Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
dartvader
urcite pohoda hodim fota urcite tak to takhle zasriham u vsech a snad to vyjede:) inak asi by se to melo pak opakovat ne? nebo druhej pokus je az za dlouho?? nebo kolikrat to vy zastrihujete za dobu pesteni???;)
Rhino
Já tu FIM provedu 1 a stačí mi to .. ;)
Ferdinand Bongo
Tak toto je moja rastlinka teraz, mesiac stará..Už čoskoro pôjde von /ja by som ju tam aj nechal,ale na mieste,kde bývam mi to za ten risk nestojí:wink:/ a jej miesto v okne zaberú nové klíčky, s ktorými to už myslím vážnejšie...:) :punk:
Rhino
Chtěl bys se zeptat: Když mam kytky ze seminka, a sou venku za oknem a teprv vyrážej z hlíny, nevadí jim noční zima? Nebo je mam dát dovnitř?? Díky
kaasha
když je máš za oknem tak to je to samý jako wenku ne? To musíš widět na těch kytkách... já to mám za půdním oknem ale teprw lezou z hlíny...
Papek
já myslím, že to tolik nevadí, jen se trochu zpomalí růst :)
já jsem už asi tři kytičky dal ven, jen tak na zkoušku a docela si obstály... rostou :D
mrak xXx
no já mam asi tak 10 dní starý kytí ze semen, a zajímalo by mě třeba, už maj druhý patro, a zajímalo by mě jestli jim nemůže uškodit to prudky slunce, jsou na přímym slunci poměrně dlouho, dá se říct že tak od 9 do 20, co vy na to?
Papek
Já myslím, že to je asi v pohodě. Bál bych se jen, že je zapomenu zalejt a pak mi neuschly. :)
Wakata
Ja sem se rozhodl takto:
Ze semen: Jack Herrer, Orange Bud
Řízky: White Widow, Jack Herrer
Šudo#2
Ja idem:
California Orange Bud-3
Papaya 3
DP-2
EM-2
Hindu Kush-2
Early Bud-1
+nejake NoNames
Tak počasí nám zemědělcúm přeje zatim , ale ja jsem nic neriskoval , bo vela peněz už do toho šlo asi 8tis. zo vším. takže takhle je moje příprava stará asi měsíc.......Khola, Durban poison, Cream sodica n.2, Cal. Orange bud, Afgan.......My all Stars
My all Stars
Papek
Radvancan: To jsi je měl ve skříni nebo jen tak za oknem???
Rhino
Musim se vám pochlubit s mojí chybou..
Při sázení semínek do hlíny, sem přidal i trochu (víc) zakořeňovače Stimulax.. Po 2 týdnech se kytky skoro nehly z hlíny... Asi proto, že voda udělala ze zakořeňovače tuhou hmotu a kořeny se udusily:( Zítra seženu klony nabo skusim ještě jednou ze semínek.. Neudělejte tu chybu jako já ;) Čus, Rhino
Lahvan_FlaskiCZ
Rhino: proč jsi dával tolik? stačí pár kapek do první zálivky po přesazení. Nic se nemá přehánět....... :)
Rhino
Lahvan_FlaskiCZ: Já měl ten práškovej - Stimulax I. :) A sypal sem, a sypal a sypal :) Aspon vim pro příště, že ho tam dávat nemám, nebo s mírou :D
Morpheuss
:sun:
alko
s tim FImem jeste chvilku pockej at se tirosku kyticky zveti, ale urcite na ne dej PET lahve s zvysi ti teplotu v noci je to takovy maly sklenicek tak good luck a jeste nespechat ledovi muzi maji jeste casu dost.....
dartvader
cau lidi tak mam tady prvni problmek zacaly se mi flekatet listy netusim co by to mohlo bejt mozna blba puda??? ci tak neco?...
Anarchom
Zdrek, uz mam par "nou nejmů" ale dokoupil jsem dva rizecky jeste "white pearl" a "MAZAR" tak jsem zvedav co to jsou zac :)
mrak xXx
zdárek už mam vylezlejch 22 flowers :D
Papaya
Big Bud
White Satin
Durga Mata x Purple

a dále budu ještě sadit v nejbližší době
Jack Herrer
Nebula
Blueberry
Durban Poison

sem pekelně zvědavej :D
Rhino
Dartvader: Doporučuju přístě hledat. Skus tohle. - :faq: !!
Podlě mě máš problém s teplotou nebo přehnojením (nebo nejhůř oboje) ale nejsem si jistej ... Pročti si ten odkaz.
Jinak půdou to asi určitě nebude..
TERMIX
Tento rok se budu starat o :

New Purple Power od Nirvany(ze semen)
Durban Poison od Nirvany(ze semen)
Hawai x Skunk#1 od Nirvany(ze semen)
Passion1 (z rizku od Kozzyho)
Pure Power Plant od Nirvany (ale mam matku tak pojedu z rizku)

Na Vysocine je dosti zima takze NPP ,PPP a DP mam vyzkousene no a ostatni bude zase tak trochu experiment ,ale s Passionem1 by nemel byt problem (snad) a HxSk#1 snad??? no uvidime.

Preji vsem hodne slunce a vody(tak akorad).TX.
DJ BISKUP
Tož já letos jedu:
Pure Power Plant, Early Misty a Swiss Miss (Nirvana)
Early Skunk (Sensi Seeds)
Himalaya Gold (Greenhouse Seeds)
Easy Sativa (Female Seeds)

a po jednom řízku z White Russian, Ak 47, Bushman, Nebula a White Widow
dartvader
cau lidi mam otazku co je tohle co je na vrchalku ty kyticky??? dik....:)
JAHmaican
dartvader: samčí květy - kluk jako buk, do popelnice s ním....
kaasha
wypadá to na to, jak je starej??? sere mě že mě ukradli foťák:(
Rhino
citace:
Původní příspěvek od kaasha
wypadá to na to, jak je starej??? sere mě že mě ukradli foťák:(

Jestli ten samec na obrázku je opravdu samec?? - Jo, je :) A podle mě nebude starší víc jak 2-3 měsíce.
Ej growers.Hoi.Mam takej dotaz.uz se to tu nekde resilo,ale ani za .... to nemuzu najiiit.Mam docela feeest klonu Nebuly,Santa Marie a Papaye a vzhledem k tomu ze je mam za oknem uz od poloviny Dubna,je budu muset dat ven co nejdriiv pac uz sou velke,tak zacatkem Kvetna.Kdosi mi ted ale rekl ze kdyz je dam ven brzo,tak zacnou zraat pozdejc.A naopak,kdyz je dam ven pozdejc..az v cervnu,zacnou zraaat driv.takze mam strach aby mi to vubec dozralo.mate s timhle nekdo skusenosti???
Dozralo vam to nekomu,i kdyz ste to dali ven brzo? diky.PEACE
Morpheuss
je to BUZNA, to je jasné nie je co riesiť!!!!!!
Ono
Pozrite sem: http://grower.cz/forum/showthread.p...1484#post521484

Debata o súvislosti medzi dobou sadenia a dozrievaním sa začína týmto príspevkom.;)
Jj tak nakonec to asi fakt tak bude.Hlavne pro nas z hor.Priste to necham na prelom Kvetna-Cervna.Alo co nadelam kdyz mrda klonu je k dispozici ted a pak uz nebudou......
robbbie
Zdravim, já si předpěstoval doma v kelímku 4x lovepotion a 4x skunk1 venku uz jsou asi 12 dní a daří se jim skvěle...
kaasha
myslíte že letos bude jěště mrznout? mám to zatim za oknem na půdě ale až poskočej jedou wen...
Morpheuss
robbbie: hod sem fotesky, aby sme porovnali, ja to mam tiež venku asi 15 dní a je to 8x skunk1...
kaasha: na tvojom mieste by som to už dal von... mrznúť už nebude, a ked tak možno volakedy v maji ale to už budu dosť velke na to aby to prežili :-)...
Rhino
Pri vejšce tak 6 a víc cm dávám ven, jinak mam skušenosti se spálením od přímýho sluníčka..
kaasha
Letos jedu ze semínek Orange Bud a NoName a z řízků Chronic :)
groover
No to jsem fakt zvědavej s tou dobou výsadby a kvetením, máte s tím fakt někdo seriózní zkušenost ?

Já letos jedu:

Crystal Lightening (řízky asi 3 měsíce stáří)
White Widow (semeno)
White Rhino (semeno)
Sensi Star (taktéž semeno)

a už mám vše od předvčera venku...
brainment
Zdarec všem.Prosím odpovězte na mi otazky:
1.Začla mi nakvítat top44, bude kvest dál, když ji šoupnu už ven, nebo začne zase růst?
2.Proč mám na všech mazarech fialový stonky, řízečky dost blbě koření?
3.Na jedne top44 mi na jedne ze dvou hlavních větví začaly růst preflowers a na druhy váček. Co bude z řízků z této rostliny? Taky hermo, nebo to můžou být i ony a oni?
děkuji vám mockrát za rady......
Pupiset
SEMENA:
Love potion#1
Early Misty
pak lonske krizence:AK47xEM,NLxBBxEM+nejaky ty letama provereny no name.

KLONY:
Mango
Caramela
Early Bud
FRxOCxG13
Passion#1
White Satin mozna jeste pribude Ruderalis Indica,Papaya a Super Thai xSkunk.
Ono
2brainment:
1. - S týmto nemám skúsenosť, ale už tu niekto takýto problém riešil.
2. - Kde máš tie rezy? Už vonku zasadené alebo stále doma? Ak vonku, mohli by to mať zo zimy, ak sa nemýlim.
3. - Podľa fotky by bolo jednoduchšie povedať, ale asi budeš mať hermáča.:(
Vochomurka
ahoj!

Myslíte že ma cenu jeste dat nakličit semena??? myslite ze to stihnou??
řezy jsem mel domluvené ale bohuzel to padlo!! :mad: Co vy na to? :confused:
steve
2Vochomurka

Cau, co blbneš, já začal klíčit 4 dny zpátky a nestresuju. Ty taky nestresuj a začni klíčit. Počítám, že tak v polovině května hodim předpěstované holky na ven ;)

good luck
Pan Ker
Vochomurka:Neblázni, dyť je teprv duben! Chápal bych kdybys měl stejný problém za měsíc(ikdyž i konec května je ještě vklidu), ale teď je to nesmysl:)...
Jaa
Takze rikate ze jeste je relaticne cas? A co kdyz uz mam kytku starou tak 6 tydnu jak se to projevi ve kvetenstvi???
brainment
to Jaa:no to sou fóóry :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
DJ BISKUP
Jaa: Ser na to a počkej na příští rok =0)
Rhino
Tak tady posílám fotky z mýho předpěstování na OUTdoor 07' :-)
Staří cca 3 týdny..

Ty 2 zprava se nějak nechytly:confused: ale nechám je tam, uvidim časem.
kaasha
Rhino: hele to máš pod lampou nebo za oknem že se ti táhnou takhle rowně?!
PUNX
Tu su moje rastlinky:
Odroda: Hashberry (Mandala Seeds)
Kvitnutie: 60-65 dni/September - 1 tyzden Oktobra
Substrat: Pro kaktusy a sukulenty + perlit
Hnojivo: Guano

18.02 som nechal 3 klicit semienka.
20.02 sa ukazali vseetky kliicky tak som ich presadil a dal pod 2x18 W neonku.
Tento vikend stravia na balkone aby si uz zacali zvykat na presadenie, ktore ich caka do dvoch tyzdnov...
Rhino
citace:
Původní příspěvek od kaasha
Rhino: hele to máš pod lampou nebo za oknem že se ti táhnou takhle rowně?!

Teď 3. dnem je to už z venkovní strany na parapetu; předtim to bylo doma za oknem :)
Rhino
PUNX: Pěkný kytky :) Snad ty moje taky takhle vyrostou...
PUNX
citace:
Původní příspěvek od Rhino
PUNX: Pěkný kytky :) Snad ty moje taky takhle vyrostou...


Urcite vyrastu, pred dvoma rokmi som sadil az na 1. maja semiacka do zeme a v pohode dorastli na 1,5 metra...
Rhino
citace:
Původní příspěvek od PUNX


Urcite vyrastu, pred dvoma rokmi som sadil az na 1. maja semiacka do zeme a v pohode dorastli na 1,5 metra...

Ok, no teďko sluníčko svítí co to dá :) Až budou větší, tak šup na místo, kde to svítí jedna báseň :)
Ganjas farmer
Ahojte

Je 29.dubna a ja mam 5 kytek samozrejme out a su velke asi ako tie uplne hore(tie Rhinove)neni su moc male?
Stihne to dozret?

Vopred diky
Papek
Určitě to stihnou. :) Je ještě dost času. Já jsem vysadil až dneska a zbytek půjde do země až někdy v půlce května.
Tý první várce věřím, že to stihnou, ale v tý druhý, to jen doufám. :)
Rhino
Ganjas farmer: Jo neboj se :) Je to akorát. Jinak já minulej rok sem jel taky OUT a sázel sem 1. sprna! - sklizen někdy v listopadu... Kytky byly trochu nedozrálý, ale šlo to :)
Jelda
Nazdárek všichni grooveři.Letos je to počasí opravdu divný,já měl předpěstováno začátkem dubna a minulej tejden šli holky na záhon a do květníků ven.Teď hlásej ranní mrazíky tak na ně dám uřízlí PETky.Vypadaj dobře a zdravě,večer přijedu a dám fotky.
Vochomurka
tADY JSEM objevil nějaký slevy
https://www.leafman.nl/specials.php?page=1
Papek
to Rhino:
A jak jsi měl velký kytky, když jsi je sklízel?
Rhino
Papek: Některy s FIM, některý bez a byly velký asi 60 cm..
Vochomurka
Dnes v noci v některých částí republiky bude teplota okolo -5 supńů tak bacha na to!
Matrixx
letos to budou Northern Light a Voodoo Skunk :wink: vizit zde http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=29005
Zoder
Zdravim, jelikož jsem letos hodně pálil především gáňku, naskytlo se mi značné množštví semen, jenž sem spis jentak na zkousku daval do kvetinacu (nebo patflasek) s dost malími odstupy. Takže mám teď třeba patflasku (dno z dvoulitrovky) v který vyklíčilo šest malejch kytiček ... můj dotaz z ní, z dali se mám snazit tyhle kyticky (kery sou v zemi dva tejdny nektery jen tejden) snazit od sebe oddelit a presázet dál od sebe, nebo je hodit normálně do přírody a pětovat takový propletený keříky ? bojim se totiz aby tim presazenim neporosil koreny, coz bych asi udelal, a kamos co pestuje od dob co ho znam mi rikal ze sazi treba zpusobem ze udela diru, do ni hodi hrst semen, zasype a ceka kolik výhonků vyroste .... co vy na tydle metory a hlavne teda na tu moji ?

Mam to presazovat (odsazovat) --- nebo jen vyklopit a dát do volný přírody ?
Diky
Vochomurka
Podle mého názoru to přesad a nech je jeste za oknem nebo kde to máš.
Ty kytky jeste nemaji ten kořenový systém tak velký takže jim jeste kořeny neprorostli.
Zoder
Vochomurka
děkuju ... a co si myslíš o tom peroxidu do vody na zalevání ? ...
...
ještě bych si jen rád ujasnil náký nejasnosti ... např. řeším problem, že kytky budou na vykacenám vrcholu lesa, v takový houštině kde je par vysazenejch stromků a všelijakejch nepovedenejch malin. Mám tam už vykopaný díry ale předpokládám že ta půda v tom lese bejvalym bude dost kyselá,
tak mě napadlo : jestli mám ještě než tam nasypu (nejpíš pokojovej) substrát nasypat dolomityckej vápenec na zvýšení PH .. a až pak subsrtát z krámu ? ........ chtěl bych tak taky pridat nakej hnůj (humus) co mám na zahradě na chatě a nevim jestli to mam s tim substrátem pomíchat nebo dát taky jen na dno .... Poraď mi ještě pleas ;)
A pak bys mi mohl říct už jen nějaké tvoje ozkoušené a kladně hodnocené hnojivo hlíněných substrátů (hlína hnůj trošku písku) ... na obě fáze .... a kdybys uveded ještě k tomu kolik ty hnojiva tak stojej tak budeš faaaaakt hodneeej, budu tě mít rád a už nikdy tě nebudu otravovat se svými začátečnickými dotazy :))

Dík moc jestli si na tohle tady obetujes ten cas ;)
Vochomurka
peroxid jsem nikdy nezkouše, o tomhle newim nic
nejdriv si zjisti ph, kup si lakmusové papírky nebo indikátor
Pokud nemáš moc kč tak ten substrát pro pokojové rostliny je idealní, hnůj,humus bych dal na dno,
Ser na krystalon je to sračka, zkus obm nebo wuxal super stoji kolem 70 kč.
nebo nejaké přírodní hnojivo např: kopřivová jícha, hnuj kravsky trochu odleželý, jinak na květ bio: slepičáky, kostní moučka,
nebo zainvestuj do kvalitních hnojek:plagron,Bc buzz, AH
je toho mooc nebudu tady psát román podívej se do pár tredů zkušených growerů a podle nich si poraď. Dudušek, Pan Keř, kavalera, JaHmaican
mej se a at roste! :-)
Vochomurka
Měj mě rád a už neotravuj! :D :D :D
Peace....:sun:
Rhino
Heh, to hnojivo; nemyslíš náhodou B'cuzz ? :D
Jinak ten peroxid používám do zálivky i do postřiku a žádný negativní výsledky sem nezaznamenal... :) Ve FAQ toho o něm najdete spoustu. Zdar
Vochomurka
jo B'cuzz to byl překlep!!! byl jsem moocc :D :D :D :D :D
Rhino
Ok.. :D
Tady je odkaz na ten peroxid - Peroxid vodíku - H2O2 (35%) - význam a použití
Jinak se dá koupit většinou v 'Barvy a laky' a jedna flaška vyjde na cca 50 Kč
kaasha
Zoder: rozsadit!
Zoder
vochomurka, kaasha - dík !

Rhino --- tento článek sem právě četl, pro to se na to ptám, ale jedná se o hydro a já pěstuju pod sluncem na mytině, a zajímá mě jestli se to dá vy(zne)užít i při outdooru, ale to asi ještě nikdo nezkoušel jak pozoruju ... tak asi hold budu muset bejt já ten první :)
Rhino
Zoder: Někde sem tu psal, že používám 10kapek/litr do zálivky i na postřik :) A jedu hlinej outdoor. :)
Zoder
rhino --- a děláš to formou letošního pokusu nebo už si to používal dřív ?
---- a osvědčilo se ? :)
Rhino
Už minulej OUT sem to skoušel v květenství - listy byly tmavě zelený a pěkně velký :)
Zoder
heh mno doufám že pěkně velký byli i šišky, nerad bych vypěstoval kytku jen s velkejma tmavě zelenejma listama ;) ....
Rhino
Chce to experimentovat a nebát se... :frog: Skus to třeba jen na 1 kytce a sleduj změny.. ;)
Zoder
okey, budu experimentovat a pak napíšu vysledky ! :) díky
Ganjas farmer
Ahojte lidičky

Moja mama ma krystalon pre muškaty,bude vhodny na moje kytičky?Ake s nim mate skusenosti?

Vopred díky
Rhino
Ganjas farmer: Krystalon START je hnojivo pro růst... Je to základní hnojivo, takže nic moc efekt, ale když nemáš nic jinýho, tak ti postačí. Jinak sem s nim taky začínal, teďko jedu Plagrony...
Mno, já to v letošním roce vidím tak, že zaseju všechny ty domácí šlechtěné a různě křížené no name modýlky od kámošů a ode mě z minulýho roku a uvidim co mi z toho vyjde... Teda vlastně už jsem zasel dávno, až z toho mám krásný rostliny (sel jsem na konci března), bohužel mi nevzešla ani jedna fialka cože je dost škoda protože ty loňský fialy byly fakt luxusní:). Ale dost dobrejch modelů mi taky zbylo takže už valej keříčky moje hehe:)

Jinak z indoorovejch modelů mám nařízkovaný kupy Bílý Vdovy a ICE, takže je šoupnu ven uvidim co to udělá, mám taky řízky Blueberry a Peacemakera tak je možná taky zkusim. Spoustu řízků rozdám, nikdo ze známejch nepěstuje indoor, takže myslim že letos bude v Hořicích hodně dobrej rok na outdoory muhaha.

Taky jsem dostal na dopěstování ze skříně na balkon kytku Hash Plant ze semínka, už má asi 15 pater a valí, dám ji do pořádnýho květináče a budu doufat že se bude pořádně větvit!!:)
Zoder
tak jsem zkousel podle vasich rad (rozsadit kyticky ktery rostou v patflasce - třeba šest kousků) do jednotlivejch květináčů, ale úspěch bohužel nevidím příliš valně, kořeny uz i po čtrnácti dnech jsou hodně prorostlé a zkusil jsem takto rozsázet jen jednu petku, dalších asi sedm podobnejch ještě mám a v jednom truhlíku (takovym tom asi tak metru dlouhym ale ne moc hlubokym) jich mám asi 17 dokonce co sem to dnes počítal ....

asi mi teď řeknete že to byla velká chyba takhle to sázet, pravda je že sem ani nečekat že těch kytek tolik chytne.

Zajímá mě váš názor nato, jestli kdyz tyhle kytky příští týden hodím na tvrdo do přírody, jestli maj nějakou šanci na přežití a jestli radši nemám nějaké rovnou vytrhat aby měli víc prostoru ....

Kdyz o tom přemýšlím tak ty kytky by si podle mě s tím mohli dokázat poradit, asi nebudou tak vysoký ani tak osypaný, stim počítám, ale nějaký nižší krovíčko vy z toho snad vzniknout mohlo, nebo ne ?

prosím poraďte ... nebo vzdělte svůj názor ;) ... jedná se o kytky ganji,
skunky mám jednotlivě, těch si vážim víc, tohle seno bych taky sklidil rád ale jak říkám, myslím že na rozsazení je už pozdě, pochybuju že se ty kytky co sem dneska rozsadil chytnou ... ikdyz clovek nikdy nevi :)
steve
Čau Zodere:)

No nejlepší, kdyby jsi poslal fotku, ale řeknu ti, že to dělá velkou neplechu, protože se ty kořeny postupně proplétají a berou si navzájem živiny a je pak velmi těžké je při přesazení nepoškodit. Minulý rok sem jel v jedné díře 3 kytky a šlo vidět, jak rostou pomalu, takové zabržděné. Nejlepší bude, když pošleš fotku a víc lidí ti tedy může poradit. Teď můžu jen spekulovat ;)

G00d luck
Killer_Queen
Letos Mexican sativa a Sensi Star. Na tu hvezdu jsem moc zvedavej :D
Irakman
Já už jsem svou úrodu zasadil na zahrádce normalne venku a myslím že poroste ikdyž je nekdy venku zima
Rhino
Kua jak mam vědět co napsal Irakman když mu smázli účet:grrr: :grrr:
Ono
citace:
Původní příspěvek od Rhino
Kua jak mam vědět co napsal Irakman když mu smázli účet:grrr: :grrr:


2Rhino:

Klikni na ikonku "quote" v Irakmanovom príspevku.:)
ThunderFuck!
Zdarec, mam otozku. proc se tu furt mazou ty ucty??? skoro v kazdym threadu je nekdo smazlej.. jinak ja jsem sazel ven uz v unoru a kytka zije i kdyz na ní napadl snih cca na 3 dny. A pozoroval jsem velkou haluz ta kytka mela jen ty duznyty prvni listky a lezli z ni asi 2 cm dlouhy strapaty a ak na ni padl ten snih tak se cela zabalila dohromady aby se schovala a jakmile snih roztal tak si valila dal a ted je z ni pekna 30 cm vysoka kyticka a mam jistotu ze je to samicka protoze zacala kvest.
Papek
Nevím, proč se tu mažou účty. Možná proto, že lidi dostávají hodně TB, tak pak se jim smaže účet hned. Jak to mohla přežít? To se divím. A ty jsi na ni nedal
petku? :)
Pan Ker
Vzhledem k tomu, že ještě nemá ani nárok na občanský průkaz, tak je zcela pochopitelné, že mu byl smazán účet;)...
Rhino
Pan Ker: No to bude tim... - Daj za registraci 80 Kč a pak jim to smáznou :frog: Takový menší sponzoři..

Ono: Dík za vychytávku ;) Ta citace se hodí..
dartvader
zdar lidi tak co ak ste si uzili legalizaci????:D

hele jak bych mohl docilit aby se mi vic ta kytka jeste rozkosatela mam ji uz po zastipu ale asi se mi moc nepovedl povedl se mi asi u 4 ze 15 kytek...
mate nejaky idea?
Kbelík
2dartvader: mám otázku z jakého důvodu se zastřihávají ty lístky? :)
Kbelík
Zaštípl jsem kytku už nad druhým patrem -to je nad zubatými lístky..
týden jsem čekal a ono nic..tedkom to vypadá že začaly růst dva stonky nebo dva listy...je to možné ? :)
Rhino
dartvader: Teda chudák kytička... Je fakt slabá, jak na sílu stonku tak i zdravím. Proč už neni venku?? Proč si stříhal listy? Ty se stříhájí většinou indoor (ale i out), kvůli lepší propustnosti světla na spodní palice a ne v když je kytička takhle malá a potřebuje listy k růstu(!).

Kbelík: Jestli si ji zastříhnul, tak co si od toho očekával? Jasně že se ti rozdvojí, nebo když si provedl dobře FIM, tak i rozčtveří (i víc)..
Akorát bych zastřihoval až nad 4. patrem...
Kbelík
2rhino: Nebyl jsem si jistý jestli to něco udělá už nad druhým patrem...tak
A prosimtě jaký má důvod čekat až na čtvrté patro? díky :confused: :)
Rhino
citace:
Původní příspěvek od Kbelík
2rhino: Nebyl jsem si jistý jestli to něco udělá už nad druhým patrem...tak
A prosimtě jaký má důvod čekat až na čtvrté patro? díky :confused: :)

Dávám to tak proto, že ta rostlinka je silnější a připravenější na zastřihnutí :-) Ale je to jenom taková moje metoda.
dartvader
heled ja ji nestrihal listy jen kdyz sem to strihal nad tretim patrem tak sem se snazil to udelat fimem a holt se mi to nepovedlo a udelal sem to malo tak mi dorostly polovicni listky.... a muzu s tou kytkou jeste neco udelat aby se rozklestila a posilila a mimo jine venku uz je ale fotil sem to vevnitr.....
Rhino
Ta kytka je celá divná - v čem jí máš? Jestli v kelímku, tak jak je ta kytky vysoká? Nechtěla by přesadit? Zkontroluj kořeny...
Jinak ona už ti nakvétá jo? To už ji asi nezastřihneš...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma