce... pekne to raste a ako vydno tak aj rýchlo, kolko kyti v priemere merajú???
tak pred dvoma tyzdnami mali priblizne 110-140 cm asi tak nejak ale zajtra uz tam idem po dvoch tyzdnoch tak som zvedavy ako tu bude vyzerat
Morpheuss
no ved budes videť, potom napis..., ozaj a predátori žiadny? choroby žiadne?, a spodne listi ti nevednú, nežltnu a potom neusichaju???
zatial vse bolo ok, ale som tam dva tyzdne nebol tak dufam ze nic take sa neobjavilo tam.... uz sa mi to dva teri oky nestalo, akurat predminuli rok kus dierkave listy ale hnojili sme o sto sest, ale aspon to rastlo, teraz len tak light hnojim kazd ddva tyzdne bo cesta na flekk cca 600 kc.
Morpheuss
hm, a tie spodne listy nic??? vsetky sa furt držia??? nehovor mi že ano lebo tomu neverím...
MXM
Tady je mejch 5 kytiček. Předpěstovaný od půly dubna. Hnojeno jen krystalonem. 3 Early misty a 2 Blue mystic x Citral. Vysoký jsou 170- 200 cm.
Slepice byli zvědavý a ozobávali je, proto ta provizorní ohrádka.
Zoder
Koukám že vašim kytim se celkem daří ... moje partizanky docela bojujou, pohnojil sem je jen hnojem a jednou kristalonem start, sou takovy dost malí a nák ji vodumíraj spodní listy, chtěl jsem se zeptat, dyz mam ted rostliny vysoky treba metr tak můžou ještě do sklizně nákou tu vejšku a šířku nabrat ? doufám že zaberou a naberou !
Ono
2Zoder:
Čau. Rastlinky majú pred sebou ešte minimálne 2 týždne plnohodnotného rastu, takže ak majú dobré podmienky, tak porastú do výšky aj do šírky.;)
Morpheuss
2Zoder
ALOHA, tie spodne listy odumieraju aj mne avsak dufam že je to normálne, že su jednoducho staré a odumierajú, ale nefim preco sa tu k tomu nikto nevyjadruje, mohol by sa......
mě taky spodní odumírají....páč jim ty co jsou nad nima stíní
Zoder
koukam ze s odumírajícíma listama to tu umřelo :)
Pindulinka
tadyjsou moje.. toto je post z jineho webu.. nezlob se ale nebudu prekladat vsechno hned.
so heres some new shots.
Jeden cali O jsem vyrval, byla malicka
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9561.jpg


Kouknete se co umi superthrive, fulvic acid, chitosan a extrakt z ras, kopr ma moji vysku!?
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9563.jpg

widowhaze x fastblast
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9565.jpg

guerilla gold x DP (uz kvete yipee)
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9566.jpg

Dalsi zaber koutek "experimentalni hnuj" hulka pro velikost
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9567.jpg

Tady jsem pouzil svazovani abych zvetsil plochu kytky at z toho je mely kerikjsou to alpine rocket , JH x GWS and ISS x BCK S purple peace vedle
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9568.jpg

Alpine rocket, nakonec je to samec, schoval jsem ho na krizeni, LST jsem provedl na hlavni stonek a skoro k zemi.. to je drsny plevel
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9569.jpg

JHxGWS svazal jsem ho k plotu.. toto bude ostrihany jako slon kamosi, strihoruky edward style.
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9570.jpg


organicky koutek, tam se pasou ovce tak mam tam plot
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9573.jpg
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9577.jpg
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9578.jpg
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9581.jpg

A tady budu aromaterapeuticky spat pred sklizni
http://i88.photobucket.com/albums/k178/pindulinka/IMGP9579.jpg

cheers
P.

puvodni thread najdete tady, krok po kroku
https://www.cannaseedcollective.ca/...read.php?t=2216:devil: :devil:
V1ck
zde je out ktery mam se sousedem
V1ck
zde:)
Jack Flash
Letos sem vysadi mexico,skunk number 1,NPP
z rezu,doufam ze z nich vyroste dobry zhulovadlohttp://grower.cz/forum//forum/images/smilies/smile.gif
http://grower.cz/forum//forum/images/smilies/smile.gif
zubo
neco ze zahradky
Pepiik
Pindulinka-- zdravím moc pěkné kytky ale nekvetou ti moc rychle přecejenom to má ještě čas...?
zubo
mas pravdu este to ma cas....zatial zacali kvitnut len dve, ostatne este cakaju na vhodnu chvilu :)
citace:
Původní příspěvek od Morpheuss
hm, a tie spodne listy nic??? vsetky sa furt držia??? nehovor mi že ano lebo tomu neverím...


Zdravim morpheus, tak spodni listy samozrejme ze vyschynaju, zltnu ale to je tym ze si uz svoje odsluzili. Inac ani teraz tu v CZ bez polievania vydrzali tie speky bez ujmy, len skoda ze som nemal fotak ( mobil ), aby som dal sem aj dokaz.
Zdravim tak pridam aj ja nejake novsie foto z 7.7.2007

Ostatne su k nahliadnutiu na:
My allstars 2007

:crazy: :jumper: :crazy: :jumper: :crazy: :jumper: :crazy: :jumper:
Jelda
Zdarec všichni,posílám pár foteček z letošního outdoru.Zatim to vypadá nadějně,všechno dámy,vysazeno na záhon 29.4.,hnojivo krystalon start a wuxal super.Další fota dodám průběžně.Ať to všem pěkně roste!!!!
zubo
last photos z 24.07.2007
Pindulinka
Hey pepiik, je to dano genami, ty kvetouci maji bud v sobe neco autokvet. nebo jsou slechteny pro rannost. Treba mam G13 x R17 coz je experimentalni odruda z thunder bay ontaria. Kamo to je hodne na sever, jezdily jsem tam jako kluk boy scout na kemp. a tam to potrebujou rychle hotovy.. a Jeldo.. budes si muset poridit vetsi plot ;)
P.
Papek
Já bych se chtěl pochlubit mým políčkem mezi kopřivami. :D Tady přikládám nějaké fotky, které zachycují to, o kolik mi kytky narostly za jeden měsíc. :)

1-3 fotky kytek z konce června
Papek
fotky ze dnešního dne :)
Papek
Jinak ještě vám přikládám fotku mého největšího stonku :). Bohužel ta kytka se tváří jako samec:(:(:(:.
Zdravim, tak aj ja tu mam nejake foto stoniek.
Tak aj ja ma nieco cerstve, vcera nafotene, ale az dnes, konecne som sa ktomu dopracoval. Tak zacitil som ich uz von, a ked som prisiel knim tak masaker, a tak som nazval aj tento update,ktory najdete v MY allstars 2007 .:love: :punk:
Coooper
Taky přihodím stonek vy je máte už pořádně zdřevnatele to ja vubec :D
Pindulinka
mel jsem sebou jen telefotak takze omlouvam se za kvalitu, je to Jack Herrer x Great White Sharka stonek ma prumer asi jako manzelky zapesti (to jsem vam toho rekl ze).
P.
zubo
novy upgrade fotiek

SPECIALNE VENOVANIE: B1GHED (POJEB SA) :sun:
Papek
Moje no name kytičky. Bohužel ještě nekvetou. :(
rastajohn
tak ja teda taky prihodim foto nejsilnejsiho kmene ;)
pták
takhle to vypadá u mě
Dneskajsie foto zo skoreho ranna........ :D

Čo viac si možeš priať.................................. :bong:
malicka
:)
Hunter37
Zdárek, zajímalo by mě, jaký odrůdy se chystáte kupovat na příští rok, já vím, je ještě sice docela brzo, ale přece:-)
mischief
orange skunk pojedu v outdooru... už mám semínka doma... ted sem jedno jen tak z prdele nechal zakořenit že ho dojedu doma pod lampou.... ale na příští sezonu chcu sehnat ještě něco kromě orange...asi nebulu... nebo blueberry ale to bude drahý....
Edgaros
Též si lámu hlavu co na příští rok konečně chci jet v genetice, tak lidi pište raďte ať je z čeho vybírat.Letos samej noname , ale příští rok se to změní.
Hunter37
Letos mám taky jen samý NONAME a už mně to neba, ani to pořádně nezkouří a chuť taky nic noc:-( Na příští rok zkusím asi Early Misty, Master Kush, Early Bud a potom Northern Light , no koupím to asi z Nirvány, tak kdyby někdo do toho chtěl jít se mnou, tak at se ozve:-)
Mozdik
Skúsim asi ruderalis indica a ruderalis skunk. Tento rok je to noname, ale aj tak má riadne šišky :)
zubo
fotka zo vcera, bohuzial len mobilom a este som zabudol nastavit aj vacsie rozlisenie, nabuduce to poriadne nafotim :)
Tak uz mi konecne moje krasky zacali chlpatiet, kvitnut. najsamvacsiu radost mi robi durbanik moj :D :bong:
R3dm4n
Ja idem buduci rok papaya 20x + nejake nouname :wink: ..pridavam foto, snad to nikoho nenasere.. :angel:
Tak ja se taky pochlubím s mojí kytičkou :)
opicca
ja uvazuju pristi rok do foliovniku o orange bud nebo o k2
Hunter37
Taky asi něco budu dávat do skleníku, měl jsem to tam před rokem a babča mi všcno vytrhala:-( místo vokurek, rajčat tam rostla jenom ganja:-)
wasco123
Dnes som zistil ze Noname je naprd, clovek nevie co stoho vyjde, a dost casto sa vyskytuju harmafroditi. No potreboval by som uz z nejakej seedbanky objednat aspon 50 seeds jednej genetiky. A chcel by som sa opytat ktora seedbanka je asi najlacnejsia pre taky hromadnejsi nakup na outdoor 2008. dík
Hunter37
řekl bych, že Nirvana je dobrá a levná..letos taky jedu naposled NONAME...pekne me to štve...
BigStickyBud
wasco123: na http://www.shopcz.mandalaseeds.com/ mají balení po 50 semínkách za akční cenu :) vžycky jedna genetika a prostřídávají to ;)
Zedy
Na Nirvanu už si dost lidí stěžovalo na nekvalitní genetiku (samci, hermovalo to, atd...), jinak seedbanky sou tady v nějakým tématu rozebíraný, tak pokud nevíte odkud objednávat, tak hledejte.
Jinak příští rok pojedu jako letos Church a chci zkusit Papaya a Budha, nebo SuperSkunk se mi líbil.
moc hezky už voněj :)
bransfer
sadili ste negdo himalaya gold feminised - rozmyslam nad tyym na rok 2008

ake mate skusnosti s ouydoor mix od sensi seeds ?
Kbelík
Boužel nemám dvoumetrový kytky a tlustý stonky...a taky mi usychají listy ale alespon mi to kvete :frog:
měl bych to hnojit i v takové fázi květu? a kdy zhruba bych to měl sklidit.?
děkuji za odpověd

jinak doplňuji že pěstuju konopí druhým respektive prvním rokem ale nikdy mi to nedošlo tak daleko...:
první rok:jedna kytka a pak čórky
druhý rok:nehoda hned na začátku :(
Papek
Moc pěkně ti to kvete. :) Já osobně bych už hnojit přestal, aby to pak z toho nebylo vůbec cítit, protože si myslím, že už brzy budeš sklízet. :D Většinou se to sklízí, když už se netvoří no koncích palic nové blizny a celkově těch zaschlých hnědých blizen je asi 60%. Ale s tou sklizní je to dost rosporuplný. Hodně to závisí na počasí a na tom, jak dlouho ti to už kvete. :)

Myslím, že když sem jednou za čas budeš dávat aktualizační fotky, tak ti někdo z nás určitě poradí, kdy sklidit. :)

měj se a ať sklidíš dost!!!:rasta:
tak tady přidávám ještě pohled na celý kytky...slunečnice už jsou pryč :D....dvě vpravo se už moc nevytáhly ale ta vlevo má už přes dva metry což beru jako úspěch když si vemu že je to moje poprvé a když sem sázel tak sem věděl úplný prd...zkoušel sem ochutnávku a jsou docela dobrý...příští rok se už poučím z chyb a snad už budou samý kytky přes dva metrý s palicema od spoda až nahoru :)
Jinej
Letosni rok taktez koncim s noname, pojedu z rizku PP + zakoupim prvne feminizovane seminka a zkusim vyzkouset nejaky zajimavy modylek.
wasco123
Noname semienka su dobre iba na start kazdeho Growera. Pokrocilejsia faza je si zaobstarat kvalitnu genetiku.
Kbelík
No abych pravdu řekl tak jsem to vůbec nehnojil možná kdysi jednou kristalonem na růst ale to bylo všechno příští rok možná aj investuju do nějakých hnojiv a podobných hnusů nebo si založím komposty
mimochodem mohl bych použít kompost co máme na zahradě kam se háže opravdu všechno organického?(tráva,skořápky,plesnivé jídlo,slupky etc.?
Děkuju moc za infa :)
lubik
Ja obiednavam JAMAISKU PERLU!!!!
Kbelík
nějaké fota


<verunka:bounce:














<zakrslík:confused:
















<pokosený jiný zakrslík s řídkýma šiškama:rocket:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma