Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Životní Styl > Kuřárna

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 
nesmrťelné hlášky ... - Klikni zde pro originální téma
TeCZko
kamos nazranej jak dan hlasi: za veceri a pul je hodina :D
NUMERO:UNO
strč si ho do rohlíku :)
Wokap
Moje babička na mě - já vám mladejm vůbec nerozumim - co je to ten popiči rachot? :D
většina iráčanů nesouhlasí s válkou v iráku :) (to prohlásil jeden naprosto zmaštěnej kámoš)
xjackx
To ja si jednou sel na benzinu koupit kamikaze, stalo 39kacek a ja ji dal 4petky a pak jeste korunu se slovy "TO MATE ABYSTE MI MOHLA VRATIT" lidi a kamosi tam chcali smichy :-D
FlickerBird
citace:
..50 hub, s borynkou k lesu a dělat pussy workshop..
:p:
Fantasie
Ti rorýsi sou hrubí. Tady žádní nerostou..

Tučně
Chtěl jsem si zpálit jeden vlas a chytlo mi jich víc.. Tuhle větu pronesl můj kámoš když přišel do školy s opálenou hlavou....
*dR->ZmRd$!*
cus lidi dnes sme se spalili s kamosem jak papriky a meli sme otevreny okno on prej zavriho nebo sem nekdo vleze ja si otviram jenom dvere (venkovní):D
Dr*Skunk
na mliečku kamarat hovorí do nas ako do obecenstva nepametam presne k čomu to bolo ale znelo to tak:
človek debilný tada gramotný ale hlupy :mutant:_!
Eloren
to mě se jednou snažil vyjasnit (trochu)barvoslepý kamarád svou velice tíživou situaci: ''Ty vole to je uplne v prdeli ....................přestávám poznávat barvy....................třeba hnědou tu vidím jako zelelenou (po chvíli ticha) a zelenou jako hnědou .... to už je v řiti:-( ''
ZajdaXXW
JE TO ROZBITY.
j.train
TYVOLE TY TO BONGO TAHAS JAK 14LETA HOLKA BEZ KALHOTEK..

A: LEPSI NEZ DRATEM DO OKA
B:JA MAM BREJLE
Dr*Skunk
Rozhovor:

A: Pozdravuje ta Marian
B jaký
A: ten co ma ucha jak pavian :frog:
B: kot si rob zo mňa pču
Haggy
Kamarodova oblibena vysirka:
Slyseli jste ten vykrik?? ... ne, co? To umrel PUNK!

nebo

Tyjo to je smrad, citite to? (vetsinou negativni odpoved s tim ze je na blizku nekdo kdo ma na sobe znacku FishBone) ... Smrdi tady chcipla ryba.
kostě
du si takhe kupovat jednou vypalenej jakejsi integráč a v tom shopu měli vystaveny trafo pájky a kámoš na mě valil "trafopájku už nechcu nikdy vidět" a ja zachvilec na tu babu ja chci tuhle trafo pajku načaž výbuch jak cip baba nechápe ajá ne tenhle integrovaný obvod .

a stim samim borcoj sedime vypuklý na lavce a on na mě "zzzssssmmssššš"
a chtěl řict zase mám sušáka
carlos
Téma pro velký počet odpovědí pokračuje zde:

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=30124


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma