Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Balkón 2013 - Yumbolt, Zen, Pandora, Vertigo, Deimos
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 17


Díky za fotky, Martin666!
Hezky ti to roste...
Jak vysoké ty kytky plánuješ, máš nějaký limit? Já nic moc - kvůli sousedům, co by ke mně na balkón viděli z protějšího baráku... Když budou mít moje kytky tak 50-60 cm (teď mají 40(Yumbolt) a 30 (Zen)), už to bude asi o hubu - a z posledního patra mi tam stejně uvidí určitě.
Úplně ke kraji je taky dát nemůžu, protože balkón je lodžie, co o půl metru přečuhuje ven z fasády a to by mi tam zas koukali zboku. No, tenhle problém budu asi za cvhíli řešit (jestli tedy Yumbolt poletí nahoru tak jako doposud; Zen, zdá se, už pár dní do výšky nežene a špici dohánějí boční větve.
Přidávám fotku zábrany proti štěněti. Jestli je mezi váma Přemek Podlaha (jako že takový zdroj inspirace pro domácí zahrádky, jako je grower, si určitě nemůže nechat ujít), tak se mu omlouvám za tu fušerskou práci...

Old Post 09-06-2013 v 17:47 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 18

Ahoj Dr. Holky nechávám ať si rostou, spíš mi jde o kvalitu a dobrý pocit ze snahy, bydlím vysoko tak je to docela v pohodě, ale také řeším domácí potvoru, naše kočka má na holky zálusk, domluvy nezabírají, tak dělám také zábrany. Spíše řeším konopnou vůni, kůli sousedům, osvědčila se mi levandule v odpařovači, ještě jsem narazil na Smell-Ex, tak ho vyzkouším.

Old Post 10-06-2013 v 15:32 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 19

Tak se ukázalo, že asi neumím klíčit... Loni bez problémů, ale letos mi už 3 semínka z 5, co šly rovnou do hlíny, stačily (asi) uschnout, z 6 ve vatě se chytlo jedno (Diesel, ten už pěkně roste) a ostatní sotva pukly a pak v hlíně (asi) zhnily.
Různé druhy klíčení (hlína, voda, vata...), jak přesadit (zahrnout, zatlačit, rosit/nechat tak) jsem si tady četl, asi to bude horší s aplikací. O tom, že by substrát typu Growmix od Plagronu, který mám teď, nebyl vhodný pro klíčení/růst klíčků, jsem se nikde nedočetl. Tak nevím... V každém případě ta úmrtnost 7 z 11 je moc.
Ale potřeboval jsem se s tím svěřit, protože mě to hrozně sere. Půjdu si koupit asi nějaké levné (Fair seeds) AF semínka a zkusím ještě s nima...

Old Post 13-06-2013 v 08:44 AM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MedvedBrtnik
Stálý Člen

Karma uživatele MedvedBrtnik - 91% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 65281  

Příspěvek č. 20

zdar, jestli ti můžu poradit, kup si lignocel, nějaké malé květníky, nech ho pořádně nasát vodu, dej do květníků, centimetr pod povrch dej semínko, květníky někam do stínu, aby nevysychaly a čekej. moje úspěšnost 34/35. co jsem dával přímo do hlíny automaty, tak 0/50. tož tak. MB

OutdOOr OrthOdOx

Old Post 13-06-2013 v 09:20 AM
MedvedBrtnik je offline   Profil uživatele MedvedBrtnik   Find more posts by MedvedBrtnik   Foto galerie člena MedvedBrtnik   Click here to Send MedvedBrtnik a Private Message   Add MedvedBrtnik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Maxeaux
armed greenfidel

Karma uživatele Maxeaux - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 955  

Příspěvek č. 21

citace:
Původní příspěvek od fiste
Sází se to klíčkem nahoru, ale když už je ten klíček moc dlouhej, tak kořínkem dolu..


Fiste prosim vysvetli preco je vyhodne sadit klickem nahoru, kdyz sa ti ten klicek aj tak ztoci smerom nadol?

dik, M

Old Post 13-06-2013 v 09:50 AM
Maxeaux je offline   Profil uživatele Maxeaux   Find more posts by Maxeaux   Foto galerie člena Maxeaux   Click here to Send Maxeaux a Private Message   Add Maxeaux to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Maxeaux! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 22

Caw, no protože ten klíček se obtočí kolem semíka zvrchu, zavrtá se do země a když už je kořínek pevně v zemi, tak udělá jakoby kotrmelec, kterym se vysvleče ze slupky a vyhoupne lístky nad zem. Semínka jsou rostlý do spirály, která se růstem rozbalí podobně jako listy kapradí.

Jinak se semínko postaví rovnou na klíčku, udělá si před kořínkem takový stojací eLko, kořínek se hůř zavrtává a taky se nestihne zbavit slupky semínka, která když nahoře zaschne, může bejt kytce nebezpečná.

Když už jsou klíčky delší a stihly se zařídit podle gravitace, je dobrý jim to neměnit a dát je do hlíny ve stejný poloze, jako byly ve vatě. Nejlepší je ale dát čerstvě naklíčený semínka klíčkem nahoru do nějaký vzdušný nepřehnojený hlíny nebo do kokosu apod., nepřelejvat a nenechat vyschnout. Prostě je nechat udělat ten kotrmelec hned po vyklíčení. Tady je to vidět na fazolích třeba. 2 se srovnaj až na konci, protože ve vatě neměly potřebnou stabilitu a ta jedna opožděná se zvládla otáčet hned.

PS: Když už máte někdo potřebu házet negativní karmy, klidně se pod ně podepište, ať vim proč. Nemůžu za něčí neschopnost.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 13-06-2013 v 13:59 PM

Old Post 13-06-2013 v 13:21 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 23

Fiste s tím klíčkem nahoru je to zajímavý nápad a určitě ho na nějakém semenu vyzkouším. Ale na druhou stranu, po puknutí pokaždé slupku ze semínka odstaňuji dodatečně ručně a říkám tomu, že si holky rodím sám a pomáhám jim na svět, tak je to takové dost citové :-) a dává to pak celé smysl.
Jinak Smell-Ex docela ujde, na balkón doporučuji..nemá někdo jiný nápad s pohlcovačem vůně z konopí.

Old Post 13-06-2013 v 15:16 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 24

Martine, neni to až tak můj nápad, jako spíš rada od babičky A ozkoušená.. Prostě jde o to co nejvíc podpořit ten přirozenej pohyb semínka, když chceš aby se chytly všechny. Nejjednodušší způzob jak to vysvětlit je rada: "Dej semínko klíčkem nahoru." Ale to neznamá, že nemůže bejt i na bok. Chce to i cit, zkušenost a představivost. Tim nechci říct, že jsem v tom nejlepší..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 13-06-2013 v 17:05 PM

Old Post 13-06-2013 v 16:51 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 25



Ahoj vespolek - díky za spoustu cenných rad všem i za sdílení zkušeností!

Poté, co mi "značkové" semínka pochcípaly (mou vinou, ok), vyrazil jsem do shopu pro Fair Seeds - mám Auto Jacka (prý by neměl růst moc do výšky, doufám, že je to pravda). Pět kousků šlo do Jiffy -- díky MedvedBrtnik-ovi za to, že mě na tuhle myšlenku přivedl. Vyrobil jsem si malý pařníček z vaničky od zmzrliny a potravinové fólie.

Přidávám nové fotky:
1) Auto Yumbolt se drží na těch 40 cm a včera začal nakvétat! Za ním Zen se krásně větví a všechny větve se ženou nahoru.
2) Detail je na maličkého Diesela od C.B.D. (za ním se tyčí Zen), to je ta jediná kytka, která se (zatím) chytla po naklíčení ve vatě.

Tak držte palce modelu Auto Jack, za pár dní dám report, jak se chytl v Jiffy sazebníčkách.


Update 15/6:

...a protože na kytky praží sluníčko, substráty řádně proschly a Yumbolt se Zenem už mají jistě hlad, dal jsem každé kytce přibližně 800 ml vody + 3 ml Biobizz BioBloom. Mírně to přeteklo, ale max půl deci. Tedy první hnojení letos.
Diesel dostal jen čistou odstátou vodu.

Naposledy upravil dr.schrapnel 15-06-2013 v 09:46 AM

Old Post 13-06-2013 v 18:35 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 26


Auto Yumbolt i Zen začali pomalu přerůstat přes okraj bedny, tak přišlo na řadu ohýbání. Ohnul jsem je tak 10 cm pod vrchodem do pravého úhlu pomocí drátku.

Klíčení Auto Jacků se celkem vyvedlo - v jiffy tabletách se probudili k životu všichni. Z obrázku je ale vidět, že úspěšnost je zřejmě jen 4/5, protože ten vlevo má jen děložní lístky. Sice má krásný kořínek, který prorostl textilií, ale myslím, že to nerozchodí a zůstane takhle. Ještě ho nechám chvíli být a uvidím, jestli se zvetí. Zbytek půjde zítra do hlíny - tak, jak je, tj. v rašelině i s textilií (tuším, že je to tak myšleno - snad se nepletu a nemusím je nějak vypreparovávat).

V tom vedru kytky chlastají jak nezavřené - co dva dny dostávají 400 ml vody. Diesel zatím bez hnojiva (jede teprv 3. patro).

Old Post 18-06-2013 v 20:28 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 27



Zdar Dr. i všichni pěstitelé naší božské bylinky.
Příroda nám dopřála konečně krásného počasí a balkónová zahrádka je plná krásných bylinek, slunce praží jak divé a holky se radují a nenasytně pijí, takže dostávají každý den po půl litru čistý průplach a sam. večer i rosící sprchu. Somango už budu tak do týdne sklízet a to samé platí pro Pandoru jsou 65 dní od vyklíčení. Deimos se za týden toho vedra úúplně zbláznil radostí a po 25 dnech nakvétá.
Hold slunce je slunce.
Když to tak shrnu, hodně jsem se snažil a holkám dal to nejlepší co šlo / občas si s nimi i povídám, aby jim nebylo smutno :-) /a i když počasí za moc nestálo, až teď poslední týden, tak se vše zatím vede, u samonakvétacích automatů 100% spokojenost, žádné nemoci ani lenost odrůd pro nepřízeň počasí v počátku růstu.
U ostatních / Opium, Widow a C.B.D. Skunk-Haze / zatím také vše v pořádku, rostou a koukají na svět.
Přeji vám všem hodně pěstitelských úspěchů a po usušení, Somanga i Pandory, napíši smoke / resp. vapo / report.

Naposledy upravil Martin666 20-06-2013 v 16:31 PM

Old Post 20-06-2013 v 16:01 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dr.schrapnel
Stálý Člen

Karma uživatele dr.schrapnel - 67% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 39  

Příspěvek č. 28






Ahoj všichni.
Martin666 - hezky ti to roste, je fakt vidět, že pečlivě o ně pečuješ!!! Dobrá práce

- jak jsem psal, zalívám v tom vedru prakticky každý den - cca 0,5 l na kytku. Každou druhou zálivku s hnojivem biobloom - jen Yumbolt a Zen. Ostatní nezalívám - kytky dostaly spoustu vody zhruba před týdnem a nestačily ji vypít. Květináče vždycky potěžkám v ruce a u těch malých kytek jsou pořád dost plné vody. Tak je nechci přelívat. Jenom kropím trošku povrch, aby tam nebyla spečená krusta.
- navečer holky vždycky kropím vodou.
- začal jsem ohýbat, jak je vidět. To je asi největší pěstitelská změna. Yumbolt a Zen začali přerůstat přes vrchní stěnu zábrany, tak jsem je ohnul. Je to vidět na fotkách, jsou z nich takové "hokejky". Diesel začínám ohýbat už teď - jde zrovna do 4. patra. Pokouším se tedy o tzv. "LST".

Přidávám pár fotek, abyste viděli, jak se holkám daří.

1) Zen - jede jak blázen, větví se a větví a větví... Zatím nenakvétá. Na fotce je vidět místo, kde je ohnutý hlavní stonek.

2) Auto Yumbolt - myslím, že má tak měsíc před sebou. Je vidět, jak se pomalu obsypává palicemi. Škoda, že se tak vytáhl a a má řídká patra, moc se taky nevětví. Ale nahoře se začíná tvořit pěkná sbírka palic. Je vidět, jak je ohnutý do "L".

3) Diesel a 2x Auto Jack - Diesel byl předevčírem ohnut poprvé, těsně před focením přidán druhý ohýbací drátek. Jeden Auto Jack je v hlíně týden (trochu se táhne, ale už začal tvořit patro) a druhý šel do hlíny včera.

4)Diesel zvrchu, aby bylo vidět, jak ho ohýbám - mám v plánu s ním "obtočit" celý květník.

5) Všechny holky "v bedně" i s konví... Bedna má rozměry 70 (š) x 70 (v) a hloubka je libovolná, protože vzadu dole není dřevo, takže se dá postavit dál od stěny - tak, aby tam nevlezl pes (kterého kytky mezitím přestaly zajímat - takže teď je bedna vyloženě prostředek chránící proti zvědavým pohledům sousedů).

Díky všem, že sledujete!!!

Old Post 22-06-2013 v 18:54 PM
dr.schrapnel je offline   Profil uživatele dr.schrapnel   Find more posts by dr.schrapnel   Foto galerie člena dr.schrapnel   Click here to Send dr.schrapnel a Private Message   Add dr.schrapnel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 29


Zdar Dr. také ti to krásně roste.
Sklidil jsem Somango a Pandoru.
Deimos z poslední Legalizace už začal nakvétat, tak sem dám fotku, ještě měsíc a jde pod kosu.
Co mě udivuje, je Opium, už má 160cm a ještě asi poroste, asi se chce podívat k sousedům :-) . . Widow má tak 140 cm, což je zatím v limitu.
Počasí se sice trochu pokazilo, ale po těch tropech si alespoň i Holky trochu oddychnou.

Old Post 25-06-2013 v 18:03 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 30

Trocha info.
Opium od Paradise seeds z časopisu Legalizace má už 2metry, musím ho zkrátit.
Deimos autoflowering od Buddha seeds /také z Legalizace/ půjde tak za týden pod kosu, už je mu 65 dní.
Smoke report z vaporizéru ..... Somango - uvolnění, pohoda, lenost...poté pohoda spánek.
Pandora - docela pohoda a přemýšlení o sobě.

Old Post 05-07-2013 v 10:33 AM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Martin666
Stálý Člen

Karma uživatele Martin666 - 100% Pěstitelská

Registrován: Jan 2013
Příspěvků: 436  

Příspěvek č. 31


Foto - Deimos před sklizní.

Old Post 13-07-2013 v 17:00 PM
Martin666 je offline   Profil uživatele Martin666   Find more posts by Martin666   Foto galerie člena Martin666   Click here to Send Martin666 a Private Message   Add Martin666 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hy3nA
Stálý Člen

Karma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% PěstitelskáKarma uživatele Hy3nA - 82% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 1129  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od Martin666
Foto - Deimos před sklizní.

ten vypadá, že by klidně tejden,možná 2 snesl. z čeho jsi usoudil, že je ke sklízení?

Hyena je nedotáčivá!

http://www.stop-rybam.unas.cz

Old Post 13-07-2013 v 19:33 PM
Hy3nA je offline   Profil uživatele Hy3nA   Find more posts by Hy3nA   Foto galerie člena Hy3nA   Click here to Send Hy3nA a Private Message   Add Hy3nA to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:15 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8604890 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív