Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » SKLÍPEK 12xEdnik, drip 600w
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Kiddnaped
Stálý Člen

Karma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% PěstitelskáKarma uživatele Kiddnaped - 97% Pěstitelská

Registrován: Apr 2013
Příspěvků: 410 

Příspěvek č. 17

citace:
Původní příspěvek od Capo


Pokud dáš velkou kostku, tak zase nemůžeš nechat téct vodu pořád. Bys ten mladý klon utopil v tom rockwoolu. Známí co to s kytkama moc neumí zkoušeli NFT a na začátku měli kostky pořád mokré od tekoucí vody a kořeny se jim utopily.


Staci tyden zalevat mene a pak to pustit naplno. . Tak se podivej tu do vlaken myslim si ze kazdy to ma v rw a keramzitu tak jak to asi delaji.

3x Orange Bud ( DP ) 400w
10xSharkShock,1xWappa,1xSuperSkunk 600w - 1,08 g/w
4x Shark Shock 2x Somnago 600w - 0,89 g/w
5th Round 600w, Ebb - Lemon Ice and Gauge Kush

Old Post 25-09-2015 v 16:52 PM
Kiddnaped je offline   Profil uživatele Kiddnaped   Find more posts by Kiddnaped   Foto galerie člena Kiddnaped   Click here to Send Kiddnaped a Private Message   Add Kiddnaped to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

9.den 18/6 Příspěvek č. 18




9 den, lampa stále svítí 18 hodin. Líbí se mi rychlost růstu, která se teď podstatně zrychlila, pritom mají teplotu pres den jen kolem 20°C, kytky začaly spotřebovávat více vody, tim pádem asi vzrostlo EC na 1,24... Hned jak to bude možné tak vycerpam roztok a naliju tam nový..

Květinář

Naposledy upravil kybork 27-09-2015 v 09:44 AM

Old Post 27-09-2015 v 02:54 AM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 19

Tak slečny dostaly nový roztok, pH 5,3 do rana stejne vyleti EC 1,35..

Květinář

Old Post 27-09-2015 v 19:34 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Bárt

Hydroton má PH7 , Keramzit také , rozdíl je pouze v tom, že Hydroton je dělaný v Německu a je to sesterská firma Liapor.cz , stále se jedná o expandovaný jíl a jak mi výrobce v komunikaci řekl, tak Hydroton má přesnější kuličky a rovnoměrné zabarvení. PH se musí srovnat na začátku u obojího, odzkoušeno v praxi. Rozdíl je hlavně v tom, že Hydroton je dražší kvuli dovozu (slova výrobce).


Kdysi tu právě v jednom vláknu jel Hostitel333 ebb and flow a uváděl, že ten hydroton je do hydra lepší. Jen už si přesně už nevybavuju, jestli líp drží potom phčko. Rozhodně je v něm ale o dost míň bordelu, který ty musíš eliminovat, pokud chceš mít cirkulační zálivku. Každopádně dík za upřesnění

Huliči a posilování

Grow 06 Passion 1 x Swiss crypto hashberry 2008 v obrazech

Old Post 30-09-2015 v 09:48 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 21

Já mám mix keramzitu, hydrotonu a centimetrové kostičky rokwoolu. A kytky si nemůžou stěžovat.

A jen tak do debaty. V knize hydroponie pro každého píše že nenormální keramzit je pro kořeny lepší než jen hydroton. Protože právě není stejný a kořeny rádi vlezou do všech puklinek a dírek.
Ale jinak efekt je u všeho stejný.
A bordel je podle mě u všeho stejný vždycky to musíš před použitím prát jak kkt.

Snáze uvěříme lži, již jsme slyšeli uš tisíckrát, než pravdě, která je vyřčena poprvé. >4 2 0<

InDoor > #8MAXHYDRO, #7HYDRO, #6, #5, #4, #3, #2, #1

Konopný Medovník . : . Cannabis > Tabák do vodních dýmek

Old Post 30-09-2015 v 10:44 AM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 22

Zdar,
hele a nestoupá ti to Ec proto, že jak se odpařuje voda, tak se prostě zvyšuje Ec ? Plus teda jsem někde četl, že keramzit sám o sobě ze začátku zvyšuje Ec.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 30-09-2015 v 20:19 PM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

12.den 18/6 Příspěvek č. 23






Kytky se krasne rozrůstají do stran, dělají mi radost. Ph se už uklidnilo od včera stouplo z 5,7 na 5,9 tudíž nechávám. Ec stouplo na 1,55 ale to si urcite jen pochutnaji Jak jde videt pár kytek je zakrslejsich davam tomu za vinu větráku který rozfoukaval teply vzduch pod vybojkou a foukal chladny vzduch primo na one kytky.. Umistil jsem ho uplne bokem at s nima jen zlehka kyve a rozezene teplo z pod lampy.. Snad se co nevidet rozjedou a doženou kolegyně, které mi opravdu vyrážejí dech svou keříkovitou stavbou

MENe, ano, to zni dobře, urcite tam budou i lepe držet, budou prikotvenejsi kdyz prorostou zahrabane kosticky rockwoolu, v keramzitu nebo hydrotonu se nemaj poradne ceho chytit Akorát ho budou obrustat.. Nevim jedu keramzit poprvé neviděl jsem ho ještě prorostly kořeny Jedina nevyhoda snad u tvého složení bude opětovné pouziti.. Nebo to tam asi spíš jen dosypes rw )

Tuffe, ano, tvou myšlenku jsem ti snedl uz v prispevku vyse, kdy jsem na to selskym rozumem došel Snad jen ne tak odpařuje, ale kytky ji pijou a neberou si s ni asi tolik žrádla.. Takže doliju slabším roztokem protože pijou fakt fest, a po dalsim zaměření budu vědět kolik jim tam toho dolít Jinak to prý zvyšuje i kyselina.. no sam jsem z toho ještě tak trochu jelen A k tomu keramzitu zvyšující EC, nepleteš si to spíše se zvyšujícím Ph? To totiž děla dokud se neustali, pak by slovy Bárta měl byt ustaleny

Díky za reakce a K

Květinář

Naposledy upravil kybork 01-10-2015 v 00:28 AM

Old Post 30-09-2015 v 23:59 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tuffgong1
Stálý Člen

Karma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% PěstitelskáKarma uživatele tuffgong1 - 58% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 967  

Příspěvek č. 24

Ted na to koukám, sry za opakování toho co tu už bylo...
Před pár lety jsem to někde četl, ale znáš to , co je napsáno na netu nemusí mít s pravdou noc společného... sám zkušenost nemám zatím jsem jel jen kokos a rw kostičky ;-) No nic přeji pěstu zdar a budu sledovat, protože plánuji něco podobného.

Lidi prosím vás , buť ty seriály dodělejte do konce a nebo požádejte admina o smazání !

Old Post 01-10-2015 v 08:20 AM
tuffgong1 je offline   Profil uživatele tuffgong1   Find more posts by tuffgong1   Foto galerie člena tuffgong1   Click here to Send tuffgong1 a Private Message   Add tuffgong1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MocnyOkurek
Stálý Člen

Karma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% PěstitelskáKarma uživatele MocnyOkurek - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2014
Příspěvků: 1044  

Příspěvek č. 25

Prosimte kdy hodlas prepinat? Ja prave tedka resim jak prepnout bo ten kalidog je takovej kerikovitej a zvazoval sem ze to necham trosku narust. Mozna i na tech 30-35cm. Nevypada to ze by se chtel tahnout kor kdyz jsem ho zastipl.

Kvalita predevsim!

Old Post 01-10-2015 v 08:43 AM
MocnyOkurek je offline   Profil uživatele MocnyOkurek   Find more posts by MocnyOkurek   Foto galerie člena MocnyOkurek   Click here to Send MocnyOkurek a Private Message   Add MocnyOkurek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od Mr.MEN
Já mám mix keramzitu, hydrotonu a centimetrové kostičky rokwoolu. A kytky si nemůžou stěžovat.

A jen tak do debaty. V knize hydroponie pro každého píše že nenormální keramzit je pro kořeny lepší než jen hydroton. Protože právě není stejný a kořeny rádi vlezou do všech puklinek a dírek.
Ale jinak efekt je u všeho stejný.
A bordel je podle mě u všeho stejný vždycky to musíš před použitím prát jak kkt.

Je to tak, navíc ten Hydroton je perfektně kulatý, takže se nedokáže ve květináči do sebe zaklínit a kytky v tom nejsou tak stabilní, muže se v tom vyvrátit. Ten nerovnoměrný se usadí a drží pevně kytku.

Grow Max 150W

Old Post 01-10-2015 v 09:56 AM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mr.MEN
Stálý Člen

Karma uživatele Mr.MEN - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 1726  

Příspěvek č. 27

kybork: Přesně jak píšeš vysypu vezmu ten shluk kořenu a ty kostičky s těma kořenama a vyhazuji pak jen dosypu a jedu znovu.

Taky jsem zkoušel jet jen v RW taky to funguje. Ale efekt mi připadal stejný a ten RW by se prodražil. A není to úplně ekologické.

Old Post 01-10-2015 v 13:24 PM
Mr.MEN je offline   Profil uživatele Mr.MEN   Find more posts by Mr.MEN   Foto galerie člena Mr.MEN   Click here to Send Mr.MEN a Private Message   Add Mr.MEN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

Příspěvek č. 28

Tuffe vklidu taky jsem jel doted hlinu nebo kokos..

Okurku, to zatím nevím budu postupne rozmistovat kvetinace at je to hezky prosvicuje a az uznam ze je ta prava chvile, tak to prijde Jeste to proberu s matkarem, porozhlednu se po foru jak to vyjede chtel bych udelat poradne keriky

MENe tak urcite je nejlepší vetsinu pouzivat stale dookola a jen dosypavat zanedbatelnou část Ale nápad pěkný uvazoval jsem ze bych je tam taky priste primisil.. Jenze kdyz mi kape z jehly uprostred taky by mohly zustavat suche a to by asi nebylo o moc lepsi nez keramzit

Květinář

Old Post 01-10-2015 v 14:25 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

15. den 18/6 Příspěvek č. 29






Holky jedou, užívaj si poslední dny pod 250w metlou, již brzy zapojím 600W sodík, se kterým se bude blížit i přepnutí na květ

Květinář

Naposledy upravil kybork 03-10-2015 v 20:00 PM

Old Post 03-10-2015 v 19:30 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

2. den 12/12 Příspěvek č. 30



Tak jsem našrouboval 600w Sylvanii a jdem na to
pH 5,9 | EC 2,1

Květinář

Naposledy upravil kybork 06-10-2015 v 17:58 PM

Old Post 06-10-2015 v 17:48 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bárt
Stálý Člen

Karma uživatele Bárt - 96% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 797 

Příspěvek č. 31

citace:
Původní příspěvek od Moltres


Kdysi tu právě v jednom vláknu jel Hostitel333 ebb and flow a uváděl, že ten hydroton je do hydra lepší. Jen už si přesně už nevybavuju, jestli líp drží potom phčko. Rozhodně je v něm ale o dost míň bordelu, který ty musíš eliminovat, pokud chceš mít cirkulační zálivku. Každopádně dík za upřesnění

Jo, v Keramzitu v té kvalitě klasik 8-16mm je opravdu i prach a jemný písek, asi z přepravy, jak se to mele v pytlu. Asi nejjednodušší proplach od nečistot je přímo ve květináči, dospod dáš jen perlinku a nebo jinou síťku a v umyvadle květináč propláchneš a prach se hned vyplaví. Potom to posadíš na hydro a mužeš nechat pár dní ustálit PH a mužeš sadit. Pokud se ještě něco vyplaví na dno nádrže, tak při výměně roztoku usazený písek z Keramzitu vysaješ hadicí, ideálně je mít nádrž víš, ať můžeš čerpat samospádem.

Grow Max 150W

Old Post 07-10-2015 v 12:49 PM
Bárt je offline   Profil uživatele Bárt   Find more posts by Bárt   Foto galerie člena Bárt   Click here to Send Bárt a Private Message   Add Bárt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kybork
Stálý Člen

Karma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% PěstitelskáKarma uživatele kybork - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2014
Příspěvků: 269  

3.den 12/12 Příspěvek č. 32






Tak na holkách jde vidět rozjezd..

Květinář

Naposledy upravil kybork 07-10-2015 v 20:47 PM

Old Post 07-10-2015 v 20:34 PM
kybork je offline   Profil uživatele kybork   Find more posts by kybork   Foto galerie člena kybork   Click here to Send kybork a Private Message   Add kybork to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:57 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9527530 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív