Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Můj první grow - 150w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 17

ta tma snad vadit nebude.
maš tem nejaky ofuk? pokud by byli moc dlouhe tak je presad podelozni listky.taky jsem to tak udelal a v pohode



Old Post 19-03-2013 v 21:59 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomsio
Stálý Člen

Karma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% PěstitelskáKarma uživatele Tomsio - 5% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 381 

Příspěvek č. 18

Ahoj.. hele vem nějakej větší tác a ten mokrej hadr tam rozlož na co největší plochu ať se voda odpařuje co nejvíc.. a hadr udržuj mokrej.. určitě si měl hlínu dát do menší hloubky kelímků a postupně přisypávat podle toho jak ti odrůstají.. pak by se ti nestalo že ti vyjedou hodně tenký a dlouhý stonky.. zkus pro příště pořídit ze začátku úsporku.. tu můžeš dát do větší blízkosti ke kytkám než tu lampu co tam máš teď.. snad to nějak pomůže.. měj se a budu sledovat..

Old Post 19-03-2013 v 22:45 PM
Tomsio je offline   Profil uživatele Tomsio   Find more posts by Tomsio   Foto galerie člena Tomsio   Click here to Send Tomsio a Private Message   Add Tomsio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
iabek
Stálý Člen

Karma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% PěstitelskáKarma uživatele iabek - 97% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 240 

Příspěvek č. 19

Ahoj, nevim, ale me prijde zbytecny tu vlhkost na rustu tak hrotit, zadny hadry ani nadoby mi ji dlouhodobe zasadne nezvedly, vzdycky jsem je jen parkrat za den orosil, ale spis pro svou zabavu a 40% je docela v klidu. Jinak kytky muzes podeprit spejlema nebo tak, dokud se vylozene neklati dolu tak to taky moc neva, ofuk by to zlepsil - a ten je dobry si vyhledove poridit. Ony zachvilku zesili... :-)


VÝPRODEJ VYBAVENÍ 2021:
Střihač trimpro rotor - 15 000,-
Ventilátor AIRBOX 500m3 - 3 500,-
Různé vybavení - od 100,-


330w LED / Big Bud ze semen / Amazon
6x Nebula - 400w MH+HPS HYDRO
6x Bubba Kush - 400w MH+HPS HYDRO
Texada Timewarp (400w a 250w) - selekce, matky, klony
4x Sensi Star, 1x Agent Orange - 250w HPS hlína No. 4
3x Orange Bud, 1x OG Kush, 1x ERSB 125w CFL/250w HPS hlína No. 3
4x Mazar 1x Euforia - 125w CFL/250w HPS hlína No. 2
4x L.S.D. 1x Big Bud XXL - 125w CFL/250w HPS hlína No.1
Out 2011 - Khola (?)

Old Post 19-03-2013 v 23:14 PM
iabek je offline   Profil uživatele iabek   Find more posts by iabek   Foto galerie člena iabek   Click here to Send iabek a Private Message   Add iabek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grizly
Stálý Člen

Karma uživatele grizly - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 762  

Příspěvek č. 20

[účet odstraněn]

Old Post 20-03-2013 v 18:13 PM
grizly je offline   Profil uživatele grizly   Find more posts by grizly   Foto galerie člena grizly   Click here to Send grizly a Private Message   Add grizly to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 21

Ahoj kolegové,
v první řadě vám děkuju za reakce!

To Tomsio:
Taky jsem rád, že WW jsou venku všechny a vypadají zdravě. (na ně se těším úplně nejvíc =)
Tvoje WW jsou pěkný keříčky, doufám, že to u mě bude vypadat podobně.
Zítra ráno testnu tvoji radu s tácem. :-)
Vlhkost mám furt na ho*no okolo 40%...

To yabasta:
Ofuk tam mám (takovou tu klipsnu), neustále na kytky fouká.
Určitě, až je budu přesazovat, tak je píchnu co nejvíc do hlíny. (díky za tip)

To iabek:
Myslím, že ta vlhkost 40% je opravdu málo a chci s tím něco udělat, aby kytky měly lepší podmínky pro růst.
Každopádně díky za radu se špejlí - zítra ráno tam píchnu špejle, aby se mi nezlomily

To grizly:
Ta lampa už je níž, je cca 40cm nad vrcholky a je tam teplota 28 stupňů.
Myslím že to je tím, že u odtahu nemám rouru, která by odváděla teplej vzduch od lampy, ale mám to tam zatím jenom tak píchnutý a odsává to jenom u stropu...
Myslíš, že si to myslím správně, že to je tou sonoflexkou?
Pokud by tomu pomohla, tak bych dal rozhodně lampu ještě níž.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 20-03-2013 v 19:27 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 22

Tak uz vieme preco tam mas tak teplo Az ked si to teraz napisal pozeram na fotky a fakt mas odtah hore a k nemu ziadny privod, takze len "vypustas" teply vzduch z boxu von, no neberies teplo od vybojky.

Odtah by mal byt niekde, co najblizsie k vybojke, tam sa tvori teplo. Skus to nejako poriesit, ked si pozries nejake growy, tak tam uvidis, ze kazdy taha teplo priamo od vybojky von z boxu.

A nejake obrazky? Uz som zvedavy ako ti to rastie, ja som mal WW a bola super. Planujem sa k nej vratit.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 20-03-2013 v 20:03 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 23

Přeju pěkný večer všem,

dnes jsem udělal pár úprav o kterých bych Vás chtěl informovat.

1) Koupil jsem sonoflexku a zapojil do odtahu.
Jsem zvědav, jak to bude držet teplotu -> zítra podle toho dám níž lampu.

2) Provedl jsem pokus o navýšení vlhkosti "by Tomsio" =)
Vzal jsem manželce pekáč z trouby a hodil jsem ho pod kytky (samozřejmě jsem do něj napustil i vodu) =)

3) Použil jsem špejle pro uchycení Cheese, protože má dlouhý stonek jak týden před výplatou a hlavně je přímo před ofukem.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 21-03-2013 v 20:38 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 24




1) Přidělaná sonoflex.
2) Tác s vodou.
3) Komplet.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 21-03-2013 v 20:39 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 25





Osazenstvo

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 21-03-2013 v 20:47 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 26

ja uz byl take poucen ze nemam davat to sono pod stinitko ale tesne nad nejat netahas ten teply vzduch dolu.a fungujeto.kdyztak koukni ke me mam tam i par fotek celku



Old Post 21-03-2013 v 20:50 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alal
Stálý Člen

Karma uživatele alal - 46% PěstitelskáKarma uživatele alal - 46% Pěstitelská

Registrován: Feb 2011
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 27

fotky pjekne, len dufam, ze si nedobabral korenovy system tymy spejlemi ....

yabasta suhlasim, odtah nad stinitko

ked ich budes presadzat, daj ich co najhlbsie(na to je este cas), nech to rastie, gl.

Grow n.1

Grow n.2

Old Post 21-03-2013 v 22:09 PM
alal je offline   Profil uživatele alal   Find more posts by alal   Foto galerie člena alal   Click here to Send alal a Private Message   Add alal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 28

To yabasta:
Teď si nejsem jistý, o které fotce v tvém vláknu mluvíš, že máš odtah nad stínítkem.
Mělo by to být jako v příspěvku 12?
Díky

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 22-03-2013 v 06:27 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 29

fotka z prizpevku 31 jeste jsem pak na to alu pridelel homemade pachac ale to uz nemam nafocene. proste at to mas nad stinitkem a ten teply vzduch jde pryc a netoci se ti tam ten teply.



Old Post 22-03-2013 v 06:32 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 30

http://grower.cz/home/potw.php?a...&photoid=507051



Old Post 22-03-2013 v 06:33 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Astronaut
Stálý Člen

Karma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% PěstitelskáKarma uživatele Astronaut - 85% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 178 

Příspěvek č. 31

Hele nevim sli je to sono tak dulezity... Mam odtach u sropu a pri 27 atupnich v okoli rumu uchladim 400 na 29,5 a sestikilo v klidu uchladim kdyz je do 25 tez s odtahem u stropu jen mam dva celkem silny vetrine ktery rozhanej vzduch... 400 davam tak 20 cm nad kytky tu stopadinku mas hrozne vysko to ti ty dluhy stonky a patra bude delat porad. A kdyz uz tam to sono mas tak ho dej jakoby k objimce at bere teplo rovnou od vybojky.

Old Post 22-03-2013 v 07:14 AM
Astronaut je offline   Profil uživatele Astronaut   Find more posts by Astronaut   Foto galerie člena Astronaut   Click here to Send Astronaut a Private Message   Add Astronaut to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 32

nechci tady apamovat vlakno ale ja mam vybojku 12cm nad kytkama a teplota 28-29stupnu



Old Post 22-03-2013 v 07:25 AM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:34 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
29-01-2018 - První grow po 5 letech - 37 odpovědí
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8309900 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív