Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
Pan_Mlha
když se vracím (podle některých) příliš rychle z WC.

oni: Prosim tě za tu chvilku sis nemohl rozepnout ani zip.
já: njn.. to víte, já se s tím nes**u.
Ondřej
"Ten ovladač asi nefunguje..." - "Jakej hi-tec?"
Phill
fuj!! upadl mi jogurt
.já ho tak jako hodil a on těžce dopadl neočekávaně až jsem se lekl

všivý kombajn
uáááá uéééé vražedný traktor!!!!!
směju se jak dement, připadám si trapně jak seschlý banán
Beowulf
Tak to natřem... třeba krví!
Ondřej
"Je mi tma."
Atominator
Sice ne zhulenej, ale lehce zhoubovanej kamos v hospode. Objednava piva.

"Ctyri desitky a jednoho granata."

(vypada hrozne mlade, tak se servirka pta):

Ona: "A kolik vam je?"

On: "Ctyri desitky a jednoho granata."

Ona: "A je vam 16, 17...?"

"No, ctyri desitky a jednoho granata."

Ja: (totalni vytlem) "Hej, Filipe. Pta se na vek"

(kratkou chvili nic, ostatni mu taky vysvetluji...)

"Jo. Ahaaa. Pockejte... (vytahuje obcanku a kouka, kolik ze mu vlastne je) No, 18. Neee, 19."

Servirka radsi uz nic nerika a jde pro piva, my se svijime v krecich :)
varan
kámoš se dokáže pro vše vždy velmi rozhorlit, a tak je od něho slyšeno,
Neser ho, jenom tak přilíváš vodu do ohně....

Když jsme měli zkoušku se skupinou, praví ke mně....

Obmotej tu izolepu mikrofonem...

jednou se mně zcela vážně zhulený zeptal...

Blééé blakopak význul?

Jednou zase já jsem zhulený zhodil lampu, a spontáně jsem zanadával

What a fuckin´little peace of mother...
hoveho
jednotka rychleho nasadenia obklucila dom dochodcov zo vsetkych stran..

hvh
hoveho
a este jeden do placu, kamosova prihoda z vojny:
zhuleny na prach sa motal po kasine, ked ho zrazu zastavi postrach kasaren, major xy:
major - VY! dostal som na Vas staznost!
kamo - na Vas?

kamo odisiel, major zostal a dumal, kde spravil chybu, a kto sa na neho mohol vojakovi stazovat..


:))
hvh
jaming
Kamarát viac menej skúrený na kašu po 1 dni na chate:...herák a kochak...vymením niečo sladké za jointa...
jaming
....zetor mal vždy pri húlení kvalitne bonmonty...teraz ma napadá jeden....prší dážď s vodou:crazy:
Los_Meskalinos
nemel a šoupej zubama vo podlahu když se baví chytří
wiwer
nejvic sem se bavil kdyz kamos vymyslel ruzny hlody a potom me rekl ze su ritopich---tak natohle zase ja nezapomenu:))
Ondřej
Vymyslel jsem nový slovo (né úmyslně teda) - zhranaťovadlo. To bylo v den, kdy sem sousedoj vykládal o reportáži v Ptákoj Loskutákoj, kde vyráběli hranatá vejce. Adios
jožka
Vrahem je Vdova.
Kaya
walkside:p:
BBVlada
Napadlo vás někdy, Kde má trtáva prdel?Jako prostě kde sere...tot záhada
Kaya
"poloz mi prdel ty zmrdo"..(org.:polib mi prdel,zmrde)
or something like this..fte chvili..:-D
Nastyan
hele to je........... no co to je?!?
Ondřej
Bohužel jsem už pár týdnu nehulil, takže z tý dezorientace jsem dnes pronesl větu: "já si chci zatulit!"(zahulit)
Wosel
Sedim v práci, zhulenej jak motyka a týpek z ochranky, kterej je tady na záskok, do mně hustí, jak jsou ty lidi z hulení debilní a kdesi cosi. Tak teda poslouchám, kejvu hlavou a náramně se bavím. No a teď jsem se právě dozvěděl, že když má člověk infekční nemoc, tak ho zavřou "na tu inkubaci" (to mi zrovna vypráví o tom, jak sem přistěhovalci dovážej mor a tuberu apod.). Je to moc zajímavý slovo, ta INKUBACE, nemyslíte? :) Píšu to rovnou real-time a jelikož se mi zrovna chlubil tim, jakou má bouchačku, tak radši ani nemyslim na to, co by mi udělal, kdyby věděl, jak jsem zhulenej a že ty perly z jeho výkladu posílám rovnou na net:D
PsYcHo84
Kamoska po vikendovem tahu:

Hej ted jsem si na neco vzpomnela.... ??? .... kurva, ja jsem tak vykalena, ze uz se ani nedokazu zamyslet.. :D
G.N.W.P!
kamos na kamosku: ty si blba jak toceny schody ...
Beowulf
Harry Potter a kámen mRduců :D
FatherFucker
Jo, to mi připomnělo jendou na houbičkách - sme se bavili o BH 90210 a někdo tam mluvil o BREDNĚ :D :D :D

Bredna... :D
kolumbijec
respect 2 GNWP. fukt husty..........

jedna klasicka z filmu: "VYHUL MI HUL, ROCCO SIFFEREDI"
butiz+
kopeme hakys a kamos:,,Uuuuff'' ,,Ty vole co to bylo?'' ,,Tož uuuuyy jako fffyy:-D
Gustav Ustav
Scházíme se na schodech plícního oddělení za jedním zdravotnickým zařízením tak tam platí: "Sejdeme se na plícním" (dobře to sedí k obvyklým činnostem). Dále hlášky jako: "Tak se stav, bude stav" Pak jsme ještě přejali hlášku z jednoho filmu co byl vysílán také na polských televizích, kde si jeden černoch pochvalovel nějaký vzorek: "To jest bardzo ladny tovar" Pak nám taky kámoš vysvětloval svůj pád na náledí: "Upe du a dyk upe duuup...sem upe upad." V rozverné náladě tasíme kalibry jako: "Halo paňy, scete to do dupy?" A nazávěr moje nejoblíbenější: "Však víš!....Nikdy nevíš!"
wad
koho napadlo ubalit čistý brko ?? :D jak to vidíš ? ... nevidim :D N otěch hlášek je uplně kotel ale já si žádnou nepamatuju páč je dycky každej plodí uplně zhulenej a nikdo pak neví co kdo kde kdy a s kým říkal :girl:
Mazz
:frog: sem malem spad ze zidle, hlavne z toho kamose co upe upad, to on tak rychle mluví?
Gustav Ustav
Mazz: To jsou jenom takové slangy, kterými se pár týdnů v bandě mluví a pak zase zmizí. Tento slang nam upe upad z huby když jsme houbovali. Tehdejší stav také přispěl ke vzniku mého nicka.
necum a ubal taky nejni od veci
mykee
vy ste mimuti....
honcek
Kamos na otazku, jak je? (uz jen tak sedi a preziva)
Ty vole, ani obraz, ani zvuk :)
Ondřej
"vudrž!"
weed is my life
Se vždycky směju takový tý stupidní nevědomosti .....

Nigdo není dokonalý :
"Jaxe jmenovali rodiče Ježíše Krista ??????"

chlápek ......" Šmárjááá jóóósefééé... to newim..."
a už sem ležel na zemi .... doteď si myslim že to řek snat schválně !!!


Nebo moje oblíbená spolužačka ....... při zeměpise na úču ....
... sme probírali židovskou genocidu a polský vědce s nobelowkou ........

" A .. Jak se menuje ten žid co má ručník na hlawě a takowý fousy a dostal nobelowku za mír .... ???"

Prof. " Myslíš A R A F A T A ????

ona "jo, toe won"

prof. "tak toe palestinec víš .....????!!!!?????

SMÍCH NEJVĚTŠÍ ...... palestinec = žid ??????
moswa
mam fakt big problem. těhle hlášek sem slyšela strááááááááášnej hafec jenže ouha-absolutně si nejsem schopná na nějakou vzpomenout...:p: a to mě co? to mě sere!!!:death:
luckyBOB
na narozeninach po slivce: hmm jo temu doktorovy bylo asi 35 let presne..LOOOL..strasnej vybuch smychu
veskole pri hodine AJ a ja po speku ze super skunku:..pani ucitelko kterej debil vam dneska nalepil ty dva chleby na prdel...:D:D:D:D:D
reskara15
Mna vie vždycky rozosmiať po nahuleni veta: Nie je všetko zlato čo sa vyští.
blownancyblow
kamoš na erotickej linke sa spytal slečny. je lepšie veštit z gule alebo leštit gule. dievča sa hned vyplo.
cipa
Mno, neviem ci je to hlaska, skor porekadlo ,kazdopadne ma dostava neustale

ako sa do lesa vola, ...... taka kurva z neho vyjde.
100Thermal
mám rád hlášku ANI OBRAZ ANI ZVUK. Je taková krásně výstižná...
GrandmammGANJA
FROM SOUTH PARK:
-A ted prichazi Ježiš el Kristus !!!!
-hele,to je ten chlápek z telewize !!!
TOXIC...SG
vsichni sme sledovali kamose CASPERA a po chvili z kamose vypadlo : ,,Caspre proc ses vorosenej ty nejses pivo. Mas zajimavy halusky ....'' no mazec my sme chccipali ale to by ste museli slyset
PeaceMan
To sme se s kámoše jednou nehorázně vypálili do školy a já sem při fyzice začal zívat...a on se na mě kouk a povídá"Cože?Jestli souhlasim se vstupem do Evropské unie?"...oba sme vybouchli a šli za dveře,by ste museli zažít!!:D:D:D
lopman
Já sem jednou huhlil ňákýho skaňoura s kamošem a von na mě skoro u konce brka, když už sem byl našrot: "Ty toho špeka držíš jak prase joistyk" a to už sem se válel na zemi smíchy. Myslim že ej to hláška z Perníkový věže ale nejsem si jistej.
molik
Ja nevim, jestli je tu vtipny mluvit o hlodech, ktery jsem sam vyrknul, ale preci. Byli jsme jednou na rozhledne v Praze a koukali na mesto. Ja koukal zrovna na to krasny svitici cerveny srdicko a rikam - Copa je tamhleto za bordel, to bude nakej luxusni, ne? No a pak jsem se dozvedel, ze je to vlastne Prazsky hrad, kterym bylo srdicko ozdobeno:o) No a v te same rozhledne: Tyjo. to neni az zas takova vejska, tipuju tak do 100m. A nade mnou cedulka: Vyska 93m :o¨)
Taker
citace:
Protože nemáte Internet Explorer ani Netscape 6 ani Operu, za trest tu neuvidíte žádnou reklamu, che!


:frog: MAZEC :frog:
(bohužel OhniváLiška:D)
Krishna
Ja: wole,som tam bol vkuse taky na handry,ze ked som sa pozrel na tabulku ako sa vola ta ulica....tak kym som stihol sklopit zrak na mapu a porovnat to,tak uz som zabudol,ze aka to bola kurva.....NO vseobecne nejak vela zabudam......kurva o com som to hovoril predchvilou?
kamosh: ...hovoril si ,ze vela zabudas....
ja:....no vidis kurva som zabudol,ze som hovoril,ze vela zabudam
Pokémon
Nej nadavka jakou jsem kdy slysel:"ty si mexicky neznalec casu!"
BomberMan
Chčije a chčije...
Era
Kema když tahal ze zbytku brka: Hehe, to pálí :D
D0ktor
...Hašený Mraž...

Pohádka:"....Mezitim sme si dali marihuanovou pauzu a otec se vydal k vrcholu. A táta? V kopci mu došel dech."(možná to byla reklama, nebo ůryvek z rodinýho vejletu...).
Ondřej
Mě bylo dneska řečeno:
"Ty seš blbej až to dveřma tříská!"
meSaja
Tady nějaká z moravy: Vyřiď si řiť!

Dva vypálení na záchodě: neteče? neteče? kape,kape. á už teče!!! gratuluju. A tak mi se tu bavíme No není to krása

Je v Miami nějaký hmyz??? Tak když se nás na toto zeptal kámoš, tak sem myslel, že to nerozchodím

Trochu vám to tu zahltím, ale mám toho tolik!!!! jednou sme tak leželi s jedním typanem na louce a on povídá: Já mám nalakované nechty, a já na to: to se hodí.... ..... k sukni.

Včera s kámošem na zmrzlině(točené) ůů ty vole podívej,co je to za hmotu???

Ty vole,ráno sem se probudil, podívám se z okna a tam byly skvělé mraky,ůplně vžum vžum!!!

Scénka na procházce po poli: z dálky zvuk traktoru... Pavle!!Zemědělci, rychle s pole!!!! Následoval ůtěk před zemědělci a pak apsolutní pobafko

Po hulu, vodce a matonce povídám kámošovi: Já sem žabí prezident. Tak drž hubu, nebo tě hodím žabám!!

Ale máme to tu pěkné,že?

After hulo : Pozor,sledují nás zajíci!


edit. sory chlape ale kdyz mas vic prispevku k jednomu tematu co te napadnou naraz davej je radeji k jednomu prispevku at to neni pak tady na sto stranek,, takhle je to prehlednejsi. dix chell
Ty vole, čum jak ten chlápek parkuje!
Promiň, co si řikal, já sem se koukal jak ten chlápek parkuje...
Ondřej
"Takže by to mohlo bej takhnle, nebo vlastně i takhle, no dokonce ještě takhle.....Posloucháš mě vůbec?"
"Ne."
"Ty idiote, vždyť tady mám zrovna filozofickou myšlenku!"
Split
No podle mě mezi nesmrtelné hlášky patří tzv přežblebty které nás doprovázejí( ať už si je uvědomíme nebo ne) tak například

Přeploť skoč - přeskoč plot
Prázl do šlápna - šlápl do prázdna
Co tak čumně blbíš? - .....
CHceš vyočit pícho
Vyzubit buzy
kulí mě svrbky
Mě asi šlefí trak
Morel ořský
rybyla krmičky
To je ale hodro(zkomolenina vedr a horko)
Sluní svítíčko
Venku se ale čení žerti
vlčka smeků - smečka vlků
CHči na to psijou - psi na to chčijou
Mě kolí boleno

mám aji 2 v angličtině:
I ront demember - I dont remember
hives leare - lives heare

Jednou se takhle dívám na az qvíz a typ povídá:
A vyhráváte logo s tričkem naší soutěže

Je toho :strašně moc s khemem sme to zapisovali a měli sme jich asi okolo 90 ale moje paměť....
Když nějáký znáte tak přispějte diky čau :punk:
meSaja
Jo čumně blbíš ,to je krásná klasika. Jo a zapisovat by sis to měl, já si to (když se mužu hybat) píšu do mobilu, to je jistota!
bounty_killer
Kámoši byli na kalbě s nějakejma týpkama a jeden z nich, ať konstatoval cokoliv, dodal k tomu: Dyk, von taky! Tak říkáme někdy brčku Dykvontak...
Ondřej
Trochu nepochopitelnej rozhovor mě a kámoše:
Já: "Nedáme si támhle v hospodě pivo?"
Kámoš: "A jak že se jmenovala? Kamila Špráchalová?"
Mia
S kámoškou jsme daly špeka a wyrazily do wíru města a ona tak po půl hoďce zahlásila: "Ty woe, jsem zmatená, jak Goro před Tokiem":D
Split
Jsem nervózní jako fakýr na běžkách
Dan.Bass
to Ondřej : velmi dobré !
A co včera kámoš : nasedli jsme do auta a on zahlásal :" Tak včera jsem zalíval tůně."
steve
teď jsem zlukoval můj archív ve founu a:
Zahaldit bang
Rozplašený stašák
No však to je odchlorované...(při vaření mlíčka)
žíli pod vodu
to je abses jako třešně :D
V zimotě
Zima na rike
vencza
no já bych tu pro vás měl taky pár výpečků:
tento je z našeho školního výletu: kluci hrají šachy přiopilí...
,,,ale Péta ty hraješ přesilovku to není fér!´´ (standa podává petrovi sklo)
druhá je ze školních lavic a je dokonce naučná:
učitel: ,,Cívka je jako dívka,nejdřív napětí a potom proud,,
spolužák ,,a kondenzátor jako děvka,nejdřív proud , potom napětí,,

PS:hláška mého dlouholetého spolužáka: tam kde lišky dávají na dobrou noc a Bebe dobré ráno....
Ondřej
Bude se to konat v pátek pětadvatácýho.
Jdete se mnou spodem dolem kolem řeky?
Nemám žádnej příjem, mám jenom odjem, oddej, odvej...
Mia
takhle sme byli na jedný akci...na hlawní stage hafo lidí...a nějak sme se s kámošema nemohli najít...kámoš mi poslal sms we stylu: "sem naproti lewýmu sloupu asi deset metrů pred nim a 20 kroku nalewo..." fakt že sme se našli :)
Medvidek Pu
...jsme vsichni?...mame vsechno? :slizoun:
ragnar
To Dan.Bass - ty si pekne trapny chlapce. - ale aj to je niekedy smiesne
Hlava
citace:
Původní příspěvek od ragnar
To Dan.Bass - ty si pekne trapny chlapce. - ale aj to je niekedy smiesne



....hej ragnar , dalsi body za prudy chces pokracovat dal ?? ....

Hlava
Dan.Bass
Díky,Hlavo. Doufám, že si náš milý a inteligentný Slovák přečte (a hlavně pochopí) to, co jsem mu napsal v jiném threadu.
kotg
Ty vole, máš někoho doma??
Jo, mám.
A koho??
No ty mikroby přece.(různý mikro roztoče)
Aha, tak tam nemůžem.
(pod vlivem t-h-c a připomínám, vše se myslelo naprosto vážně, však to jistě znáte:wink: )
mikrofun
clovek by zvas mel hlavu jako Antropolog to neni mozny ocem se tu bavite :) nevite neakej levnej THC metr:)))))))))))))))
Krishna
...som sa toho nejako moc nadychol ...
bounty_killer
špečku špečku, vystrč tužky...
el_castillo
ty woe,
jitcka chladkova pri anglictiine - a jak se rekne chcat
jo a taky sme jednou zlobili biologikarku kaelikovou a po nakejch otazkach prisla smec - a muze mit slepice kazdy voko jiny a uz zacala natahovat - a muze bejt ve vajicku vod slepice 5 zloutku? a uz ji valila s brekem
Taker
Lajzr s Kábusem

Kutim Till

stromka školků

á na Srstkou

Hřebínek a Vechemůrka

Sračku nepodržíš ani hovno...

...až ti odejdou plíce, tak si koupíš prasečí za pětibábu...

Chytrej jak internet...

...hej, ty si dohulenej!

Mamut Tumam :D

Drž hubu ty poloopice!

Návod jak pít mazání na ruce

...tvuj omluvňák byl porazítkovanej jak ruce námořníka...

Zaklepeš kalačem na vrata...

Kolik je tam lidí? Je tam hodně automatů?

(hokej - 2:1 pro nás) - Doufám, že to udrží! - Hmm, já doufám, že hlavně nedostanem!

-Kámo, kolik jí je? -Já nevim, to je kámoška.

(jeden vožrala) Až bude Držák troubit, tak si veme pemprsky, protože ti Chmelík zatroubí a on ví hovno.

No to už si ze mě neděláš ani prdel!

Petr Spálený :frog:
el_castillo
vypadas jak kdybys sezral chleba vosmazenej na indulone voe:rejp:
:D
bawy
hey ! ludia..po trave sa nechodi ! po trave sa smeje ! :D:D:D
oltever
To zase jeden můj kamarád řeší každou zapeklitou situaci hláškou :" Já bych píchal."
mikrofun
kdYZ SE bALI TAK SE ZHAVI KDYZ SE ZHAVY TAK SE TAVY KDYZ SE TAVY TAK SE LIDI SMEJI
Rage
Co budeme robit dnes ??? To co robyme pokazde skusime ovladnut silu bonga :D
bounty_killer
Nevim jestli to tu už nejni, moc jsem pukal z faje, ale:

„Špečku, špečku, vystrč tužky”
Ondřej
"Zapomnělas zavřít kamna!!!" (dveře)
------
"Kam jdeš?" - "Sa psam!"
Shamy
to kamos jednou po vypuku pri cigu : "Hej, jak by chutnalo, kdyby jsme hulili tabak" ... " .. vsichni:"*vybuch smichu * ..." .. ;-D
chuck53
Hulení je hustá věc....a kámoš:"Ten ptak za tebou je taky hustý....lol

Chceš tady seďet nebo se sem vrátit?heh

Dáme cigáro na kolo...a kámoš:"Na jaké kolo?:-D

My to zapomeneme!!!!! Tak to napiš!!!:-D lol

Když sme byli vyhulení tak nás napadlo že bysme si mohli koupit parkovaci listek a pronajmout si treba 5 parkovacich mist u sebe a donest gauč bečku a udelat si open air akci....:-D


Nevim jestli se to hodí zrovna sem ale nevim kam jinam bych to napsal.....Vzdycky kdyz pukame z urcityma lidma z jienho mesta nez sem ja tak tam maji takovy zvyk ze kdyzjde pet lidi a neko neco rekne a vsici se zacnou smat,tak ne ze by zustali u sebe a smali se jak prase...horsi ej to ze kazdy ma takovy zachvat smichu ze jde nekam jakoby pryc.takze ten co rekl nejaky humor zustava na miste a smeje se a ostatni jdou kazdy jinym smerem co nejdal aby se uz nesmali...je to narez kor kdyz dete v takove bande nekde vecer poo namesti kde je jeste docela dost lidi...tak to uz jim pride divne proc se vzdycky rozuteceme 20metru od sebe:-D lol.....jednou se nam to stalo kdyz sli naprosti nam po chodiniku benga a to sme se taky smichy rozutekli...ti z nas teda moc nebyli nadseni:-D

A jeste jeden poznatek....sme si vsiml jak sme sedeli se dvema kamosama na nejakem betonu ze mame ( my nakraji ) sklonenou hlavu k tomu uprostred...tak sem to koumal az sem prisel na to ze ten uprostred nam rekl at se na neco podivame a my sme automaticky priblizili ty hlavy k nemu at vidime to same co on...a kdyz sme zapomeli na co se uz divame halvy nam zustaly tak debilne naklonene.... lol
Ondřej
Já: "Normálně my tady máme hezčí západy slunce než v Klatovech..."
Kámoška: "A víš proč? protože tady jsme na pláni, tady vidíš, tam maj baráky, tam nic nevidíš..."
Kelo
Kto druhemu jamu jamu sam do nej do nej everybody :D
katuš
chčije a chčije a chčije!!!(aneb neprš v kuse odpočin si)
heaviside
nedávno mě napadl jeden "citát", ale mám dojem, že už to někdo musel vymyslet...

---> I malí lidé mohou dělat velké chyby
Marton
všetko je čistá ryža
chuck53
Tady je totálně dobře...........sem:lamer: :afro: :smoker:
heaviside
Romadůr - doporučují 4 z 5 romů :)
Kastulka
Ja nemam ani tak hlasku, jako takovou oblibenou vetu - To uz me nezabije, kdyz si dam jeste jednoho :) ..... a za pet minut...... super...ja chci jeste...dej to sem!!!!!
Leštěnka
Kamoska na brigade v reznictvi uprostred krajeni kurat (uryvek z pisene MIG 21, Jak snadne je zit): Kdyz ti vitr napne plachtu, kdyz ti vitr popozene jabko...
MYR
chuck53
Sme sedeli kousek nad nasim barakem u takove drevenice a u ni stalo docela dost aut.tak 6.....no a zničehonic kamoš říká:"asi mají návštěvu".....no my sme byli totalne :flamer:takže smich až na půdu...
megabuh
mam par zamnen ktery se mi povedli:
Tlemu se cemis?
Kapirovi papesnicky?
A Stourobak? :D
Taker
ovšem krumpata a lompáč mě rosekalo i za střízliva - bohužel převzatý :angel:

...a to tlemu se čemíš? je taky mazec :D
shooty
sem jednou byla tak trochu na šrot a prohlásila sem:proč se tam svítí když je tma?tahle věta nás rozsekala všechny


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma