Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
Ondřej
Kámoška po deseti minutách chůze: "Proč pořád chodim jak terénní krůta?"
LoWeR
Kamoš:ty máš uplně červené uší!
Ja:protřel sem si oči a ptám se ještě?
steve
osladím si vodu židličkou
LoWeR
Tak si hulím......hulím furt nic.......nic.....a najednou uplně Fšechno!
kattenka
mm:) tak to u nás doma se včera provalilo chlastání na jednodenním výletě...a to proto, že se mi půl litru rumu vylilo do baťohu že:D ..no a máti to začala večer celý řešit atd atd..:) a já zkouřená nejvíc:D ..a ona : NO MĚ TO NEPŘIJDE TAK NORMÁLNÍ....CHLASTAT VŠUDE KDE SE DÁ...I NA ŠKOLNÍ EXKURZI...a já HM A TY SI MYSLÍŠ ŽE JSEM NIKDY NEPŘIŠLA OPILÁ DOMŮ? a ona udiveně...A PŘIŠLA? já NO JISTĚŽE...a ona A JÁ JSEM JAKO SPALA? já HM NE NESPALA a ona A TO SEM SI TOHO NEVŠIMLA MI CHCEŠ ŘÍCT? a já úplně trapným zkouřeným hlasem HM TAK JÁ NEVÍM JESTLI SIS MYSLELA ŽE MÁM SRAČKU KDYŽ JSEM NA ZÁCHODĚ ASI 10 MINUT BLILA......:) no myslím že to rozdýchává i teď :D:D

jinak zkouřený hlášky s kámošema si bohužel nepamatuju:( musím se už dokopat k tomu,začít si je zapisovat přímo venku:P
moswa
když už něco vymyslim, tak se to vztahuje k člověku (huliči) a vlastnosti , které u něj vyvolává hulení. sice je to blbost, ale neska mě napadlo tohle. :sun: člověk zkouřený má sucho v puse, z toho plyne olizuje si pusu, z toho zas plyne oslabení imunity úst(mikrobi, bakterie..) a z toho logicky vyplývá, že se na pusy huličů lepí takový sračky, jako třeba opary no. :D divný ale šlo by ne?
wendy
já na opary nikdy netrpěla, měla sem ho 4x, navíc když mam sucho v hubě, tak se moc neolizuju:)
Si2
kdysi ve škole sme říkavali: Až dohulim chci do sběru.
Johny.guma
Zameť matku na lopatku
chuck53
Si2:dobrý frk:-):punk:

my říkáme :"Synku,ty máš nohy jako loutka!"jako hurvínek...
mám v hubě krabathor....

vzniklo po burčákový párty
Ilek
TO Holistr: Nejvic mě asi rosekala tvoje oříškova poleva ktera zničila celej hrnec. :grrr:
Ilek
A pak: tak zkus dát do toho špeka qvět z bezinky to eště určitě nikdo nezkoušel a co když nas to zhulí. Po chvilkovim Zamyšlení je jasný že je to kravina ale některý osoby si to vysvětlit nenechaj.

A nebo tvuj bratranek: PLamen ty maš rohy, zatrkej!_!
: Tohle je zkamenělí vajíčko Antarktidolopy
chuck53
BI-Fi!nespi ty pičusu...

bifi:"šak já sem larva:punk:
PsYcHo84
Clovek neni ozralej, dokud dokaze lezet na podlaze bez drzeni :D
Dubinek
Před chvílí sem podával kámošovi ovladač na věž, a on na ní namířil, podival se na mě a povidá: "A takle když to tam dám, tak to ovládnu?"
chuck53
kamos sedel zabaleny ve spacaku a tvaril se dost hrube

tak sem mu rek:Ty vole ,ty se tváříš jakoby tě zabila
spokojenost:punk:


-kamos byl uplne v prdeli a najednou rekl uplne vázne:"začínám mít obavy o svůj strach":punk:


-zbylo nam docela dost šišky a kamos to videl a rekl:"Tak to je víc jak moc" :-)
wendy
citace:
Původní příspěvek od Dubinek
Před chvílí sem podával kámošovi ovladač na věž, a on na ní namířil, podival se na mě a povidá: "A takle když to tam dám, tak to ovládnu?"


:D :D :D
Janísek
Jednou byl kamoš na čundru a samo, že šli do hopsody. Dlouho nikdo ivo nenesl.....
Kamoš: Máte někdo šňůru na prádlo???
Kamoš2: Proč jako?
Kamoš: Že bych šel sušit hubu VEN!!!:D :D :D

Od té chvilky neměli ani dopitý a už měli na stole další kousek:punk: :punk:
jednou sme byli na tekku a zacalo prset kamos uplne promoceny boty ale v aute byli ohromne holinky otce rybare jednoho z kamosu nacez si je promoceny kamarad vypujcil,vybehl ven z auta zacal skakat radosti a kricet jooooooo!!! tak to je pohoda ted jsem jak kocour v botach padli jsme vsichni smichy:punk: :punk: :punk: :punk:
Ondřej
Jdete se mnou spodem dolem kolem řeky?
Má někdo cingrlátko?
Hanyz
Některé ženské jsou všechny stejné.

S chutí do choti.
chuck53
vcera sme z kamosme sedeli na chatu a on psal z nejakou borkou..jenze jak byl vypukany tak moc nemohl psat..cili mi diktoval co mam psat .jenze ja sme to taky trochu zmenil podle sebe a kdyz sme si precetli co sme dali do kupy tak to bylo peklo

"to neni mozne abych ze sem te mohl v tom frysku prehledl"

proste ta žena byla dost pekna a kamos ji prehledl na nejake zabave:punk:
chuck53
kamos Vacy:"Hoši já sem venčil kámošovi psa a ho přejel pes":afro::punk:
chuck53
vypukaní kámoši se domlouvali na zítřejší zápas v tenisu a Vacy:"Ale já nemám raketu,ztratil sem ji při stěhování".A na to druhý kámo:"To nevadí,já mám dvě tak já ti tu horší klidně půjčím"..vyznělo to docela hrubě tak sme se chlamali:punk:


-Vypukani z kamosema sme cumneli na hvezdy a kamos rika:"Tamta hvezda je uplne dobra".a já:"Která"..a kamo:"Tamta naproti" :punk:


-kamos po celovecernim výpuku:"Mám uplně propálený krk,....plivám krev"!:punk:
kattenka
"No já nejsem vůbec vypáálená...ale hovno...co to kecám...já jsem tak hrozitááánsky vypááálená ...že ani nevím... jak moc jsem vypáálená.....no ale...hmm...sem dost" můj monolog teď nedávno...za těma tečkama si představte vždy tak tříminutový pauzy...:P
MaO
ty vole cum na ty kozy tu bych vojel i kdyby hnila... ta je z maximu byla napsana u jedny rosti
slysel sem hodne hlasek u kterejch sem se dost narezal smichy ale byly husty jenom v ten okamzik kdyz tim nekdo vokomentoval neco
Cass
v deset vstavam v pul desaty jsem u tebe
No taková má hláška, kterou si pamatuju je.
Tak co vy trávníkáři, který má nejlepší?! [Model] :).
Tuto větu jsem pronesl po příchodu do hospody na největší huliče u nás, když jsem šel se svými nejlepšími kámošemi k nim přisednout. Znáte z TV :) !
Jinak takové mé školní hlášky:
Dyť je dobrý.
Tohle ze mě vyletělo, když si začali jedni týpci od nás dělat srandu z jednoho týpka, který byl u doktora. Říkali ze srandy, že jde na obrřízku a já jsem hned udělal scénku boroka, který obřízku nechce a tak ho dává vyhonit i sestřičce se slovy, dyť je dobrý, že je dobrý.
MFT
kája mařík vaří perník!:)
masoquista
Je to stejný................................akorát trošičku jiný.:frog:
kattenka
hh no tak se mi včera zase něco povedlo, doufám že to pochopíte, jde tam spíš o celou tu situaci, le když si to přehrajete....:))))

Byla jsem s kámoškou u ní doma a dívaly jsme se na tv. Byl tam filmek POD JEZEVČÍ SKÁLOU-takovej ten s tím malým známým týpkem:P.. no a ten týpek tam dostal nějaký křusky od dědečka a já vypálená TO JO,TAKOVÝ GUMÁKY a teď ten týpek vyběhne ven... a volá "DĚDO TO JE SNÍH, SNÍŽEK!" a já se otočím na kámošku která si teprve teď sedne do křesla vedle mě...a nejvíc smutně říkám EHE,TAK TO BYLY ASI SNĚHULE...
prostě....v té situaci mě fakt zamrzelo že sem to tak špatně odhadla ty boty:( ...:frog: :frog: :frog:
GrowLAMA
No tak ja taky hodim neco do placu
Byla to takova, ze zacatku nenapadna akcicka, ze prej vylezeme na nejakej kopec a tam se strasne opijem a zhulime. Jenze jsme zacali chlastat jeste pred tim nez se vubec vyrazilo. No a asi tak v pulce kdyz uz jsme meli tocela navato a zacalo to v tom kopci trochu vaznout, (bylo tam asi 15 lidi a ty prvni se rozhodli ze uacnou stavkovat, takze se udelal docela slusnej zastup) kamos prohlasi: TVORI SE TU FRONTA, UBALIL BYCH JOINTA. No mozna to neni nic origo, ale me to prislo dobry.
GrowLAMA
Jo jeste mam vlastne jednu:
Hodina ekonomiky, probirame chovani spotrebytele.
Ucitel dava priklad(hodne zjednodusene): student ma kapesny 200Kc, CD stoji 50 Kc, pivo 10Kc. Co se stane pokud zdrazi pivo z 10 na 15Kc a student chce byt stale v rovnovaze ?? A kamos na to: PRESTANE JIST :-)
GrowLAMA
A sakra spotrebitel je s I
chuck53
kámošuv kámoš na mého kámoše:"Dám ti dvojku když mi vyhoníš psa"!:punk::afro:
malasorte
citace:
Původní příspěvek od GrowLAMA
Jo jeste mam vlastne jednu:
Hodina ekonomiky, probirame chovani spotrebytele.
Ucitel dava priklad(hodne zjednodusene): student ma kapesny 200Kc, CD stoji 50 Kc, pivo 10Kc. Co se stane pokud zdrazi pivo z 10 na 15Kc a student chce byt stale v rovnovaze ?? A kamos na to: PRESTANE JIST :-)


OFFtopic : Nejsi nahodou na VSE? Tohle mi napadne pripomina hodiny mikroekonomie :smoker:
malasorte
Kamos po 4 pivech : Tak, ted se zvednu a pujdu se vychcat, protoze az se vychciju, tak budu desne vychcanej......:D
gyzm0
kamarat opisuje co sa mu odohrava akurat v hlave..... po skonceni zahlasi:
"rozumies co ja chapem..."
Kerič
Lepsi langos na streche ako prsty v kocurovi...
malasorte
Kamos, nehulic a v ty dobe naprosto strizlivej : Ty jo, to je pruser, zacina me bolet bricho......., ne vlastne v krku me boli....:frog:
Kerič
cim rychlejsie to zjes, tym skorej budes najedeny
kattenka
no my sme s kámošem rozebírali téma roznášení letáku...a došli jsme k roznášení skel do domu ... mělo by to reklamu právě v podobě letáku a tak padla ta hláška PŘEDPLAŤTE SI SKLO! :))))
chuck53
Sděli sme v autě vypukaní jak motokáry a kámoš špekuloval model ve filmovce...ted nejak zavahal a ja sem ho okřikl že mus spadly drogy na zem...a on na to:"To aby se radši kostel zbořil,než aby to hulení vypadlo"!a to pro mě a kámoše ,my kteří sbíráme každé přísloví bylo něco nového...dobřřé:punk:
festis
citace:
Původní příspěvek od lulugang
nejlepsi bylo kdyz jsme jednou jeli v tramvajce uplne na sracky a kamos mi vypravel vtip o GALANTNIM JELENOVI..psycho..vubec sem ho neslysel ale galantni jelen to mi uvizlo v hlave:)

galantniho jelena mi snad ani nepripominej, ten mi taky pekne zatopil.. :smoker:
kattenka
citace:
Původní příspěvek od festis

galantniho jelena mi snad ani nepripominej, ten mi taky pekne zatopil.. :smoker:



já chci taky slyšet galantního jelena:)))))))))))))
Ondřej
Máti pekla koláč a poslala mě do krámu pro cukr krupice, šel jsem, dal jsem si prda a celou cestu si jak d*bil opakuju: "Krupicovej cukr, krupicovej cukr." Přijdu do krámu a říkám té staré ráchejtli za pultem:
"dobrý den, máte krupicovej písek?"
A prodavačka:
"Nemáme, já ani nevím co to je..."
wendy
Ondřej: no jasně, známe, já zas šla domů a opakovala si jak povim máti že sem měla vybitej mobil...(vždycky je nas*aná když se mi nedovolá) "no víš táta mi ho nechal celou noc na stole zaplej, tak to nevydržel...", pak přídu a co ze mě nevypadne..."no víš, táta ho nechal přes noc celej den na stole...teda celou noc jako..." sem prostě beznadějnej případ
Ondřej
wendy: To taky znám. Ale nejhorší jsou situace kdy mi dojdou slova...(což je zvlášť u mě dost divný) Třea onehdá mi náš pes z ruky ukradl sušenku, a mě to tak vytočilo, že místo abych ho seřval ze mě vylítlo akorát: "Matesi ty ehm žuej hufg dbe ble..." :)
Ondřej
wendy: No a jinak s těma výmluvama, musíš je buď umět podat anebo zavést stručnou oznamovací metodu: Třeba když se tě při odchodu z domu zeptají kam jdeš, rychle odpověz, pak se zeptají v kolik přijdeš, řekni nějakou dobu návratu a zdrhni rychle než začnou mít námitky. :) Ale nezkoušej výmluvu typu: "paní učitelko, šel jsem do školy a potkal jsem hrocha...no vy byste šla do školy kdybyste potkala hrocha?" :)
LoWeR
Šli sme s kamošem a povidám mu: ty woe ja mam strašný hlad, ale nechci tet nic žrat bo mě baví ten drsný pocit jak se těším na žravku:)
Raketopes
Wo tomhle wejkendu za mnou přišly 3 zmaštěniny a Mussolini se mnou bafal v pokoji,paxe mě ptal,jaký to ye,když mě sejme eletrika.Taxem mu to řek a von hned kde si může hmátnout.3el jsem na hajzel a paxem weyral jak kedkubna w mixéru.Won totiž hrabal po trafu wod neonů,co tam mám,prey"JESTLI SI MŮŽE TEDA SÁHNOUT"!!!!
Raketopes
Fuckt dobrééy prasopal byl tenhle muj sekec:Já bydlim TU a jmenuju se FU!! A ty bydliš TAM a jmenuješ se TLAM!!!To jsem byl zhuleney yak tydyt,ještě mi z toho trititá w lebeni!!!
Johnysss
Když jsme jednou seděli zmaštěný ve škole,tak kamoš prones:,,Příště mě musi matka na tu housku namrdkovat, aby to mělo vláčnost´´
Já jsem nedávno prohlásil toto :
Kámoš mi říkal, že je 18 hodin. Já jsem z toho vyfelil, že 18 dělono 2 je 9 mínus 3 je 6! Aha, je 6 hodin :) !
citace:
Původní příspěvek od LoWeR
Šli sme s kamošem a povidám mu: ty woe ja mam strašný hlad, ale nechci tet nic žrat bo mě baví ten drsný pocit jak se těším na žravku:)

Ee, to bylo baví mě ten pocit těšit se na žrádlo. Pronesl to úplně jak by byl pes, doteď se tomu svíjím.
Maras !
cheops
kámoška: ne,že by ne,že? x ale ne,že ne,jo?
cheops
citace:
Původní příspěvek od Johny.guma
Zameť matku na lopatku


Vykuř bábě hrábě.
Spsemi
no
pecka je ak vam zavola na pevnu linku kamosh a spyta sa: No co? kde si?
ges
mne vzdy nejvice rozesmeje kdyz nekdo rika misto o vo, napřiklad: von je celý vod vocta a vod voleje vid ze jo. Vodkdy vokouni voteviraj vokna
DrevoLaminát
Kto druhemu sám, sám do nej jám
//
Kto neskoro neskoro , sám sebe sám
fakundo
...sa kamoš spýtal kamošky : ...tie ponožky si upratala? (ona na to) :
...ale do Prievidze je to daleko....
chuck53
kámoš něco vyprávěl a řekl:"Řekni mu ať mě nechají"snad řekni jim ne?:-D
Ilek
Šli jsme s kamošema po cestě a tam ležela stara píchavka(houba), kamoš na to: Hele píchavka. A druhej tvoje mama je píchavka.

Stará hlaška ale dobře poddaná
prenda
Teď mi napsal jeden obchodní partner začátek mailu:

"Dobrý den. Děkuji předem za předešlé odpovědi...."
moswa
předevčírem se mi povedla taková kravina. strašlivě sme kalili a i sme hulili :wink: a dostali sme se po cestě k pískovišti kde ležela lopatka. a řiká. hele dokonce tam leží i lopatka a já na to. to neni lopatka, to je.............Lopatka:satan: . he. než mi to došlo chvíli to trvalo. a pak sem se hafo nasmála :smoker: njn. komická chvilka
kattenka
no..dnes jsem zase něco vymyslela......
já:>> KULATÝ A PODLOUHLÝ..HMMM..TAK BY SE MOHLA JMENOVAT NĚJAKÁ POHÁDKA..TO JE NÁŠUP..KULATÝ A PODLOUHLÝ<<
kámoška: >>MYSLÍŠ NĚCO JAKO ŠIROKÝ A DLOUHÝ?? <<
a já nejvíc poklesle a smutně>>JÉÉ NO ...ONO UŽ NĚCO TAKOVÝHO VLASTNĚ JE..TAK TO JSEM ZASE NIC NEVYMYSLELA:(( <<
Dannn
Ja som jedneho dna zakrical nakamosa: ,,Neruš ma šuchotaním jazyka o podnebie!"
Dannn
to kattenka: Dobraaa hlaska! =)
Dannn
Jak to tu tak citam, napada ma secko co som povedal ja, alebo kamos:

Pozerali sme 101 Dalmatincov(to bolo bodiek) a hovorim kamosovi: ,,Podivaj sa, tam je Cruela!" a on sa pomaly otoci: ,,Kto? Ja?"

Nebo mi raz zacal hovorit jeden vtip a skoncil pri prvej vete: ,,Vo Francuzsku vymreli vsetky kraliky a....." Valali sme sa 10 minut po zemi na chodbe medzi topankami.... =)
indicky-konopi
To my sme se s kamosem chytli debaty vo nasich pěstirnach...mluvili sme tak nejak o provedeni ventilace...(ani snad nemusim podotykat, ze je proste nutna):)....no a tak rikam kamosovi, no hele ja mam odtah normos vod lampy pres flexo, pak tam mam vetrak na michani....no a v tom mi skoci do kecani kamos (takovej hnupik:)) a řekne: :)no, to ja mam tak vychytanou pestirnu, ze ani nepotrebuju vetrat.... :D a to me v tu rano tak dostalo, ze sem chytil zachvat smichu...:) vono by ste tu skrin museli videt!...šilenost...:)
Zelda.cz
Tak třeba moje : Popíchaly mě kopřivy, byl jsem znásilněn...
Dannn
Alebo dalsie: Sedeli sme vsetci u mna doma na gauci, len kamoska bola na zemi a kukala na nas zpoza stola ako sa fotime. Upne zkaprena sa bradou oprela o stol a po chvile krici: ,,Odfot ma! Ja nemam telo! Aha!" Mam teda fotku s kamoskinou hlavou na stole...
chuck53
sedel sem ve skole v hodince Konstrukce a máme na ni takového maníka...a začal nám tvrdit že elektrony v tunelové didodě tečou rychleji než světlo..tak sem mu řekl že to v praxi nefunguje a že s takovou by si mohl postavit hvezdnou bránu a on mi na to řekl:"Však v rusku už to funguje nevím kolik let" ..teda řeknu vám ttakové jatka jako v jeho hodinách sem nikde nezazil..:-D a když už sme byli u hvezdné brány tak sme se szeptal jak funguje "Zakňaktel"(znáte z TV)..a říkal:"To je pustý výmysl",ale pozor..Star Gate funguje8-):-D:punk:afro:
chuck53 :
Ta brana uz prece neni v rusku ale USA, rusove s nima udelali dohodu o vymene mimozeskych technologii....
chuck53
prxer:jsou to jatka:afro:
Dannn
to hej
Ondřej
Hláška týdne:
"Su nadrženej jak plejtvák!!!"
:D
Ilek
Jdeme někoho vošukat nebo zbit:
Dannn
Minule som bol sam doma a kricim: Eva stoj! Eva nebez! Eva stoj, ved nemas nohy! Prestan robit pi******! Mozno sa to nezda vtipne, ale ja som sa na to kosil dobre dlho....
Dannn
Ale neviem, kto je Eva....
Fantasie
Podej my tu vodnici, nebo my vytece hlava :)
waterpiper
Az naroste a uschne.
kusher
blašani lawuta
el estudiante
ked to je trojuholnik a neexistuje to, ....tak co je to?
Dannn
Minule, ked osm uz zacinal po huleni kaprit, hovorim pred zrkadlom: stratil som schopnosti!!! Uplne to vystihovalo situaciu...
Ježíš
nedival ste se vcera v noci nekdo na CT2-Monty Pythons Flying Circus? Me rozsekaval celej sestrih(a to sem byl strizlivej:) ale nejvic:"Nobody would expect Spanish incvisition!!"
chuck53
kámoš sedel u freefoto.cz a nesla mu otevrít jedna galerka z takovou hezkou slečnou..tak se nasral zabušil do klávesnice a vyřkl:"Tohle jsou stránky o piči!"...ani si neuvedomil jakou vyšší pravdu řekl....:punk::afro:
Vseved
Náčelník Šošonů malé péro :p:
Ondřej
Ježíš: "Nikdo přece nečeká španělskou inkvizici!!"

Máš recht, tahle hláška už je kult :D
Fermer
Běhá po třídě a zvrací židličky....
FlickerBird
Plive na nádraží na zem. :p: (poznámka v bratrancově žákovce)
kvasimodo
na mnisku sa v cechach vravi jebtisko ...... jeb-tisko .... hehe
luckyBOB
halp pane upadla vam noha..kurva hosi nechte toho..vite ze sem se malem otocil na jedne pritim ta druha zustala stat..a potom sem spadl...kam pritom spadla moje prvni noha nevim..ta druha spadla vedle ni presne tam..a pritom padaly obe zaroven..kam teda dopadla?

ps:NLxBB..:D
luckyBOB
a pak jak sem se otocil..musel sem se otocit znova...a to uz bylo pozde
chuck53
nehulíš dost?
luckyBOB
ja?..ne..:frog: :frog: :frog: :bandit: :popcorn: :beer:
Darisss
"já budu dneska večer pěkně přeplesknutý" - kámoš po ranním testování mlíčka na večer
UrbaN
kemo na me:hele,ciga prej zabíjí,tak na,dej si prda a umřeš
tak jsem chvili premyslel jestli fakt umru,ale nakonec jsem si teda potah a on na mě:dobré,tak už jsme mtvý oba :D

a aby to s tou smrtí nebylo málo,tak ještě přihodil:vidíš tam tu kopřivu??tak ta když tě popálí,tak umřeš taky...tak jsme jak paka skákali a snažili se vyhnout wšem kopřivám :frog: :frog:

po prvnim špeku:myslíš,že když vyskočím,tak vzlítnu??pak mě kámoši museli klidnit,abych neskákal z moc velkých výšek:D:jumper: :jumper:
enesir
tak tyhle hlášky používáme s kámošem skoro pořád:
-Takovou holku sem znal, bydlela u nás ve městě, jmenovala se Arnošt.
-Mám práci moc rád, dokážu se na ní dívat hodiny.
-Joint je mocná věc pro mocného s mocí nad méně mocnýma, kteří sou nemocní.
-Ke krutosti mě nutí soucit.
-Hovno je taky lidský produkt, jako myšlenka.
-Všichni sou blázni jenom já sem letadlo.
-Dárek, co štěká není pro tebe
-Češtin, to je můj kobilek.
-Rád bych tě podpořil ale nevím o čem mluvíš.
-V puse sem měl jako v polepšovně.
......a tak dále.......


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma