Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
S&M
Na outdoor 2008 jsme objednali s kámošem semínka Early Misty od člena MXM.Je to první grow tak doufam že se to povede :pimp: .
Peace all
Reeve
V plánu je Durban Poison ,Super Skunk ,no-name a doufam že nějak udělam řízky z Orange Budu:)
wasco123
btw. pozeram ze tu pisu len sami Novi clenovia. Tak len sa na to nevybodnite, lebo v zime aj ja tak hovorim co budem sadit v jari a skoncilo to vzdy pri nejakych Noname semienkach. :teef:
Jo jo mno to víš ale když už má člověk doma semena tak proč to semka nenapsat žee
outdoorista
to si tak říkám,to pojedu to se mi líbí,to bude zajímavý pokouření,mno a po měsíci je skoro polovina poměněná zase za jinej model,takže je to asi fakt zbytečnost sem psát co pojedete,protože kolik semínek vyklíčí,kolik jich poměníte za jiný,a do jara hafo času,ale krátí se to krátí:)
DJ BISKUP
To já se stěhuju po Novém roce do anglie, takže budu muset s pěstěním po devíti letech skončit :-( Snad nee na dlouho. Ale každopádně jsem měl v plánu vysadit především Early Skunk od Sensi Seeds, protože mě letos velmi přijemně překvapil.
Zdravím, rok 2008 bude teprve moje 2 pěstitelská sezona. Minulej rok sem dostal ňáký semínka noname, něco málo mi vyrostlo, ale plánuju na rok 2008 si vysadit pořádný políčko. Poraďte mi jaký semínka mám začít shánět nebo s jakýma máte dobrý zkušenosti. Dík
Espado
pro maru 69
doporučuji koupit Early Skunk od Sensi seeds. Měl jsem ho tuhle sezonu a plná spokojenost. Myslím, že ho tu chválí více lidí.
Trafo
Takze ja budu sadit:
Early misty
Shaman
California orange bud
Super Skunk
G13xMathanuska thundra(snad jsem to napsal dobre)

....to jsou vetsinou F2 pak to vidim na objednavku originalnich semen a to:
Mandala 1
Hashberry
Satori?

plus nejaky rezy to bude asi takhle:
Hash plant
Belladona
S.A.G.E.

jo a taky se samozrejme bude sadit NONAME a nejaky lokalni ganeshe :)

P.S. Snad najdu semena ChronikXBlue berry :D
dodo.b
no ja na outdoor 2008 uz mam 124 no name semiacok, ale stale ich pribuda:D
chuan
Zdarec mohl by mi někdo doporučit jaký semínka si mám koupit chcu si koupit skunk bud hawaii skunk nebo superskunkjakej myslíte,že je lepší a ještě si chcu koupit durban poison a kc33 X master kush sem v pěstování ještě nezkušenej tak bych uvítal kdyby mi někdo pomoh.Díkec
Reeve
Mno jak to vidim tak od no-name letos mozna uplne upustim.. jelikož chci mít více menších políček tak po 5kytkach a starat se dobře o všechno najednou nebude žádnej med ,proto si nechci pridělávat práci s NN... ale tak možná nějaký jen tak někam píchnu nebudu se o ně starat a uvidim co z nich vyroste.Můžou příjemně překvapit:)
Ono
2chuan:
Čau. Ak by si pre začiatok zvolil Durban Poison, nič tým neskazíš.;) Veľký rastový potenciál, ochotne prijímajúci živiny, na výnos zväčša bohatý a na účinky - ak sa nenechá prezrieť (pri sative dosť negatívne - aspoň pre mňa), je to super uvoľnené high, kamarátsky stav.:leaf: A Durban Poison nádherne vonia.:love:
citace:
Původní příspěvek od chuan
Zdarec mohl by mi někdo doporučit jaký semínka si mám koupit chcu si koupit skunk bud hawaii skunk nebo superskunkjakej myslíte,že je lepší a ještě si chcu koupit durban poison a kc33 X master kush sem v pěstování ještě nezkušenej tak bych uvítal kdyby mi někdo pomoh.Díkec

Cafko :D:rasta: tka Durban poison je nea ven velice dobra volba od Dutch passion...vzdy skoseno do konce Zari. Dalej chces Kc33 x Masterkush od Nirvany, asi jo tak Khola od DP je to iste ( kc33 x Masterkush = Khola :heart: viz. MY all stars 2007 ) Ma velmi dobry rastovy potencial, dobre sa vetvi..chut byva jemne skunko-ovovcna..
Urcite by si nelutoval :D:rasta:
chuan
A jaký semínka si myslíte,že sou uplně best na rok 2008??A můžu jak tam děláte ty smajlíky nikde sem to tady nenašel?
Fantasie
chuan : nejde o rok... teda rok 2008 urcite nebude nijak extra :D takze bych ti doporucil prostudovat si nejake seedbabky jako jsou Dutchpassion nirvana ... vybirej modely na outdoor nebo greenhauz... s dobou kveteni 6-8 tydnu :)
dodo.b
Zdravim
Ja na rok 2008 zatial mam 125 no name semiacok a okolo 20 semiacok Hash Plant (samice) x Love Potion (samec) :)
ceklisTHC
ja idem tento rok prvykrat sadit aj do skleniku...vecsinou mi tu radili nejaku odrodu co kvitne skoro..ale nakolko sa povazujem za uplneho zaciatocnika neviete mi nejaku dobru odrodu do sklenika poradit?vopred vdaka...
Fik
letos asi zkusim obednat Voodoo,,, uz aby bylo jaro :-)
Jay-jay
citace:
Původní příspěvek od ceklisTHC
ja idem tento rok prvykrat sadit aj do skleniku...vecsinou mi tu radili nejaku odrodu co kvitne skoro..ale nakolko sa povazujem za uplneho zaciatocnika neviete mi nejaku dobru odrodu do sklenika poradit?vopred vdaka...


skleník je za trest.nejdřív jsi úplně hotový,co ti to roste za hovada a pak zklamaný,když ti to hnije,když tomu nedáš pořádný průvan a luft
ceklisTHC
2 jay-jay: vjem som si toho vedomi ze treba poriadny prievan ale ak tomu dam setko coto potrebuje bude to vybornee...:)...

2 all: ludkovia poradte mi nejaku tu dobru odrodu neh mosem objednavat...
Ono
Keby tak bolo v lete ako na jeseň a na jeseň ako v lete, tak by bol skleník veľmi dobrý.:) Ale napriek tomu sa v skleníku dá dopracovať k naozaj dobrým výsledkom. Minulý rok som mal jeden no-name. Bola to nejaká indika (alebo prevažne), mala krásne tvrdé a málo "vodnaté" šišky a dozrievala pomerne neskoro. Napriek neskorému zberu bola iba minimálne napadnutá plesňou, dokonca ešte menej ako napr. Durban Poison predminulú sezónu.

2ceklisTHC:
Nenáhli priveľmi s objednávaním. Je dobré venovať viac času výberu odrody, aby si neskôr neľutoval. Máš záujem radšej o indiku, sativu alebo kríženca? Treba si pozrieť, aký typ účinku tá-ktorá odroda ponúka, kedy približne dozrieva - to je naozaj dôležité. Čo mám vyskúšané ja, tak by som ti odporučil Passion1 od Dutch Passion. Je to prevažne indika, čiže v skleníku neprerastie, odolná voči plesni, ale na druhej strane ide o pomerne nestabilnú genetiku. Ja som mal min. 3 fenotypy. Od Dutch Passion by som ešte odporúčal Durban Poison. Je nenáročný na pestovanie a poskytuje veľmi slušný výnos. Nádherne vonia a účinok je veľmi uvoľnujúci a spoločenský.:leaf:
ÓŇA_CZ
Zdar :)
Já letos plánuji: Durban Poison - Nirvana
White Widow - Nirvana
Cal. Orange Bud - Nirvana
Pure Power Plant - Nirvana
Belladonna - Paradise Seeds

Nevim, zda si to stou nirvanou nemám rozmyslet...chci vyselektit matky...pěstovat z řezů...má to cenu???
citace:
Původní příspěvek od ÓŇA_CZ
Zdar :)
Já letos plánuji: Durban Poison - Nirvana
White Widow - Nirvana
Cal. Orange Bud - Nirvana
Pure Power Plant - Nirvana
Belladonna - Paradise Seeds

Nevim, zda si to stou nirvanou nemám rozmyslet...chci vyselektit matky...pěstovat z řezů...má to cenu???


Já to tak dělám... z mejch nejlepších oudoorů si vyselektuju pod lampou 2-3 matky, to samý se semenama ze seedbank a pak jenom řežu.. nemusím hlídat samce a úspěch na 100% zaručen :-)

ale jinak Durban Poison - Nirvana forever... nekouřil jsem lepší outdoor...
lysina
ja mam doma celkem dost noname semen..asi z deseti ruznejch kytek..a uz mam najity pekny dve mistečka s kvalitni pudou..takze snad sklizen bude poradna
MaRaSTik
zdarec ! tak ja letos planuju Durban poison a papayu ,ale určite pojedu ešte neco ,zatim sem se rozhodl jenom o tedlech dvou. Jinak minulej rok sem jel Power_Plant (byl luxusni) , White Widow (ta stala za picu pulka seminek nevykličila a zbytek byli samci :'-( xD ) a Durban Poison (taky luxus ) a semínka kupuju z seedbontique a nestezuju si akorat ta WW mno ale tak to se stane :-))
Tak letos bych chtěl opět vyzkoušet Papayu, doufam ze to vyjde, ne jak loni, viz thread v podpisu :teef:
Method
Ja tento rok idem skusit aj daco nove ale aj odskusane modely:Speed Qeen,Mandala 1,White Satin,Satori,Hashberry,Belladonna,White Widow,Sweet Mendobog,White Rhino,Himalaya Gold,The Church,Arjan-s Ultra Haze 1,Hawaian Snow a hadam este daco pribudne..Rozmyslam nad Bob Marley Best..nemate niekto skusenost out???
IqTyq
Cream Sodica
Erdbeer Sativa x Heaven
Original Swiss Strawberry
Purpurea Ticinensis
Sweet Tooth #4
...
Zdravim uz ani nejdu psat co pujdu na rok 2008 bo se to hadam kazdym dnem u mne meni, ale nieco vim uz na 100% a ostatne proste nejake budu :)

Refresh:
Mam :
Mandala seeds : 2 x Hashberry, 2 x SpeedQueen
Dutch passion : 4 x Orange bud
Flying dutchman : 3 x The Pure
White Label : 3 x Afgan kush, 3 x White Ice

4 x Kerala Krush x Kerala Krush ( z G )
3 x Cream sodica n.2 f2 ( 07/ femini/ DP )
bootii
zdravim, rozhodol som sa ist z feminizovanych semien po 5 ks a to odrody:
Skunk n.1 od white label seeds
Magic bud od paradise seeds
Himalayan gold od green house seeds
Shaman od dutch passion

Myslim si ze shaman, magic bud a h.gold by u nas mohli v pohode dozriet..tym skunkom som si neni uplne isty..neskusal niekto?
replay
najnovšia aktualizácia na rok 2008, ktorá sa už nebude meniť(pretože už došli seeds s alienu):

seedbanka:Dutch passion

druhy:Passion 1
Hollands hope
Orange bud
Euforia
Sú to všetko regular seeds a zvlášť na tú Euforiu sa teším pretože som tu čítal na ňu samú chválu.
snow1
citace:
Původní příspěvek od replay
najnovšia aktualizácia na rok 2008, ktorá sa už nebude meniť(pretože už došli seeds s alienu):

seedbanka:Dutch passion

druhy:Passion 1
Hollands hope
Orange bud
Euforia
Sú to všetko regular seeds a zvlášť na tú Euforiu sa teším pretože som tu čítal na ňu samú chválu.




jedine passion 1 by som nebral, podla mna nic moc, aj ked podla thc a tak sa to zdalo byt dobre......uvidis sam ;-)
snow1
ja idem

shaman od dutch passion
shiva skunk od sensi seeds
southafrican kwazulu od neviem koho ;-)
lebanese x chilla od blue hemp

a este nejaky ten durban poison snad
Method
2bootii...Ja som tiez zobral fem. Himalaya Gold od greenhouseseed tak som zvedavy co z toho bude...vraj je to velmi odolna a nenarocna odroda idealna aj na out aj na indoor.Ja pojdem out.Daj potom dake fotos ako ti to rastie nach porovname :) ....sa na nu tesim...a zvysok na out bude-Mandala seeds:White Satin,Speed Qeen,Hashberry,Satori,Mandala n.1-kupil som v shope v rakusku posledny sacok seeds mandala 1---Stastie..Na nete sa uz neda nikde kupit lebo SOLD OUT...
outdoorista
snow1: proč nedoporučuješ Passion#1?mě přijde do podmínek v tomto pásmu naprosto ideální,dokvítá celkem brzy a je na stav fakt výbornej model,má sic asi dvě phena,ale to neva,je to fakt modýlek,kterej se dá srovnat s kde jakym indoorem jetym venku,já myslim,že dobrá volba:)
Jinak k tématu,jak píše radvancan,je blbý psát co se pojede na out 08,ale i tak mi to nedá,kvůli nedostatku paliva,kterého bylo jen 675g a bylo zhuleno za 3 měsíce,jsem se rozhodl pro větší grow a to modelů typu:
G13xMTF,Belladona,Purple Widow,Shaman,Orange Bud,Skunk#1,Magical Mistry Mix,Cronic x Blueberry,Purple Skunk,Jock Horor,Durban x Shaman x Erdbeer,Papaya x Tibet,Shiva Skunk x Sweet Skunk,Durban x Skunk,Afghan Kush,Africa,a pár nonamů dovezených z různých koutů světa;)
No uvidim co vše vysadim,je toho hodně no,ale pestrost je skvělá ne?:)
Ono
citace:
Původní příspěvek od bootii
..tym skunkom som si neni uplne isty..neskusal niekto?


Ahoj! Ak myslíš Skunk #1 od danej seedbanky, tak to ti neporadím, ale skúsenosť mám so Skunkom #1 od Dutch Passion v skleníku. Stihol dozrieť úplne v pohode, akurát pleseň mi zničila najväčšie šišky. Boli to krásne obsypané šišky, chuť značne zemitá (aj keď 90 % substrátu bol kokos), účinky veľmi uvoľňujúce a povznášajúce.:cool:

2snow1:

Prikláňam sa k outdooristovmu názoru o Passion1. Je pravda, že sa uňho vyskytuje viac phenotypov, ale aj tak je to silný model s pekným výnosom.:)
snow1
passion rastie dobre ale je slaby, ja osobne mam sice radsej slabsie modely a high stav, ale passion sa napr s durbanom co do sily nedal porovnat podla mna. mal som ho iba raz, mozno prave vtedy nevysiel, ktovie, nechcem odradzat, iba hovorim skusenost. na purple power tiez ludia nadavali ze to bolo slabe....a bolo. preto sme mali tieto odrody len raz, mozno by sice vysli lepsie ako predtym ale neriskovali sme ;-). tak nech aspon vam vyrastu silne slecny :-). obe boli z dutch passion. ved ale tak existuje tolko druhov preto aby si kazdy mohol vybrat co sce, ne? :-)

a co sa tyka vynosu su aj vynosnejsie. inak s pestovanim passion nebol ziadny problem....celkom nenarocna podla mojej skusenosti. purple je asi trosku narocnejsie ale v podstate sa ani o nu netreba nijak extra starat


p.s.
ak mozem odporucit z vlastnej skusenosti co u nas zreje v pohode a s cim som ja osobne bol spokojny je shaman-ten je celkom skory, potom durban poison-ten koncom septembra ale kludne aj v strede novembra :-) a je nachylnejsi na plesen ale da sa to zvladnut, khola takisto a ma celkom fajn vynos, holland hope-velmi dobry vynos, ale slabsi model, aj ked ma dobru chut a cisty afghani-stred oktobra. ine rastliny v podstate az na nejake no namy z vlastnej skusenosti nepoznam.
inak najviac som zvedavy na lebanese x chilla, este som to nemal, aj ked uz som tiez pocul ze je slaby....
ALLADIN
pánové,pozor rada nad zlato....je tu mandala seed,nirvana seed,paradise seed toto jsou pánové adidasy mezi adihashi,GR
OW only sensi seed -stálá genetika ,cena zajmavá ,semena bez problémů pošlou v luxusním balení jak hodinky ze švýcarska, od mandaly přišla obálka s rozstřískanýma semínkama od poštáka,od nirvany pod stejným jménem narostlo vždzcky něco jiného,ONLY sensi seeds(první v NL)platba přes net no problem-bral sem za dvacet táců, a co?spolehlivě a kdekoliv palba -earl skunka apod .ven čisté outdoory,kdo má skleník tak at neváha se skleníkem ,pěstoval sem během 12 let všechny outdory ale i jiné od sensi seed ale i od m.s. i p.s. tak se ptejte k jednotlivým vzorkům,mám zkušenosti -ušetřim vám marnou snahu
JACK HERER!
vojtaxxx
takže pro letošek bych chtěl zkusit něco takového - Pokud s těmito odrůdami máte nějaké zkušenosti velice rád uvítám když se s nimi podělíte. zajímá mě hlavně jestli to stihně dozrát a náchylnost na plíseň.


Ingemars Punch - De Sjamaan
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...&products_id=82
Widow Skunk - De Sjamaan
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...&products_id=83
Highway Delight - Highquality seeds
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=256
Leda Unda - k.c. brains
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=288
Mandala #1 - mandala
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=312
Nectar Outdoor Surprise - nectar seeds
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=650
Double Fun - No mercy supply
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=380
Top skunk 44 - Seedsman
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=434
Shiva Shanti 2 - Sensi Seeds
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=458
Early Durban - zen seeds
http://www.hemcy.at/oscommerce/prod...products_id=661


jinak všechno to jsou odrůdy v ceně do 20 Europeněz - takový výběr z hemcy.at co by asi tak mohlo být vhodně na OUT. ale i tak se chci ujistit
Hulda22
Ma tu taky par modelu co letos pojedu a tady jsou jejich nazvi
Outdoor mix 30 semen
jock Herer+Mawie 60 semen
SK Mawie 1 semen
Noname+1 7 semen
Noname+2 14 semen
Mix Noname 20 semen
vsechno pochazi z modelu co jsem hulil a bylo to good pohuleni tak doufam ze se my to letos taky povede dobře vypestovat tak zatim
NUZ, JA SOM TENTO ROK WSADIL NA BELLADONU A DURGA MATU OD PARADISE SEEDS.. MATE NIEKTO SKUSENOSTI HLAWNE S DURGA MATOU?
NU JA SOM WSADIL NA BELLADONU A DURGAMATU OD PARADISE SEEDS.. MATE NEJAKE SKUSENOSTI OHLADNE DM? DIKK
NEMATE SKUSENOST S DURGA MATOU OD PARADISESEEDS?
ano hledej treba kdyz das ledat v galerii outdoor a podari se ti napsat pismenka tak jak maji jit spravne po sobe tak mozna neco najdes!:)
peterson
Já letos pojedu SHAMANA od Dutch Passion, krásná fialka. Osvědčil se mi loni. V našich podmínkách dozraje, plíseň minimální, jsem s ním nadmíru spokojen.
Pic všem..po lonskym vydařenym outdooru(z 6 květin něco přes kilo) jsme opět natěšení jak malí kluci na další sadbu..vypadá to,že jednoznačnym favoritem bude Peacemaker,po něm toužim už dlouho..:Djinak pojedu převážně indiky,protože nestojim o žádný vytáhla dvoumetrový...hodně se mi líbil Kabutův Bílej rusák..a Cellerův Hollands hope mě taky příjemně oslovil..
takže suma sumárum bych to viděl následovně:

Peacemaker,White Russian,Hollands hope+eště co se rozmyslim...:Dtakže úspěšnej pěstitelskej rok 2008...
loofan
Tak já se letos chystám na Hash passion od seedsman bank
a chronicle od bluehemp,na ten jsem hodně zvědavý je to kříženec - (chronika*lebanese*swiss sativy)... tak uvidíme co s toho nakonec vyleze
ak25
Hoj grouweři letos to bude muj první outdoor budu mit KC33- Master Kush a náky nonamy máte někdo stímto modelem zkušenost ,jestly je naročná na pěstovaní venku atd.....mohly by jste my někdo poradit z vašich skušenosti diky
Zdarec dámy a pánové tak letošní aut si chcu udělat trochu pestrej tak uvydíme mám tyhle modely Durban posion-12 semen, passion*1-11 semen, shaman-10 semen, papaya-10 semen,papaya*tibet-3 semena,belladona-5 semen, hawai*orange bud-1semeno, great white shark feminizovaný-5 semen, hasbery-10 semen, ingemars punch-10 semen, skunk n1- 10 semen, pure power plant-10 semen posledních pět modelů budu kupovat od www.drchronic.com tak to bude letošní aut pestrej si myslím zatim zdarec a ještě přibyde sped quen 5 semen a orange bud 10 semen
hm takze tak ja sa chystam na 40 jack hererov a nejaky no name :D good luck!
Rákosníček
no tak já s jednim kamošem tady z groweru chystáme odrůdky Belladonna, Belladonna x Jack Herer, Belladonna x early sativa,Holands hope,Durban Poison,Jock Horor,Ice,Buddha's sister,Cinnamon,Tibet,Skunk Red Hair x Nebula, Purple star,Purple widow,Euforia,Mazar,Power plant,G13 x skunk, Haze x indica, White widow, Hashplant x Love Potion, Erdbeer,Black Domina, Nirvana Special, Skunk 1, Shiva Shanti II, Hashberry, GWS x White Rhino, Buddha's sister x Orange Bud, Neville's haze hybrid, White satin, K2, NYCD a out mix od sensi seeds + asi 5 různejch noname out odrůdek :D :D
Etienne
Já pojedu Hollands Hope od Dutch Passion a asi Early Special od Nirvany.... co vy na to??? sem od Liberce takze je tady dost vlký počasí takze dost plisně... Budou Ok?
Blackpoint
Hi all ja letos pojedu Hashberry(mandala), White Satin(mandala), Purple Star(dutch passion) a moje bonusseed´s ThaixHaze Skunk(thx to hipersemillas.com)- samozřejmě taky ňákej No-Name....... jo a budu je krmit Atami(B´cuzz)
loofan
to Etienne: co se týče plysně tak mám dobré skušenosti s durban poisson, je co v celku nenáročná kytka a dobře se větví
Ono
2 Etienne:

S Hollands Hope mám síce skúsenosť iba v skleníku, ale povedal by som, že záleží od phenotypu, aký Ti vylezie. Každopádne bol menej náchylný na pleseň ako Skunk1, ale náchylnejší ako Durban Poison. Hollands Hope má docela tvrdé šišky bohaté na priskyricu, takže pleseň sa má na čom živiť. Od Dutch Passion som takmer nemal problémy s plesňou pri Passione1.;)
Etienne
Děkuji za doporučení...
kishman666
no tento rok to bude ve znamení zkoušení novejch modelu co sem ještě nigdy nemel takze uvidíme co se z toho vyklube
-blueberry x chronic
-shaman
-early misty
-power plant

a k tomu hodne no namu na ktere nikdy nedam dopustit
acheron
chcem tento rok skusit uz porjadny OUT, chcem nieco do 70 eur a skor by som chcel 20 semien (2 odrody) , vybral som si Durbana od DP a aj Shamana od DP kedze som cital ze su to vyhodne outy ale zasa som aj cital (v teme nestabilne odrody) ze su nejake divne (OBA tieto dve) ...teda ..je nejaky lepsi OUT ? mozno by bolo aj lepsie nieco good za 50 a nieco slabsie za 20 ...alebo ako?nejake napady ? :D
J.J.
Acheron: Myslim, ze tohle je v pohode...mam presne stejny plany, akorat si chci feminizovany seeds. Mozna bys mel lepsi koupit si taky feminizovany, na http://www.seedboutique.com/ prodavaj i po peti, stojej zhruba na dvojnasobek, ale mas to jisty (vzhledem k tomu ze muzes brat samci/samice +- 1:1 tak to vyjde nastejno) navic min sazenic, lepsi prostorovy rozmistění atd...
hasan-outdoor
nazdar vsichni, já jsem si objednal zrovna z www.ministryofcannabis.com - Big Bud Feminized a Northern Lights Feminized, letos chci jet outdoor na stromech,,tak jsem si vybral tyto modýlky,,snad by to mělo bejt v cajku,,, nemáte s tím někdo skušenosti s modelama? nebo i s tou seeds bankou? celkem v pohodě ceny maj tam,,,,,,A vubec i názor na ty femizovaný?,,,
PuP z5
Zdarec pojedu Early pearl, Biddy Early, Citral/skunk red hair,Mazar,Sensi star, Citral mam testlej je za ty penize na ven good ale sklizel sem 15.řijna Jo shamana sem frcel loni a zatim nejridsi holand co sem jel ale mel sem hodne sativa pheno kvalita hula je samo good ale muzu doporucit Trance tvrdost sisuli prumer ale zato hodne velky, prijemny sativa high byl do konce zari ;)
Method
2 Pup:Ja so mal minuli rok tiez ten Citral/Skunk red hair a nebol som snim velmi spokojny.Z 10 seeds mi vysli 3 a to boli 2 samce a 1 samica a aj ta mala na konci roku ked uz som mal vsetko pokosene a ona jedina bola este von brutalne male sisky...hadam ani ako malicek..ale citam ze mas dobre skusenosti tak som zvedavy na fotos cez leto ak sem dake supnes....
PuP z5
2 Method a od ktere seed banky? ja ho valim od seeds maj ho po 5. seeds predtim 5 seeds 5 kytuli 3x samice ted nedavno sem daval 2 a dve kytule klicil vzdycky good dokonce nejrychlejs, ale zalezi na moc faktorech jako trebas stari semen letos trebas ten biddy se rozhejbal az po peti dnech.A taky zalezi hafo na stesti.
Method
Pup:No bolo tiez od seeds...a mas pravdu.Bolo ich po 5 ale bral som 2 balenia preto som pisal 10..ale je jasne ze som mohol trafit aj daky starsi balicek alebo to bude tymi faktormi...no uvidim ako sa ti bude darit a mozno sa pre tuto odrodu odhodlam znovu...tento rok som vsetko vsadil na Mandala seeds od ktorych som kupil skoro vsetky odrody a mam tu genetiku uz aj odskusanu....
zlatý řezany hošani sice málo kdy se podaří sehnat to co chcete ale co nadruhou stranu je to lepší coo
replay
to J.J. and hasan-outdoor:
Zdravím. Neviem, ale feminized seeds by som na outdoor nebral. je síce pravda že Vám odpadne starosť s kontrolou a následnou selekciou samcov od samíc( ako je známe tak z feminized by mali byť len samice), ale na druhej strane sú feminizované semená oveľa náchylnejšie na rôzne zmeny(napr. zmeny Ph, teploty, vlhkosti atd) pričom pri týchto zmenách majú sklon k hermafroditizmu.
Nechcem nikoho odhovárať, to je len môj skromný názor.
Cafko, cafko tak ja idem z feminizovanych semiacok uz 4 rok out a nestazujem si a nemal som ani hermafrodity za tuto dobu :) :punk::rasta:
tekken
zdarec budem z kamošem pěstovat spolu, a objednali sme seminka z mandala shopu a tyto odrudy:Mandala #1 "Limited feminized edition
Speed Queen
Hashberry
White Satin
Durban Poison
Hollands Hope

tu speed queen dam asi do skleniku:) snad se to povede už se těšim na pěstování
meridak
taky jsem objednal Mandala #1
Zlosin*
zdarte chalani doporucte mi na out nejakou sativku nebo sativo-indicu s energickým high dobrou pro nase klima ...
popozeraj outdoor gallery a rozhodni se podle vlastiho usudku..tych modelu je mooooc :punk:
W. Allen
Objednal jsem Durbana od DP. Klasika.
Smaug1
Caute :)
Velmi potrebujem pomoc ohladne vyberu odrody na rok 2008 cely grower som presiel + yahoo :)
Tento rok xcem zasadit naozaj riadnu supu a objednavam semiacka asi max za 80 EU.
Objednavam z cannapotu.at - vzdy doma do tyzdna:)

Neviem ci mam ist- Nebula Feminized 60 EU


alebo Cinderellu 99 regular 50 EU
Trainwreck Feminized 25 EU

Cinderella 99 regular 50 EU
Belladonna regular 30 EU

alebo este Belladonna 22
Traiwreck Feminized 20
Lowrider Feminized 35 GB

Este premyslam nad Erdbeer 20 seeds 40 EU
Traiwreck Feminized
Trainwreck je od Greenhouse
Cinderella 99 Actual sativa, ale je to najkrajsi obrazok aky som videl :D
Erdbeer od Bluehemp


To su ale problemy co ;) ...
Dakujem za info + pomoc
Ganja-L
jelikoz jsem zacatecnik bylo mi doporucene koupit durban poison... jiank nejspis zkusim i neco jineho... lowrider 2#

- dotaz na zkusenejsi : jake mate prosim zkusenosti jestli mate? s Lemon Skunkem?
bransfer
ake mate skusenosti s outdoor mix od sensi seeds : uznavana seedbanka 25 kusov za 44 EUR, ja som mal od nich early skunk ktory v tom mixe je a chutil mi :-)

od mandaly co mi skuor dozreje vonku-zapad slovenska speed queen alebo hashberry ??

a co ruderalis indica ?
Method
2 bransfer..Ja myslim ze tie mandaly dozreju skoro rovnako.hashberry som mal minuly rok a krasne dozrela a som zo stred.slov.Tento rok idem aj speed qeen ale kamosi to v okoli dopestovali rovnako ako HB..dozreli naraz...
Hulda22
to ja letos pojedu konečne i naky ty good modely ne jen Noname a to tydle :
White Shark f2
Super Skunk f2
Jack Herer F2
SHAMAN
Jock horor+wauwi
Outdoor mix
Noname mix
Planuju predpestovat zacatek tak v dubnu ven tak konec dubna začatek května podle počasi.Pěstěni Zdar
TH!
Já jsem objednával od eastseeds a to:
White widow(Nirvana)
California orange bud(Nirvana)
Belladonna(Paradise seeds)
Sweet purple(Paradise seeds)
Je to můj první grow s originál modely, tak to snad půjde.
exkalibur
tak já se snařím o matky na venek a to The Church,ASH,Hymalaya gold,JHxBel.,Mandala 1,Biddy early...jen to potřebuju někde vyselektit a vyházet samce..tak snad se to nějak udělá
Čusssssssssssssssssssssssssssss

Já chci letos použít AK 47,and Holland Hope

tak uvydím co s toho bude............ doufám že dobré pokouřeníčko

od každého jenom tak dva kssssssss

Pěstování zdar...................................................................................:winner: :smoker: :smoker:
Happy_Mirec
Ahoj growerstvo. Letos sazim na klasiku. Myslim si ze co se kvantity/kvality tyce, lip sem objednat nemohl. Mluvim tady o modelu Orange bud od dutch passion. K tomu mi jeste poslali 5 bonusovejch semen T* Haze X Skunk#1.
Ten ale newim jestli stihne dozrat....preci jenom je tam rodinka Haze. Plus mam jeste krizence OBXBudha a nejaky NN. K tomu vsemu beru jeste par rezanu GWS a Sensi skunk. Kze sem celkem zvedavej na letosek s magickou osmickou na konci.
Já rozjedu Papaju a goood dobrý nojnejmky(cca 200 semen) který sem hulil
acheron
preco vsetci tak beru Durbana (aj shamana - tichto dvoch berem aj ja) ,,ked ako citam tak rastliny su vraj ukazkove a ako stvorene na OUT, ALE s ucinkami je to slabsie, vraj niesu nic moc. je to pravda ?
PuP z5
orange bud od dutch passion je unas zacatkem rina
Hunter37
tak už mám nakoupeny seeds....GWS, Super skunk, Pwp a shiva;-) doufám, že mi to někdo neobloží atd...
daada
Mandala
Hashberry
Speed queen
White satin
Safari mix
Blueberry
White shark
Shaman
Holland hope
Durban poison
Jack herrer řízek na balkon
a nějaký nn to je asi tak vše tak doufám že bude počasí moudré a že mi to jako loni před sklizní někdo nesklidí
Method
Tu pripajam dake foto mojej pripravy na out...Mandala 1,Speed Qeen,Satori,White Satin,Hashberry,Mazar,White Rhino,Himalaya gold,severske svetla......mnamky
Sisa
Čau,letos zkusím Durban Poison,Kholu a Passion dew,semínka už máme doma,byli jsme pro mě ve Vídni,samozřejmě feminizovaný,tak snad to bude ok!
Ganja-L
Durbana pojedu taky.. preji hodne stesti :) peace
Ercon
cau, tak ja tenhle rok chystam
Durban Poison
Holland Hope
White Widow
Early Skunk
Jack Herrer
Passion 1
tak doufam, ze pocasi bude trochu moudre a corky se mi vyhnou:))
LSD25
má tu niekto skusenosti s greenhouse seed...semienkami ?...sú celkom lacné a fem..tak preto sa pýtam..vdaka:)
Etienne
LSD25: koukni sem... http://grower.cz/forum/showthread.p...ht=%2Bseedbanky
Rastiquez_
:D no jako hodne lidí taky uvažuju o durbanu je to dobra kytka a taky jsem chtel PPP z nirvany (ma nekdo zkusenosti s Pure Power Plantem ?????) jeste uvidím no..... preju kvalitni rok 08!!!
Mozdik
Durban tento rok pojde dobre, pretoze hlasia velmi suche leta...
Mišák
FOR Sisa.stim Raichem je to težké,kupoval jsem tam 2 roky a fakt špatná klíčívost,konkrétné Sensi ,beladonna od Paradais v pohodé a to se opakovalo každý rok,i s jinou genetikou,tak bacha at nesháníš osivo na poslední chvilku jak já,je to průser a leze to do peněz.Já pojedu super skunk,shiva skunk od sensi a sensi star od Paradais seeds.Nechávám si je poslat s Holandu a je to lepší.A noname,tak do toho určitě nejdu,starat se o něco když nevíš co z toho bude je o ničem.
crackonos
Zdar, já letos pojedu:
WW
Passion 1
Shaman
AK-48
Magic Crystal
Matanuska TF
Chronic
co myslíte, nebude s něčím letos problém??
Etienne
V pohode...
TOZ-303
Tento rok som zanevrel na nounejmy a vrazil do genetiky od DP a Nirvany.
Durban Poison fem.
Pure Power Plant
Super Skunk


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma