Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
Maestro_Muerta
Kámoš přezdívlkou Guma:
"Nejdem nikam , jdeme někam!!"

Hláška z Červeného trpaslíka:
"Kryptofašista"--Nevím co to je ale pokoušeli jsme se to rozlousknout ale v tom našem stavu to nešlo
Maestro_Muerta
"Vesmír je nekonečný , nejsme v něm sami , za vesmírem je nová dimenze , jen blaho , všude tráva , prostě ráj a velkej hambáč s pivovým bazénem"říká kámoš a já na to "ty wle to už je McDonnald a Cofeeshop dohromady to máš i tady jenom za prachy"
Pytlos
-kamoska zahlasila: "jsem minerální voda a proud řeky odnáší částěčky mého těla"

-k alternativní medicíně (hulení) se hodi i alternativní chemoterapie (LSD)

-při hokeji na privátu:
TV: "tady je ještě OPAKOVÁNÍ Forsbergovy akce..."
kámoš "tyo ale že si je teď dávaj co?"

-"pěkně se mi prokrvujou voči a co jako"

- vepřo-knedlo-zelo ==> deklo-piko-hero

-"dáme tomu *psovi zlatou davku..vecer ho pudou ty blbci krmit a von tam bude lezet,s penou u huby,s tou zapichnutou buchnou,proste jako ze si to střelil sám"
(*ten pes je takovej parchant kterej na nas dycky steka kdyz hulime a vymejsleli sme jaxe ty svini pomstime)

-"nechces do ty nemocnice prinyst dekla? aby ses tam nenudil?"
Red dwarff
Nečum jak chleba z tašky...nebo...Jseš vychcanej jak díra do sněhu... taky dobrýje:...pumpička na sáně...
Red dwarff
Zlej strejda ti uřízne hlavičku!!!
Ondřej
Red Dwarff:

Zlej strejda ti uřízne hlavičku!!!


co tě nezabije, to tě posílí!!!


-- Hehe, dobrej kontrast :D
heikki
hehehehe...sranda thread....aj ja mam nejake hlasky tak napr: rozpravaj sa mi do oci ked sa s tebou pozeram...hehe
alebo kamos ma dobru vetu pri zapalovaní fajky ze: tahaj tahaj len sa nestahaj a potom pri druhom tretom sluku co si dava tak niekomu povie ..odpal ma...ten mu pripali fajku a on potom povie ...a letíííííííím...hehe
a este jedna sranda co vznikla pri fajcení: kto druhemu jamu kope ,sam do nej sam,....he
wersus
nejlepsi byla, je a bude: prizaposesli mi toho scloofa... :)
DJSantusVorisek
Ser to do me at je po me ..... pri shotech :D
heikki
este doplnim jednu dnesnu...isli sme s kamosom z tesca..a pri jeho dome stal WWgolf...a typek zajebal: boha,to auto ma druhe koleso ako ine..tak he..
Pytlos
spoluzak si po jointu zapsal pri dejepisu do sesitu jedinou vec,kterou kdyz sme precetli,chcali sme smichy- Ludvík Pobožný měl tři syny.
kenstrm
citace:
Původní příspěvek od Kristl
pícha trává - místo tráva píchá :D pozor! - normální tráva :D
hehe mno hej alebo trava sa zelena...trava sa nezelena, trava sa fajci
kenstrm
No ja som sa minule skoro posral smiechom, ked sme boli nahuleni (asi ako stale) a kamarat sa ma opytal:
"Nevies kolko je hodin?"
Ja:"Viem"
On:"Diki"
no tymto ma ale dostal... ja som si sadol na chodnik a asi desat minut ma tam zbierali.
chuck53
kenstrm: tak to musel být mazec:"díky":frog:to by mě taky zničilo:crazy:
kvasimodo
pocujte a tento vtip poznate jak pride kvasimodo do lekarne?
Takze pride kvasimodo do lekarne a vravi : Mate denaturovany lieh???... NIE NEMAME!!!..... A nejake ine dobre vinko???
kvasimodo
Alebo minule sa mi snivalo ze som bol na zahradke a prisla ku mne diva svina ..... tak som sa s nou zacal rozpravat a vysvetloval som jej ze nech ide prec.... A rano vstanem a segra sa ma pyta : Pocuj preco si v noci krochkal??? :confused:
Kaya
poloz mi prdel ty zmrdo(polib mi predel,zmrde:)
Gustav Ustav
"Přetáhni si spodní ret přes hlavu a polkni"
Dannn
Ja som na kopu snehu krical ,,YETI!" a o zenskej v buse s velkymi zelenymi ocami zvacsenymi aspon 6kami diop3ami a velkymi perami s fialovym ruzom som tvrdil, ze je diskogula!
Kerič
on je taky zlaty ked sa snazi hovorit...
LosLamos
takhle s kámošem jsme byli hulit, po nedlouhé době jsme začali rozpravovat o letadlu Jambojet z Kamodži a za nedlouho se to zvrtlo v Kambodjet z Jamodži a to nás rozsekalo jako prase u řezníka.
zelenacek007
kámoš když byl sfouklej:
,,Dal bych si kamikaze, tam je to buvolí semeno a konopí trávy"
,, ty vole bolí mě páteřník"
Dude
"vegetariánky nepolykaj" :D
chuck53
dneska je mlha že i ptáci musí pěšky :punk:to sem fakt dlouho neslyšel:afro:
The Farm
asi pul hodiny jsme se smali že bychom mohli nacpat do vrtulniku topeni ze škodovky at nam neni zima ale byli jsme dobře skouřeni
Cecylcompany
Nevím, ským se bavíš, když moje prdel spí............. :-)))
weider
nesmrtelne hlasky? :
...a predsa sa tociiii
GrowLAMA
Kámoš mi řika: "Hele moc mě neser, nebo si vemu svoje nakopávačky prdelí a rozkopu ti ksicht"
Ondřej
"já nevim....myslim, že.....nevim..." :D
HighToDeath
1. Ty vole, nevypúšťaj to nosem, budú ti smrdět šušně!
2. Hulit izolepu je boží... (Měly sme menší problém se skleněnkú, chtěla sem ju schovat do fixy, rvala sem ju tam nůžkama a ona praskla:-). Tak sem ju nouzově zlepila izolepú...)
Amigo Gonzales
To kamos mi rikal,jakou ma domluvu s fotrem:
fotr:podej mi to...
kamos:co?
fotr:tamto s takovym tim
kamos:a gde to je?
fotr:no prece tam!!!!!-kdyz jsem byl spalenej,tak sem se tomu chlamal jak maly decko...
LoWeR
Fčera jak sme vykuřeni pozorovali letící letadlo na uplně čiste obloze: ty woe víš proč se s toho letadla dělají take dvě čary bo oni tam v tom huli jak fabriky :) nebo né hoši to není letadlo to letí raketa ze silvestra jak ji vypustili za chvilu to buchne :) nebo to je kometa .... padalo tam hodně hlašek a my se tomu total řehnili
Přesně tak.
O tom Silvestru sem to felil ja a bylo to:
Ty woe to je spomaleny zaběr rakety ze silvestra :) !
GE100
mě třeba otec pořád povidá.... ty HULIBRKU jeden....tak newim
very_hard
No hlaska Strielajuca sosovica Na tom sme sa smialy asi 10 minut
Ondřej
Dávali jsme si zpukaný stezku odvahy lesem, kde padlo několik dost dobrých hlášek. Třeba:
"Máme tady takovou...cestičku strachy..." :D
Anebo kámoška, která to pojala jako cetopis a celou dobu nám dělala reportáž: "Jo ještě jsem vám chtěla říct, že jsem stará. Takže nepudu lízt po liánách." :D
Celller
Dokud ses doma, tak budes poslouchat!
Drz hubu a krok!
Netlem se jak debil!
Chovej se kulturne!
Ja nevim, kdy uz se konecne zacnes chovat normalne!
Az budes ve svym, tak si delej co chces!
Prides se domu akorat nazrat!
Delej se sebou neco!
No, zase cumis, jak debil!
Delej neco, porad se jenom valis!
kvasimodo
Díki bohu ze som ateista !!!
Frankie
1: Hod mi mobil, nech si zavolam, pls...
2: Nemam telku, preco?


Ja: chapes.. ked daco urobis, tak musis mat svedka a dokaz, inak ako by si to ani nespravil... napriklad vyskocis a potom zomries, nie je ziadny dokaz ze si vyskocil, cize si nevyskocil, chapes...?
asi pol hodiny som to kamosovi vysvetloval
Anonymer
:D Frankie... a vtedy som to aj tak nepochiopil :D :D
Vseved
Francois deGEOT

Ten čokotunel je brutální hláška . :D
chuck53
kamos na me vcera:"Ty Chucku,my musíme nasadit nejmíň 100kytek...Né spíš moc....Anebo hovno ,víc než moc" :punk: ..vyznelo to hrube asi jako ten film brzo začne končit nebo polovina nekonečna:afro:
Protiva
2 Celller: Dovrý hlášky :D

k1:Co ti je?? Čumíš jak píča.
K2:Vážně??
k1:Jistič
Janísek
Protia:
KRUTÝÝÝÝ . jsi mě rozesmál
kvasimodo
kdepak herecka! Kurva je to !!!
kafevar
Frankie: to je něco jako Schredingerova kočka? Nevim jestli jsem to dobře pochopil, ale ve chvíli kdy zavřeš kočku do krabice, tak od toho momentu je buď mrtvá nebo živá. Záleží jenom na tom, jak na tom bude až jí z tý krabice vyndáš. A je v podstatě jedno, jestli umřela hned nebo těsně po vyndání z krabice (když pominu smrad rozkládajícího se masa). Protože jestli jsi ji vyndal mrtvou, tak důsledky jsou pro tebe, jako kdyby byla mrtvá od chvíle co jsi ji tam vrazil.

Tak na to, co jsem teď napsal by mi kamarádi normálně řekli: nemektej :)

edit:
Teď jsem si ještě vzpoměl na rozhovor s kámošem, to mě fakt vyřídilo. Upozorňuji, že následující výrazy budou až drasticky neslušné, slabší povahy ať to nečtou.

Kámoš: Podej mi prosimtě tam tu, nó tu piču.
Já: cože?
Kámoš: Takovýto jak se s tim tó, nó víš co, jak se s tim mrdá do tý, nó, do tý sračky.
Já(zrovna zalívám instantní polívku): myslíš lžíci?
Kámoš(naštvaný, že mu nikdo nerozumí): no jasně, vždyť to říkám

edit2: a ještě jsem si vzpoměl na jednu. Kámoška na chalupě, která skoro neumí plavat, tak spadla při škubání nějakýho roští (prej dokaritvní rákos) do rybníka, kde bylo asi 0,5m hloubky. Okamžitě vylezla a běžela z toho šoku přes celou ves a křičela: "Pomóc, já se topim!!!"
chuck53
Kámošů vedle ve třídě se ptal učitel jaký budou stavit maturitní výrobek a jeden typek:"Já upěču bábovku":punk:
Frankie
kafevar: no nieco podobne, uz si ani moc nepapatam co som tym myslel
luckyBOB
ucitel prijde do tridy a rika:tak hosi kdo ma dneska sluzbu..neni tady krida..a kamos se zvedne ja ja..jen si dobalim toho speka...:DD:

ucitel:tak ja chvili pockam..:D:D
Real-Shit
citace:
Původní příspěvek od luckyBOB
ucitel prijde do tridy a rika:tak hosi kdo ma dneska sluzbu..neni tady krida..a kamos se zvedne ja ja..jen si dobalim toho speka...:DD:

ucitel:tak ja chvili pockam..:D:D

Good u nas to je uplne stejny
Pytlos
"Jarešákovo svinstvo pěkně jebe.." a jako ze nas to fakt hodne vymocnilo :))
executor
"TA MAŘKA ZAS DE CHCAT"
LoWeR
tuž to su klidny jak ty si klidny! tuž tak budme klidni!
Ondřej
"Dneska si nějak sedím na vedení."
po půl minutě:
"Co jsem to říkal?" :D
ReeJack
Tak jsem se tím vším konečně prokousal.....


Moje nejoblíbenější hláška : " Slečnó nepučila byste mi zašukat? ....????!!!!.... Já vam to zejtra vrátim . "

Jediný co jsem touhle hláškou zjískal bylo pár nepěknejch přídomků vod jedný mladý slečny kerá mě zaslechla :p

Jinak když mě kdokoliv osloví než stihne říct cokoliv dalšího odpovídam automaticky " Nemám !i " :)
Konopník
ReeJack: to s tím šukání je dost dobrá hláška ... docela dost sem se zasmál !!!!
kvasimodo
humor na vychode sk: kamos si usral a druhy hovori ...fuuuj citim tu indulonu .... a treti kamos do toho: hehe foter nemohol v noci zaspat?
korkis
citace:
Původní příspěvek od ReeJack
Tak jsem se tím vším konečně prokousal.....


Moje nejoblíbenější hláška : " Slečnó nepučila byste mi zašukat? ....????!!!!.... Já vam to zejtra vrátim . "

Jediný co jsem touhle hláškou zjískal bylo pár nepěknejch přídomků vod jedný mladý slečny kerá mě zaslechla :p

Jinak když mě kdokoliv osloví než stihne říct cokoliv dalšího odpovídam automaticky " Nemám !i " :)


Ale mám zkušenosti že ta hláška s tím půjčováním funguje, alespon u mě, ale pokaždý to taky nevýjde, je to tak 50 na 50.......
Moje
Slečno vy mate hezkýho psa můžu si vás pohladit.......
chuck53
Zhulený jak motyka a v horším případě jako lopata:-)
moswa
lower: to mi připomělo jednu hlasku. "vypadáš tak jak já se cejtim" . :D samozřejmě že v nestřízlivym stavu..
chuck53
Poběžím rychlej než našňupaný gepard:-)
Ondřej
Možná že jsem to tady už psal, ale hrozně se mi líbí hláška
"Je mi tma..." :D
freshbrain
tak ja taky neco zandám.....pred tejdnem sem predved vrchol toho jak clovek muze o pamet kdyz huli...balim si jointa s tim ze si ho dam az pujdu do prace (500m, to je v poho ne?) no tak sem domotal vyrazim na cestu a.....nic. pridu do prace a po hodine trvde prace si vzpomenu ze jsem zapomnel zkouril to brko

ruleezzzz !
cilum
kamosh a já:
K: hej bude ten že
J: jaký ten vole?!
K: no ten kokot s tyma vlasama
J: jaký kokot s jaký vlasama vole?!?!?!
K: kurwa šak víš né vole ten kokot s tyma bílýma vlasama a fůsama !!!!
J: Mikuláš???????
K: jn ten!
ROFL tohle mě hoooodně rozsekalo

[ot]
dobrý dred, ale víc než polovina sou úplné sračky..... buď mě to vyznívá jako "hulím to po první a sám nevím co to se mnů dělá" a nebo samé "Jéééé to ale byla hustá hláška" OMFG! kdo to kua má číst?!
[/ot]

2 Dannn:
nerad se navážím do lidí ale myslím že nebudu sám kdo si myslí že si krapet mimo (hezky řečeno)
na nejaké stránce máš snad aj 5 příspěvků a to buď píšeš jaxes kt. hlášce zasmál nebo jiné nesmysly.... co to má jako být?! Rank Hunting??? už nevím jak tady (dlouho sem tu nebyl) ale na jiných fórech se tohle řeší dost tvrdě.....
a sů tu různé blbosti ale ty si jediný člověk kt. sem píše tak moc a vůbec nic z toho není směšné! to že si byl opakovaně Yettim nepokládám za nesmrtelnou hlášku ale spíš ukazatel tvé inteligence, vyspělosti, blbosti no nazvi si to jak chceš.......
Dannn
2 cilum: medzi nami, ani mne sa niektore hlasky co su tu nezdaju vtipne, no nepisem o tom, ale sak v pohode, berem to.
Zatial to nikdo neriesil a ani som nemyslel, ze by zacal, no neva. Nemyslim, ze hlasky, co som pisal su nesmrtelne (tiez sa nechcem navazat, ale ten mikulas ma do kolien zrovna nedostal...), lenze som si myslel, ze sa to bude dat pochopit vzhladom na situaciu, v ktorej to bolo povedane, cize ked sme boli nafajceni. Keby som bol svina, tak tiez viem napisat, co bolo suche, no viem si zase predstavit, ake to muselo byt vtedy vtipne, ked to niekto povedal...
peace
V tomhle stavu se nedá jet.

Ten hroch má ale tlamu a to má přitom jenom sedum krčních obratlů

U hroznýše v ZOO přes celej areál plazů....."Ty krávo, de po Liborovi"
- Had "Ne, jdu po tobě"
kattenka
Dannn: mno promiň ale souhlasím s tím od cilum...jediný co píšeš, je jak chytáš doma nejvíc drsný holotropy...vždy se u toho nějak extrémně rozbiješ o stůl...napíšeš jak chceš pokaždé zhulovat kočku,ale jakmile ti to někdo vyčte tak hned NEE NEE SORRY SORRY..JÁ BYCH JI NEZHULIL...když už máš teda nějakej svůj názor tak si za ním stůj...a když chceš psát něco aby si byl pro ostatní master,tak se snad více snaž..((: tvé příspěvky už přeskakuju,nebaví mě je číst..(((; měj se
kattenka
mno jinak jsem právě našla doma tak rok starej hulící sešit-to jest-sešit z různýma malůvkama a hláškama...znáte to..((: no jako na pár hláškách jsem se teď fakt zasekla..(((: mno možná vás to tak napobaví jako mě teď pod vlivem ((((:

(nudná hodina francouzštiny)já:KULATÝ A PODLOUHLÝ..hmm tak by se mohla jmenovat..třeba nějaká pohádka..to je celkem nášup ne?kulatý a podlouhlý..
kámoška:myslíš něco jako ŠIROKÝ A DLOUHÝ?..
já:hmm..aháá...ono už něco takovýho vlastně je..hm tak zas nic..

já:ej myslíš že ten brouk..byl jako tak hnusně rozšláplej?
kámo:nee..on jenom dělal mrtvýho brouka..((:

kámo:co myslíš,co to je?
já:mno..černej rybíz..?
kámo:to jo,to jo..a proč je teda červenej?
já:no..protože je ještě zelenej!! (((:

a poslední teď nedávnej rozhovor s kámoškou ve zhuleným stavu ve škole v hodině kompů..
kámoška:Mno..tak ten rohlík zapij tou mou mandarinkou..na..
já:hej ne dobrý..já to zapijím tím kyselým okurkem co mám v tom!

jestli vás ani jedna nepobavila tak sorry že ((((((:
chuck53
Včera sme byli v hospe a hlášky padaly jak vzteklé.nestíhal sem to ani psát do telefonu:-P

Ve škole na besedě:"Já sem ochránce přírody,pokud mě neznáte,my provádíme bezpečné transfery žab"

Při slohovce: A:"Mužu použít slovo vole jako oslovení?
B:"Žádné vulgarismy sem řekla,nic podobného jako "Aby tě satan zpral"

v hospode kamos na cisnika:"Ja bych si dal to jablečné pyré"

stary učitel řekl:"Já mám takový hlad že mi velké střeva požírají ty malé"

kamos v hospode u pivka ktere moc nesmakovalo:"Sem tady tak dlouho ,že bliju pavučiny"
:punk: afro::crazy:
Dannn
kattenka: do tych prispevkov nepisem kazdy myslienkovy pochod, lebo by to bolo este nezrozumitelnejsie, nez sa mi to zda teraz. za svojim nazorom si vzdy vzdy stojim a nemyslim, ze by som ho nejak menil. to ze som chcel zhulovat kocku bolo nepodstatne v tom, co som pisal, islo tam o nieco ine a preto som nerozpisoval, ze ma to napadlo, no potom som si povedal, ze moju malu kocicku predsa nahulit nemozem, no napriek tomu som sa postavil a isiel do obyvaku...ale to je jedno. uz nech sa to neriesi, pokusim pisat veci, co prejdu nejakym filtrom, ak vobec napisem. peace
Protiva
PROSÍm řešte si to někde jinde a nezasírejte to tu :flick:
Hanyz
včera ve 4 ráno na kolejích:
"Pi*o, pochčijem tady té děvce dveře":D

A fakt je pochcal a ona otevřela:D
chuck53
Banda se mi smála za to,že když kdosi řekl nějký šprým a já sem ho jen tak zaslechl v éteru, řekl sem z telefonem v ruce:"Už mi to diktuj:-)":crazy:
FlickerBird
"kunda netáhne" :slizoun:
groowermann
byly sme na stopu a ze zatacky nakej zvuk...a kamos:"to je nakej diesel..." a ze zatacky se objevila multikara..... :omg: ;-)

a pak sme se dovezli dal a koukame na pole - hele,tamhle je snih....to sou labute......hele,ten snih lita!!...
Pejda
Jsem zkašenej jak paprika :)
Pytlos
v pondeli: "volove sem snad charita?" "ale my sme kolednici kurva!" a reakce na jednu z pomlázek - "tohle je Bismark mezi lodema" hele hodne rozsekavaci jokez!
chuck53
Ty si tady hulíš jak urvané kamna:punk:
cabax
no kamarad raz fotil s mobilom zapalovac....a zrazu zvolal....kurva ja som dobry :-DD
nehulimciga
hehe... vcera mi kamos pri odchodu rika : KURE KECUP CAU :D
mlynkovec
piča není mýdlo z ní neubude
mlynkovec
kamosova odpoved na to jestli by opichal jednu celkem odpudivou skebli
ÁLE PROSÍM TĚ ,TROCHU SAVA,TROCHU PIVA A VZDYCKY TO JDE
Dneska jsme s kámošem leželi zkuření na tribunách na hřišti a fárali se zavřenýma očima takové ty barvy jak se podíváte proti slunci apod.
Pak kámoš prohlásil : Jdeme si sednout na břicho.
Já odpověděl : Já nemůžu, já mám žebro v prdeli :D !
Nuclear
1: Pliveš nebo polykáš?
2: KLOKTÁM!!
LoWeR
haaa : směješ se , nebo se dusiš???
to mě pak zadusilo smichy ještě víc :)
BuBaakk
ja mam toto :D

"Zijem na tomto svete uz 18rokov a zda sa mi to ako cely zivot."

morda nee? :D
LoWeR
Tet sem cosi faral na netu a na jedne strance narazil na husty slogan : Víte jak na trávník, skříně nebo jak ušetřit za vodu?BYDLENI.ATLAS.CZ
Jsem se tomu chlamal jaxcip:)
chuck53
Včera sme z kamošma seděli a dělali sme blbosti.Dával sem si páku z kámošem a zrovna když sem ho krásně pomalu ale jistě dostával řekl:" Řeže tygra!!".no to me položilo a věnoval sem se smíchu:punk:
TWiSTY
-Nekuř, uschne ti!
-Suchý lip šustí!
:D:D
LoWeR
Drž hubu a krok! tak sem odjebal starou jak furt něco drškovala jak sme šli :) ale mzslel sem to ye srandz prost2 to sedlo
LoWeR
Kua zapoměl sem přepnout na českou klavesnici :) na tom huleni něco bude!
chuck53
Byli sme z kamošem na bikovych zavodech a on ma na kole vidlu Skareb.Prisel jeden typos od nas,ktery dává na kole rychtu a říká:"hmm,Xt přehazka,kliky,přesmyk,dual kontrol a vepředu Skéro:-)"..tak nejak z toho vyplynul novy kryci nazev pro skunky:-D"Skareb":frog:
M0lot0w
Když sme se s kamošem nejvic zdýmili tak sem mu řikal:"Proč máš tak přivřeny oči?"
Kámoš:"Protože je teplo"
Já:"Co to meleš?"
Kámoš:"Nevim mě se to nějak "pomletlo"............
ges
nemam rad cigany a rasizmus
hehelum
Kamos se jednou snazil rict tohle cislo 10 382 000 a rekl to deset tisic tristaosmdesatdva tisic:D:D, a pak to vysvetloval jako ze ty tri nuly sou ten tisic ne? :D
Z-E-N-I-T
Zdravíčko all. Jednou sem byl nemocný, tak sem kamoša poslal pro nějake divko do půjčovny a frajer se po cestě zkouřil a dotáh nějaky horor z roku 1982 xD ... Litry kečupový krve a umělé části končetin lítaly vzduchem :) Tak sem nepozorovaně zapl nahrávaní přes sluchátkový majk co ležel na stole a tahle to dopadlo... Bylo tam toho víc, ale tohle mi utkvělo v paměti... Tam nakonci se ptám jakože jestli sem vytáh klíč bo jak sme byli hulit na balkóně, tak sem zarazil klíč kdyby šla mama ne... A já asi 7x "Vyndali sme ten klíč?" tak tam to nakonci je to už asi po sedmé a ja tam dycky vysílal toho kamoša xD ... Je to uploadnute jenom na par dni tak stahujte!!! ENJOY!!!
http://s53.yousendit.com/d.aspx?i=1...I92PQADO2XZIUL3
A btw máte tam i txtčko s tím co mluvíme, protože někdy není rozumnět :)
Janísek
Byď soudnej!!!:punk: :punk: v tu chvíli nebyl soudnej asi nikdo:-))
chuck53
Dneska ve škole sem dostal na oběd 4 buchty.Dvě z bílou polevou a dvě z kakaovou.Tak když sem viděl že se do toho všici pustili zeptal jsem se:"Mám začít tou žlutou nebo tou zelenou?":afro:no jo původně sem to myslel fakt docela vážne akorát sem řekl špatné barvičky:frog:
Taig
Po trávě se nešlape, po trávě se směje


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma