Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
wersus
Kamos se kdysi nechutne (ale fakt nechutne) skoril o obedove pauze a pak sme sli do skoly na nemcinu. meli sme nejvyp*cenejsi kantorku na skole a von tam tak sedel a smal se ji primo do xichtu, oci rudy jak komunista... ona k nemu prikmasala a prej:

"Lado, vy mate nejake cervene oci, nejste nemocny?"
a Lada:
"Ne, to ne, ja... mam akurat alergii na pyl..."

Nutno podotknout ze byl leden a vsude snehu jak cip, po pylu ani pamatky :-D
Ondřej
Kámoška: Na onanii jsou nejlepší nakládačky. Ty se šťopičkama! :D
Thc user
I ty nejdelší a nejkrásnější nohy končej v prdeli.
Nebo...Sranda musi bejt i kdyby ti tatu veseli :p
Hašišák
jak sem ted behal po doktorech krz tu pseudonemoc, tak mì pomalu vychází diagnoza že mì prclo z huleni...:D :D
Anonymus clen Groweru..:p:
Tohle me rozsekalo..:D
xjunior
Jo tak hlášky chcete?? Mno moc jich neznám ale tahle myslim vypovídá za vše.............Jen tři slova v srdci měj. Chlastej, hul a užívej.
clandestino
Kamarád při vaření polévky na jiného kamaráda, co krájel přísady: Nežer ty houby nebo jich tam přidám!
east
Když jsem se potkal s týpkem po delší době, tak místo obligátní otázky "jak se máš?" na mě vybalil "co babička, pořát mrtvá?" To jsem skoro smíchy upadl.. :D
moswa
hehe, hlaska "a Dlouhé Bidlo statečně prachalo" me dokazala rozlozit jeste v neposkvrnenem veku. natoz ted ve veku poskvrnenem :frog:
Dr*Skunk
Tak tato sprava mi prišla ,,jaaaaaaaaaaaaa" na slivku nema vrchnak ale korok a som ho ojebal polka v ruke polka vo flasi tak som si dal zase hrusku
mittka
ok moje samozrejme tie nevysvetlitelne okolnosti :D

-Agent Eugen Dusik
-Kate kile jedno coco
-Vynecham vas zo svojho repertoaara
-fuj shit hamba
-stacilo kulturnej vlozky tamponovej
-to je smutne ze uz nevies, ja som vedel a uz neviem :D
-ja som zvarac, a ci krtko ? [shrumy :D]
Fantasie
Můj kamarád se na houbách zadíval do dálky a prohlásil: Já mam tak dobré rozlišení, že bych fotil :D
Gustav Ustav
Xem si ještě vzpoměl:

-říkám: "Co teď "? kámoš: "Teď si dáme Zeli"
-kámoš: "Já jsem nehulil,že už ani nepamatuju" inči kámoš: "spíš hulil"
AHM4D
citace:
Původní příspěvek od moswa
a Dlouhé Bidlo statečně prchalo :frog:


:D:D tj kam na to ten Foglar chodil:D nej je stejně plantážník rychlonožka a bratrstvo:bravo:
sundin
Dej si prda ať ti mrdá
FlickerBird
# servírujte plynové klobásy :slizoun:
# protiteroristické máslo / mělo to být proticholesterové máslo, ale strýc to nějak nedal.. to že jeho otec tu floru proaktiv zdlábl celou na posezení už je kapitola sama pro sebe :D
j.train
kamos na kamose: neser me nebo te pochčiju a zapalim.to me dostalo znam lepsi ale ta pamet
Kripix
taky fekal:A - ty vole potřebuju mrte srát!!!
B - ser na to!!! stejne vyseres hovno!!!:)
PalYno
uz je kocur v trube=som sfajceny jak delobuch:)))
majdasag
ted jsem slyšel u piva kluci se bavili o holkách
čím starší slepice,tím silnější bujon
Dr*Skunk
a takú:
na starej piči
sa lepšie cviči
PalYno
to Dr*Skunk
ja to poznam inak
na starej piči
kokot sa cviči
:)))
paarek
kámoš řek 'lyžaři, to zní jako když seš přivázanej ke kolejím a přijíždí vlak ale přitom přijednou nějaký blbý lyžaři'
Lupus
Každej muslim kterej nikoho nezabil je LOSER :D:D:D:D
dejaVuCV
Elzheimer neni zase tak spatnej. Clovek poznava kazdej den novy lidi....
Westrip
Živím celou rodinu.....
Ale bacha, rozpouští to ego
Ondřej
Já bych se šel vyspat do popelnice....:D
KillaBee
G umiť... :) povedala moja babka ked zbadala v telke rapujuceho černocha
petrbanan
Mrtví ví víc ! ....Hlavně ty íéčka mě vždycky chytnou a začnu ze tlemit až do křečí.
Lupus
Na akci kamos totalne zkalene se ptá

Veříte v boha? :frog:

ono to moc vtipne nepripada ale on to rikal jeste takym brutalnim prizvukem a s divnym leskem v ocich :D
JosefCorrino
pár hlášek bych měl a ty mě zabíjej ^^

Ty fole jak z toho ven ... jak sto hoven, 200 h0ven,. 300 h0ven ...

Víš co je hustý ? Kaše ...

Ještě jednou ... no a bude to podruhý

Ty čumíš jak malej gepard na sokolí h0vno
Ondřej
Jdu otevřít věkno! (okno)
STG
Aloha ve spolek,co jsem tak pozoroval já,tak tady u nás se z hlášek vícmíň vytvořila nová řeč,každej hlásí až mu uši odstávají,naznačim náznak mojeho sortimentu,někerý jsou moe,ale u některejch je původ kdesi...:
Čus jak svině...
Seš membul
Potrate žabího mrdu
Jsem sežehlej jak Merkur
Epochální tancovačka
Jabbalaye
dejchej negře
Rakvit
Hulihlady
Nšetch..(nezvykle škaredý ekvyvalent tuberkulogického chrchle)
Neseroviny
Koudel skunku
Dumpel na hlavě
Mám suchý zuby zepředu,voči pryč,hlavu dozadu a ruce až pod kolena...popis svýzelného stavu
...veim,je toho vážně ranec...musí to tak bejt všude,ne?

Astala basta,rastafara gangsta....:bong:
STG
Teď jsem si vspoměl na nezapomenutelný vejšplechty z Jeskyní...neni to cigán,jen takej tmavočech...sedí v kufru a tváří se jak batoh...ztratil se kdysi mezi stropem a ----- nemůžu si vspomenout,prostě tim stropem ale co je dole...neuchopitelné myšlenky mi tu poletujou kolem----nemáš síťku na motejl?...garamlavej knobloh(kobliha bez marmelády)....hehehe
ebidos
nafajceny som niesol napiteho kamosa domov a co mi nezajebal:
ja- jeb nato, to je v pohode.
on- aj ty si v pohode, teba aj vychovavali v pohode!
Ondřej
Kámoš před chvílí: "Jak se to tam jmenovalo v tom parku? Jak tam lítaly ty ptáčky..." :D
cabax
kamarad: nefajci, zdravi to skodiu
..fajciari su ludia ktory si lubia pofajcit
...to vino chuti ako pokazena kapustova polievka
pajloo
ahojte tak ja dawam ties taku staru jednu hlasku

viete ako sa rozdeluju swokri???
sekerou:)
STG
Já dnes po kalbě..."Co to tady smrdíš?!"
*dR->ZmRd$!*
tak ja taky neco hodim do placu ->kdyz chces kourit tak kur poradne at tady dlouho nesmrdis !!! :D
Symbio
"ty ve Martine neni ti zima?" "mě je to jedno.."
j.train
hydraulický knedlíky.mnam
kamos na me sem rozbitej jak cikansky hracky.
*dR->ZmRd$!*
ti ji placnu ze budes litat jak papirovej drak :D
Dubinek
Měla by si vyholit podlaží
mathodman
ja si rad zapisujem hlasky svojich kamratov ked niesu prawe najtriezvejsi a jedna taka pekna od srdca ma teraz napadla:ty kokot uz 2 hodiny tu cakame na travu,mal som si doniest krizovky...po tejto hlaske som upadol do krcov a smial som sa asi 10 minutt...
NUMERO:UNO
" TICHO! ..něco hledam " =D
Rascal33
jojo.. onhda kamos prohlasil: "Musim kuřit co nejvic, dokud no tom nejsem zavisly." :D
Protiva
Slovník vulgarismů
Francouzko-český
Elle est baisable! Ona je k zmrdání
Ill bande - stojí mu
Quand on est con, on est con! - Když je někdo blbej, píčou zůstane
Attends, que j´t´astique les coulles! Hleď si svího kokota

emmerder - protiva:bandit:
Hy3nA
Netočí se mi hlava? .. aha to asi vidim jenom já
*dR->ZmRd$!*
hele nevis jestli mam doma fotra?proc se te vlastne ptam :D
nuž, vykročme...
nuž, nedbám...
... ste ňáký vochočený, ne?
Freeloader
Mam hlad ,musim ho zabit...:)
Jó, chlast, děvky a bouchačky, to je moje... kotě, přines něco k pití nebo tě zastřelím...
ááááááá do čerta.....
wersus
...byl pozdní večer, první máj... :D :D :D
Anakonda
Zavři hubu..... Táhne sem:D :D :D :D :D :D :D
děda simpson: kup mi bourbon.
marge: ale dědo, víte že po třetí hodině už kořalku nesmíte.
děda: můžeš mi to nalejt třeba do kaše. budu hodnej kluk. HAMI HAMI HAMI
lude1
S dětma si hraju,žena mi tyká,ráno vstávám,večer chodím spát,prostě dělám co můžu...
v south park style:
........parchanti!!!
Stoned_Observer
raz ked sme hrali hakys , o dvanstej na obed , bolo pekne slnecne pocasie a kamarat {samozrejem zhuleny} ked zacalo na kostole odbijat prave poludnie {mal slnecne okuliare} tak s pokojom zadrel....
" aaaa polnoc.." :D

dalsi kamos si raz isiel kupit pecivo a ako tak pozera co maju, tak sa zamyslel a ked sa ho spytala predavacka co chce on jej nato...
" polovicny do Bystrice.." :D

dalsi kamos.. jeho priatelka varila u nas polievku, on normalne cely cas pri nej sedel,vnimal ju ale ked sa ho spytala po 10 min. ci si da polievku tak sa jej spytal " aku polievku? " :D
PsYcHo84
jdete pryc, najdete si nekoho, kdo by vas lacino pochoval a ja zaplatim polovicku vyloh :D
bonkwodny
idem si tak do pivnice,odomknem dvere, vojdem,zoberiem co som potreboval a sam sebe si vravim:sakra ja som si nezobral kluce,ako zamknem pivnicu?
princess
cernej rybiz je cervenej, protoze je jeste zelenej....
FlickerBird
kámoš po brku: vitajte v tatarovicách
Ondřej
Kámoška na holku, kterou nemá ráda a která jí zrovna otravovala: "Skoč z okna a zavři za sebou" :D
anybrab
k.o.h.o.u.t. tak Tvoja hlaska ma velmy potesila,ako matku dvoch deti aj velmy pobavila,..dakujem Ti za nu :))
no a mam rada tuto,..
"CO TA NEZABIJE,TO TA POSILNI.."
*dR->ZmRd$!*
nedavno sem hulil s kamosem skunk a nejak sem do nej prudil a on jak byl zhuleny tak chtel rict neser me no a misto toho rekl nemer mě...no ja sem myslel ze umru :D
Azzholleee
žblabuňa.. nesmrtelné slovo.. ;-) u nas :D demence ..ale je to dobry
Lupus
učitel ( po letmem pohledu na minichat a icq)
Se nedivim ze nestihas kdyz si porad chatujes o lampickách :D:D :D :D :D

nebo kamos .... naskle :D misto nashle (nashledanou :D:D:D)
wersus
s kamosem sme kombinovali v hodine ucetnictvi slova, vznikaly neskutecny picoviny :D prej:

A: ma dati, dal....
B: ma dati, moje mati...
A: ma mati rada da ti :D :D
a takovy... bylo toho mrte... ale jako zachvaty neskutecny, nas kantorka malem vyhodila :D
Kripix
taky pridam svoji trochou do mlyna: ja osobne - uz konecne zhasni ty okna(zavri)
nebo - hele nemel bys mluvit kdyz chcijes(moc ti to potom nemysli)
hashis
narvaný ledničky........
dokktor
při prohlížení kamarádova portfolia nedodělaných webů vypotil autor toto:

to sem byl eště mladý, to sem tenkrát chtěl byt DJ tak sem začal dělat weby
Zedy
Znáte stav po brku? -> pošpečí:-)

To je prdelózní stav!

:-)))

Takovej píčifuk...
ikary-san
Před chvílí sem se koukla do zrcadla...a řekla:,, No...vidim hovno..."....Kámoš vedlě mě upa chcal smíchy, mě trvalo než mi to došlo:D
No teď mě to už tak směšný nepříde...ale v tu chvili to muselo vypadat zvlaštně:)...nešla mě vytahnout řasa z oka:girl:
WooW
nejviiic je hlaska :D Mam taky hlad, ze nemam skym spat .... :D l.o.l
STG
Já dnes pozděpříchodíce do vyučování: "modrý hlen..."(dobrý den)

...já sem tak zmaštěnej,že nevidim ani na cestu(ve výtahu)...
j.train
jeden typ na benga

vam utrham hlavy a budu vam do nich srat..čuraci
sirians
To je mi půdička, ta se vám povedla, pane Knotek, tady se mi to bude věšet...
mrakoplas
tahle fraze me pobavila- ..... já si myslím, že optimista je jen neinformovaný pesimista.......
A jeste jeden od spoluzaka, kterej porad blije nejaky hovna a kdyz uz nevi co by rekl rika "nevotravuj mrdko a vrat se zpatky do curaka.....
HeRB
dnes sme si tak vecer dali a potom kamarat nas zacal fotit a ja mu hovorim
"ale bez toho fotaka nas nebude vidno na fotkach" :) chcel som povedat ze bez blesku ;-)
cabax
- chalani..pome do mesta
- co ti jebe??...ete nas tam rozmenia
- :-DDDDD
chuck53
Ptal sem se kamoše jestli mu neni zima v kožené bundě..A byla fakt kosa..on jenom:"Ale jo je to trošku chladivější ale jde to...spíš je problém z končetinama"! to nas sytě pobavilo...pka řekl že si spočítá mince místo peníze O:-);-)
xjunior
Mno hlášky sou tu pěkný tak taky jednu přidám.......Jen tři slova v srdci měj, chlastej, hul a užívej.....
MadEGGA:()
joo tak tohle je mocnej porev :)
Kuči
Když sem se s kámem zhulil(byly to moje zacatky) tag se mi zdalo ze sem nakej zpozdenej a asi dvacet minut sem do káma valil tuhle vetu : Jak dlouha doba uplynula od ty doby co sem tohle rek? :frog:
Protiva
Dneska mně uplně rozložila konverzace.
1:Kolik těch slunečních brejlích máš, si bereš na každou činost jiní
2:To si ještě nevyděl v kterej si čistim zuby
mittka
KinkyRasta :

Blahozelam vyhral si zajazd na Dzamajku za svoj tisici hlaskovaci prispevok ;)
xpsyka
sme toho s kamosema nahlodali strasne moc, pri jednom tripu na hory do jeseniku..

"uz mam tolik kolik sem chtel a mozna jeste trochu vic" (nedokazete si predstavit, jak nas to zabilo :)

"chut vlastního zivocisnyho druhu musi byt strasna.. terrible!"

btw zkouseli ste nekdy nahuleny IMAX nebo jakejkoliv jinej 3D zazitek? oohh.. doporucuju ale ocekavejte vsechno mozny ;)
xcocox
Jdu na akci s 600kily za cca.5h sedím najebaný a zhulený na lavičce a jím hamburger s hermelínem a mase a říkám si že je to pohoda jak cip tak se podívám do peněženky jak sem na tom a nacházím tam akorát lístek na vlak . Najednou se kámoš vedle mě začne smát jak cip si říkám co mu zas jebe a začínám se smát taky cca.30min. Na druhý den sme vůbec nemohli pochopit čemu sme se smáli...
JosefCorrino
citace:
Původní příspěvek od xcocox
Jdu na akci s 600kily za cca.5h sedím najebaný a zhulený na lavičce a jím hamburger s hermelínem a mase a říkám si že je to pohoda jak cip tak se podívám do peněženky jak sem na tom a nacházím tam akorát lístek na vlak . Najednou se kámoš vedle mě začne smát jak cip si říkám co mu zas jebe a začínám se smát taky cca.30min. Na druhý den sme vůbec nemohli pochopit čemu sme se smáli...


mozna me budes mit za debila, ale at hledam v tvem prispevku jak hledam, nevidim tam tu hlasku ? popisujes nejaky zazitek a hlaska tam neni, oprav me jestli se pletu ....
vaaanha
X: Hele Y - uvidíš, že Z teď dojde a řekne :"X - můžu si to dát k tobě do batohu?"
Y: Nemyslim si

...přichází Z...

Z:X - můžu si to dát k tobě do batohu?
* Jsem zhulenej jako tenkrát
* Ses posral v lese ne?
* Čumí jak půl prdele z křoví

a na spoustu si nemůžu vzpomenout, protože jsem zrovna zhulenej...:)
dokktor
spálený jsem jako papír
Dr*Skunk
kamoš si kupil BMW: a stale ked niečo kecame on povie: no a čo_? ja mam BMW_! (on je kkt už mi to lezie krkom asi mu pichnem kolo :D)
kvasimodo
polievam si tak rastlinky ....a kamoska zahloda ... komu sa neleni , tomu sa zeleni ...
boli sme pred par dňami s kamošom u mňa a furt pičoval že ho bolí zub, tak som mu ponukol paralen a on na to "chuďata deti, keď sú malé tak sa napchávajú paralenom a potom im nešlape heroin" :rolleyes:

a ďalší sa mi zas pred chvilow sťažoval na icq že mu dala neska profačka 4ku, tak sme to chvilu riešili a potom zahlasil "piča, mohla dať aspoň 5ku, ne ?" :D
LSD25
kamoš uči sestranice nadávat: šak normálne si zapičujme :)
_Chronic_SVK_
Raz nas jeden dedo nahanal a som nanho zabehu picoval a on Ze buc cicho lebo ci taku jebnem ze ce mac budze v roguske domu nejsc.[bud ticho lebo ti taku z4jebem ze ta mama v roguske{take co sa v tom seno nosi}bude niest domov]


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma