Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkón 2013 - Yumbolt, Zen, Pandora, Vertigo, Deimos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Balkón 2013 - Yumbolt, Zen, Diesel, Auto Jack Příspěvek č. 1

Update:
Vzhledem k tomu, jak se mi letos nedařilo klíčit (viz níže), není název celého vlákna aktuální. Mělo by se spíš jmenovat:

Balkón 2013 - Yumbolt, Zen, Diesel, Auto Jack


V noci na prvního máje jsem zasadil 5 semínek:


  • Yumbolt (AF) - C.B.D. seeds
  • Zen - C.B.D. seeds
  • Vertigo (AF) - Paradise seeds
  • Pandora - Paradise seeds
  • Deimos (AF) - Buddha seeds

Po loňském prvním growu a polovičatém úspěchu jsem letos opět zasadil na balkóně. Sluníčka tady je dostatek po většinu dne.

Květníky: 5,6litrové hranaté
Půda: Plagron GrowMix

Semínka šla rovnou do hlíny, kterou jsem předtím prolil vodou. Teď budu jen decentně rosit a budu čekat. Hnojit začnu decentně po 3 týdnech BioBloomem od BioBizzu - podle doporučeného dávkování. Skončím tak 2 týdny před sklizní (proběhne flush). O jiném hnojivu zatím neuvažuju. Zalívat budu den nebo dýl odstátou vodovodní vodou, nijak jinak upravovat vodu nebudu.

Hlavní poučení z loňské sezóny pro letošek:
- Větší květníky (5,6 l místo loňských 3,5 l).
- Nepřelívat!!! Občas nechat proschnout substrát, ať můžou kořínky dýchat. Zalívat tak, ať voda nepřetéká z děr ven.
- Hnojit přesný poměr, ne od oka.
- Dávat bacha na nemoci a breberky - loni mi celé jedno kolo zabily svilušky a ještě pár dalších potvor, byla to hotová zoo.

Držte mi palce! Nejvíc jsem zvědavý na Pandoru a Deimose...

Naposledy upravil dr.schrapnel 15-06-2013 v 09:41 AM

Old Post 30-04-2013 v 22:21 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 2

Zdar, mám podobnou Grow-Seeds na balkóně jako ty, zasazoval jsem před 14 dny, tak už mi holky vylezly, hlavně jde o semena z Legalizace a k tomu C.B.D. Skun-Haze a Somango. První týden bylo pěkně a slunce, ale teď je to bída. Pandora je pěkná kytička už od začátku, můžu ti jí vyfotit pro porovnání s tou tvojí. Krásné a velké je i Opium, a C.B.D. jsou skvostné.
Přeji hodně štěstí pěstiteli.

Old Post 01-05-2013 v 08:22 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 3

Zdar Martin666! Chtěl jsem původně počkat až na tři zmrzlé a zasadit až pak, ale nevydržel jsem to Holt musíme spolíhat na to, že letos léto začne v květnu...
Svoji galerii nemáš?
Přidám sem fotky, jen co holky vylezou, pak budu postupně pořizovat dokumentaci.
Moje loňské úspěchy-neúspěchy zde: http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=1044513

Old Post 01-05-2013 v 08:58 AM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 4

Mám balkón zasklený, tak mi jde z bytu na balkón teplo, jen to slunce zatím teď chybí. Něco nafotím a dodám. Je radost koukat jak rostou před očima.

Old Post 01-05-2013 v 09:21 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 5

Tak první UPDATE:
Po asi 3 dnech vylezla obě semínka od C.B.D. (Yumbolt a Zen). Tedy palec nahoru pro tuto seedbanku.
Ostatní (Pandora a Vertigo od Paradise Seeds a Deimos od Buddha Seeds) hrajou mrtvé brouky. Palec dolů pro tyto dvě seedbanky. Dám jim pár dní a když se neukážou, zkusím to znova s nějakými jinými modely a pro jistotu s klíčením ve vatě.

Old Post 09-05-2013 v 18:28 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 6

Kámo, mě vylezlo vše, ale dával jsem jako vždy nejprve semena na 1-2-3 dny do kelímku/podle slupky odrůdy/ do odstáté 28C /stále stejně teplé/ vody s pár kapkami peroxidu vodíku, pro změkčení a ochraně dokud nepuknou. Dělám to pokaždé a klíčky ze semen vylezou prakticky vždy.

Old Post 11-05-2013 v 13:50 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 7

dr.schrapnel, dal jsem do gallery foto mojich holek pro porovnání, sice jsou už skoro měsíc staré, tak se mrkni, ještě časem něco nafotím

Old Post 16-05-2013 v 17:33 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 8


První foto:
Yumbolt a Zen od CBD Seeds rostou. Škoda toho počasí posledních pár dní, asi je holkám trochu zima... Zatím se ale nezdá, že by jim to vadilo. Začaly se hezky větvit, ze začátku se obě hnaly dost nahoru.
Fotil jsem je mobilem, takže žádná sláva, ale na ilustraci to snad stačí...

Old Post 24-05-2013 v 16:23 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 9

Ahoj Dr. Také příjdu s trochou do mlýna. Opium mi za měsíc vyrostlo do výšky 100 cm a Pandora 80cm a už začala dělat květy. Je s podivem, že i když v květnu skoro nesvítilo slunce, holkám se daří. Hold dobrá semenná banka, moje snaha a dobrá hnojka, pečuji o ně jak o poklad. Ještě mám Samo-nakvétací Somango a to už mi dělá palice, prostě úžasný. Kdyby někdo chtěl, vystavím foto.

Old Post 02-06-2013 v 13:16 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bakla_Jean
Stálý Člen

Karma uživatele Bakla_Jean - 76% PěstitelskáKarma uživatele Bakla_Jean - 76% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 10

Čau, taky sadím na balkoně a nedá mě, než se zeptat, kolik zhruba hodin denně ti to tam svítí?

I cesta může být cíl.
First grow

Old Post 02-06-2013 v 17:17 PM
Bakla_Jean je offline   Profil uživatele Bakla_Jean   Find more posts by Bakla_Jean   Foto galerie člena Bakla_Jean   Click here to Send Bakla_Jean a Private Message   Add Bakla_Jean to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 11

Bakla_Jean, teď nevím koho se ptáš, ale jestli mě, tak za poslední týden, mi na balkon nesvítilo slunce snad ani jednou a to mám okna na západ. Ale holkám, se zatím poměrně daří, což nechápu..u Somanga je to docela jedno, protože se jedná o samonakvétací model, takže ten by vyrostl a vykvetl snad i ve tmě ve sklepě :-)

Old Post 03-06-2013 v 16:49 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 12

Ahoj všichni, díky za vaše příspěvky!!!
Já mám balkón na jih a pokud si pamatuju na slunko z loňska (už ani moc nevím, jak slunko vypadá), tak 6 hodin přímého denně určitě.
Jinak obě holky rostou, ale mají jenom 4 patra a jsou teda dost vysoké, každé tak 12-15cm - jsou to řídké kytky, přičítám to nedostatku přímého slunce. Ale pěkně se rozvětvily. O nějakém preflower u AF Yumbolta po měsíci ani vidu, žádný náznak. Jsou to taková košťata...
Dal jsem klíčit další semínka (opět AF Vertigo, taky Opium a Diesel), tak snad se všecky chytnou, jedu je teď ve vatě a pak přesadím zase rovnou do 5,5 l květníků do growmixu.
A taky jsem vyrobil ohrádku s pletivem akorát na 5 květníků - moje 4měsíční štěně SBT je trochu nenechavé a kytičky se mu moc líbí... Foto dodám až se sluncem, ať to má barvu...

Old Post 06-06-2013 v 21:06 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 13




V pondělí 3.6. jsem dal klíčit pár semínek - jak jsou na tom dneska (pátek), vidíte na první fotce. 1. Diesel (C.B.D. Seeds) už krásně vyklíčil a dokonce se mu tvoří děložní lístky (hned šel do země, nechal jsem semínko jemně koukat z povrchu), 2. Vertigo (Paradise Seeds) jak vidno vůůůůbec nic - letos mi asi není souzeno, 3. a 4. jsou Opium (Paradise Seeds), oba pukly a mají mini kořínky, to samý 5. Kali (C.B.D. Seeds) a 6. Lavender (C.B.D. Seeds).
Prosím o radu: mám ty napuknuté semínka, co mají tak 1 mm kořínek už cpát do země (tak půl cm pod zem asi) nebo mám ještě čekat, až budou kořínky větší? Nerad bych, aby mi to v té vatě třeba zplesnivělo. Myslíte, že se Vertigo ještě chytne, když po 4 dnech v mokré vatě nezareagovalo?
Díky předem za rady, nerad bych to zanedbal a ty semínka pak třeba plesnivé vyhazoval...

Na dalších dvou fotkách vidíte měsíční Zen a AF Yumbolt, oba kolem 30 cm. Jak jsem psal, jsou to trochu košťata, hlavně Yumbolt, ten zboku vypadá zoufale... Ale třeba to dožene. Na fotce shora je vidět, že jsem musel zastřihnout jeden list, byla na něm taková ta známá "cestička" od nějakého toho červíka - šmikl jsem to celé a vyhodil.

Old Post 07-06-2013 v 12:41 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 14

Caw, vyklíčený semínka dej určitě co nejdřív do hlíny. Když je tam dáš ve stejný poloze, jako byly ve vatě, nic nezkazíš. Jinak je to potřeba rozlišovat podle dýlky klíčku. Sází se to klíčkem nahoru, ale když už je ten klíček moc dlouhej, tak kořínkem dolu. Semínka, který ještě nevyklíčily, zkus naprasknout mezi nehtama a taky je dej do hlíny. Třeba se nějaký chytne.

Jinak kytky si berou světlo z celý oblohy a tý máj na balkóně asi tak 30% oproti venku. Proto se táhnou za světlem. Jinak je máš pěkný, zdravý.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 07-06-2013 v 13:17 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 15

Dík za rady, fiste!
Diesel, co byl pěkně vyklíčený, během dne vylezl tak centimetr a roztáhl lístky, ostatní semínka byly všechny napuklé, dal jsem je do hlíny, přikryl tak 0,5 cm vrstvou a teď netrpělivě čekám a rosím... Snad se z většiny chytnou.

Old Post 08-06-2013 v 23:37 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 16






Nové foto Opium po 50 dnech od vyklíčení.. Přidal jsem i starou fotku z 1.5.2013 pro porovnání.
Samo-nakvétací Somango už dělá květy, pokus o makro foto.
Pandora je také nakvetlá.
Závěrem : i když je zatím počasí nic moc, holkám se kupodivu daří.

Naposledy upravil Martin666 09-06-2013 v 12:33 PM

Old Post 09-06-2013 v 12:12 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:38 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0311020 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív