Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Outdoor Pěstování

Stránky: 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 
Co budete sázet příští rok , od roku 2004 až do 2010. - Klikni zde pro originální téma
HALUZAK
AFGAN
SNOW WHITE
HAWAI X SKUNK#1

all from NIRVANA
DJ BISKUP
Je letos pojedu znovu Super Skunk, který se mi loni velice osvědčil a zdárně mi byla doručena zásilka semen Early Misty, PPP a Swiss Miss, tak jsem zvědavej na ně.
Varuker
durga mata
orange bud
early skunk
nebula
passion n.1

- vsechno na strom, pak mozna este nakej noname, ale to uz klasicky do hliny na zem...
gona
tento trejd je tu už asi 3 krát:rolleyes:
Anonymer
Viem ze taka tema tu uz bola, tam vsak bolo co by ste chceli ist, a v tomto threade by som rad vedel co pojdete na 100 pro


V pripade zaujmu by sme mohli nieco potom pomenit, atd hned prvy prispevok
da_beck
chtěl bych letos zkusit early bud,ale nemám s tim zkušenoti....pěstoval někdo loni nebo dřív?
J.J.
Mno loni a předloni sem jel Early bud od nirvány a fakt celkem pěkný kyti...na dobře osvětlenym místě 300g z kyti v poho,žádnej Xtra massacre co do zhulování, ale řek bych že slušný...dozrát stihla, ale jen taktak, ještě bych jí tak tejden radši nechal...nirvána, no :rolleyes: ... ale doporučil bych ;)
demosk8
ja bych chtel skusit bud:durban poison nebo new purple power.vse od nirvany na outdoor.ale nemam ani s jednim skusenost a nemuzu si vybrat mezi tema dvema.poradi mi nekdo kterou si mam vybrat?ktera je lepsi co se tyce vynosu,ucinkum,thc,atd.moc diky za odpovedi!
Pa6i
Tak ja uz mam pripravene:

5ks Early Misty
10ks Holand hope
5ks Super SKunk
2ks Bila Vdovka
da_beck
no já čekám na balíček.....
RastaManiac
Pro ty co jedou Ak-48.
Jaký je tento model? Je podobný jako 47 ?
Ještě sem ho neměl snad brzy
ddt
Pozrite sa na modeli od BlueHemp, tu mate link:
BlueHemp
ich genetika je naozaj vyborna a je slachtena cisto pre out a pre nase podmienky.
BY

DDT
sacul
hmm nemusi to byt spatne,chce to testnout..
ddt
Je tam link na otestovane odrody(v threade o vybere odrody pre out 06 co som ja jeho autorom): Lebanese, Silver Dream, Silverado
ako som pisal su uz testovane na severe nemecka, v Dansku a aj v Skotsku
Ahoj

DDT
Shandy
Zdravím chlapi,
já chcu jet tenhle rok ve skleníku Top 44..mno jo je ale problém že nemůžu sehnat nikde řízky..
Nemohl byste mi někdo náký nabídnout?nebo vzít na půlku od nirvany semínka?
orignalTHC*
Vidim ze Hollands hope ma tento rok silne zastoupeni, takze panove at
vyhraje ten nejlepsi :) ....

Ja letos:
Leda Uno (KC brains)
Hollands hope (Dutch Passion)
Afghaan (NIRVANA)
Super skunk (NIRVANA)
Shaman (bBoOrReE) dik :beer:

sezona uz se blizi, ikdyz to zatim venku nevypada.
Tesim se na vase fotos :) cuzzs
zdravim....myslim ze sa uz vsetci nevieme dockat vysadby a u mna to upevnilo aj prekvapko od kamoscha v podobe feminizovanej Kholy od Dutch Pasion...uaaaaa som rad...dostanem este aj Pasion n 1...tagze spokojnost...khola urcite na strom!!! :-D
Krychle
hura hura....tak dnes konecne dorazila semena ze Seedboutique..konkretne je to od Female seeds jejich Grapefruit a Maroc v baliccich po ctyrech kusech..a zdarma vzorek South African Durban x Skunk#1.
Budiz toto povazovano za zaklad genofondu roku 2006:D
thc.cwock
PAPAYA..........Nirvana
HASHBERRY....Mandala seeds
SOUTH AFRICAN DURBAN POISONxSKUNK 1
PASSION 1
DURBAN POISON
DUCK FOOT
MATANUSKA x G13
My models :
2 x Mazar - z řízku
5 x Afghan - ze semínek - z toho 1 bude uměle zatmíván, aby bylo něco už dřív
3 x Blue Mystic x Chronic - dar jednoho dobrého týpka tady z Groweru
X x Nějaky skunk - třeba něco energetickeho !
Erne100
Ja posadím tento rok:

Hashberry a Safari Mix od Mandala Seeds
Kalichakra a NL z minuloročnej várky
Passion #1 od Dutch Passion
South African Durban Poison x Skunk #1, od Sama Skunkmana
nejaký No Name a este asi vyskúšam ako sa bude vonku dariť
Silver Haze

Mor na čorky a nech nám víjde jar, leto a dlhá jeseň. :wink:
golgotha
Ja jsem jel DB,tenhle rok planuju papayu,ale nevim,pac mi to minulej rok nekdo vycoril,nemel jsem ani na brko!
Zelda.cz
Lidi jaký máte názor na ten South African Durban Poison x Skunk # 1 ? Dostal jsem ho jako bonus z Nirvany /Seed Boutique/ ke Super Skunku.Slyšel jsem že mají velmi špatnou klíčivost, dal jsem naklíčit to nejmenší z těch deseti a nevylezlo, jinak ty semínka jsou fakt hodně malé...Vypadá to že to sou fakt trosky semínka...:mad:
Kutas
South African Durban Poison x Skunk # 1 sem dostal taky, z 5 seminek vyklicily a ma to uz ted nejake zmutovane listky, ale to se snad hodi do normalu... jsem zvedavy jako kombinace techto modelu nezni spatne :)
jinak mam nachystano asi 10 modelu z toho tak 5 uplne novych, no bude to hojne :)
ddt
Durban Poison x Skunk1 je obycajny Durban ponukany seedbankami, cisty durban nie je az take lahke zohnat, takze ak sa tesite na druban poison x skunk tesite sa vlastne na durbna tak ako ho poznate.
Krychle
Durban Poison x Skunk1 jsem jel loni a ani letos tomu nebude jinak:) Obrovska rustova potence, ma chut se trochu tahnout. Kdyz clovek kapne na dobry fenotyp, odmenou mu budou pomerne prorostle tvrde palice se spoustou pryskyrice..ve vuni je citit Skunk#1..ale jak je psano vyse, fenotyp od fenotypu se to lisi..jiny fenotyp je zavodnik co do rustu, ale o palicich se to rict neda..je to sazka do loterie..pokud to nekdo bude selektovat, tak rozhodne vyberte ty vice indikoidni rostliny..netahnou se tolik a palice jsou skvele kvality..stredne silny modylek..ale to asi stejne zalezi na tom, podle ceho se ta sila urcuje, ze jo:wink: Byl jsem s nim spokojen, to je vsechno..nic vic ani nic min:D:smoker:
Kutas
Krychle: super :) minule sem jel ze semen DP a na zacatku kvetu to slo citit uplne stejne jak Skunk1... tak ted mam DP i D :)
wandrej
chystám i samce ale... :-) ...
:
bransfer
my byli v sobotu ve vidni, tak snad vse vyroste a zadna svine to nevytrha ano zvire nezezere : kuopili sme :

Ghandi / HQS

Stinky Pinky / Th Seeds

Eerly Skunk / Sensi seeds
bransfer
Outsidera sme chteli take v bushodtoru ale ten nebyl, mozna v bushdoctoru v budapesti.
omik
Ja jsem si objednaval 2x z nirvany a NIC nedošlo!!!!!!!!!!SHIT


Podle me je nejlepsi White Rhino A Orange bud-Jack Herer NEJJJJJJJ MODLEY a nesmi se samosrejme zapomenout ani na White Widow
Zelda.cz
omik : Podle mě je nejlepší Super Skunk...:love:
Cincilak
Já se letos chystám na Durban Poison od Nirvany.
Budu pěstovat na Vysočině a tak doufám, že to všechno klapne :-)

Omik: Já sem objednal před 3 tydnama a taky pořád nic...
Johnysss
My letos vysadime:
10x Swiss miss od Nirvany(semena me prisli za dva tejdny)
2x Blue Welvet
5x Mazar
2x Norten Light
3x Power Plant (vsechno sem dostal od kamosu..)

Uvidime jak se podari......
Vecinu bysme chteli dat do foliaku..
wiwer
ja letos shamana dostal jsem 10 semen tak jsem zvedavy
Letos s třemi kámošemi jedeme :
2 x Mazar - z řízku
2 x Blue Mystic x Chronic - sponzor tady z Groweru, jistě víte kdo, a ještě jednou mu dík
2 x Aurora Indica
2 x + 2 x budou uměle zakrývány dříve a pak dám asi 6 x dalšímu kámošovi Early Misty
2 x Swiss Sativa Mix
2 x G13 x Black Widow x Early Misty
2 x Four Way

Za AI, EM, SSM, G13xBWxEM děkuju jednomu skvělému Growerovi, tady z fóra

Doufám, že bude v poho sklizeň !

Zatím Zdar
Ono
K tomu Durbanu: http://www.nirvana-shop.com/durban-poison-p-40.html - to tiez potvrdzuje, ze Durban nie je cista sativa, ako som konzultoval s clenom Ddt, ale je krizencom so skunkom.
ddt
Ono Durban Poison ako taky je sativou ale Durban Poison ako ho predava vacsina firem je krizencom prave so skunk1. No pokial viem tak cisty Durban Poison je mozne dostat u Seedsmana predavajuceho aj cez DrChronica.
No vyssie spominany krizenec ma vyssi vynos, mal by byt potentnejsi, no samozrejme uz to nie je ten pravy Durban Poison. Isióbne som este cisty Durban nefajcil len spominaneho krizenca, no neviem. Ked si pomyslime coho mix je skunk1 tak zas nie je to az tak hrozne. Myslim,ze rozdiel stavov nebude nijak markantny, mozno len par znalcov a labuznikov tychto odrod dokaze spoznat naozaj vyznanejsi rozdiel.
To ale v com sa budu lisit mozno aj vyznamne je vynos a struktura kvetov a mozno aj sila. Tot moj nazor.
BY

DDT
Kutas
no tak ja sem si to taky sepsal :) ty horni se budu snazi nacpat do zahrady, zbytek vsude mozne...
santa maria
matanushka x G13 (jeste jetam X neco, no nejaky sileny hybrid)
pure powerplant
hashberry
papaya
white widow
great white shark
passion1
skunk1
budha
ice
blueberry
chronic
early bud
durban poison
shiva shanti II
duckfoot:)
casper
ja bych to videl na widow warrior, jamaican pearl... :D
eNDy
Ruderalis indica
Shaman
Boggle gum x Boggle gum
Master kush
Hawaii x Maui wowie
Alpine rocket
TOP no name
a neco z minuleho roku:)
Marino#1
Já letos pojedu tyhle modely a jsem na ně fakt zvědavej:),jsou to všechno semena od Nirvany až na jeden řízek od kámoše a jeden No name
ICE
White Widow
Aurora Indica
Northern Light x Shiva
Hollands hope - řízek
No name
ddt
Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze Aurora Indika outdoor v nasich zemepisnych sirkach je bez sance. To co sa dopestuje ma sice par bliziena kristalkou na nich a okolitych listkoch, no nema to pozadovanu stavbu, pozadovanu silu, nema to nic pre co by sme si to cenili po prvom nadychu :)
Skor v nasich podmienakch sa da prekvapivo a celkom uspesne pestovat White Rhino. To sice tiez neoslni stavbou kvetou, no dosiahne podstatne lepsiu stavbu kvetov ako Aurora Indika a navyse potencia, vzhlad su radovo lepsie ako v predošlom pripade. Navyse tym, ze nie je mozne zberat celkom dozrete WR dostaneme tak mozno aj nahodou a a povodne nechcene mierne az stredne nedozrety material, ktory ale zas produkuje nadherny tripy sativa high. Ved si len uvedomme z coho sa sklada WR. :)
dawed
Tenhle rok pro outdoor mam 10x papaya(thanks semtamťuk)
3x řízek nebula
Marino#1
Taky si mylím,že Aurora Indica je u nás bez šance a v podstatě se z toho nedá moc vypěstovat,ale dostal jsem 9semen tak jsem si řekl,že ji přece jen vyzkouším:)
ddt
NO bez sance, budu to take listnate palice s malo krystalmi a malimi palickami. Prava a dobra out odroda co je schopna u nas naozaj ok dozriet ma obrovske palice a plne krystalov. Vela ludi si pletie,ze ak to ma par blizien,ze to dozreje ale to sa pletu.
Z mojich skusenosti Auroru Indiku out uz nikdy viac.
Axleet
3x Shaman
5x Apollo 11
6x hollands hope
5x early special
1x orange bud
1x mantanuska
1x bella ciao
1x Crazy day
10x papaya
2x mendocino madness
----- at zije outdoor 2006----
Dissaster
já sadim
Holland Hope
Shaman
Early Bud
a Jack herrer
doufam ze to v Outdooru pojede dobre
Ono
citace:
Prava a dobra out odroda co je schopna u nas naozaj ok dozriet ma obrovske palice a plne krystalov.


Napr.?
ddt
Napriklad: Shaman, Passion1, Erdbeer, TAS, Magic Bud x Purpurea Ticinesi, staci? Toto su z vlastnej skusenosti, nie,ze som niekde cital ci co. Takze pome na ne, kto je prvy vyhrava:):)):)
:)

DDT
Hanyz
dovolím si doplnit ještě jednu "tutovku", kterou letos pojedu- Holands Hope. Btw nevíte, kdy asitak dozrává? Stíhá to v průběhu září nebo spíš na přelomu září/říjen?
CAESAR
takze az taka tutovka to nebude,ked nevies kedy dozrieva
Hanyz
Vím, že dozrává brzo, viz. nejrůznější zdroje informací tady na groweru. Seedbanka udává právě ono období průběh září až přelom září/říjen. Mě zajímají zkušenosti lidí, co tenhle model jeli, protože v outdoor galerii je s HH minimu threadů
Vladbur
Chci se zeptat jakou z tětdle odrůd si mám vybrat na out?
Chrystal,Pure Power Plant,White Widow,Early Bud,AK-48,Hollands Hope,Aurora Indica,Four Way,Maroc x Afghan,Master Kush,Papaya,Hawaii x Skunk#1,nemůžu si vybrat,tak please poradte,potřeboval bych tak 3 odrůdy...
smokeANDfly
no ja wloni wydel mega shamanu wynos tan je dobry ale kwalita na to ze to byli originali nic moc..spis jen na wynos...doporucuju orange bud...wynos i kwalita nadprumerne...
ddt
Ak chcete nieco vyborne a skoro dozrievajuce tak sa kuknite na produkty od Blue Hemp, napriklad Lebanese je naozaj super.
Ahoj

DDT
haluzzak
Vladbur

V týchto podmienkach sa da v pohode dopestovať: Pure Power Plant(pred 2 rokami mi v pohode dozrela) , Early Bud (ten mal kamoš a tiež dobre dozrela) , Papaya (na rok ju chcem skusiť , mala by dozreť v pohode) no a tie ostane , s tými nemám skúsenosť.
Na 100% si pořídim aspon 5 řezů SuperSkunku...A docela mě zajímá i ta Cindy99.
pelech
Rozhodne se chystam na Passion #1.. venku dozrava koncem zari a pri trose zastipovani dokaze mile prekvapit. A pokud se najdou dobri lide s trochou pylu tag bude i Orange Bud a nadherna vonava Santa Maria (pripadne krizenci techto modelu s necim)
lukapa
takze letos to vypada zatim takhle. no coment. na jednom poli palice jak melouny a na druhem tohle.Ale zase lepsi než drátem do oka nebo kupovat od nejakeho......
Shandy
Zdravím všechny growers,
blíži se rok 2007 a nejen já ,ale spousta zahradníků si brousí zuby na další outdoorové pěstování.
Co byste doporučili za modely pro tento rok?
Sou náké nové brutalitky?nebo náké vlastní osvědčený trumfy z rukávu?bych bych rád, kdybyste se se mnou o vaše rady podělili.
Ještě jeden dotaz,prosím hodte mi sem odkaz na jednu blbost z NIRVANY(označíte co chcete pěstovat,jak by to mělo být velký,jak by to mělo zhulovat atd..a on vám vyjde nějakej model kterej se k tomu hodí)

Díky za vaše odpovědi,

Peace
ThomasK
No není na to trochu brzo? To já mám ještě nějaké kytky na zahradě a myslet teď na to co bude v r.07 ... No zatim tak akorát schánim kvalitní seeds. Zdar.
Shandy
Zdarec,mno máš pravdu :-),ale uvidíš,podzim a zima uběhne rychle jako voda a než se nadáš tak máš jaro.Mám taky ještě náký kyti ,ale je lepší přemýšlet dopředu,myslím že se to vyplatí.
Tak co growers? :-)
Lezec
Mam Swiss Crypto a pripada mi to jeste lepsi nez Passion1, kterej uz je zkosenej. Takze asi pojedu to svycarsko
Tayem de Tox
Zdarec. Vybírat modely na příští sezonu samozřejmě vůbec není předčasné. Vono za chvíli na chumelí, člověk si na chvíli zdřímne a než se probudí, tak je duben! :D Takže já už taky zvažuju modely pro rok 07. Sjíždím většinu Outdoor Galerií tady na Groweru a zatím si nemůžu pomoci, ale jako nejlepší mi vychází ICE QUEEN a ICE.
A RED HAIR SKUNKa bych chtěl sehnat, protože Sundanceovi kvet už v červenci a sklízenej byl začátkem září!
sundance
Já bych také přihodil něco málo-na příští rok určo seženu ještě jednou RED HAIR SKUNK,je to sice trochu jiné než podlampové kuřivo,ale má to výhodu v tom,že dokvítá na začátku zaří viz tu.http://grower.cz/forum/showthread.p...2827#post442827

A další model bych doporučil třeba Sensi star,dokvítá sice pomaleji,ale velikost palic,jejich hustota,vůně,množství pryskyřice a já nevím co ještě,mě přesvědčilo,že tento model chci mít i na příští rok!!
viz pokračování mého dredu nebo 3x400w.indoor.

Sundance:wink:
Shandy
Mno chlapi,thread se docela ROZVINUL :-)
MOhli byste poradil co by si měl vybrat za modely?
Vždycky sem jel nějaký osvedčený no name..nikdy žádnou pořádnou geneticku..co sem si projížděl seedbanky tak se mi zalíbili(stavbou,výnosem,zkouřeností atd...) tyhle modely:
OD NIRVANY:
Early bud,
Masterkush,
Northern light,
Pure Power Plant,
Super Skunk,
Top44

OD DE SJAMAAN:
widow skunk.

Hooodně sem uvažoval a mojimi favority sou: Top44,Super Skunk a widow skunk.

Co na to říkáte?

Peace
DEVIATIO
Ja urco pujdu do nejakejch bluhemp.ch produktu:-) vypadaj vazne slusne,akorad nevim co od nich muzu ocekavat oproti holandskejm seeds?
Ono
2Deviato: Túto otázku nasmeruj na ddt. Ten ti poradí.;)

No a ja môžem odporúčať Durbana a Passion1.
P3ACE
Cussz. Mym favoritem na outdoor 07 je Purple Widow (White Widow X Purple), coz je cisty outdoor, dorusta pry bez problemu az 3,5 m. Tato nadhera pochazi od seebanky De Sjamaan (viz. eastseeds.com).
Dale premyslim o Durban Poison, Voodoo nebo Shaman (od dutch-passion), protoze si potrpim na dobrou sativu.
Peace
Hanos
New Purple Power (od Nirvany)
Durban Poison (Dutch P.)

Protože to jsou čisté brzokvetoucí Sativy.
ahoj, chcem upozornit na durban poison od dutch passion - dva razy som vyskusal fem seeds ako v in, tak aj out - vysledok - vzrast, kompaktnost palic - velmi neuniformna (podmienky pestovania rovnake pre vsetky kyti) - takisto hermies - zopar. keby mal niekto skusenost s nefem. seeds, nech sem, alebo mne napise prosim, ake boli vysledky.

vyborny durban bol durban poison amazing spec. od high quality seeds, tam som mal ale problem s klicenim - mozno stary batch, este stastie, ze mi ho typek v bushdoctore dvakrat vymenil za iny (aj tak klicivost nic moc, ale kvalita vypestovaneho - skvela)

inak odporucam na out power plant - DP - finis sice v pol okt. (pribl.) ale klicivost, vynos aj kvalita - skvela

a este stara klasika hollands hope - tiez DP, od inych sa neosvedcila - odolna voci plesni, rychly finis a dost silny stone :)

ak by to bolo OT, neskor s kludom smaznem

good grow
Ono
2Hanos and gyrro: Durban Poison je asi jednou z tých odrôd, ktoré sú buď milované, alebo zatracované. Aní sa nedivím, pretože aj moje skúsenosti sú rôzne, ale každopádne viac prevažuje to, že ho milujem.;)

DP potrebuje kvalitnú hlinu a hlavne veľa svetla, aby mal veľké, husté, tvrdé, ocukrované a krásne voňavé šišky. Výnos môže byť naozaj extrémny!!!

Najlepšie je, keď si každý vyskúša, čo je DP zač a uvidí. Jedna moja samica vonia dokonca ako LIPO cukríky (za skrytú reklamu sa ospravedlňujem:D).
ono >

aby sme si rozumeli :) - ja mam durban velmi rad. to ale neznamena ze zbastim seedbankam akukolvek genetiku, ktoru nejako pomenovali. 2 alebo 3 samice z packu vyzeraju velmi dobre, ale tie dalsie zdaleka nie. skratka si myslim ze durban nie je az taky vhodny na feminizovane seeds, alebo to dutch passion trochu odflakli. mal som 2 fem. packs = 20 seeds. neviem ci to staci na nejake zavery, ale o niecom to svedci. napiste svoje skusenosti, hlavne ak niekto pestoval viac ako 1 - 2 rastlinky. myslim ze pri nefem. seeds by to mohlo byt inak.

durban od HQS bol iny a podla mna viac sativa ako od DP, ti do vsetkeho mixuju skunk#1. kvalita vysledneho kuriva bola v oboch pripadoch velmi dobra, od HQS tvrdsie buds (paradoxne) a velmi prijemny jemne psychedelic high - na den.

skusim este sensi seeds a nirvanu - napisem - ale to este potrva :)))

p.s. prave si pofajcievam vzorku z jednej skvelej samice od DP :)
IqTyq
Mohu jen a jen doporučit Erdbeer Sativa (aka Fraise sativa) od cannabis-helvetica.ch .Sladká odrůda se silným hashovým chuťovým ocasem a masakrózním high.Plně zralá koncem září.A cena? Cena je nanejvýš přijatelná.Za 45 semen dáte pouhých 19 euro.
Ono
2gyrro: No ja som feminizované semienka nemal, boli to regular. Z 10 semienok vyklíčilo 8 a z toho boli 4 samice. Ale všetky boli rozdielne.:)
Kolom&n
Nazdar Groweri:
ja uvazuju podobne jako zakladatel tredu-prtz moje zkusenosti se shanenim potrebnych veci na jare jsou spatny_____ (letos bylo vsechno narychlo)
takze-mam objednano -blue mystic- a jeste budu objednavat.zdar a P.E.A.C.E
valdez
Připadám si tady jako šílenec se svym plánem jet 07 OUT s Original Haze;)
Janísek
No:-)))mám už doma:
G13/skunk od dr.chronic
Orange bud - z groweru
Nějakej skunk ...no name
Něco z mý úrody:-)) ještě nevím kterej..jsem nestihla zatim poznat všechny :)
takže toť seeds

z řezu mám domluvený:
NL/Haze
Mendochino madness - to jsem chtěla už loni
Nebula
Great white shark
a bylo mi nabídnuto Sadge?? ted nevím přesně

To zatím platí:-)) ikdyž do jara daleko....takže ty řezy z jara můžou vypadat úplně jinak...

a chtěla bych POG, Vdovu a Shivu to jsem ještě nezjištovala, co a jak a o kolika:-)) jsem chtěla tuhle zimu našetřit na kvalitní hnojky a myslím, že zas hovna :D
Na sezónu 2007 bych chtěl určitě znovu A11xMTF. Sice trošku později dozrává - sklízel jsem ji až dnes - ale jinak je to moc dobrá odrůda. Alespoň záštipky to naznačovaly. Kdybych měl srovna Passion1 a A11xMTF, tak A11 je pro mě jasným vítězem.
Co se týče druhé kytky (mám místo jen na dvě), tak se budu porozhlížet po nějaké další sativě. To co psal IqTyq o Erdbeer Sativa zní dobře, že bych se jí pokusil sehnat? :)
Shandy
chlapi...docela mě učarovala Erdbeer Sativa
Shandy
to IqTyq: máš s tou Erdbeer sativou náký zkušenosti?
pokus se nám svěřit :-)
Skřeťák v Sudu
vladez tyvole ty ses fakt vul :D to nemuze vijit mozna kdybys celi prazdniny zatemnoval tak jo ale fakt nevim no... :D podle mne docela vopruz
gona
citace:
Původní příspěvek od IqTyq
Mohu jen a jen doporučit Erdbeer Sativa (aka Fraise sativa) od cannabis-helvetica.ch .Sladká odrůda se silným hashovým chuťovým ocasem a masakrózním high.Plně zralá koncem září.A cena? Cena je nanejvýš přijatelná.Za 45 semen dáte pouhých 19 euro.
jasna volba pre každého šialeného ganjamena,,za tu cenu je to nieČo jako z rozpravky,, tato ganja ma odnaučila huliť cez kýbel,, jak chcete vedieť niečo o growingu viz my trejd,, ešte budu nejaké fotky sušiny...
IqTyq
citace:
Původní příspěvek od Shandy
to IqTyq: máš s tou Erdbeer sativou náký zkušenosti?
pokus se nám svěřit :-)


http://grower.cz/forum/showthread.p...8154#post468154
Johnysss
My pojedem Swiss miss(jako letos(vynos nic moc, ale kvalita kruta))Durbanka a Snow White(nirvana)...doufam ze budu spokojen
valdez
Skřeťák, nějak to udělám, šíálenejch nápadů mám víc než dost, takže se nebojim, že bych to sklidil nezralý. O to víc zajímější thread příští rok;)
Skřeťák v Sudu
no nevim teda ani moc zajmavi me to nepride, spis jak blbina a ztrata casu ;)
cuzzte
takze ja jednoznacne na ´07 pojdem Durban Poison, a ktomu bud Ice, alebo Holands Hope. Vsetko zo semien, ale neviem z ktorej seedbanky, kazdopadne v Aprili (cesky neviem ako 4. mesiac) idem ba tyzden do holandska, takze priamo tam si to kupim, a mam istotu, ze sa mi to neposere postou, a usporim na postovnom.

A este pojdem urcite, zaruceny No-Name, ktory som isiel toho roku na balkone, mam 10 seeds, a tesim sa na tie kytiz jak male decko.
Tu je ta rastlinka (mini thread)http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=26311
Spsemi
MAM>

NoNameXSuperHaze
Afgan
Citral x Blue Mystic
IceQueen X DP/S#1
Early Misty asi F2
nake crossy Jacka Herrera
+ nake tie nonamy

mal som aj ine plany... no padlo to (prechlastal som kesh)

thaq taq zatim cus
:frog: :satan: :satan: :satan: :satan: :smoker: :smoker: :smoker:

;)

PS: Vela uspechov v sezone 2007 pre VSETKYCH

spsemi
PARANOIK
no ja to na buduci rok vidim na MAZARA,AFGANA,MAXICANKU a este by som chcel VOODOO
no a akurat som si cekol tu erdbeer sativu a mam chrobaka v hlave:)
ChaoticRoman
Já mám osvědčený letošní vzorek, pracovně nazvaný Sloupovka, jediné :( semínko Fialky a od kámoše 2. generaci Early Misty..
na 2007 plánuju takhle:

seeds či řízky si chcu zkusit purple haze, duck foot z letoška, BlueBerry na 100%, Mazar a to je tak všechno. jelikož sem zatim jel spíš nonamy nebo sem netušil co to je...
a nakonec šalvějku, aby to nezůstalo jenom u tý trafky

možná může někoho navnadit tohle téma:
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=9891
jo, a jestli bude dost energie, tak i Orange Bud, Jack Herrer a Nebulu
HCSBUBI
no mě zbylo 5 seeds SuperSkunk od Nirvany a ty buď dám 07´ nebo jestli má někdo zajem tag vyměnim.Chci zkusit jinou kultivaci..
Pan Ker
Nebula
Belladona
Sheherazade
White Rhino
Chronic
Gypsy's magical mystery mix
Godbud x dreamwaver
S.A.G.E
White russian
G13xBWxBW
Sweet killer
Pot of gold
Northern lights

and that's all:)
Ježíš
pristi rok jedine rezy, nevyplati se venovat peci samcum, zvlast kdyz se nekteri projevi az koncem srpna :grrr: modely jeste neresim, ale urcite pujdu znovu do Hollands Hope, muzu vsem doporucit.
Laras
Rozhodně bych volil nebulu. to je brutal hulo to co se minulí rok podařilo vypěstovat kamradovi. Bylo něco extravagantního. Takže zkusím zasadit můj no name a někde v teple domova NEBULU a nebo snad bleberry. se jeste uvidí ale doufám že se to vyvede. Tak hodně zdaru všem do dalšího jaru.
Skywalker (Dutchpassion)
G13xHashplant (Sensi)
Hawwaian snow (Greenhouse)

z každé udělám přes zimu jednu maminku a na jaře řízky hurá na políčko.
Pan Ker
ice13:Zajímavý modely sis vybral, ale seš si jistej, že tady stihnout v pohodě dozrát-osobně bych tomu moc nevěřil. Skywalker-2nd week November, Hawaian snow-beggining of November a o crossu G13xHashplant ani nemluvím...


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma