Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
el estudiante
minule sme sli s kamosom na hodinu sfajceni a stretli sme na chodbe profaka.on sa nas spytal, ci mame v triede klasak a spoluziak mu povedal: ´´to nevadi, ze nemate hasak.aj tak sme uz chceli odist´´.
profak nanho nechapavo pozera a ja do ujebov rychlo do triedy...chudacik spoluziak bol uplne mimo...len sa pozeral s priotvorenymi ustami a oci mal jak vevericka picku:)
Dannn
to el estudiante: v pohode. u nas jedna profka minule machrovala, ze u par ziakov poznala, ze ,,uzivaju tuto omamnu latku" a ze vzdy to na nich videla, ci nieco take. Tak teraz na nu davam bacha, aj so spoluziakom. Ked mame etiku, kde chce, aby sme sa furt do dacoho zapajali. Vtedy si davam pozor, aby som sa neujebaval uplne bez dovodu, alebo na koninach, alebo, aby som nezacal vypravat uplne odveci...namahave...
DrevoLaminát
ja chodim na gymnazium, co je skola velmi prisna co sa tyka dodrziavania pravidiel. pred par dnami sme odpalovali brko v skolskom areály v takom kúte. Len co sme ho dopalili, vybrali sme sa obyvklou trasou naspat do budovy, no len co sme vysli za roh asi 20metrov odtial stál riaditel, kedze nas bolo asi 10 nemohol si nevsimnut ako zrazu vsteci utekame opacnou stranou prec. Jak sme tak utekali, z okna jednej triedy sa vystrcila moja trienda, pi**vala jak hovado ze tam chodíme fajcit a tak, no my sme len utekali az sme dobehli na vrátnicu. Vrátnička napálená po nás zacala vrieskat a mam taky pocit ze kohosi aj mlátila aj ked iba tak matersky.hmmmm tak to chodí u nás na gymnáziu=)
chuck53
jo zitra nejake hlasky napisu..ted sem moc v kaši abych si nejakou vzpomnel:-D:punk::afro:
Moje včerejší hlášky:

-Silvestr je jen jeden rok v roce...
-Počkej, kdybych mohl chodit, tak bych ti ukázal co je to známka punku!
kvasimodo
STACI SLOVO PO CESKY A LAVINA PADA !!!
Ježíš
kvasimodo: dost dementni..
enesir
to jo no.....tomu se říká černý humor a to patří jinam....
shooty
nejvíc bylo na silvestra kdy¨sme s kámošema byli zkouřený jak dobytci
kámoš1:ty woe,můj táta má něco s páteří
kámoš2:asi děti ne!!!!
jako z toho jsem byla vychlámaná docela dlouho
kvasimodo
NO co na mna sa nehnevajte tu hlasku som pocul v telke v spravach.... jeden typek zo zachranarskej sluzby to povedal.... :)
Ježíš
kvas: ja si rikal jestli ty nejsi jeden z tech slovenskych "milovniku" Cechu. znamy-horolezec vypravel ze je to u vas docela drsne, ze pry byl v tatrach, kouka na markizu na pocasi a moderator hlasi: "je 4. lavinovy stupen, nejlepsi pocasi pro ceske turisty". Na druhou stranu minuly rok u vas zemrelo 24 lidi, z toho rovna polovina cechu, asi lezou kam nemaji..
ale abych taky neco pridal:"máte sklep? a mohla bych ho vidět?" :afro:
enesir
Bavili sme se s kámošem o pařbě, kde mělo být spoustu holek........doufám, že to dneska dopadne tak, že po dnešku bude další nulový populační přírustek pro českou republiku......sex je navíc věc, kterou lidi dělaj v evropě....
LoWeR
ze Silvestra na naměstí: Ty woe tu to fšecko bliká, to je jak na silvestra! drsná hlaška jaxcip!
Dannn
,,Stop do piče! Fuck! Shit!"
kvasimodo
jezis: ja mam cechov rad sak polovica ciech je moja rodina :) ale vazne s tymi tatrami to je dost drsne asi to cesi podcenuju ... takze budte opatrni ceski bratia ked pojdete do tych tatier je to fakt nebezpecna kraska
Ježíš
OK:sun: a divejte se dneska vecer vsichni na CT2, budou davat Monty Pythony a Red Dwarfa, tam bude hlasek plna prdel :D
chuck53
jojo trpaslík bude v 23:50 :punk:
enesir
to je ten Monthy tak dobrý?já to vůbec neznám.........
Ježíš
jak muzes zit a neznat Monty Pythonův Létající Cirkus? Ze ty si z nas delas prcu? :D
enesir
bohužel......
kvasimodo
no neviem mne ten monthy pripada ako klasicky suchy anglicky humor ale niektore hefty su v pohode...
Dannn
Kto je to Monthy? Monthy Jack? Chip a Dale? To poznam, ine neznam...co je toto za forum? aj pre najebanych je totok tu? dufam, ze hej....PEACEx2
Ježíš
kurvadrat taxem to zase nestih, segra ludra mi to ani nenahrala dopice topice..:mad:
majdasag
ja jsem šel jednou s kamarádem navštívit kamošku bydlela strašně
daleko šli jsme tak pět hodin ruznýma dědinama navrhl jsem že si
odpočinem v zastávce
jak jsme si sedli tak jsem řekl nemužu necejtim nohy
a on at si čuchnu k jeho
Gustav Ustav
Jeden bývalý spolužák J. Hrubý dostal hned na začátku prváku poznámku: "Je drzý a hrubý!"

Nebo jeden opravdu cenný ůlovek v třídnici (asi v půlce prváku) od fyzikáře: "Třída nezvykle hodná-velmi podezřelé."
Romano
"Cožže???" :) nebo vystidni.....ale ten kydaneček je asi nejvic. :)
gustav: tak to je moc! aby si učitel stěžoval, že má hodný a klidný žáky. To byl nějakej vůl, žejo?
enesir
ale my se tu už bavíme o něčem uplně jiném, že jo?
BomberMan
gustav: to je nějaký divný ...všichni fyzikáři jsou nášupisti...
na základce jsme měli 60tiletýho týpka co šplhal na laně jen na rukách a za války seděl v kuchyni a amíci jak odlehčoval aby šetřili palivo tak mu hodili bombu na dvorek...a na střední to samý..aspoň se v hodinách nenudime
Romano
Vypadáš strašně pěkně, vypadáš strašně eroticky, vypadáš jako...píča
enesir
tak to je mazec
Romano
Ja mam čuraka jako maly kuzle. Nepostoji a nepostoji
BomberMan
kámoš a já:
j: já byl včera v kině
k: já už nebyl asi rok...ne že bych byl nějakej kulturní barbar ale naposled jsem uprostřed filmu usnul...
Gustav Ustav
to: Ramon_Dexter:

Právě že naopak! Je to férový chlap liberálně prosazující zákon akce a reakce. Navíc sympaťák, který si jako jediný uměl udržet respekt ve třídě a taky jej uměl náležitě ocenit. Semo tamo chodil trošku nabumbany a když byly ve třídě alespoň jedny noviny, tak bylo celou hodinu leháro. Jmenuje se Walder a vypadá úplně jako Walker, takže to byl takový náš " Valdr texes rendžr" jeho zápis byl zcela upřímný a mezi čtyřma A4 hustě popsanýma poznámkama svítila jeho pochvala přes celou třídu.
Gustav Ustav
Omnihash:

Spojitost s threadem si přefiltruje každý (pod názvy "undying plk" najdeš co zde hledáš) dle svého uvážení. Pokud se najde víc podobných názorů rád příspěvek přefiltruju sám. Prozatím však mluv za sebe. Mimochodem příspěvek s celým obsahem slouží jako vysvětlení pro Ramona_Dextera na dotaz k předchozímu příspěvku.

ps.: Po shlédnutí seznamu tvých převážně kritizujících příspěvků jsem usoudil, že tvůj názor můžu prozatím brát s velkým nadhledem.
Ondřej
Gustav Ustav: No, výjimečně se musím připojit k Omnihashovi, protože tohle není normální...
majdasag
chtěl bych se s váma podělit o hkášku ze základky
bylo to asi v šeste třide kdy se u kluku a holek projevovaly vzájemné
pudy seděl jsem v lavici s kákošem který vedle přes lavici posílal pořád
psaníčka se zamilovaným textem spolužačde.jednoho dne ho učitelka načapala a on musel to psaní přečíst před celou třídou.celý chudak zrudnul
a všichni se mu smali.
ale on se nedal a přemýšlel nad tvrdou pomstou.
přišlo to náhle o dva dny později v té samé hodině s tou samou učitelkou
když kamarada vedle mě přepadlo sraní.zaptal se jestli muže na zachod
on šel a áááno utřel si prdel do obyčejného papíru a vrátil se do třídy.zase posílal psaníčka spolužačce ale at to učitelka vidí zabavilo mu to a že toho má dost že to přečte .......na ten výraz ve tváři nezapomenu
hovno učitelka vzala roha a my jsme se mohli posrat smíchy
Gustav Ustav
Omlouvám se, napravuji. Opravdu šlo však jen o vysvětlení učitelovy poznámky z předchozího přispěvku. jeho velkou OT obsáhlost vysvětluji neurotismem jenž mi nenechá ruce v klidu a velkým nadšením pro sloh (pomožte mi třeba najít využití prospěšné pro Grower.cz)

undying plk: Kámošův dotaz při cestě do Beskyd: "Ještě tam budeme, nebo už ne?"

undying plk: "A to je konopí nebo hulení?" :-D
Gustav Ustav
Chápu a respektuji, že to bereš takhle, ale o naší třídě by se dala napsat kronika a neznám spolužáka, ať již 2-kaře nebo propadlíka, který by s tím nesouhlasil. Pro upřesnění a obhajobu: hlavních aktérů bylo asi jen pět, ale znáš to: "jeden za všechny, všichni za jednoho". Navíc se mi po ní velmi stýská, teď, když jsem na nástavbě a nemám s kým o ní pokecat. Takže sorry a taky buď v peacu.
UrbaN
kámoš mýho kámoše kdysi na praxi:Trubka je díra obalená plechem:frog: :frog:
V železářství:Brý den,prosil bych jednu bublinu do vodováhy a dvě díry do žebříku.A jestli máte nějaký vruty do šroubu,tak bych si taky pár vzal :D :D
kapslik
Minule mi holka vraví "umyl si si zuby?" a ja jej na to, že"hej" a ona"a všetky?"
LoWeR
Cusec tet to bylo drsne z moji staré vylezla fakt dobrá hlaška a to skoro ani nehulí! Řika mi: v Polsku je víc Polaku než Iru!!!
A přitom chtěla říct že v Irsku je víc polaku jak Iru! ale fakt sem se nachlamal :)
DrevoLaminát
mam kamarada , vsetci mu hovoria Mato. raz sme spolu sedeli pri jednej ceste kde nechodi moc aut, on natahoval bong a ja som si vsimol ze sa k nam blizi auto. a tak na nho kricim "AUTOMATO!".tiez som sa na tom pekne nachlamal
kefkaBA
oooha dnes povedala kamaratka nieco mrte vtipne a ja si nevim spomenut co to bolo :D ale bola to haluska cool :)
Digital
Ty vogo :DDD
enesir
teď sem to pronesl a jsem na to velice pyšný...............je to mé dítě, tak sem ho stvořil......jéžiš, já se cítím jako úplný idiot.................................................................................................................................hej to je mazec.....
rika_hehe
o nesmrtelna hlaska?tych bolo mrtne,ale ani na jednu si nespomeniem . . .ha tag potom je asi smrtelna nje?:Dasi hluchonuchy,alebo kurwa fakt newiem sorry
kattenka
nedávno jsem hulila tak kolem 10 večer s dvěma kámoškama někde venku..a už sme hulily tak hodinku a už nás to vůbec nebavilo..no vždy chodíme do jednoho bytu co má kámoška volnej,protože její děda tm asi půl roku není...no a jedna kámoška povídá TY JO..JÁ BYCH SE NEJRADŠI DO TOHO BYTU JENOM PŘENESLA..VŮBEC SE MI TAM NECHCE JÍT...a druhá na to TAK MORFUJEME...no daly sme nejvíc zkouřený všechny tři pravý ruce k sobě.. a první kámoška povídá...PTERODAKTYL...druhá..ŠAVLOZUBÝ TYGR...a já nejvíce aktivně..KALEIDOSKOP....:))
nevím jestli se tomu zasmějete ale v té situaci to byl solidní výtlem když sem si představila ten seriál..a že by jeden chudák outsider z nich měl jen vlastnost přeměnit se na kaleidoskop..:P
Darisss
Šuká taky slon?:-)
Pidlo padal pérem po párku na patník:-)
Moje malá sestřička šuká s mojím morčetem a také se někdy stane,že ošuká i mě?:-)
steve
klaman
kvasimodo
poznate ten jazykovy hlavolam ? : strc prst skrz krk..... lebo ja poznam lepsi ..... skrz mrd strc prd !
Time4Tea
Převzato od kamaráda:
Sedíme takle v čajovně a houbičky se pěkně rozjíždí. Vedle mě je obraz ňáky byby a jak na něj tak koukám, tak zjišťuju, že sem ještě nic strašidelnějšího neviděl. Prostě DĚS! Tak říkám Ondrovi: mrkni na ten obraz.
Ondra: NENENENENE, NESCU, já už sem ji viděl!!

Česká teorie relativity:
Když mi strčíš nos do prdele, tak ty budeš mít nos v prdeli, já budu mít nos v prdeli. Takže na tom budeme vlastně stejně, ale já, já na tom budu relativně líp!
Dannn
to kattenka: nic sa neboj, ja sa na tom kosim teraz, ked nie som zkureny...Nechcem vidiet, ako sa budem krcovat zajtra aj s ostatnymi, ked im to poviem. DOBRA HLASKA!!!
chuck53
seděli sme z kámoši na jedné akcičce a nějak se stalo že 30ka bečka připadala jenom nám 5ti:afro:no a když kámoš v sobě měl tak páté pivko a ještě nebyl na hajzlu tak pronesl:

"Já už mám docela sytý močák":punk:

no z toho sem nemoh:sun:
Dannn
Ked sme isli zo skoly, podavali sme si ruky. Spoluziak nam tam vbehol a ,,rozopol" nam ruky so slovami: ,,Nie do kriza!"
Kosili sme sa celu cestu k trolejbusom...
DrevoLaminát
-HEEEJ!
-co?
-RUP!
Krychle
Asi mi něco spadlo do oka.
Tak si to běž vykašlat.
Pa6i
Jednou sem se zeptal kamose co mame k obedu a on rekl: "Italky po Spanelsku." (misto spagety po italsku)
Přemek Odvaha
Máš na buka týpku.
enesir
hej tady je uplně pytel lidí
chuck53
Nějak sme včera kalili a hulili a šli sme ve třech z kámošema po dslouhém chodníku do jiné hospy..kámoš byl tak zhulen že už ani nevedel proč se smeje a druhy kamos z neho lehl na zem na chodnik a taky se tlemil...potem sem se nejak zapamatovali a ja sem nabidnul kamosovi vysvetleni proč sme se takzačli hrozně tlemit...a on mi na to řekl: "To sis asi špatně vyložil logické postupy"!:punk::afro:mazec
Dannn
Vcera sme boli pukat v sade johnyho krala a po "ukone" hovorim: ,,A mozeme ist do auparku." A kamoska na to: ,,Sa smiat."
Potom sme boli v elek3cke a pozera na digitalne hodiny(20:20 bolo) a hovori: ,,To je uz 22:20?!" Zacali sme sa strasne smiat a ked sa konecne nadychla tak hovori: ,,Pardon, ale tieto hodiny neovladam. Ja ovladam tie druhe...jak sa volaju?" ,,Rucickove." ,,Ano, palickove, tie poznam."
Cestujeme dalej a zase pozera na hodiny(20:23): ,,Tak teraz je 22:20!"
Zacal som sa znova strasne smiat. ,,A zase nic!" povedala.
To bola najlepsia cesta elek3ckou!!
:beer:
matko291
Ked som chodil na strednu mal som triedneho uz jeho priezvisko je na smiech dobre :D volal sa Skoda :D

a bol strasny flegmos na vsetko co sa ho kto opytal sa pytal on slovom "preco"

raz spoluziak vypaleny ako CDcko sa postavy a pyta sa:
-pan profesor mohol by som na WC?
a triedny na nho vypaleneho chudaka:
-preco:frog:
:D:D:D
chuck53
matko 291: taky peklo :frog: :punk:
Ondřej
Prosincová procházka dvou teploušů:
JÁ: "Nesedej si na ten obrubník, bude ti zima!"
KÁMOŠ: "Prosim tě, vždyť jsem teplej!"
:D
FlickerBird
týpek skáče přes parkovou lavičku, druhý na něj "ty akrobatický šuline!"
a ještě se tam někdo mězi řečí proflákl že jeho matka žehlí nádobí :)
Frisbeeman
Chtěl sem říct dlouhowlasýmu kemowi,ať si dá vlasy za uši a místo toho ze mně wyšlo: Dej si hlawu za wlasy :D
mikrofun
Helejte lidia mely jste nekdy takovej hlad ze by ste pozraly aj shreka?????????????????????????,
mikrofun
Vypadas jako nUDaplaž to je taky dobra hlaska
mikrofun
vsak vypadas jako bukmejkr
cervenytrpaslik
vím že včera jsme se řezali až nas huba bolela, ale fakt si nemužu vzpomenout proč (to neni hlaška to je fakt ) :-))
Frisbeeman
Mám tu jednu dokonalou hlášku made by Omnihash: Nepiště "W" místo "V", je to totálně out! :D
Jack_Herer
Nesmrtelné hlášky v rozhovoru 2 osob...:
Čum na něj, on si povídá s čučem o brku...
...Cože tak ty si budeš povídat s tabákem o tom co si povídám se svým čučem!?
:frog: :frog: :frog:
Frisbeeman
Přeju vám widět xicht kamoše,když poprvé viděl rolovací OCBčka . Už byl tou dobu po jednom skle a hlásí: A z tohohle toaleťáku chceš něco ubalit? Dlouho sem se tak nenasmál... :D
herr tribulik
když natáčím na mobilu video zkuřený tak jsem vždycky zfetovaný kameraman podle jednoho poklicy
Co?
omnihash: nechtel jsi napsat nesnasim celniky co beröu drogy? :)
Ježíš
Co?-->:rolleyes:
Dannn
Boli sme v zasnezenom parku a ked sme konecne napukani vychadzali, tak kricim: som yeti! som yeti! bojte sa ma!
A zistil som, ze ked sa spoluziacka nafajci, nikdy nepozna hodiny. Zase. Bolo 18:42 a ona pozera na digitalne hodiny a hovori: Je 19:42! Ked som povedal, ze nie, znova na to pozera a potom hovori: Tak potom je 17:41!
Mozno to nebude vtipne, ale uz druhykrat to spravila a ja som sa valal po snehu.
LoWeR
:bounce: :bounce: :bounce: Haaa drsna farka je sem dneska kutil něco podobného kolik je 5 na 2hou a blpci sme se dopočitali na 3025 a fakt maras teda jak mi došlo že to je jenom 25 :)
LoWeR
a stejně řikam hovadinu mělo to byt 5 na 5tou haaaaaa a to je 3125 :BOUNCE: se tu asi poseru co tu potim za kraviny :0
mikrofun
LoWEr : smrdí ti předkožka neber to zlee ale je to cejtit az sem:))))
LoWeR
Pokud se vám na mém přízpěvku něco nezda bude to nejspíš tím že sem asi trochu :D :mutant: :bounce:
Maestro_Muerta
Hlášna po vykouření brčka a roztáhnutých rtech:"Hoši s váma není vůbec prdel"
Maestro_Muerta
Seš free,coll,in dohromady seš frykulín
majdasag
Tak s toho:
Jsem vypálený jak taska he he he
Dannn
Kamoska dneska dostala smyk na lade a skoro si zlomila nohu a krici: ,,Do pice! Ty kokot!" A bola tam sama....:pimp:
skiler2
hmmmmmmmmm... na take veci dosd zaujmaju slengy na uliciach slovenska zozbieral a napisal skiler2 :D

BRATISLAVA
------------------
Ny NA TIE CMRKLE CO CHOĎA pOTíCH STRECHACH-
poreklad
pozri na tie zenske co idu po ceste.
------------------
MARTIN
------------------ -preklad
čmoud----šluk
stuknuty-ze mu sibe
je to pas ---- us nic neni
tomas+ten tipek je ale stuknuty--ten clovek je prepnuty
laco-asi mu striha -- asi mu sibe
tomas+dufam že nas nezriesi --dufam ze nas neokradne
laco-nie nie je to varič --nie nie je to velky diler
----------------------
DOLNY KUBYN
----------------------
UHRAVAČ

NESKA SOM SI SMRKOL 1g. -- NESKA SOM SI DAL JEDN GARAM GANJE
ZA DVOJKU -- ZA 2000SK
---------------------
LEVECE
--------------------
HEJ PAGAČ NEMAŠ SISTEM -- HEJ HULIČ NEMAS FAJKU.
UVAR JEDEN KOTOL -- NAPUC FAJKU
------------------
NEVIEM DA SA NATOM ZMOTAT ASPON UVIDITE NARECIE PO MESTACH
PISANE TO JE AKO POCUJES PRETO TIE Y A MEKCENE OK
KULTURA CO SA DERE COSMURI IGNORUJE CENZURI
**************************************************
A NESMIEM ZA BUDNUT TIM CO CHCU ABY VAM PREPLO AK STE DOSTATOCNE SKURENY NA TIETO psycho rospravky ZOSALIETE. :d
Salad Fingers 7
http://www.fat-pie.com/salad7.htm
-----------------------------------------
Spoilsbury Toast Boy -2
http://www.fat-pie.com/spoilsminus2.htm
-----------------------------------------
Salad Fingers 6: Present
http://www.fat-pie.com/salad6.htm
----------------------------------------
Salad Fingers 1: Spoons
http://www.fat-pie.com/salad.htm
---------------------------------------
Salad Fingers 2 : Friends
http://www.fat-pie.com/salad2.htm
--------------------------------------
Salad Fingers 3: Nettles
http://www.fat-pie.com/salad3.htm
------------------------------------
Alan
http://www.fat-pie.com/alan.htm
------------------------------------
oki to su oni ak nieste prepnuti tak toto vas otpecie Very Happy
chuck53
madafaka:frog::crazy:
Jirka P.
"Čau píííčo, já sem inženýr Bob!" - kamos se vcera v hospode predstavoval cizim lidem :D
kvasimodo
my jedneho kamosa volame Klobasnik
Dannn
muthafuka!
Lahvan_FlaskiCZ
kdysi jsme s kamosem hrali na Atari dajakou bojovku, letela na nas obrovska stihacka, kamos nijak nereagoval, ja uz z toho v pasti, nevedel jsem jestli mam zarvat BACHA nebo POZOR, tak jsem diky me prirozene inteligenci zarval BACHOR!, lec kyzeny uspech se nedostavil, kamos spadl ze zidle, ja umrel. :(
toonco
jenom tak blábolim s kámošem, najednou zahlednu v dáli tiípka, on ide
bokom, jaa ho ohlasim... jujraj nazdaar!! cos ty mna nevidel,
Juraj: áá... kukam,..a reku nič nejde (tipek si to valil krížom ces cestu, že ked nič nejde:)

vtipneééé, stretko.. ešte že nič nešlo
Dannn
Vonku sme dohulili a balili veci. Kukam na oblohu, ze kolko hviezd tam je a kamoska: ,,Ja vidim kozorzca!" Tak hladame kozorozca a zrazu vidime 3 formacie kachien! V zime, vecer a akurat ked hulime! no haluz sme mali! Ja hovorim, ze to je metlove komando harryho pottera a idu na rokfort(bradavice). A kamoska zase: ,,Podme rychlo do rokfortu!" Myslela tym aupark...:crazy:
kvasimodo
BOHAAA JA UZ NIKDY VIAC NEBUDEM PIT!!!!!! ani menej ... len tak akurat
chuck53
kamoš:jak vytvořit elektomagnetický pulsní zdroj ?
učitel:no to je strašně jendoduché..Stačí postavit atomovou bombu..a už mám plný sešit zápisů a výpočtů pro realizaci!:frog::crazy:
Varuker
Chlapi, co takhle dát o mlíkendu víko? (původní význam o "víkendu mlíko"....)

Duchaplná konverzace dvou paprik :
- To není jen tak, takové tak !
- Přesně tak....

Hej, jestli se vyliskám, tak mě poser. - kámoš na bajku před nájezdem na skočku v lese. V tu chvíli mě napadlo, jak by asi reagoval na tuto žádost nezasvěcený jedinec :D
cru_ci_fix
... 11 pod ladom... kto vie co tym xel povedat..ale tato hlaska nas totalne dostala...a typek dokonca ani nehuli.. d;o)
Jane Witer
a co třeba...mekele bembe:-)
melir
"Ti ji fláknu až se ti zamotaj koule vokolo krku"prohlásila sestrenka u rybníka,když jsem ji zatáhl za plavky.

"Vrat se za světla"prohlasila maminka kdyz mi bylo asi 14.Tak jsem se vratil rano v 7.30 bez kalhot a bez bot a nakalenej jak prase.Za světla!

"Asi sme v Matrixu"po vyhulení mega THC davky v Holesovickym Crosu.Za boha nikdo nemohl najit vychod.

A další:"Tady je smrad jak ve vopičím pornu"
"Mrdopuch"


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma