Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
shooty
jo a nebo sme šli zhulený po silnici a kámoš mi říká:bacha je tam díra
!!!a já na to :tak ji tam nech ležet....taky docela krutý
Ondřej
A tomuhle se říká totální cynismus:

kámoš: "To mám jít teď v noci na výlet do skal? Co když spadneme do Kovářovy rokle???"
já: "To přežijem..."
skaff
kámoš na jinýho kámoše: kámo, nebuď tak vymletej...
blockhead
"Ranní sraní je základ úspěšného dne"
chuck53
kdyz sme byli vypukani jak prasatka tak kamos znicehonnic rika:..."to cigaro je strasne dobre"...."chutna to jako víno","jako šardoné".....:flamer::frog:
MaRceLeK
to ked sme raz boli spraseny tak kamos tibor povedal jednu nesmrtelnu vetu na ktorej sa smejeme vzdy a to : "hej chalani, ale ja sem zapomnel ja sem sa nechcel zhulit "
crazyben
kamo: hele mas vohen
ja: sizavo.......... he jo.
škrt
tys mi spálil nosy v chlupu
Ondřej
OTÁZKA: "Káťo je tvoje nejlepší povahová vlastnost?"
ODPOVĚĎ: "Jsem tlustá."
[walrus]
hehe minule sme sa chlamali ;)

"rozdiel medzi Cosntantinom a Matrixom je v tom, ze v tom prvom filme kijanu riiivs vedel wo co go od zaciatku, a v matrixe nevedal na zaciatku uplne nic a mal haluz"

... chvilkove zamyslenie...

"...ale nakoniec prisiel na vsetko a odletel..." :)))
Thcmh
Jede ci*án v autoškole a instruktor mu říká, co to bylo za značku?
Ci*án odpoví: hliníková vrátíme se :D
pelech
Oblibena hlaska naseho profesora na stredni:
Ale notak chlapi, co se mi tam vzadu tak smejete!!

Nebo z jinyho soudku:
Sem zhulenejsi nez je v kraji zvykem!!
Mokrejma detma nezatopis a gumovy ti vodskacou.. (=nenadelas nic)
Jeden zere buchty a druhej kouri travu.. (muj deda popisoval vnoucata)
prochy326
de houska a spadne jí rohlík
gustav makovec
i přez to ,že jsem hulil jen zatím dvakrát( hodlám v tom pokračovat) tak se můj okoralý mozek vybičoval pod vlivem thc k prvním hláškám.Stará (letos 14 jáří po svatbě) porád něco kecá. V palici mi prolítlo :co tady chrochtáš? musel jsem se začít neovladatelně smát..po pár minutách se mě ptala: kam mám dát ty flašky,nechtělo se mi odpovídat a hlavou mi proběhlo místo do pi.. třeba do vaginální schovky... HULENí pomáhá přežít v manželství ! Škoda,že jsem těch 14 roků jenom prochlastal...
zapapa
nikdy neni pozdě, chlape ženatej
FLiP.
kamos:


"ty vole, me zhuluje ten smich"
wolverin
no moj kolega "znalec " porekadiel a prislovi sem-ta vyplodi nieco vtipne...trebars :)
.... ten si ale nasral do hlavy - (nasral do huby)
....som chytil druhe husle ;) - (chytit druhy dych alebo hrat druhe husle)
....a na jedneho politika vyhlasil - tak ten sa urcite nemoze bit do chrbta :D - (bit sa do prs )
Ježíš
Dve nejpouzivanejsi:
"tak ubalime jeste jedno rozluckovy"
"jsem jak sklenenej jezek"
puzzle
blovací plány?:D
waterpiper
Kdyz jsi zhuleny, neni co resit
Jubus_mulatek
zkomoleniny : medvídek Pů (polsky údajně Kubuš Puchátek)---> Jubus Mulatek
Ferda Mravenec---> Ferda kypřenec
zapalovač ---> bomprdlávovač
popelník ---> homelník (popř. homelnice apod.)

Hlášky: Což takhle si sevřít nějakého rosomáka?

a já ted už nevim nic dalšího co sme s kamošema vyplodili za skvosty až si vzpomenu tak to sem dohodim ale je toho tak 23x víc než jsem sem ted napsal
HELLEN
mám neteřinku , vylezl jí první zoubek.....a já ji říkám: tak , Barunko, vyčistit zub a jde se spát!
Winston Smith
Nesmrtelná asi nebude, ale pamatuju si ji - Gravitace je spravedlivá, působí jak na chudé tak na bohaté
ututatisises
kdyz jsem byla blondynka,rikali mi ze jsem blba,protoze jsem blondyka,tak jsem se prebarvila na cerno,a ted rikaji ze jsem blba jako blondynka....................ale to bude asi to huleni...:)
Thcmh: Jede ci*án v autoškole a instruktor mu říká, co to bylo za značku?
Ci*án odpoví: hliníková vrátíme se VYBORBY!!!!! :-)))))))
sorry VYBORNY!!!!!! :-))))
Vseved
Lobogo !!! :crazy:
DABZ
Vcera sme z kamošem seděli vlese a kdyz sme dokouřili brk
já říkám:Začíná se nějak stmívat
On:Mně není tma já mám 2 mikyny
docela nás to rozbilo :)
ragnar
Viete ktora zelenina ma najviac alkoholu? No predsa vygrcana kapusta.
Ludwigh
Nič mi to nepovedalo.
Ludwigh
Obhajoba nácka: Niekto stráca rozum rokmi a niekto vlasmy. Mi sme ty druhy.
chuck53
Ja sem napsal moji holce co je zdaleka SMS ..."mam te rad jako hasis,vidame se malokdy ale stoji to za to"a byla spokojena:punk:
Neozzyzoro(n)
V hospode:
Tak co kamo mas auto?
Nemaaam.....
Jo a jakeeee?????
skaff
střed křoví je křed :DDD
Pokémon
Vcera s dvouma kamosama v hospode po dobrem zeli a nejakem tom pivu:
A:"Kolik tady stoji pivo?"
B:"Stejne jako vcera."

Nevim jestli vam to prijde vtipne ale me to v tu chvili docela rozsekalo:-))
r-man
Ja na kamose: jaky mam voci?
a von: ty vole, mas vicka privreny jak vlastovicka picku...:-)
odoctor
hehee profesor fyziky u nás na střední: (začatek hodiny a jeho proslovu):

"když vyjdeme ven, tak potkáme kaluž ....."

:-))))))))))))
Ondřej
odoctor: A náš fyzikář: "Momentálně nám hlína nesvítí." :)
odoctor
2 Ondřej: Koukam že fšichni fysikaři jsou asi dost howada, měli jsme na průmce 2,a oba stali za založení resp. koupení velkyho bloku format A3 a celej hjsme ho za rok popsali tema hlaškama, jen ten blok nemam, maj ho holky ze třidy a ty jsou něgde f prd*** :-(((
r-man
Ted me poslala mlada:
Sexovat by se melo kazdy den zacinajici na "P": tagze v Pondeli, Patek, Predevcirem, Pozitri taky, Posnidani, Popoledni a vubec kazdy Posrany den!
Wokap
S kámošem na akci - totál na prach se ke mě naklonik a povídá: "Wokap, s mi neřek, že ten tvůj model je DVOUPRDOVKA... Já: Ty sis jich dal víc?!?" Takhle to nevyzní, ale ten záchvat, co přišel potom byl vážně MONSTRÓZNÍ! Byli sme moc...
Ježíš
nevotravuj me s drobnejma gumo, nemotej se venku kolem myho buicka...
Taker
citace:
Původní příspěvek od Hollister
"Přivezli jsme čtyři fůry a z toho dvě, jednou takový"
:D:D:D

hehehe díky za ní.. :punk:
chuck53
Hollister::punk: vidim ze mate o zabavu postarano....:frog:
Era
Náš fysikář:
"Příklad je to v podstatě triviální, až na to, že většina jedinců s ním nehne. A to z toho prostého důvodu, že neumí ho vyřešit."
Ježíš
matne si vzpominam na jednu ze skoly (kam se samosebou nesmi chodit v botech ze:)
ucitel:"koukam ze mas naky snerovaci pantofle!!"
r-man
Kamosh posledne definoval Candyflip (XTC+LSD zaroven) ..:"I kdyz ma 4 chapadla, stejne ji milujesh." :-)))
Pitmagor
Njak me bolej woci wod compu, budu si muset coupit ten LSD monitor
Los_Meskalinos
TAK BUDE TO NEBO NÉÉ
Gustav Ustav
ELNÝŘ...Ď-Ý : kámošův výpotek když četl jen každé druhé písmeno na billboardu, jenž bylo barevně rozlišené
Gustav Ustav
rozhovor dosti podnapilého učitele fyziky s metálovym kámošem ze třídy po jednom velkopřestávkovým špeku:

učitel: tááákch..dneska...si vyvoláme třéÉbÁááá....Jakub *********

kámoš: ale :-D panštelí :-D já nic nevím :-D dejte mi pjet

učetel: -hodí hlavou a rozlepí oči směrem ke kámošovi- "Nemááááš kouuřit tu...marijáánu"
odoctor
citace:
Původní příspěvek od Gustav Ustav
rozhovor dosti podnapilého učitele fyziky s metálovym kámošem ze třídy po jednom velkopřestávkovým špeku:

učitel: tááákch..dneska...si vyvoláme třéÉbÁááá....Jakub *********

kámoš: ale :-D panštelí :-D já nic nevím :-D dejte mi pjet

učetel: -hodí hlavou a rozlepí oči směrem ke kámošovi- "Nemááááš kouuřit tu...marijáánu"



no hustě..... tagže K+ pro tebe :-)

peace
waterpiper
By Winston Smith:
Jak pravila maminka, kdyz mi ve dverich podavala jointa, "upaluj".
Gustav Ustav
dosti rozšířená odpověď člověku, jenž je zhulený, že mele 5 přes 9:

"Ano...ano...rozumím řeči tvého kmene."

Gesto užívané při uklidňování rozezleného člena party provázené pomalým kroužením třemi prsty před obličejem (inspirace:star wars epizoda 1):

"Kredity budou stačit"

ps: dik za K+, taky ti přeju mnoho peacu
chuck53
byli sme slaviti z kamosem jeho 18 na Stodolní v ostave a sli sme pukat kdesi zaroh...Hulili sme z slausku od kola protoze se mi nechtelo tahat faju... a v tom kamos:"Ja už tam citim krtek,ale protahuje to vubec"takový joke me totalne rozsekal.....hulte dál:punk::frog:
Underground.
kamos sa ma spytal ze "kde bude miesto činu" (myslel tym kde sa zhulime) a ja som mu rozumel "kde budem jesť tú čínu" =D
KDE BUDE MIESTO CINU.
KDE BUDEM JEST TU CINU.
Underground.
po dlhej uvahe sme dosli k nazoru ze "skinheadi uznavaju fantomasa" uz si totiz nepamatam ako sme k tomu dosli :)
LoWeR
Psali jsme pisemku z literatury a kamoš místo díla Bylo nás5 vypotil:Bylo nás 56! a nejlepší na tom bylo že to myslel uplně vážně!
masoquista
Je to stejný akorát trošičku jiný.

Splozeno v tééhauzu in high.
Pokémon
Včera jsme s kamošama testovali první plody jejich kytek a došlo u toho k mnoha zajímavým rozhovorům a situacím...třeba:
kamoš: ty vole teď sme se ale všichni brutálně sekli...
já: no jo, co máš taky furt dělat...sekneš se a je to:-))
-nebo-
já: ty vole ty brambůrky sou dobré ale vyvolávají mocný sušák.
kamoš: neboj, máme dost mokřadla:-))
FlickerBird
v kroužku u vodnice: nekecej a hul (už to tu bylo, ale přišli sme na to nezávazně) :)
a taky klasická "kunda proti vodě utáhne tři lodě" :D
LoWeR
Kdo půjde do Vily? (jeden věčně najebaný tipek od nás se menuje Vilém)
Ježíš
z filmu full metal jacket:
you're so ugly that you could be a Modern art masterpiece!!
Ježíš
jeste pripojuji par vybranych hlasek, jinak bych musel zalozit vlastni thread pac tenhle film je prakticky slozeny z hlasek:D

kulometcik ve vrtulniku ktery proleta nad ryzovymi poli a strili vesnicany:
"Anyone who runs is V.C. (vietcong). Anyone who stand still is well disciplined V.C.... Ain't war hell?"

"We are the last thugs(?) squad. We are life takers and heart breakers"

"I wanna to see exotic Vietnam, the jewel of South-East Asia. I wanna to meet interesting and stimulating people of an ancient culture and..kill them"

vojak ktery odchazi s vietnamskou stetkou jako prvni z celeho druzstva:
"Hey I won't be long. I'll skip the foreplay"
Ježíš
hehe a abych to uzavrel stylove:

serza na cvicaku:
"You can give your heart to Jesus, but your ass belongs to US Marine Corps!!!":cool:
vojtaxxx
Hláška č. 1: Ty vole já jsem vypálenej jak cédéčko

Hláška č. 2: při čekání s kámošem na vlak:
Hele za jak dlouho nám to vůbec jede??
Tak asi za dvě piva vole.

Hláška č.3: hele ty jseš blbej jak první lidi

hláška č. 4: Pod hnusnym ksichtem pěkná kunda zahálí !!
Pokémon
"Ten Baťa vypadá zezadu jak Lenin..."
(dnes po škole za sochou slavného zlínského ševce, u nás v parku)
LoWeR
JSI VŘITI JAK BAŤA S DŘEVÁKAMA!
chuck53
Sme tedka z kamošem byli po vypuku za rohem nasi oblibene picerky a nemohli sme jit dovnitr jak sme se smali..no a uz bylo takove sero a ja sem uvidel na parapete vedle jepici,tak sme se ji chvilku smali ze ma jen 24 hodinový život a no a potom sme do ni jebal nejakym klackem at jako vzlétne...no tak sem videl jak letía rikal sem":Ona letí!!!" jak sme byl happy no a v tom kamos jen tak dupl nohou na chodniku pod tim parapetem......a ja sme se podival a ona byla rozdupla na chodniku....to byla takova zrada protoze jase sem ji videl jak letí:punk:no jo bylo to boží....:frog:
Ondřej
A: " čus, nemáš něco na jointa?"
B: "Mám a dám, ale za startky a kus chleba."
::mIOk::
nazdar zazitky po hleni su fakt skvele...kazdy ma svoje ale doporucujem zahrat si maria na game cube a potom sa mi ozvyte ako sa pacilo proste nocoment
r-man
Zdar, akorat ze tady nejsi v zazitkash po huleni, ale v nesmrtelnych hlaskach :-)...ale taky dobry
jezis>full metal jacket je fakt luxus:serza je nejlepsi :-)
::mIOk::
no haluz je....,-.,-,skus pokecat dte o towm cym by si chcel byt kebvy si si mogol vybrat.....kamosfinl aby chcital stuky.,.-.ja jamajcan skus te hadat preco?.,-.h....peace
hollister>vyborna komedie!!!!"jestli date vypoved sam nenecham vas zaplatit to video" :-) a hrubarna je jak tipek skace z toho mostu fakt dobre zahranej kreten
chuck53
kámoš říkal

:"Chtěl bych zase někdy zkusit nechtěl".a to rekl tak 10 x po sobe....

jinak sme sedeli v nasi oblibene picerce z kamosem a kamosem(majitelem)a ten je pro každou pí*ovinu..je jako malý kluk a kdyz sme zpukaní tak se tam mrte nasmejem z toho co tam dela...vcera zacal mluvit neco o úhlavním nepříteli...tak sem se ho tak 15 x zeptal kdo je nepřítel??a v te chvili zakvakaly na řece vedle kačeny.ale tak nahlas a moc...a v tom mi kamos rekl..há,už je tady!!!!!!!!(nepřítel)..já vím že to tak nepříde ale v tu chvili to bylo huste...a jeste musim rict ze ten typos z te picerky rekneme Majkl ma hustou matku..hned po výpuku sme šli sednout na bar...a jakože sme stálí zákazníci tak nás tam všichni znají...no přišla za bar majkova matka ktera ma tak 60 let a vaří tam.....uvítala nás klasickými slovy :"Co vy buzeranti?"tak sme se tam z ní váleli smíchy ..no jo no..potom spustila neco o tom ze drevene sochy vyrabene nekde v Kongu a v africe jsou zaklete šamany....ale ona to řekne tak že co slovo to nejaky vulgarizmus...tak že prej:"to je hrůza,ty si koupíš sošku a nějaky Zmrd(šaman)tam do toho da nejaky bordel aby ti to nicilo život".....no jo to je fakt peklo tohle slyset od takove "matky":-D..a nejhorsi je sledovat majka jak mluvi se svou matkou..Majk :"hmm oskar mi pise ze si mam aktivovat nejakou sms hernu,jinak mi propadne nick..." "kdoví jaký mám vlastne nick?" a odesel....matka jen prisla a ríká:"jaký by mel mít nick....no ZMRD OBECNÝ":punk:peklo poslouchat zpukany takove jedy...:frog:
Gustav Ustav
Učitel 150kg, 60 let, 2 metry:

"Jó hošani, kdo bere hašiš, tak to má marné...protože, když budete pod hašišem, tak je jasné, že dostanete pět."
D0ktor
"Utopená velryba" (po cca 10 minutách) "Tys zabil námořníka a utopil rohlíky"

"Nemáte někdo lopatku? Nebo motyčku?"

"Spojnice támhle napravo"

"Tady rostou hlavně keře tenhle strom"

"Nemoc. Ne Satan je moc!"

"Člověk s tou sirkou v hubě vypadá jak píča"
Moltres
Kámoš: STŮJ NA MĚ!!! (Namísto "čekej ne mě"):bong:
Pepan
:-) moc špekos - dost zhulenos Amigos..:pimp:
luckyBOB
chtel bych rici ze su tak zhulenej ze se i ted divim ze muzu neco rict...:)
po 3ch spekach..:)
i takhle hnusne namazanej chleba je tak dynamickej za vam muze utrhnout nohu..:D
to bylo po dalsim
vrchol konverzace je spanek....
konec..
bBoOrReE
//NA SRACKY//
Leštěnka
Nas ucitel telaku pri softballe:
"Hlavne musite hodne palit!":D

Uplne vykalena kamaradka, nevedela co se deje, objimala misu a najednou z niceho nic, beze smyslu:
"Mame naky instanty?"
"Jako myslis instantni polivky?"
"Jo!"
juniors
caute jeden moj kamos povedal pravdaze ked sme boli jak rite a bolo nam "malo" ze je proste TIIIS CAIS nikde som to nevidel napisane tak neveim ako sa to pise ale bolo to dobreee
juniors
stale ma daco napadne ked citam vase prispevky:raz som si nasadil do zahradi rastlnky a otec pocase ze kto to tam dal a da nato ze ja a foter ze naco a ja nato ze chcem videt ako to raste no a on mizacal vysvetlovat ze ako to vyzera a tak kua lenze moj foter ma 70 rokov no a nakonec zapotil ze ked on bol mlady travy bolo dost tak to ma fakt dorazilo
este prihoda co sa netyka travy na chcemii sa pytala ucitelka spoluziaka ze ake alkoholy pozna (bola to hodina chcemie a pretych co nevedia medzi alkoholy patria metanol etanol a pod koncovka ol) a ten debil zapotil ze rum vodka atd
a jeste jedno toho iste sa pytala na fyzike a odpoved mala zniet tisicina no a ten moj spoluziak je koktavi tak kim to povedal tak zneho vyslo len cicina
xpapousek
Rozkovor po cestě z hospody dost:frog: :

Michal:"Pučíte mi někdo zavolat??"
Honza(podává tel.)"Na"
Michal(dotelefonuje a podává tel. Petrovi):"Na Petře.Dík"
Honza(natahuje ruku)"Ne díky to neni moje"
votep
Trenér na spoluhráče ráno na srazu:Ty vypadáš nějak divně.Nebyl si někde včera večer???(je za to pokuta)a spoluhráč ještě mírně na sračku červené oči a celej bílej povídá:Ne já mam v úterí svátek :)))
Setth
Na hodině autoškoly povídá učitel:

"Zahni doprava, podíváme se jak si naši černí spoluobčané užívají sociálních dávek."

nebo

Opět v autoškole:

1: "Na co jsi zapoměl!"
2: Já vyklepanej za volantem přemýšlím, co se děje.
1: "Tak na co jsi zapoměl", ptá se mě již zvýšeným hlasem učitel.
2: V hlavě mi to šrotuje, jestli jsem třeba nepřehlídnul nějakou značku nebo tak něco.
1: "TAK NA CO SI ZAPOMĚL!!!"
2: Rezignovaně se vzdávám: "Já nevim"
1: No že si mám dát cígo!!!
kryzsot
ja sem jednou vypravel kamosce totalne nasrac ze mam v puse povch mesice plnyho mori kterej prolit sluncem ..(vona do me ze kdyz je plnej mori tak je to ocean ale ja ze ne uplne sem zapomnel co je to ocean) sice to neni hlaska ale pribeh ..vod ty doby se u nas po huleni rika ze mj lidi v puse kryzsotovo mesic...
Chosen
Moc mluvíš, málo hulíš!
moswa
to já vážení, sem v takovým krásně zkouřeneckým stávku vymyslela naprosto názornej příklad vyhulenýho mozku-konkrétně obrázek jeho paměťový části. :satan:

představte si papír-třeba formát A4:D . papír je celej vybarvenej třeba tužkou. budiž. a teď to hlavní. vezmeme gumu a přes ten papír uděláme pár dlouhejch tahů. co nám vznikne? vybarvená přerušovaná plocha. - a to je naprosto přesně náš mozek. na okraji toho vygumovanýho místa se nachází náká vzpomínka, pak je nic (vygumovaný místo; záleží na tloušce čáry) a pak ta vzpomínka pokračuje ovšem bez vygumovanýho kusu.

No že to je přesný?:frog: prosím, pochopili ste to? když už sem si dala tu práci napsat takovou dokonalou popisnou slohovou práci :slizoun:
drinker hulič
moswa: no já myslim že to je úplně jinak ;)
kryzsot
po krupicovi kasi z mlika ..
"sem na kasi"
Setth
A cos udělal?
korkis
A: ty vole vidíš toho růžovýho slona???
B: ne, kde???
A: leze ti po noze...
B: hovnooooooooooo
tlem....
Ježíš
uff husty. ted me napadlo ze ste si tou hlavni vybity pusky meli dat radsi shota jak ve filmu PLatoon :D
chuck53
posledni dobou je dost drog a tak padaji hrube hlasky...:

-sem se msla jak prase jakoze sme mel uplny zachvat smichu po dlouhe dobe a kamos na druheho kamosa:"Tyo divej,on se tam točí jak krysa v otočném kole"!

-nebo sme byli z kamosmi u nas na pude a ja sme si tam povesil houpaci sit...a kamos si na ni sedl a nohy mu jen tak klimbaly pres okraj a rekl:"Hej synku,ja mám nohy jako loutka"...a dodal:"Jako Hurvínek"!

-brnely me nohy z toho jak sme byl prehuleny a rekl sem:"Tyo,mě brní boty".

-a nebo kamos na me:Víš koho mi připomínáš?Jak slaměného pavouka ze Spidermanu...to je jak muší můra.."

-kamos furt mlel dokola..:"Jau,me tahne dolu hlava"

-sedeli sme u nas na pude v nasi "cajovne" a neco zabzucelo...rikam:"Volové,sou tu sršni.."a kamoš začal pekelne rychle mavat rukama...delal to tak minutu a ja sem se ho ptal"Co jako děláš?"a on:"Už letím"(jo no byl to ten sršeň:-D )a druhy kamoš na něj..:"Ty vypadaš jak kuře ktere chce uletět z jatek a ma 5 minut do konce života:-D"

-kamosovi uvizlo v zubu kus kešu ořechu a snažil se ho z tama nejak dostat...a rekl takovym tim doktorskym hlasem:"Další plíseň nahoře v pravo dole:-D"

-A nebo sme resili horory a kamos najednou..:"Vesnice neni jen tk nejaky horor kde na tebe vyleti slizký kačer!"looooool

-šli sme vypukani kdesi kolem nejakych hromad hlíny..sem říkal:"tyo to musel byt nejaky monstrozni krtek"a kamos na to "monstrozni ani ne,spiš krtek z titanovým zobinem!"

-já.."Tývej"...chtel sem rict Tyo a Dívej..
gustav makovec
pořádně dosušeno, ale nemoh sem to dneska vydržet,tak sem kousíček dal do mikrovlnky a zčadil,vařil jsem pak čatní, a starší smrad se přišel zaptat co ješče potřebuju za zeleninu,že ju stará jako naloupe na zahradě, tak jí říkám že nic,ale řekni mamě,když kolem poletí v tom podzimním čase husy,jestli by nechtěla letět s nima....
Ondřej
"A" jako "kráva" :)
wendy
potkala sem kluka (asi 10let), v hubě měl cigáro, pozn.:nezapálený
se ptaM: hele proč si to cígo nezapálíš?
kluk: No takhle nedostanu zápal plic!:smoker:


ještě něco:
A: počkej, stojí ti ucho
B: Cožee??
(no nic, tohle byste musely zažít:jumper: )
moswa
lidi já vam závidim. zásadně si totiž nepamatuju rozhovory tudíž ani žádný sqělý hlášky...:mad:


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma