Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vekove slozeni na Grower.cz
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 6 7 8 9 10 »
Jaký je váš věk?
18 let - 25 let
26 let - 30 let
31 let - 40 let
41 let - 50 let
51 let a více
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
ZMonica
Stálý Člen

Karma uživatele ZMonica - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 156 

Příspěvek č. 113

psycho, no jasny, to je psravnej pristup k zivotu..

Realita je iluze, způsobená nedostatkem THC, s hlubokou úctou k přírodě, že na to přišla..

Old Post 24-01-2004 v 13:05 PM
ZMonica je offline   Profil uživatele ZMonica   Find more posts by ZMonica   Foto galerie člena ZMonica   Click here to Send ZMonica a Private Message   Add ZMonica to your buddy list     Navštiv homepage uživatele ZMonica! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Příspěvek č. 114

dnes mam 10.731 dní - to je šílený číslo...

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 11-02-2004 v 11:59 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hYp3r
Stálý Člen

Karma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% PěstitelskáKarma uživatele hYp3r - 83% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 351  

Příspěvek č. 115

2 Serpin > heh taky je mi 28, ale fakt jenom fyzicky... :c)

"Nesud nikoho koho nepoznas, neposuzuj nic co jsi sam nezkusil."

------------------------------------------------
<<Pestovani pod LED osvetlenim - hYp3r>>
<<Cannagenetics>>
<<Konopny "oriskovy" liker>>
------------------------------------------------

Old Post 11-02-2004 v 15:41 PM
hYp3r je offline   Profil uživatele hYp3r   Find more posts by hYp3r   Foto galerie člena hYp3r   Click here to Send hYp3r a Private Message   Add hYp3r to your buddy list     Navštiv homepage uživatele hYp3r! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Obecné nezáleží na věku Příspěvek č. 116

znám ženskou které je přes padesát a už dost dloho hulí ganju a hash ale hash nejvíc, je docela v pohodě, ale samozřejmě je kapku "jiná" (rozuměj pěkně vyhrabaná). Mě je 25 hulím velmi často a občas mám pocit, že už ani nevím kolik mi je let . Nezáleží tedy na věku ale na všem dohromady. Ale na groweru budou asi hlavně mladší než padesát let, protože jde o to kdo chodí na net, nebo ho má doma a kdo chodí na grower.

Naposledy upravil DAWEX 09-11-2004 v 14:48 PM

Old Post 11-02-2004 v 23:39 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Obecné kajinec dealer -strana 7 Příspěvek č. 117

člověče jsi jen obyčejnej magor. Rozhodně i já tě dám do svého ignorelistu. Doufám že jsi jen hloupý žvatlal, co chce být zajímavý a obletovaný, protože pokud by byla pravda to co jsi tu psal, byl bych první, kdo by ti ta políčka rozjezdil autem. Nebo to rozdal normálním kuřákům. Já nikdy!! neprodal a nikdy!! nekoupil a jsem tak spokojený. Maximálně dělám change s kámošama. Tak se buď seber a přestaň si hrát s ohněm (dřív nebo později tě někdo práskne, nebo to praskne) a nebo si nevymýšlej historky.

Old Post 11-02-2004 v 23:55 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Obecné 2 b3tL Příspěvek č. 118

Simtě, napiš mi něco o sobě a ještě to promyslíme. Seš z Pragu?

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 12-02-2004 v 10:47 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ZEta
Grower Medovláska

Karma uživatele ZEta - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2004
Příspěvků: 85  

Pohodička nejsem sama Příspěvek č. 119

Zdravím b3tLa, Serpina a HYp3ra, už jsem si myslela, že tu jsou samý dvacátníci

•°o.O-zet-O.o°•

Nemiluji nevinné rozkoše. Mademoiselle de Montpensier

Old Post 12-02-2004 v 10:51 AM
ZEta je offline   Profil uživatele ZEta   Find more posts by ZEta   Foto galerie člena ZEta   Click here to Send ZEta a Private Message   Add ZEta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PiosOne
grower primitiv

Karma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% PěstitelskáKarma uživatele PiosOne - 91% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 1485 

Příspěvek č. 120


b3tL: tady ho máš (použil jsem anketu tohohle threadu ke dni 13.2.2004)

Hulení v práci Povolání kuřáků marihuany Hulení a žravka Výměna semínek Axiální ventilátory Advanced Hydroponics Aqua System Postavte si EC metr Postavte si pH metr Piosova kalkulačka spotřeby Piosův outdoor 2004

"Mé ego prcá superego do zadku"

Naposledy upravil PiosOne 18-02-2004 v 13:12 PM

Old Post 13-02-2004 v 09:34 AM
PiosOne je offline   Profil uživatele PiosOne   Find more posts by PiosOne   Foto galerie člena PiosOne   Click here to Send PiosOne a Private Message   Add PiosOne to your buddy list     Navštiv homepage uživatele PiosOne! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sadnbow
Stálý Člen

Karma uživatele sadnbow - 75% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 86 

Příspěvek č. 121

3+17...

Old Post 17-02-2004 v 18:49 PM
sadnbow je offline   Profil uživatele sadnbow   Find more posts by sadnbow   Foto galerie člena sadnbow   Click here to Send sadnbow a Private Message   Add sadnbow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Dotaz dospelost? Příspěvek č. 122

citace:
Původní příspěvek od g420
Mě věk vždy jen mate, jde vážně o vyspělost.
Co se týče mne, vždycky jsem si myslel že už jsem dospělý (tak v 15, 17, 21) ale vzdycky kdyz se podivam z5, vidim ze jsem jeste porad batole jen s trochu vetsim rozhledem kolem...
a to jsem tu dnes presne 26 let a porad stejny pocit...
vim, ze toho jeste vlastne moc nevim


2 g420:
to je nejhezci nazor, jaky jsem v tomhle threedu cetl. Plne se s nim ztotoznuji.

p s y c h o 8 4

Old Post 18-02-2004 v 15:26 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Majky
Stálý Člen

Karma uživatele Majky - 16% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 88  

Příspěvek č. 123

moja mama ma tolko vypocitajte kolko mam ja proste mozu ma uz davno zavriet mno ta tak...

if the kids are united, then we´ll never be divided...

Old Post 23-10-2004 v 21:50 PM
Majky je offline   Profil uživatele Majky   Find more posts by Majky   Foto galerie člena Majky   Click here to Send Majky a Private Message   Add Majky to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Majky! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 124

Mě je 19, tak to mám asi 1/4 života za sebou a z hrůzou zjištuji že jsem za tu dobu vůbec nic nedokázal :-°)

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 30-10-2004 v 09:50 AM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 125

lordwilliam: mno, citim se podobne ale to se změní, pokud se dostanu příští rok na výšku, tak si něco dokážu

Old Post 30-10-2004 v 10:26 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.Chris
Nový Člen

Karma uživatele Mr.Chris - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 126

Fúúú tak patrím k tým 12-tim najstarším.... Ale ja som začal huliť keď som mal 30.... dnes začínajú okolo 15.... to znamená..... že mám 25 (huličských) rokov...

Keep Smile

Old Post 30-10-2004 v 20:27 PM
Mr.Chris je offline   Profil uživatele Mr.Chris   Find more posts by Mr.Chris   Foto galerie člena Mr.Chris   Click here to Send Mr.Chris a Private Message   Add Mr.Chris to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wýletník
Nový Člen

Karma uživatele Wýletník - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 127

Skoro 18...., ale stejne je to fakt, ze zacinaji stale vice mladsi a mladsi a nakonec to zkonci u batolat, nebo né?

Kazdy den není stejný...

Old Post 30-10-2004 v 21:21 PM
Wýletník je offline   Profil uživatele Wýletník   Find more posts by Wýletník   Foto galerie člena Wýletník   Click here to Send Wýletník a Private Message   Add Wýletník to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Wýletník! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hudy
Stálý Člen

Karma uživatele Hudy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 27 

Věkový složení grouru... Příspěvek č. 128

Vosumnáct, ale chovam se tak na 10 , myslí mi to tak na 5, utrácim tak na 45 , cíg za den vykouřim tak jako 60át 30tiletejch a kapesný mam tak jako vosumnáctiletej

Old Post 30-10-2004 v 23:07 PM
Hudy je offline   Profil uživatele Hudy   Find more posts by Hudy   Foto galerie člena Hudy   Click here to Send Hudy a Private Message   Add Hudy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:14 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 6 7 8 9 10 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
12-01-2009 - Závislost na grower.cz - 83 odpovědí
05-01-2007 - Štěnice na Grower.cz - 51 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3300210 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív