Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » 1. skleník - 2013
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Obecné 1. skleník - 2013 Příspěvek č. 1


Zdravím všechny pěstitele!

Rozhodl jsem se rozjet svůj první skleníkový out.

Pár slov ke skleníku:

Jedná se o polykarbonátový skleník o rozměrech 1,9 šířka; 3,15 délka; 2,05 výška.

Jsou tam dvě ventilační okna + odšupovací dveře.

Osazenstvo:

8 klonů Cream Caramel od Sweet Seeds -> další info zde: http://sweetseeds.es/2013/banco/variedad.php?id=12_cs

Konečný počet bude 7, z jedné kytky si nařežu do boxu.

Klony jsem získal od místního člena IcanLearnUgRow -> tímto mu děkuji za dodání klonů a skvělé jednání.

Substrát:

Growmix od Plagronu, který by měl být předhnojen na cca 2 - 3 týdny.

Hnojiva:

Zatím ještě nejsem pevně rozhodnutý, ale na růst asi pojedu jenom slepičáky + sem tam nějakej vápník a na květ asi od Jungle In Da Box.

Zalévání:

Rozhodl jsem se, že to s tím nebudu moc hrotit budu zalévat normální dešťovkou + ze začátku budu přidávat kořenový stimulátor.

Budu rád za konstruktivní kritiku, a když budete sledovat.

Zatím peace

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 28-05-2013 v 20:18 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cardy
Stálý Člen

Karma uživatele cardy - 93% PěstitelskáKarma uživatele cardy - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 2

[účet odstraněn]

Naposledy upravil cardy 29-05-2013 v 18:43 PM

Old Post 29-05-2013 v 15:04 PM
cardy je offline   Profil uživatele cardy   Find more posts by cardy   Foto galerie člena cardy   Click here to Send cardy a Private Message   Add cardy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
asfalt
Stálý Člen

Karma uživatele asfalt - 67% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 325  

Příspěvek č. 3

ahoj, klony vypadají dost mizerně, nejsou skoro vůbec prokořeněný, tak držim palec, ať se všechny ujmou a dělají ti jen radost , možná bych je strčil zpátky do sadbovače a nechal pořádně prokořenit..
na dešťovku pozor, četl jsem tu někde varování od zkušených, že by mohl být problém ohledně ph..

karamel je cukr co už se neuzdraví

zmáčkni spoušť, bude spoušť, zmáčkni knoflík, bude poušť

Old Post 29-05-2013 v 15:59 PM
asfalt je offline   Profil uživatele asfalt   Find more posts by asfalt   Foto galerie člena asfalt   Click here to Send asfalt a Private Message   Add asfalt to your buddy list     Navštiv homepage uživatele asfalt! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bruno.kudrna
Stálý Člen

Karma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% PěstitelskáKarma uživatele bruno.kudrna - 82% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 561  

Příspěvek č. 4

Zdravím
Nechcu ti do toho kecat,ale na rozměry toho skleníku je 7 moc to neukočíruješ.Leda bys je měl v kyblech nebo něčem abys mohl regulovat velikost.Jinak ti to poroste do sebe plazit se po skle atd.což je na prd.
Mluvím z vlastní zkušenosti mám skleník:š2,5m,d.5m a výška2,30.První rok sem jel normál v zemi a byl sem nešťastnej málem to ten skleník zbořilo.Od té doby jedu v 40l kýblech 6kusů max,zaštipuju ohýbám a je to, tak tak akorát.Ale je to jen moje zkušenost třeba to mají jiní jinak.Měj se at to roste.
Zdárek

po trávě se nechodí po trávě se směje
Základní pohyb všeho stvoření je prostý:tam a zpátky

Old Post 29-05-2013 v 18:07 PM
bruno.kudrna je offline   Profil uživatele bruno.kudrna   Find more posts by bruno.kudrna   Foto galerie člena bruno.kudrna   Click here to Send bruno.kudrna a Private Message   Add bruno.kudrna to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 5

8 klonů je v cajku, ale musíš je nejdřív dát do nějaký menší nádoby a trochu je stresovat, aby moc nerostly. Nepřehánět to s živinama a párkrát to třeba zastřihnout.
Do skleníku vysadit až začátkem července v max vejšce 30cm, pak je nějaká šance, že ti to nepřeroste a v klidu sklidíš.
Koupils je moc brzo!
ps klony vypadaj v pohodě, nesmíte bejt takový cimprdlíny!

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 29-05-2013 v 18:26 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 6






Zdar borci!

Všem vám děkuju za reakce.

To cardy:

Díky za upozornění na ty slepičí hovna.

Ze začátku to určitě hnojit nebudu, ale pak bych chtěl používat nějaké přírodní hnojivo (třeba ten výluh z kopřiv), ale ještě nevím, co obsahuje potřebné látky, ale to zjistím časem.

To asfalt:

Klony jsem kupoval poprvé a na první pohled se mi zdálo, že jsou docela ok.

Ona je i dost špatná ta fotka, kořeny jsou většinou vylezlé a stočené na spodu té sadbovací kostičky. (je teda ale pravda, že jedna kytka má kořínek jenom takovej malinkej, ale snad se to nějak chytne).

Nad vodou a jejím PH jsem také už přemýšlel, ale říkám si, že když je kytka zasazená někde venku, tak taky na ní normálně prší a borci v září krásně skliděj.

Uvidíme, jak se to bude tvářit za pár týdnů.

To bruno.kudrna:

Nad tím počtem jsem už také uvažovat, ale říkám si, že mi nějaká třeba odejde a za předpokladu, že by se chytly všechny, tak pak vyberu tu nejhorší a hopsnu ji někam na zahradu.

Mám v plánu to odjet celé v květináčích, teďkon jsem je píchnul do 2l květníků, pak je dám do něčeho většího a říkám si, že konečná nádoba by mohla mít 20 – 30l.

Právě, aby to tolik nevyrostlo…

U těch kytek je velký předpoklad, že budou nízké je to 90% indica a 10% sativa.

To Časlove:

Jak už jsem psal výše, kytky pojedu celou dobu v květináčích a rozhodně mám v plánu je trošku mordovat.

Vím, že je docela brzo, ale už jsem se hrozně těšil -> doufám, že toho nebudu litovat :-/

Ještě přidávám fotky ze včerejšího dne.

Zatím peace.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 29-05-2013 v 20:11 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 7

čau koukám už schytávám kritiku tak jen pro upřesnění ten 8. s jedním kořínkem, měl bejt bonusovej. byli sme dohodly na 7ks a taky 7ks mělo imho dostačující kořeny. já bych je klidně nechal kořenit dýl,ale jednou jsem odložil termin , pač byli malo zakořeněný a pak mi přišlo že na mě naléhal , asi jak se těšil tak už jsem znova neodkládal.

Chytnou se všechny , uvidíš, jen to ze začatku nepřelejvej, i kdyby vypadali povadle, pač jsou zvykly na velkou vlhkost, a vidim že ve skleníku nemáš žádný jiný rostliny, a hlína je uplně suchá, tak tam asi moc vlhkosti nebude podle mě....

A když vidím tu hlínu ve skleníku, tak asi bude lepší to jet v květníkách, jestli naplníš i ty finální květníky tou dobrou hlínou
Já bych třeba zkusil 2 v zemí a ostatní v květníkách, ale je to na tobě :-) Myslim že brzo není ,lepší sem tam nákou větev ustřínout, než to mít malý a připřavit se o výnos . ale ze skleníkem zkušenost nemám

Old Post 30-05-2013 v 11:47 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Časlove
Stálý Člen

Karma uživatele Časlove - 92% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 706  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od IcanLearnUgRow
Myslim že brzo není ,lepší sem tam nákou větev ustřínout, než to mít malý a připřavit se o výnos . ale ze skleníkem zkušenost nemám

Myslíš jo?
Když má kytka ideál podmínky, tak dává bez problémů i 4m. Já sázim sazeničky začátkem července ven a ve výsledku jsou 2-3m vysoký. A to neni skleník ve kterym to letí ještě rychlejc...
Jsem osobně zvědavej na stříhnutí nějaký tý větve .

Já se kaju, já si nezasloužim
ušlechtilou konverzaci, zeleninu, mlíko
dál bejt spisovnej a vzornej
to by za mnou brzo sklaplo víko.


Mr.DámTo

Old Post 30-05-2013 v 13:03 PM
Časlove je offline   Profil uživatele Časlove   Find more posts by Časlove   Foto galerie člena Časlove   Click here to Send Časlove a Private Message   Add Časlove to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Časlove

Myslíš jo?
Když má kytka ideál podmínky, tak dává bez problémů i 4m. Já sázim sazeničky začátkem července ven a ve výsledku jsou 2-3m vysoký. A to neni skleník ve kterym to letí ještě rychlejc...
Jsem osobně zvědavej na stříhnutí nějaký tý větve .


vždycky to jde ukočírovat.Ale to není moje věc ja taky ještě nemám zasazeno venku, sázim ven zhruba jako ty, kytky sem větší jak 2 metry ještě neměl. Možná proto že sazim takovýhle modely, který jsou převážně indiky a jedou do šířky.

Old Post 30-05-2013 v 13:57 PM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 10






Zdarec!

Krátké info k mému skleníkovému počínání.

Dneska jsem kytky přesunul ze skleníku domů -> je tam hrozné vlhko a zima

Až se to venku umoudří, zase poputujou ven.

Zatím se mějte.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 03-06-2013 v 11:01 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 11




...

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 03-06-2013 v 11:08 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 12






Zdarec borci a borkyně!

Dnes jsem mrknul do skleníku na kytky a zjistil jsem, že jsou nějaké ožrané...

Něco jsem vyhledal a myslím, že se jedná o třásněnky.

Můžete mi to prosím někdo potvrdit?

Předem děkuju!

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 06-06-2013 v 18:17 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
IcanLearnUgRow
Stálý Člen

Karma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% PěstitelskáKarma uživatele IcanLearnUgRow - 19% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 359 

Příspěvek č. 13

zdar, taky myslím že to jsou třásněnky. avšak dřív než začneš něčím stříkat, tak zkus nějakou potvoru chytit, at máš jistotu. takže bych se kouknul zespoda listu a z vrchu . jestli nenajdeš třasněnku nebo její housenku. těd můžeš použít jakoukoliv chemku. a kouk bych se po okolních rostlinách v zahradě, jestli na nich nejsou taky, jestli jo , taky bych to radši střík, jelikož. kdyby ti do skleníku nalítly v květu, to by nebylo dobrý. sic jsou predátoři na ně, který se můžou použít kdykoliv, ale když se třásněnky přemnožej, tak předatoři nezaberou. Jestli se ti nechce hledat ty potvory, tak kup modrý lepový desky, ty tolik nestojej a rovnou můžeš koupit i další barvy a hodit je někam k větracím otvorum, abys kdyžtak zabranil náletu dalším potvorám :-)

Old Post 08-06-2013 v 11:59 AM
IcanLearnUgRow je offline   Profil uživatele IcanLearnUgRow   Find more posts by IcanLearnUgRow   Foto galerie člena IcanLearnUgRow   Click here to Send IcanLearnUgRow a Private Message   Add IcanLearnUgRow to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 14


Tohle jsou svilušky ne? Pomůže Omite 570EW

Edit: I když asi máte pravdu s těma třásněnkama, svilušky sajou víc plošně.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 08-06-2013 v 14:08 PM

Old Post 08-06-2013 v 13:57 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 15

Ahoj,

dnes jsem udělal několik rozhodnutí:

1) přeměřil jsem PH dešťovky ze sudu a phmetr mi ukázal 7,5
- takže dešťovkou zalévat nebudu... -> budu používat odstátou vodu a budu upravovat PH

2) dnes jsem byl v GS a žádal jsem o radu, jak na ty svině, které mi okusujou listy
- koupil jsem Mospilan (1,8g)
- rozmíchal jsem cca 3/4 ve 3 l vody a udělal jak zálivku do půdy, tak postřik na listy
- zítra loadnu fotky, jak si kytky stojej -> doufám, že zabiju ty škůdce a ne kytky...

3) všiml jsem si, že mi tvrdnou a následně schnou a kroutěj se některé listy, ale to myslím, že je špatným PH

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 08-06-2013 v 21:00 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 16






Ahoj,

mám dobrou zprávu -> kytky jsou na živu

Doufám, že to tomu pomohlo a nebudu to muset opakovat.

Hodil jsem na ně nějaké to kolínko, aby se sluníčko dostalo i ke spodním výhonkům -> ještě to budu doopravovat.

Peace!

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 09-06-2013 v 21:26 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 23:17 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-08-2019 - Skleník 2019 - 27 odpovědí
10-05-2016 - Skleník 2016 - 7 odpovědí
14-04-2014 - SklenÍk 2014 - 7 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1927630 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív