Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
Z-E-N-I-T
Tak tak :) Amen! xD
El_Liberal
Ty vole, kolik dostava farar za to ze fara? :D

tohle mne fakt dostalo
Nesmyslnost
"Ja bych mel chut na cigaro,ze bych ho i sežral"...:punk:
:afro:
Pepe46
toto do me tlacil jednou kamos - kdyz si zhuleny "jedna myslenka je prebijena v ocekavani te druhe"
Ondřej
"Normálně jsem dřív vypil flašku rumu na pohodu a teď jsem si dal dva panáka jelzinů...." :D

"Kdyby ten jeho táta věděl, že to....po....ko....lopo....to...."

"No je tam zázvor, kari, má-ta..." :D
matko291
Pepe46
perfekt kamarat :D
Zapla
jn pepe, tenkrat jsme se na tom solidne sekli :)))

BRUTÁLNÍ HLÁŠKA: jsem zaknělý jak jak............... (jako to zvíře)
moswa
Ministerstvo zdavotnictví zasahuje : nikotinové žvýkačky v každých startkách :eek: :D:D
chuck53
Říkám bratrancovi:"Hej Ici!Jakto že si tak v pi*i?"
On na to:"Hej dej si ještě jedno sklo a pochopíš..."
:frog:
Everl0st
Heh...s tim tranzistorem si mi připoměl hlášku co na nás hodil učitel:Chlapci,cívka jako dívka,nejdřív napětí a až potom proud.....
fonee
asi pred mesicem: kamos sedi na odpadaku rozhlidne se kolem sebe a rekne: "kurva, jsem to leto nejak prosral, vsude tady popadany listi"
Z-E-N-I-T
Huste, sem kapke vypálené a tak si kecam s lidma na ICQ a kamoška ma takový ten obrázek jako je zamyšlená jako ve statusu ne... a tam napsane: Hmmmm..... Jsem prý hovado bo volím ODS... A ja: Kdo řekl, že kdo volí ODS je hovado? Ať předstoupí a umře... lol to je huste jak cyp. TO je jak Vlasta Burian voe :D XD :D
UrbaN
Kdysi jsme v obchodě našli Praženou Kávu,no a první co nás napadlo: Ty seš ypraženej jak káva :frog:
Včera na mě kámoš: Já byl nakupovat po třech měsících naposled před týdnem :frog: ..ono je to sice logický,ale v ten moment to byl fakt nářez..
no a na závěr:Se směju až mě bolí úsměv.. :-)

p3ace
Ondřej
"boží mlýny melou pomalu, ale rychle" :D
Z-E-N-I-T
ROFL tak to je kruté :D
el kackos
zatvorte hromadny uzaver
Zamite
seděl jsem s kamarádama v autobuse a jedne čučí z vokna,najednou se ozve:"hele černej holub,toho sem ještě nevyděl" na to se druhej koukne tím stejným směrem "to není holub voe,to je vrána" třetí se zamyslí a vypadne z něj "to není vrána,nevidíš že má ptáka to je havran" jak to dořekl,tak se na celej autobus rozezněl náš hlasitý smích.....
Warl0ck
coe woe...
PUNKie
fuuu. mam jedneho kamarata ktory sa o zabavu svojimi hlodmi vzdy postara :D tu je par ktorych som si zapametal.inak mali sme to zapisane vsetko v mobile ale ten sa stratil. skoda aj jeho aj tych hlasok. nech sa paci:

1.) ťečie ti nos (upozornil ma ze mi tecie krv z nosa)
2.) z čoho sa vyraba korkovy stupel
3.) podaj mi ten stupel od vrchnaka
4.) chalani TICHO!!! tu je teplo
5.) počujem vidiny
6.) dal som ti jednokorunu, dve dvojkoruny a trojkorunu
7.) pivove oco (namiesto ocove pivo)
8.) bukakaša namiesto bujakaša
9.) dievčanko namiesto dievčatko
10.) sliny sa pohybuju na tam hore (???)


...kua bolo ich aspon 60 ale teraz si neviem spomenut. behom dna porozmyslam a vecer to sem hodim. bo je to s nim psycho a on vobec nehuli....kde na to chodi :D :D :D
Janísek
Mě slunko nevadí:-) já kouřím - stejně budu mít rakovinu :D ....
PsYcHo84
Kdo se smeje naposled - ten se smeje posledni! :D
kvasimodo
kamos pri huleni vravi : daj si puka bo ma boli ruka ta nech neni muka... :)
LoWeR
Já na kamoša: co to je za matroš?? a on: mě to všechno jedno je, hlavně kdyš to skuřuje!!!
Jojchi
Málo ľudí sa všade veľa zmestí!
Ramzes
To ja ne ae kamos strasne moooc treba :D Mosnost Mídrá (modra mistnost) .....
chuck53
V Sobotu sme banali a padlo několik hlášek:

"Je to kvalita..(zadumaně)..,úplně mi to sedlo na patro"!

Všichni kdo vyšli před hospodu (nekuřácká) na cígo nadávali na hnusné počasí ("Kurva to je kosa..) a v tom vyšel poslední z nás a říká:"Kurva..,to je stav"!

Slunce svítí = Kula pere!!..nové označení zhulenosti = kura pele!

:afro: :frog::flamer:
Vacho
cigánom skáču igelitky :D :D ...to som mal taku haluz ked som isiel vybondzeny po dedine :D
Lupus
BYli sme kdesi na výletě.
Týpkovi spadla baterka na zem ze žebru dolů. A v tu chvílu sme vymysleli slovo dne : Baterka je v piči :D
Z-E-N-I-T
hahaha
Tak zase přináším nějaké nové hlášky co jsme vypotili :
Kámoš šel a vykládal o něčem doma a najednou že by ho ŠLEFIL TRAK, já nasračky z Mazara sem se řezal půl hodiny.
Při AirSoftu jeden známý zafelil že mu smrdí tričko, moje odpověď:
Počúvaj svoj smrad.
Dneska někdo nahodil téma že by byl rád kdyby umřela jedna jeho bývalá učitelka, pak jsme rozfárali téma pohřeb a nakonec to skončilo písničkou:
Sto lat, sto lat, nech gnije, gnije tam.
To poslední asi pochopí jen Groweři ze Slezského kraje, a ani možná ne, páč jsem beztak napsal jaksik capinu :D.
kvasimodo
ideme partia po meste a jeden kamos vravi kamosovy co bol vpredu ... stado vede vuul... a on mu nato .... stado volov! vede vuul!!
mikel
vychcání bez uprdnutí..to je jak svatba bez hubičky
piiit
nezabudnem ako moj kamos zahlasil: a ja skok cez ten hop a potom sa skusil skocit cez obrubnik a padol na hubu. alebo cez zimu: snehulme si postaviaka...
a este kamos filozoficky: na to, ze je noc je docela svetlo... a druhy na to: no a, sak sme v kuchyni....
osmicovej vidlivalec - usmotors.cz
a na drift foru: Všichni vědí, že wankel pohání křeček, který běhá dokola... a který se musí vyměnit pokaždé, když se smekne a protáhne ho to turbem.
kostě
kamoš: Mně to chutno nepivá či snad pozbíráme oheň na dříví.
Mr Proč
Mad Lion: :D:D:D:D:D

jara cimmermann hra svestka:
"Ja se jmenuji pulec."
"Vy jste pulec? Ja jsem znal jednoho doktora zabu, nejste vy jeho syn?"
"Ne, muj otec byl taky pulec."
"Otec pulec, syn pulec, to jsou dneska veci..."
Pytlos
kémo: Jointy přicházejí a odcházejí..ale dekl zůstává..!
motor tvor
komu tady chcete házet perly sviním???
Kamarád byl na hokejovým soustředění a po prohulený noci vedle kole, na kterým ho čekalo asi 50 km terénem
"v tomhle stav se nedá jet"
Ondřej
Kámoška chtěla říct: "Podej mi ty boty, babi"
Místo toho řekla: "Podej mi ty baty, boby" :D
kombík
matka na brachu: "Pojd sem" , bracha zaseklej u PC neposlouchajic odsekne "nevim" :D
chuck53
Vypálený kámoš: "Mě už se uplně chechtají zuby"
Ondřej
"Jakej byl tatarák?"
"Jak bejk." :D
fonee
s kamosem jsme se bavili o jedny rostence:
kamos: hele vostra baba a cum na ty mega velky kozy
ja: to jo vole za par let z nich bude mit vysavace
bonkwodny
s kamosom sme sli vyhuleny okolo kontajnera kde sa hrabal bezdomovec a kamos nanho kryci:"Co je nove v hypernove?"
kamosovho kamosa matka:"vy si zase pichate tu marihuanu!"
moj otec:"ty si zasa fajcil tu marihuanu citim tu cisty nikotin!"
Lahvan_FlaskiCZ
ja te tak nakopu do prdele, ze ti bude z huby cejtit moje lestenka na boty jeste tejden!!
herbalist
tak dlouho se do lesa volá až z něj vyběhne hajnej a dá ti do držky
PsYcHo84
clovek neni vozralej, dokud dokaze lezet na podlaze bez drzeni :D
kvasimodo
opity kvasimodo : polozte mi ruky na zem ,ja uz nejak dojdem domov aj po styroch
fukokuko
moje heslo: nikdy nedohulim dokim neni pitlik prazdny
gambler
nasračky jak cikánský hračky
LoWeR
to gambler: nema to byt trochu jinak? :sem dojebany jak ciganska hračka! no ale tak vlastně smsl se ani nemění :)
Ondřej
Tři malá dvojčátka :D
Janísek
citace:
Původní příspěvek od Lahvan_FlaskiCZ
ja te tak nakopu do prdele, ze ti bude z huby cejtit moje lestenka na boty jeste tejden!!



haháá jsi mě dobře rozbil, woe! :D :D :D
bonkwodny
kamoš keď sme vyšli z kina: O čom to bolo?
Ondřej
Moje ségra při pohledu na nějakou hnusnou ženskou:
"Ty vole, ta má hubu jak pračku na čůráky!" :D
Z-E-N-I-T
Ondřej: stare...
Ondřej
Z-E-N-I-T: Jak pro koho :D
Nech srát línou krávu...
[walrus]
tabulka v autobuse MHD:
"Ked stojite, drzte sa..."
dodal by som k tomu
"... ked sa budete drzat, budete dalej stat" ;)
Ondřej
Chtěl jsem říct: "Opodál vodopád"
Řekl jsem: "Opadát ódapád" :D
Blood_THC
Kamarat raz rozhovor o detstve ukoncil vetou : "Ked som bol maly tak som bol straaasne namysleny ale teraz som uz svetovy." :D
Ljuba
Mojí kamarádku jednou takhle úplně dostal postarší cápek, když k němu šla somrovat o cígo:
Kamarádka: " Dobrý den, nemáte prosím vás cigaretu?
Chlápek: " Mam a vy?
Z-E-N-I-T
No já si tak jednou šmáruju centrem zkouřenej a v centru chodí hodně squaterů se psama a hrajou tam na píšťalky a fiči diabola a sticky a dycky jim tam dam nějaky ten drobák... a tak si jdu a ten typos na mě: Čus, hej, nechceš mi rozbit hlavu dvackou? :D smal sem se až dom... aspoň byl originalni :D
fakundo
ja som raz zadrel namiesto kamosov pes hlasku komopes a kamopsom
je to onicom..... heh , na tomto by sa nezasmial ani ja
fakundo
mam odk kamosa co pestuje jeho rodicia ve foliovniku kvetiny napr. dus­ik 11 ml / 250l vody

- hlaska, neberte to ako bazar... :p: :p:
DJSantusVorisek
nase hlaska : ser to do me ,at je po me !!!

kdyz sem kamosovi foukal shota ... malem sem to brcko spolkl jak sem se zacal smat
včera sedíme v hospodě a jeden chlápek vod nás má hodně vytuněnou Opel Calibra...A tak se bavíme a kámoš na něj:"Hele a jaký na tom máš kola??Nafukovací?"...tak jsme se tlemili aspon minut v kuse..
Dannn
to [walrus] : minule niekto narezal ten nápis v MHD, prelepil ho a vzniklo z toho napísané ,,...keď držíte, stojte sa." Dosť som sa pobavil.
chuck53
Ted sme z kámem byli na dovolené v českém ráji a každodení večerní odměna přinesla pár frků..

On: "Synkůů,už jsou tady..!"
Já: "Kdo?"
On: "No přece oni!"
Já: "Kdo?!!"
On: "Myslím ty o kterých se nemluví."

Seděli sme večer u bazénu a proběhla tak invaze chroustů..Byl jich tam fakt kotel a docela nás atakovali :punk:
bonkwodny
2quido

faaaakt huste to stymi kolesami zhruba tyzden mi to bude drzat napnute brucho :-)))))))))
Altibo
když se brčko moc dlouho zdržuje na jednom místě...."nešpekuluj a posílej"
Altibo
Jednou jsem vyhulil hašišový brko u mě v pokoji, pak přišla moje matka..nadechla se a prohlásia...mno vidiš, tady ty vonné tyčinky co tu cítím vonní víc než ty před tím:)
Dneska na zkuřu u splavu s kámošem, sice si toho moc nepamatuju, ale jedna hláška byla hustá:
Ty woe ja mam v piči baterky :D! - měl sem sebou foťak ani za brko sem si nemohl vzpomenout, že mam v kapse baterky.
Ty woe mě to tu pipa, že se máme zkuřit. - pět minut před onou chvili sem si na budiku nastavil, at mi za 5 minut naskoči, že sem mam zkuřit, zapoměl sem na to, a jak to začalo pipat, tak sem nechapal.
Dneska mě nasral malý bratr, a mamě cosik felil a ona na něho, že přiště přijde jedině s opaskem, ja jaksik vyflashbackovany na mamu prohlasil, ja byt jeho fotr, tak ho mlatim řetazem od kola.
Jinak hlašky tam padaly ještě lepší, ale fakt bych si už asi nevzpoměl.
po.pol.noci
Cim viac hulis, tym viac hulis...
Oralius
daj mi pokoj lebo ja ti dam pokoj:D:D
bonkwodny
s kamosom som bol skureny na kolotoci a on vravi:sa citim ako v pracke ale bojim sa ze pride odstredovanie
bonkwodny
kamos raz povedal taky pribeh na temu reklami na nejaku zubnu pastu:idu dvaja na lodke a vravia pan bobor co to robite s tymi vcelamy a bobor s kyblom plnym vciel v rozkroku niiiic tak sa skril pod vodu a ty nalodke zasa vravia pan bobor co to robite s tymi vcelami a on povie pod vodou niiic a oni tam rychlo najeju jar a to slovo nic bude v tej bubline a vyleti do vesmiru a praskne pri kozmonautovi a on bude pocut ze niiic a strasne sa zlakne neviem aky to malo zmysel ale vtedy sme sa na tom dost bavili
bonkwodny
hehehe teraz sa mi stala taka haluz ze som chcel mysou kliknut na enter
ČičinSmouky
Par prekecu kdyz sme byli zkoureny :Otřísku oples se-oslíčku otřes se
Kotr v botách-kocour v botách
Poši šota-pošli šota
Kepice-čepice
Jabku půlkovýho-půlku jablka
Nebudu se do toho hádat-nebudu se do toho plést
Já ti nic nemluvím-já ti nic neríkám
Reproderer-reprák
Piv piv-pět piv
steve
šorokájah
Lupus
Máš ňůňíčko??? :D - jako hulení :D heh
Oomega
sal kal mal....moje nemecka sestra chtela rict:kde mam salu?
nn...parkinson...:D
Jay-jay
dneska budu já rum a ty žízeň :D
To se stává i v lepších rodinách :D !
Tebe bych se nelek, ani kdybys měl oblečení od smrtky.
Bych si myslel, že v ústavu měli karneval!
:D
matko291
do tedy sa chodi z dzbanom na vodu kym nan nenamomtuju vodomer:D
vaaanha
Comporóže jóže:D:D:D nechápu se ae je to tak:confused::D
Lahvan_FlaskiCZ
DAROVANÝMU ZUBY NA KONĚ NEHLEĎ. :frog:


ale to bylo fakt moooooooooooc. :D:D:D:D
Janísek
nemám čas... :D :D tohle říkal každej na bečce...uáááá.
Pan Ker
citace:
Původní příspěvek od matko291
do tedy sa chodi z dzbanom na vodu kym nan nenamomtuju vodomer:D


Tak dlouho chodíš se džbánem pro vodu, až si jednou zajdeš pro pivo...
Ondřej
"Mám plotnu na mlíku!" :D
Frisbeeman
Můj dialog s kamošem po ICQ

Roman: Tak co děláš ty máslíčko, lehce roztíratelné?
Já: wylepšuji swoji recepturu,abych byl ještě krémowější
Roman: Tak hladší,bez hrudek a hlawně nežlukni
:D
psychoXXX
Stojime a cakame na dalsich kamosov a po chvile ticha kamarat zapoti:
Neska som si tak fajne vyhonil kokot... :D A povedal to s takym nadsenim este k tomu.. :D
kafevar
kámoš procházel půlnočním ghetem na hlavním nádraží a protože už byl moc (a navíc je to provokatér), tak tam mezi ty smažky zahlásil: "Nemáte nějaký drogy?"
A jistý oto (občan trvale opálený) mu odpověděl: "To teda nemám, ale řeknu ti co mám... Mám velkýho černýho čůr*ka." :D
terzetka
Sme takhle jednou v zimě dali u kámoše taokvý menší brko, a pak,že půjdem,sme vyšli ven a kámoš- "tady je zima jak v kamnech"!! :))
Rhino
No to já někdy řikam:"To je smrad, jak když se vodkope selka!"
Mimochodem to bylo ve filmu BRAK - CZ 2002 / Komedie - i to hulení se tam najde.
kafevar
Teď jsem si ještě vzpoměl na výhružku co jsem o výkendu slyšel od jednoho přehnaně nacionalistického opilého hosta restauračního zařízení. Snažil se nás porazit ve fotbálku ale zjevně mu to nešlo. Chtěl proto motivovat svého spoluhráče jistým slibem. Slabší povahy a dámy ať dál nečtou:
Chytej ty čůráku nebo ti vomrdám prdel až ti poteče krev z očí.

Je vhodné dodat, že odemě dostávali góly ze zadu, čili to byla spíše jeho chyba a né chyba obrany. :)
sancha
martinova reakce na blondýnku v jaguáru: ty vole já bejt kunda tak se vozim v strašnejch kárách :D
bonkwodny
psychoXXX
hehe fakt haluz asi 5min staleho smiechu


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma