Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky.Ucinky ruznejch modelu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 1

Sweet Purple - parádní model na sport. člověk po něm není otupělý, ale naopak SP působí jako doping. parádně se mi po něm hraje velký fotbal, sálovka a hlavně stolní fotbálek, ten je na SP opravdu sqělý. rychlé reakce, předvídání co udělá spoluhráč, ale i soupeř (kam vystřelí, přihraje). na turnajích ve fotbálku jsem na SP dosahoval nejlepších výsledků (a nejenom já).

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Old Post 04-03-2004 v 08:08 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Killer_Queen
Killer

Karma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% PěstitelskáKarma uživatele Killer_Queen - 66% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 2

Mazar-pohodovej model,vubec me naskrabe v krku.Ma na me takovej svezi,energetizujici ucinek.Naproti tomu Nebula me skrabe a unavuje

"Nikdy nedostaneš druhou šanci udělat první dojem."





Old Post 04-03-2004 v 19:44 PM
Killer_Queen je offline   Profil uživatele Killer_Queen   Find more posts by Killer_Queen   Foto galerie člena Killer_Queen   Click here to Send Killer_Queen a Private Message   Add Killer_Queen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Brunco
Stálý Člen

Karma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% PěstitelskáKarma uživatele Brunco - 96% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 3

Nebula - neoslabuje ale tripuje ,halucinuje
Jack Flash - odjebavka navecsia totol zmena vnimania vsetko sa zrazu komplet zmeni

Brunčov Bonsaj v krabičke od Božolé
Hydro Bonsaj v krabičke od Božolé
Bombový Balkón by Brunčo
Kúltjub za Babku
Vplyv Hnojek na Ph&Ec
BlackBoX 70W

Old Post 25-04-2004 v 12:02 PM
Brunco je offline   Profil uživatele Brunco   Find more posts by Brunco   Foto galerie člena Brunco   Click here to Send Brunco a Private Message   Add Brunco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Phyrius
Stálý Člen

Karma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% PěstitelskáKarma uživatele Phyrius - 88% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 135  

Orange Bud Příspěvek č. 4

zkus Orange... Říká se, že má mírně tripové účinky... a můžu říct, že ty oranžový trojúhelníčky vzájemně se proplétající v zářivě brčálově zeleném podkladu mi přišly vážně úlet... ale je to už dýl, tenkrát to byly moje osmnáctiny a bylo do toho trochu alkoholu... ... ale jak říkám, docela úlet...

Byl to asi nejoriginálnější zážitek, jakej jsem kdy po hulení zažil

A pak taky ta již zmíněná Belladonna .... Energoška největší ( v malý míře... ) Ve většim to docela rozseká Ale to je individuální

S úsměvem jde všechno líp ... a proto ... Let´s have a joint!

Old Post 04-05-2004 v 12:36 PM
Phyrius je offline   Profil uživatele Phyrius   Find more posts by Phyrius   Foto galerie člena Phyrius   Click here to Send Phyrius a Private Message   Add Phyrius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 5

jj, ktej BD - při většim množství je to pro mě nej umrtvovák...
Buddha - takovej veselejší model, víc ho vydržim - dýl funguju, dokážu celkem rozumě komunikovat
ale jak je psáno - je to děsně individual...záleží na set a settingu...

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-05-2004 v 17:49 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Locki23
Alchemist inside soul

Karma uživatele Locki23 - 91% PěstitelskáKarma uživatele Locki23 - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 6

Durban, Durban Poison - mam moc rad. Mam po nem pocit, ze jsem spis vystrizlivel, nez se vyhulil. Pracovni model, po kterym jde delat vsechno. Skvelej nadhled nad svetem. Neumrtvuje, naopak probere a drzi dlouho pekne vysoko.

Old Post 06-05-2004 v 09:10 AM
Locki23 je offline   Profil uživatele Locki23   Find more posts by Locki23   Foto galerie člena Locki23   Click here to Send Locki23 a Private Message   Add Locki23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gyzmo
Stálý Člen

Karma uživatele gyzmo - 89% PěstitelskáKarma uživatele gyzmo - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 7

No,já si myslím,že záleží víc na náladě a na době,kterou ste před zhulkou nehulily.|Když bych měsíc nehulil tak by mi přišel asi každej model dost dobrej a možná i halucinogení

Old Post 07-05-2004 v 09:27 AM
gyzmo je offline   Profil uživatele gyzmo   Find more posts by gyzmo   Foto galerie člena gyzmo   Click here to Send gyzmo a Private Message   Add gyzmo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hexamin
Stálý Člen

Karma uživatele hexamin - 86% PěstitelskáKarma uživatele hexamin - 86% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 8

prepacte ze sa miesam
ale ja chem sweeeet purple take chcem

no a santa maria:-) taka vysmiata a vesela hehehe trochu nabudzujuca
a el nino sa veeelmi tazko popisuje

nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
nebudem posielat prispevky vyhuleny
canna trade 2004
70w vertikal scrog

Old Post 07-05-2004 v 20:34 PM
hexamin je offline   Profil uživatele hexamin   Find more posts by hexamin   Foto galerie člena hexamin   Click here to Send hexamin a Private Message   Add hexamin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 9

no ja myslim ze tak zalezi na tom kdo to kouri, jestli neco kouril pred tim, jestli pil, jestli to je kurak cigaret, v jakym je psychickym rozpolozeni, jestli treba nema kramy, zmena chemie v mozku, proste jinej roztok. a vim ze sem si dal jednou v Arnhemu speka JH a byl to silene extravagntni ulet, ze sem mel moc energie, chtel sem skakat po autech, vsim hazet, vsechny sledovat a rozebirat skladat.
no a druhej den sem si to dal, to samy, jako prvniho speka a mel sem haluze jaxvine, vlastne ani nevim jestli to co si pamatuju, bylo to co se stalo. (tak to teda samozrejme nikdy neni, ale jestli to bylo aspon nejak takhle popsatelny). ten barman byl beloch a mel na cele bilej obdelnik cerny kuze nasitej velkejma stehama a barmanka mela jedno voko skleneny, paxe kouknu na speka a zjistil sem ze sme si kazdej dali dva prdy a spek zhasnul, taxme ho zapalili a zacal se mi prohejbat pohled, tak tripove. pak sem se uzavrel do akvarka. (vsechno vidis vsechno slysis, kdyz se te nekdo na cokoli zepta, tak nemuzes odpovedet, zdase jako bys mluvil a mel vypnutej zvuk), taxme tu druhou pulku schovali a dali ji nekdy, ale to uz asi nebylo vono, protoze si to nepamatuju.
tak asi tak

Old Post 07-05-2004 v 22:40 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Chronik
Nový Člen

Karma uživatele Chronik - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 2  

Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky. Příspěvek č. 10

Bylo nás devet na jednu malou zilku ale ty ucinky byly bombový vsech devet lidi melo hotovo.ale ty nejspickovejsi modely muzou mit jenom lepsi lidi nemyslite?

Old Post 30-05-2004 v 19:41 PM
Chronik je offline   Profil uživatele Chronik   Find more posts by Chronik   Foto galerie člena Chronik   Click here to Send Chronik a Private Message   Add Chronik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

cože? .. Příspěvek č. 11

... nás bylo pět a jeden pes a ani jeden tvýmu příspěvku nerozuměl, jen ten pes se usmíval a vrtěl ocasem ...

Old Post 31-05-2004 v 09:58 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
canman
Stálý Člen

Karma uživatele canman - 14% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 12

u me to byl nejakej superskunk dal jsem jednoho prda a byl jsem na kasi ten typek mi pak rek ze to ma 18 % thc ( mno ale nevim jestli mel pravdu )

Old Post 31-05-2004 v 14:10 PM
canman je offline   Profil uživatele canman   Find more posts by canman   Foto galerie člena canman   Click here to Send canman a Private Message   Add canman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

Jednou sem měl brko a po 2vou (fakt nekecam) prdech sem byl vyhulenej fak MOC!

Old Post 31-05-2004 v 20:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 14

Nejlepší model co jsem měl byla asi White Widow, bylo to v Asterdamu a poté co jsem s kámošem nuceně dokouřil fajfku (prostě mě spadla z ruky :-°) Pak se kámoš svalil do stanu a dělal tam podivný věci (asi něco viděl ;-°) NO já jsem s pomocí Alláhovou (Bůh by mě asi nepodržel :-°) seděl a najednou z moře (? kde se vzalo tu se vzalo) vylezl obrovskej ježek a odešel k záchodkům. Pak jsem raději zalezl do stanu a usnul. No a druhej den jsme se asi v 10:00 probudily, úplně na kaši, tak že vylézt ze stanu představovalo docela problém a to ani nemluvím o přípravě snídaně ;-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 31-05-2004 v 20:30 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 15

Nebula, bylo to v parku, nebo vlastne u ohne, ja nevim a byli sme fakt moc. Kamos videl tramvaje a ja mel problemy udrzet se na zemi.

Old Post 02-06-2004 v 07:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GREEEN
Stálý Člen

Karma uživatele GREEEN - 65% PěstitelskáKarma uživatele GREEEN - 65% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 58  

. Příspěvek č. 16

jj nebula rulezz

Old Post 02-06-2004 v 10:35 AM
GREEEN je offline   Profil uživatele GREEEN   Find more posts by GREEEN   Foto galerie člena GREEEN   Click here to Send GREEEN a Private Message   Add GREEEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8043380 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív