Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Odrůdy a Šlechtění » Nejlepsí model kterej jste kdy meli a jeho ucinky.Ucinky ruznejch modelu
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
LuB
Stálý Člen

Karma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% PěstitelskáKarma uživatele LuB - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 17

Jack Flash
1 vodné bongo a úplny flash... úplne na sračky na pár hodín, celý svet bol úplne iný a nakoniec som to vyriešila tak, že som si išla ľahnúť

Tajomstvo voňavého šatníka

Old Post 02-06-2004 v 13:14 PM
LuB je offline   Profil uživatele LuB   Find more posts by LuB   Foto galerie člena LuB   Click here to Send LuB a Private Message   Add LuB to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jaydee
Stálý Člen

Karma uživatele jaydee - 41% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 84 

Příspěvek č. 18

ja som daval white widdow spolu s kuskom hasisu ... cele sa to volalo SMRT V PLAMENECH a bola to strasna supacka

traja. co sme to absolvovali sme sa 3 hodiny nemohli pohnut, jak sme sa stale rehotali ... az nam to bolo neprijemne

Old Post 05-06-2004 v 21:33 PM
jaydee je offline   Profil uživatele jaydee   Find more posts by jaydee   Foto galerie člena jaydee   Click here to Send jaydee a Private Message   Add jaydee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerbo
Nový Člen

Karma uživatele Kerbo - 16% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 7  

Příspěvek č. 19

ja sem měl holandskej model davali sme špeka asi v 9 lidech a myslel sem že mě odvezou:-))) bylo to nařez hulení škoda že nevim co to bylo za modýlek:-/

Old Post 06-06-2004 v 20:56 PM
Kerbo je offline   Profil uživatele Kerbo   Find more posts by Kerbo   Foto galerie člena Kerbo   Click here to Send Kerbo a Private Message   Add Kerbo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bubik
grandpappy

Karma uživatele bubik - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 473  

Příspěvek č. 20

Himalaya Express - celkem nevinně vypadající šinda dovezená z Indie. Čtyři prdy a Bubik šel na držku...

Old Post 07-06-2004 v 19:58 PM
bubik je offline   Profil uživatele bubik   Find more posts by bubik   Foto galerie člena bubik   Click here to Send bubik a Private Message   Add bubik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HALUZAK
Stálý Člen

Karma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% PěstitelskáKarma uživatele HALUZAK - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 364  

Příspěvek č. 21

Ja som bol najviac odpaleny ked som mal Kalašnikova.Mal som jedno 2 litrove bongo cez kýbel(výťah) a bol som mimo cely večer.všetko čo som dokazal bolo len ticho sedieť.Lebo som mal taku divnu namotávku že všetko čo poviem je totralna ale totalna blbosť.

Old Post 08-06-2004 v 15:51 PM
HALUZAK je offline   Profil uživatele HALUZAK   Find more posts by HALUZAK   Foto galerie člena HALUZAK   Click here to Send HALUZAK a Private Message   Add HALUZAK to your buddy list     Navštiv homepage uživatele HALUZAK! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mijo2
Nový Člen

Karma uživatele Mijo2 - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 22

Byla to White widow. Sem dal 3 mohutné čoudy a asi 2hod sem se klepal zimou (přitom sem seděl na lavičce kde svítilo slunko) a viděl sem žlutě. No prostě stav všech stavů. A ty svíjáky, jak já sem se smál.

Old Post 08-06-2004 v 20:56 PM
Mijo2 je offline   Profil uživatele Mijo2   Find more posts by Mijo2   Foto galerie člena Mijo2   Click here to Send Mijo2 a Private Message   Add Mijo2 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weider
Stálý Člen

Karma uživatele weider - 70% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 23

bolo to severske svetlo a doteraz ho mam stale pred ocami.

Old Post 10-06-2004 v 15:28 PM
weider je offline   Profil uživatele weider   Find more posts by weider   Foto galerie člena weider   Click here to Send weider a Private Message   Add weider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

DARK NEBULA + TURECKY HASSIKY = mortal combat .)

Old Post 10-06-2004 v 16:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zoot
Nový Člen

Karma uživatele Zoot - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 25

Jednou mi kamoška ktera vubec nehuli dala nejakej vzorek prej dovezenej z holandu od jejiho byvalyho typka a to vam byl maras.Dali jsme si z kamošem každej dva prdy no.....a jako že takovej maras jsem ještě nezažil.Total dvě hodky rohlik a pak total unava a spanek dyl než obvykle:-)

Old Post 10-06-2004 v 17:51 PM
Zoot je offline   Profil uživatele Zoot   Find more posts by Zoot   Foto galerie člena Zoot   Click here to Send Zoot a Private Message   Add Zoot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jožka
Stálý Člen

Karma uživatele jožka - 60% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 26

sakra... ještě se ke mě, asi nedostala pořádná čudka....
nikdy jsem po čudce tak neodpadl... ale hašiš jsem měl hustej
kámoška dovezla hrubou hrudu z amstru.... ubalily jsme Gramový brko
nátěr... při třetím kole lidi padaly na hubu... po pátým kole jsme skončily všichni... ty O probraly jsme se za tři hodiny... ještě kaša...

Old Post 12-06-2004 v 07:53 AM
jožka je offline   Profil uživatele jožka   Find more posts by jožka   Foto galerie člena jožka   Click here to Send jožka a Private Message   Add jožka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Krychle
Sťatý Člen


Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 899  

Příspěvek č. 27

jak mto tady tak ctu, tak si taky neodpustim zminku o jednom modylku.. zadny Holandsko, zadna jina exotika a zadna extravagantni prizviska typu "super, ultra, mega, skero a spousty jinych priblblych vyrazu"
jen poctive vypestovanej noname modylek, ktery se predved v tom nejlepsim svetle jeste nez byl vlozen do nejakeho huliciho nastroje. spousta pryskyrice, uzasna vune...mno zazitek jeste pred kourenim.. tak jsem se pochvalil fotku onoho zabijaka mam nekde v podpisu- pracovni nazev Bobek
no a k ucinkum?? hehe...po prvnim potahnuti clovek ucitil uzasnou chut(jen nevim ceho- nebyl cas to rozebirat) a pote nasledovalo zakuckani...ale ne ledajake..takove dost nekompromisni a hlavne necekane..
no a stav po dohuleni??(spis uz pri huleni..) totalni stoned..zabijak..nekontrolovatelny zabjak..au
proste asi takhle:

tak co...uz?...uz? UZ! UUUUUZ! bžžžžhhňňňfffšššššššůůůůůůůáááááááá éééííáčýáěččřýrtzhc qhffgcilfč+fgýítgfg
(bohuzel neznam citoslovce pro naprostou kasi..tak aspon tohle)

Oh Danny Boy the pipes, the pipes are calling, from glen to glen and down the mountain side
The summer's gone and all the roses dying, 'tis you 'tis you must go and I must bide
But come ye back when summer's in the meadow or when the valley's hushed and white with snow
'Tis I'll be there in sunshine or in shadow
Oh Danny Boy, Oh Danny Boy I love you so

Old Post 12-06-2004 v 10:03 AM
Krychle je offline   Profil uživatele Krychle   Find more posts by Krychle   Foto galerie člena Krychle   Click here to Send Krychle a Private Message   Add Krychle to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
swen
Stálý Člen

Karma uživatele swen - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2003
Příspěvků: 57  

Příspěvek č. 28

byla to WW-byli jsme s kamosem v takove hospudce,kde hrajeme fotbalek,tam jsme potkali typka a on nam dal malinkou palicicku WW,po prvnim prcku mi vybuchli plice a po druhem sluku jsem jsem se musel drzet rukojeti u fotbalku,protoze bych hodil frasnu.po 5 minutach hry se mi zacali protacet hraci a ja na ne cumel co jako delaji a jesli sou v pohode.
kamos mi rikal pristi den to samy,ze nedokazal vubec stat na nohou a taky se musel drzet tech rukojeti.fakt mazanej model,nemel chybu!

Old Post 13-06-2004 v 13:44 PM
swen je offline   Profil uživatele swen   Find more posts by swen   Foto galerie člena swen   Click here to Send swen a Private Message   Add swen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lambsbread
Nový Člen

Karma uživatele lambsbread - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 29

Raz som si s kamosom dal speka zo vzorky northern lights privezenej niekde zo spanielska. Dokuril som ho v pohode, ale potom ma zalial studeny pot, zbledol som a musel som seriozne spek predychavat, ale po par minutach som bol opat medzi zivymi. Potom sme sa s kamosom ujebavali na vsetkom okolo nas. Bol to fakt drsny masac.

Dobru skusenost mam aj s Jackom Herrerom ktoreho sme mali na jednej chate. Bolo nas tam asi 7 na 4g. Okolo polnoci som dostal halusku, ze pocujem zvucku family frost, co bolo mierne nemozne, lebo sme boli v lese.

Zaujimavy zazitok sa mi stal s jednou noname vzorkou, ktoru sme si dali traja cez vodne bongo na sidlisti Repy. Potom sme cestovali v spicke elektrickou na IP Pavlovu, co bola dost zaujimava jazda. Na IPaku na mna kamos v preplnenej elektricke zacal kricat, ze az budeme na IP, tak, ze vystupime. Paradoxne sme tam uz boli a on si to ani nevsimal. Zato spolucestujuci si nas vsimali dost dobre

Old Post 14-06-2004 v 21:37 PM
lambsbread je offline   Profil uživatele lambsbread   Find more posts by lambsbread   Foto galerie člena lambsbread   Click here to Send lambsbread a Private Message   Add lambsbread to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 30

zda se mi prinejmensim smesny porovnavat dve odrudy. vzdyt WW vypestovana od Typka A te muze slozit a WW od typka B te jenom posimra. cely to zalezi na pestovani. odruda udava jen ramcove vseobecne vlastnosti a vzhled. ale kazda kytka je specificka

Old Post 14-06-2004 v 21:49 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kristl
Stálý Člen

Karma uživatele Kristl - 23% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 142 

Příspěvek č. 31

klasika - Jack, WW, apag nákej afgánskej hash

Old Post 22-06-2004 v 10:18 AM
Kristl je offline   Profil uživatele Kristl   Find more posts by Kristl   Foto galerie člena Kristl   Click here to Send Kristl a Private Message   Add Kristl to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johnik
Stálý Člen

Karma uživatele Johnik - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 32

No tak WW - dokázala mě totálně zmastit 5x denně, to se zatim jinýmu modelu ani zdaleka nepovedlo
A pak Jack Herrer - naprostá kaše po zhulení, cesta domu taxikem (14.00 v pátek, autobus bych fakt už nezvlád), spánek do 17.00, probuzení, naprosto stejnej stav, musim do města, jedu busem, sedim za řidičem, najednou si se mě stoupne asi šestiletej cikánek a začne zpívat Andulko Šafářova (celou cestu dokola, asi 10 minut, ale v tom stavu...), hlava eště víc rozmydlená, já na tý sedačce jenom tiše bědoval. Vě městě to vyřídim (paxem zjistil, že sem tam ani nemusel, jedu naz5 a von jede taky a zase si ke mě stoupnul. To mě dorazilo. Ale zážitek teda jako jo.

Old Post 24-06-2004 v 11:03 AM
Johnik je offline   Profil uživatele Johnik   Find more posts by Johnik   Foto galerie člena Johnik   Click here to Send Johnik a Private Message   Add Johnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:57 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9543120 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív