Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Galerie Mikropěstování » Můj první grow - 150w HPS
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 49

Chápu,ale nezlob se na mě tohle jsou základní a uplně jednoduchý věci který vím i já začátečník... Máš 3 složky (A,M,B) Ted jedes rust tak ze das 1,5ml-A, 1ml-M,0,5ml-B vse to je na litr vody a víš že mas cca 1EC.. A pak tam mas vzdy pomer priklad- 3:2:1 takze das 4,5ml-A,2ml-M,0,5-B.. To je pomer kdyz to je v rustu v kvetu to je zase jinak 0,5ml-A,1ml-M,1,5ml-B.. priklad-3:2:1 1,5ml-A,2ml-M,1,5ml-B... ale je to tam krasne napsany snad ti to pomuze a nebudes urazenej ze ti radi zacatecnik..

Naposledy upravil 01-04-2013 v 19:15 PM

Old Post 01-04-2013 v 18:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 50

to alcapone:
Takhle je to absolutně jasný.
A to že jsi začátečník, mi vůbec nevadí.
Díky za vysvětlení.

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 01-04-2013 v 19:08 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 51

Pohodička,hlavně,že ti to pomohlo.. Klidně bych zatím to EC držel níž a postupně zvyšoval.. Tak teda jedu já a jsem maximalně spokojen..

Old Post 01-04-2013 v 19:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 52

Kolik mas mit ec na rust? 1,5ml A, 1ml M, 0,5ml B ti orientacne ma dat ec1.takze pokud potrebujes napr. EC 1,7 tak su to vynasob a budes vedet kolik potrebujes hnojiva na 1L v rustu.jelikoz nemam usebe ty lahvicky tak ti to nemuzu rict presne.



Old Post 01-04-2013 v 20:42 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
Chápu,ale nezlob se na mě tohle jsou základní a uplně jednoduchý věci který vím i já začátečník... Máš 3 složky (A,M,B) Ted jedes rust tak ze das 1,5ml-A, 1ml-M,0,5ml-B vse to je na litr vody a víš že mas cca 1EC.. A pak tam mas vzdy pomer priklad- 3:2:1 takze das 4,5ml-A,2ml-M,0,5-B.. To je pomer kdyz to je v rustu v kvetu to je zase jinak 0,5ml-A,1ml-M,1,5ml-B.. priklad-3:2:1 1,5ml-A,2ml-M,1,5ml-B... ale je to tam krasne napsany snad ti to pomuze a nebudes urazenej ze ti radi zacatecnik..


prmin ale 3:2:1 uz mas prece 1,5ml,1ml,0,5ml
to se uz ne nasobí
taky by to mohl poradne prehnojit.kazdopadne nekdy mene znamena vice.ja jsem hnojil mene nez bylo udano na hnojivu



Old Post 01-04-2013 v 20:46 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Salatos
Stálý Člen

Karma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% PěstitelskáKarma uživatele Salatos - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 241  

Příspěvek č. 54

koukal jsem na složení substrátu a máš to docela hladoví a bohatě by stačilo dobrá hlína a perlit .ten keramzit si asi neupravoval myslim ph co jinak jak jsem ti psal s tím hnojením tak začni asi dřív jak za tejden

Old Post 01-04-2013 v 20:54 PM
Salatos je offline   Profil uživatele Salatos   Find more posts by Salatos   Foto galerie člena Salatos   Click here to Send Salatos a Private Message   Add Salatos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 55

Já jsem mu to psal jako příklad.. Né že má hnojit 3:2:1.. Přečti si to pořádně básto..

Old Post 01-04-2013 v 20:55 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 56

počkej ty myslíš že se to už nenasobí?? Tak proč by tam byl napsanej poměr složek??? to se mi nějak nezdá..

Old Post 01-04-2013 v 21:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 57


čus všichni ti radí dobře ale jak vidíš ještě nahoře v tabulce vše musíš vydělit dvěma jelikož to máš v hlíně takže se dostáváme na

0.75 ML A , 0.5ml mikro , 0.25ml B do 1 l vody a EC by mělo být 0,4 -0,5 nevím jakou máš hlínu jestli předhnojenou nebo ne ?
já osobně totiž už na rustu nehnojim skoro vubec stačí dobrá hlína

Naposledy upravil 01-04-2013 v 23:29 PM

Old Post 01-04-2013 v 23:19 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 58

citace:
Původní příspěvek od ALCAPONE
počkej ty myslíš že se to už nenasobí?? Tak proč by tam byl napsanej poměr složek??? to se mi nějak nezdá..


ja to teda nenasobim jedu v kokosu a upravuju ec podle toho v jakem stadiu mam kytky. kdyz jsem jel rust tak redim A150ml,M100ml,B50ml/ na 100litru vody.tkže mám EC1,ale potrebuju ec1.7 tak si ho podle te tabulky upravim.
Ale neznamenáto ze dam A-3*150ml atd. to je prece blbost.

Takže pokud salatos jede hlinu v rustu tak na 1/litr ma mit ec+-0.9 tak A 1.35ml, M 0.9ml, B 0.45ml.
a v kvetu to bude +- presne naopak



Old Post 02-04-2013 v 12:06 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
yabasta
Stálý Člen

Karma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% PěstitelskáKarma uživatele yabasta - 20% Pěstitelská

Registrován: Feb 2013
Příspěvků: 416 

Příspěvek č. 59

ano jak uz ti psal CHoosse23
nevim jakou mas hlinu pokud je uplne bez hnojiv tak jsem ti to v predchozim prizpevku napsal pokud s hnojivy tak dej klidne jen polovicni mnozstvi( hlinu jsem nejel tak nevim)



Old Post 02-04-2013 v 12:09 PM
yabasta je offline   Profil uživatele yabasta   Find more posts by yabasta   Foto galerie člena yabasta   Click here to Send yabasta a Private Message   Add yabasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
growluk
Stálý Člen

Karma uživatele growluk - 9% Pěstitelská

Registrován: Mar 2013
Příspěvků: 42  

Příspěvek č. 60



http://www.mikrolab.cz/davkovani.html

Naposledy upravil growluk 02-04-2013 v 15:28 PM

Old Post 02-04-2013 v 15:18 PM
growluk je offline   Profil uživatele growluk   Find more posts by growluk   Foto galerie člena growluk   Click here to Send growluk a Private Message   Add growluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
myguláš
Stálý Člen

Karma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% PěstitelskáKarma uživatele myguláš - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2011
Příspěvků: 274  

Příspěvek č. 61

taky ti tu přihodim jednu radnou...ec sem co jedu hlínu nikdy neměl potřebu řešit,ten keramzit je lepší vyprat jak píše Salatos,ale velký pozor z hnojenim a zalejvánim takovejhlech prcků nech jim rozjet kořeny(dodržet vzdušně prosychající substrát)...

Dobrým,pěstovaní jen se daří - a čórkám,ať na prach ruce shoří
Pěstuj-Neprodávej-Sklízej-Nekraď
ToisHoolisCannabis

Old Post 03-04-2013 v 07:48 AM
myguláš je offline   Profil uživatele myguláš   Find more posts by myguláš   Foto galerie člena myguláš   Click here to Send myguláš a Private Message   Add myguláš to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 62

Ahoj,

ještě bych se rád zeptal k tomu hnojení.

Někde jsem to tu už viděl, ale nemůžu to vůbec najít.

Mám použít zálivku s hnojivem za tmy anebo za světla?

Díky

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 07-04-2013 v 08:21 AM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Connoisseur
Stálý Člen

Karma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% PěstitelskáKarma uživatele Connoisseur - 64% Pěstitelská

Registrován: Dec 2012
Příspěvků: 224  

Příspěvek č. 63

citace:
Původní příspěvek od Bylinkář
Ahoj,

ještě bych se rád zeptal k tomu hnojení.

Někde jsem to tu už viděl, ale nemůžu to vůbec najít.

Mám použít zálivku s hnojivem za tmy anebo za světla?

Díky


za světla.

Old Post 07-04-2013 v 10:00 AM
Connoisseur je offline   Profil uživatele Connoisseur   Find more posts by Connoisseur   Foto galerie člena Connoisseur   Click here to Send Connoisseur a Private Message   Add Connoisseur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bylinkář
Stálý Člen

Karma uživatele Bylinkář - 22% PěstitelskáKarma uživatele Bylinkář - 22% Pěstitelská

Registrován: Sep 2012
Příspěvků: 195  

Příspěvek č. 64






Hi all!

Zase po několika dnech přináším update.

Dnes je to 22. den růstu.

Kytky jsou na tom lépe než před přesazením.

Trochu povyrostly, ale zase ne tolik jak bych si představoval na 22. den.

Nové listy jsou podstatně lepší, mají takovou zdravou zelenou barvu.

Ale kraje listů (takové ty špičky) jsou trošičku oschlé.

Může to být furt tím špatným PH.

Jsem totiž osel a dnes jsem zjistil, že mám špatně seřízený PH metr...

Dneska jsem kytky zalil (už s nastaveným PH metrem) a přidal jsem i hnojivo -> děkuji za poradu borci, moc mi to pomohlo.

Tak snad vyletěj nadsvětelnou rychlostí do výšky, aspoň 6 cm.

Kdy mám kytky zastřihnout?

Myslíte, že tak za týden už bude čas?

A co s těma spodníma seschlejma listama? -> mám je odstranit?

Můj prní grow - 150w HPS -> 57g

Můj druhý grow - 150w HPS -> 57g

1. skleník - 2013

AF projekt - Dutch Passion

Old Post 07-04-2013 v 17:59 PM
Bylinkář je offline   Profil uživatele Bylinkář   Find more posts by Bylinkář   Foto galerie člena Bylinkář   Click here to Send Bylinkář a Private Message   Add Bylinkář to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 04:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
21-12-2020 - První indoor 150W HPS - 13 odpovědí
29-01-2018 - První grow po 5 letech - 37 odpovědí
13-12-2015 - Prvni grow, indoor 250W HPS - 5 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8886420 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív